Пояснювальна записка МОЗ щодо відсутності впливу на громадське здоров'я обов'язкової вакцинації


Recommended Posts

 

Ссылка на пояснение МОЗ - https://bit.ly/3loPgf7

8. Прогноз результатів

Проєкт акта не матиме впливу на ринкове середовище, забезпечення захисту прав та інтересів суб’єктів господарювання, громадян і держави; розвиток регіонів, підвищення чи зниження спроможності територіальних громад; ринок праці, рівень зайнятості населення; громадське здоров’я, покращення чи погіршення стану здоров’я населення або його окремих груп; екологію та навколишнє природне середовище, обсяг природних ресурсів, рівень забруднення атмосферного повітря, води, земель, зокрема забруднення утвореними відходами, інші суспільні відносини.

photo_2021-11-30_22-20-36.jpg

photo_2021-11-30_22-20-36 (2).jpgphoto_2021-11-30_22-20-37.jpg

photo_2021-11-30_22-20-37 (2).jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

На кой его принимали, если он не окажет никакого влияния на здоровье населения? И где согласие уполномоченного ВРУ по правам человека?)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • ANTIRAID pinned this topic
  • 11 months later...

Наказ МОЗ № 2153, яким були запроваджені нібито обов'язкові щеплення проти COVID-19, був підписаний Олександром Комарідою - колишнім першим заступником міністра охорони здоров'я.
За метаріалами СБУ цьому "добродію", після його звільнення 8 лютого 2023 року з МОЗ, було повідомлено про підозру за ст. 321-2 Кримінального кодексу України (порушення встановленого порядку доклінічного вивчення, клінічних випробувань і державної реєстрації лікарських засобів).
Згідно із повідомленнями в пресі Київська міська прокуратура повідомила про скерування до суду обвинувального акту відносно Олександра Комаріди, який зареєстрував ліки проти COVID-19, ефективність яких не була доведена.
Чи є у когось більш детальна інформація по цій резонансній справі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 weeks later...

Знайшов номер справи № 757/14999/23-к. Призначено до судового розгляду 12.10.2023 15:30 Печерський районний суд м. Києва суддя Константінова Крістіна Едуардівна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения