Зразок Заяви про перегляд заочного рішення


Recommended Posts

По этому решению было открыто исполнительное производство и узнали о его существовании через 8 месяцев от исполнителя. Впоследствии его отменили, а дело оставили без рассмотрения.

Заводський районний суд

м. Дніпродзержинська

Представник відповідача:

Особа_1

Зайцев Дмитро Олександрович

49000 м. Дніпропетровськ

вул. Адреса_1

тел. (067) 726-20-69

справа № 2-5056/10

Заява

про перегляд заочного рішення

19 листопада 2010 року ПАТ КБ «Приватбанк» звернувся до Заводського районного суду м. Дніпродзержинська з позовом до Особа_1, філії ТОВ «Українське фінансове агентство «Верус» у Заводському районі м. Дніпродзержинська про стягнення заборгованості.

Справу було призначено до судового розгляду на 28 грудня 2010 року.

Неявка відповідача у судове засідання мала поважні причини, оскільки судова повістка про виклик в судове засідання у даній справі не була вручена відповідачу як того вимагає ст. 76 ЦПК України.

04 липня 2011року я отримав копію заочного рішення суду із якої дізнався, що 28 грудня 2010 року суд частково задовольнив вимоги ПАТ КБ «Приватбанк».

Вважаю зазначене рішення незаконним, оскільки Позивач звернувся до Заводського районного суду м. Дніпродзержинська після того як у Жовтневому районному суді м. Дніпропетровська вже було відкрито провадження за заявою ПАТ КБ «Приватбанк» до ТОВ «Українське фінансове агентство «Верус», Особа_1, Особа_2, Особа_3, Особа_4 і Особа_5 про стягнення заборгованості та грошових сум, предметом спору якого є стягнення заборгованості за кредитними договорами які були укладені між ПАТ КБ «Приватбанк» Особа_1 і порушуючи вимоги ч.3 ст.131 ЦПК України не повідомив суд про незавершене судове провадження, що стосується предмету спору.

27 грудня 2010 року Жовтневим районним судом м. Дніпропетровська у складі головуючого судді О.А. Антонюк було проголошено рішення по цивільній справі №2-10605/10 за позовом ПАТ КБ «Приватбанк» до ТОВ «Українське фінансове агентство «Верус», Особа_1, Особа_2, Особа_3, Особа_4 і Особа_5 про стягнення заборгованості та грошових сум, яким було повністю задоволено позовні вимоги позивача.

Наявність двох рішень про стягнення заборгованості з приводу одного кредитного договору призведе к стягненню в подвійному розмірі.

Враховуючи викладене, відповідно до ст.ст. 228-229, п.2 ч.3 ст.231, ст.232 ЦПК України

ПРОШУ

1. Скасувати заочне рішення Заводського районного суду м. Дніпродзержинська від 27.12.2010 р. по справі №2-5056/10 за позовом ПАТ КБ «Приватбанк» до Особа_1, філії ТОВ «Українське фінансове агентство «Верус» у Заводському районі м. Дніпродзержинська про стягнення заборгованості.

2. Призначити справу до розгляду в загальному порядку і розглянути її з моєю участю.

Додатки:

1. Копія ухвали про відкриття провадження у цивільній справі

2. Копія рішення Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська від 27.12.2010р. справа №2-10605/10

3. Копія довіреності представника відповідача

4. Копія заяви з додатками (4 прим.)

_______________________________________________

Это образец, причины указывайте свои.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Это образец, причины указывайте свои.

Заочное решение отменили на основании этого образца?

Второй момент маловато возражений против исковых требований банка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Заочное решение отменили на основании этого образца?

Второй момент маловато возражений против исковых требований банка.

Мне хватило :)

Изображение Изображение

Как я писал выше, возражения и причины указывайте свои.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 months later...

У меня ситуация несколько иная.

август 2010--наложена нот. надпись

сентябрь 2010 подано два иска по поводу надписи и о признании ип. и кр. договоров недействительными

в октябре 2010 заоч. решение Жовт.суда про " поручительству " Веруса.

Жовт. суд был проинформирован о процессе в Киеве ,ожднако решение не пересмотрел.

Сейчас с меня пытаются стянуть ип. квартиру по нот. надписи,а арест на имущество накладывают по решению жовт. суда....(

Как Вы считаете ,ещё не поздно мне составить подобный Вашему документ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

У меня ситуация несколько иная.

август 2010--наложена нот. надпись

сентябрь 2010 подано два иска по поводу надписи и о признании ип. и кр. договоров недействительными

в октябре 2010 заоч. решение Жовт.суда про " поручительству " Веруса.

Жовт. суд был проинформирован о процессе в Киеве ,ожднако решение не пересмотрел.

Сейчас с меня пытаются стянуть ип. квартиру по нот. надписи,а арест на имущество накладывают по решению жовт. суда....(

Как Вы считаете ,ещё не поздно мне составить подобный Вашему документ?

Заявление на пересмотр заочного решения подается в течении 10 дней с момента получения решения, если Вы еще решение не получали, то нужно получить его и подавать заявление о пересмотре.

Чем закончились процессы в Киеве?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения