Клопотання про витребування доказів до апеляційного суду?


Recommended Posts

За ст.137 до апеляційного суду подано клопотання про витребування доказів, необхідність в подані яких виникла вже на стадії апеляційного розгляду. Виникли питання: які наслідки подання такого клопотання? які процесуальні діїї повинен виконати апеляційний суд? чи повинен суд винести ухвалу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

За ст.137 до апеляційного суду подано клопотання про витребування доказів, необхідність в подані яких виникла вже на стадії апеляційного розгляду. Виникли питання: які наслідки подання такого клопотання? які процесуальні діїї повинен виконати апеляційний суд? чи повинен суд винести ухвалу?

На розсуд суду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

За ст.137 до апеляційного суду подано клопотання про витребування доказів, необхідність в подані яких виникла вже на стадії апеляційного розгляду. Виникли питання: які наслідки подання такого клопотання? які процесуальні діїї повинен виконати апеляційний суд? чи повинен суд винести ухвалу?

Стаття 301. Підготовка розгляду справи апеляційним судом

 

1. Протягом десяти днів з дня отримання справи суддя-доповідач вчиняє такі дії:

1) з'ясовує питання про склад осіб, які беруть участь у справі;

2) визначає характер спірних правовідносин та закон, який їх регулює;

3) з'ясовує обставини, на які посилаються сторони та інші особи, які беруть участь у справі, як на підставу своїх вимог і заперечень;

4) з'ясовує, які обставини визнаються чи заперечуються сторонами та іншими особами;

5) вирішує питання щодо поважності причин неподання доказів до суду першої інстанції;

6) за клопотанням сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, вирішує питання про виклик свідків, призначення експертизи, витребування доказів, судових доручень щодо збирання доказів, залучення до участі у справі спеціаліста, перекладача;

 

2. Підготовчі дії, визначені пунктами 6 - 8 частини першої цієї статті, здійснюються за правилами, встановленими главою 3 розділу III цього Кодексу

 

Глава 3. ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ ДО СУДОВОГО РОЗГЛЯДУ

Правила все те же, что и в суде первой инстанции, тоесть определение обязательно.

Вы подали ходатайство вместе с апелляционной жалобой или уже после?

должен осуществить подготовительные действия в том числе рассмотреть Ваше ходатайство.

Почему не требовали эти доказательства в первой инстанции?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Стаття 301. Підготовка розгляду справи апеляційним судом

 

1. Протягом десяти днів з дня отримання справи суддя-доповідач вчиняє такі дії:

1) з'ясовує питання про склад осіб, які беруть участь у справі;

2) визначає характер спірних правовідносин та закон, який їх регулює;

3) з'ясовує обставини, на які посилаються сторони та інші особи, які беруть участь у справі, як на підставу своїх вимог і заперечень;

4) з'ясовує, які обставини визнаються чи заперечуються сторонами та іншими особами;

5) вирішує питання щодо поважності причин неподання доказів до суду першої інстанції;

6) за клопотанням сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, вирішує питання про виклик свідків, призначення експертизи, витребування доказів, судових доручень щодо збирання доказів, залучення до участі у справі спеціаліста, перекладача;

 

2. Підготовчі дії, визначені пунктами 6 - 8 частини першої цієї статті, здійснюються за правилами, встановленими главою 3 розділу III цього Кодексу

 

Глава 3. ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ ДО СУДОВОГО РОЗГЛЯДУ

Правила все те же, что и в суде первой инстанции, тоесть определение обязательно.

Вы подали ходатайство вместе с апелляционной жалобой или уже после?

должен осуществить подготовительные действия в том числе рассмотреть Ваше ходатайство.

Почему не требовали эти доказательства в первой инстанции?

 

В первой инстанции мною требовались эти доказательства путем заявления ходатайства в устной форме и это отображено в журнале судебного заседания, суд постановил определения о предоставлении этих доказательств и перенес судебное заседание, но истец их не выполнил и на следующее судебное заседание не явился, суд ему отказал в удовлетворении иска и истец подал апелляционную жалобу. Ходатайства в апелляционный суд подавались мною - ответчиком, но после 10-ти дневного периода, т.к. ко мне долго шли документы, как только я их получила, то сразу же подала ходатайства. Апелляционный суд приобщил в дело эти ходатайства, но никаких определений не выносил. Поэтому возник вопрос, должен ли апелляционный суд в данной ситуации постановить определение об отказе в удовлетворении ходатайства или его удовлетворении? Как можно узнать о результате рассмотрения этих ходатайств апелляционным судом?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В первой инстанции мною требовались эти доказательства путем заявления ходатайства в устной форме и это отображено в журнале судебного заседания, суд постановил определения о предоставлении этих доказательств и перенес судебное заседание, но истец их не выполнил и на следующее судебное заседание не явился, суд ему отказал в удовлетворении иска и истец подал апелляционную жалобу. Ходатайства в апелляционный суд подавались мною - ответчиком, но после 10-ти дневного периода, т.к. ко мне долго шли документы, как только я их получила, то сразу же подала ходатайства. Апелляционный суд приобщил в дело эти ходатайства, но никаких определений не выносил. Поэтому возник вопрос, должен ли апелляционный суд в данной ситуации постановить определение об отказе в удовлетворении ходатайства или его удовлетворении? Как можно узнать о результате рассмотрения этих ходатайств апелляционным судом?

Да должен.

Но это же апелляционный суд (они не останавливают производство, хотя это тоже их обязанность).

По второму вопросу, нужно смотреть дело.

Если там ничего нет, то еще заявлять ходатайство, которым напомнить о необходимости рассмотреть Ваше ходатайство об истребовании доказательств.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Дело я смотрела, в нем только мои ходатайства и все, никаких определений, никаких признаков, что ходатайства рассматривались, только подшили в дело и все.

 

"напомнить о необходимости рассмотреть Ваше ходатайство об истребовании доказательств" - попробую, но как это сделать "напомнить"?

 

Путем подачи "ходатайства с просьбой рассмотреть ходатайство об истребовании доказательств"? С какой статьей ЦПК мне нужно ознакомиться?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Дело я смотрела, в нем только мои ходатайства и все, никаких определений, никаких признаков, что ходатайства рассматривались, только подшили в дело и все.

 

"напомнить о необходимости рассмотреть Ваше ходатайство об истребовании доказательств" - попробую, но как это сделать "напомнить"?

 

Путем подачи "ходатайства с просьбой рассмотреть ходатайство об истребовании доказательств"? С какой статьей ЦПК мне нужно ознакомиться?

 

Поидее я бы переделал это ходатайство на ходатайство об обеспечении доказательств, таким образом увеличить шанс рассмотрения дела коллегией апелляционного суда.

Это статья 27 ЦПК, Вы имеете право подавать ходатайство, а дело суда рассматривать их или нет.

Другого выбора у Вас все равно нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Да должен.

Но это же апелляционный суд (они не останавливают производство, хотя это тоже их обязанность).

По второму вопросу, нужно смотреть дело.

Если там ничего нет, то еще заявлять ходатайство, которым напомнить о необходимости рассмотреть Ваше ходатайство об истребовании доказательств.

Остановить производство по делу? Подать соответствующее ходатайство и причину указать, что нужно время для предоставления доказательств истцом? 

 

Стаття 201. Обов'язок суду зупинити провадження у справі

1. Суд зобов'язаний зупинити провадження у справі у разі:

4) неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного, цивільного, господарського, кримінального чи адміністративного судочинства;

 

А могу я подать иск в первой инстанции на истца по этому делу об обязательстве предоставить соответствующие доказательства?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 

 

А могу я подать ? иск в первой инстанции на истца по этому делу об обязательстве предоставить соответствующие доказательства?

Вы в корне не правильно ставите вопрос.

А могу я?

Вы можете все, что вам хочется.Бумага и принтер стерпят все, канцелярия все примет и секретарь все пришьет в дело.

 

Более правильно ставить вопрос - Каким процессуальным механизмом мне лучше воспользоваться для достижения того (или иного) результата?

И какой наиболее вероятный результат будет в итоге хххххххго  моего действия?

 

Имхо причин останавливать пр-во я не вижу.

Пишите как вам сказали выше. Это нормально.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Еще вопрос. В материалах дела имеется определение апелляционного суда о завершении подготовительных действий и назначении дела к рассмотрению в котором установлена дата и время рассмотрения дела. Можно ли подать заявление об обеспечении доказательств согласно ст.134 ЦПК после вынесения этого определения?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вы в корне не правильно ставите вопрос.

А могу я?

Вы можете все, что вам хочется.Бумага и принтер стерпят все, канцелярия все примет и секретарь все пришьет в дело.

 

Более правильно ставить вопрос - Каким процессуальным механизмом мне лучше воспользоваться для достижения того (или иного) результата?

И какой наиболее вероятный результат будет в итоге хххххххго  моего действия?

 

Имхо причин останавливать пр-во я не вижу.

Пишите как вам сказали выше. Это нормально.

Конечный результат - это вынесение определения апелляционным судом об истребовании/обеспечении доказательств или определение об отказе в удовлетворении ходатайства об истребовании/обеспечении доказательств с указанием причины отказа.

 

Да, конечно, обязательно воспользуюсь советом и попробую подать ходатайство об обеспечении доказательств, т.к. истец иск подал, но доказательства не предоставил, а теперь подал апелляционную жалобу и опять же без предоставления доказательств

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Еще вопрос. В материалах дела имеется определение апелляционного суда о завершении подготовительных действий и назначении дела к рассмотрению в котором установлена дата и время рассмотрения дела. Можно ли подать заявление об обеспечении доказательств согласно ст.134 ЦПК после вынесения этого определения?

 

Запрета к этому нет.

Ходатайство об истребовании доказательств должно быть подано до рассмотрения дела по сути (в суде первой инстанции).

Для ходатайства об обеспечении доказательств таких ограничений нет.

Стаття 133. Забезпечення доказів

1. Особи, які беруть участь у справі і вважають, що подання потрібних доказів є неможливим або у них є складнощі в поданні цих доказів, мають право заявити клопотання про забезпечення цих доказів. До клопотання про забезпечення доказів додається документ про сплату судового збору.

2. Способами забезпечення судом доказів є допит свідків, призначення експертизи, витребування та (або) огляд доказів, у тому числі за їх місцезнаходженням. У необхідних випадках судом можуть бути застосовані інші способи забезпечення доказів.

3. За заявою заінтересованої особи суд може забезпечити докази до пред'явлення нею позову.

4. У разі подання заяви про забезпечення доказів до подання позовної заяви заявник повинен подати позовну заяву протягом трьох днів з дня постановлення ухвали про забезпечення доказів. У разі неподання позовної заяви у зазначений строк особа, яка подала заяву про забезпечення доказів, зобов'язана відшкодувати судові витрати, а також збитки, заподіяні у зв'язку із забезпеченням доказів.

(Із змінами і доповненнями, внесеними згідно із

 законами України від 07.07.2010 р. N 2453-VI,

зміни, внесені Законом України від 07.07.2010 р. N 2453-VI

 щодо здійснення повноважень Верховного Суду України та Вищого

 спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ,

 вводяться в дію після початку діяльності Вищого спеціалізованого суду

 України з розгляду цивільних і кримінальних справ - 1 листопада 2010 року,

 від 08.07.2011 р. N 3674-VI)

Стаття 134. Заява про забезпечення доказів

1. У заяві про забезпечення доказів повинні бути зазначені: докази, які необхідно забезпечити; обставини, що можуть бути підтверджені цими доказами; обставини, які свідчать про те, що подання потрібних доказів може стати неможливим або ускладненим, а також справа, для якої потрібні ці докази або з якою метою потрібно їх забезпечити.

2. До заяви про забезпечення доказів, яка не відповідає вимогам цієї статті, застосовуються наслідки, встановлені статтею 121 цього Кодексу.

Стаття 135. Розгляд заяви про забезпечення доказів

1. Заява про забезпечення доказів розглядається судом, який розглядає справу, а якщо позов ще не пред'явлено, - місцевим загальним судом, у межах територіальної підсудності якого можуть бути вчинені процесуальні дії щодо забезпечення доказів.

2. Заява про забезпечення доказів розглядається протягом п'яти днів з дня її надходження з повідомленням сторін та інших осіб, які беруть участь у справі. Присутність цих осіб не є обов'язковою.

3. У разі обґрунтованої вимоги заявника, а також якщо не можна встановити, до кого може бути згодом пред'явлено позов, заява про забезпечення доказів розглядається судом невідкладно лише за участю заявника.

4. Питання про забезпечення доказів вирішується ухвалою. Оскарження ухвали про забезпечення доказів не зупиняє її виконання, а також не перешкоджає розгляду справи.

5. Якщо після вчинення процесуальних дій щодо забезпечення доказів позовну заяву подано до іншого суду, протоколи та інші матеріали щодо забезпечення доказів надсилаються до суду, який розглядає справу.

Стаття 136. Заява про виклик свідка

1. У заяві про виклик свідка зазначаються його ім'я, місце проживання (перебування) або місце роботи, обставини, які він може підтвердити.

2. Заява про виклик свідка має бути подана до або під час попереднього судового засідання, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться, - до початку розгляду справи по суті.

(Із доповненнями, внесеними згідно із

 Законом України від 07.07.2010 р. N 2453-VI,

зміни, внесені Законом України від 07.07.2010 р. N 2453-VI

 щодо здійснення повноважень Верховного Суду України та Вищого

 спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ,

 вводяться в дію після початку діяльності Вищого спеціалізованого суду

 України з розгляду цивільних і кримінальних справ - 1 листопада 2010 року)

Стаття 137. Витребування доказів

1. У випадках, коли щодо отримання доказів у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, є складнощі, суд за їх клопотанням зобов'язаний витребувати такі докази. Клопотання про витребування доказів має бути подано до або під час попереднього судового засідання, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться, - до початку розгляду справи по суті із долученням відомостей про неможливість отримання таких доказів особисто стороною або іншою особою, яка бере участь у справі.

2. У заяві про витребування доказів має бути зазначено, який доказ вимагається, підстави, за яких особа вважає, що доказ знаходиться в іншої особи, обставини, які може підтвердити цей доказ.

3. Докази, які вимагає суд, направляються до суду безпосередньо. Суд може також уповноважити заінтересовану особу, яка бере участь у справі, одержати доказ для представлення його суду.

4. Особи, які не мають можливості подати доказ, який вимагає суд, взагалі або у встановлені судом строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня отримання ухвали.

5. За неповідомлення суду про неможливість подати докази, а також за неподання доказів, у тому числі і з причин, визнаних судом неповажними, винні особи несуть відповідальність, встановлену законом.

6. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов'язку подати суду докази.

7. За клопотанням сторони суд інформує в судовому засіданні про виконання його вимог щодо витребування доказів.

 

Я бы обеспечивал путем истребования. Все равно Вы от этого ничего не теряете, кроме 121, 80 грн.

Стаття 304. Порядок розгляду справи апеляційним судом

1. Справа розглядається апеляційним судом за правилами, встановленими для розгляду справи судом першої інстанції, з винятками і доповненнями, встановленими цією главою.

 

Что бы показать суду, что Вы с них не "слезете".

Также желательно добавить ссылки на практику Европейского суда, что бы показать, что в случае отказа в удовлетворении требования Ваше право на судебную защиту будет ограничено или нарушено.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Остановить производство по делу? Подать соответствующее ходатайство и причину указать, что нужно время для предоставления доказательств истцом? 

 

Стаття 201. Обов'язок суду зупинити провадження у справі

1. Суд зобов'язаний зупинити провадження у справі у разі:

4) неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного, цивільного, господарського, кримінального чи адміністративного судочинства;

 

А могу я подать иск в первой инстанции на истца по этому делу об обязательстве предоставить соответствующие доказательства?

 

По поводу остановки производства, я написал для примера.

У Вас похожий случай (только Вы будете просить суд обеспечить доказательства).

Вы можете подать отдельный иск на недействительность или по другим основаниям предмет которого позволит Вам на законных основаниях потребовать доказательства, которые Вы просите в апелляционном суде.

Желательно, что бы это была недействительность, на основании определении об открытии производства по недействительности, Вы имеете право заявить ходатайство об остановке производства по взысканию в апелляционному суде.

Именно про такой случай я писал (апелляционные суды, как правило, не останавливают производство по аналогичным случаям).

Но если бы это было мое дело, я бы пробовал все что возможно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Конечный результат - это вынесение определения апелляционным судом об истребовании/обеспечении доказательств или определение об отказе в удовлетворении ходатайства об истребовании/обеспечении доказательств с указанием причины отказа.

 

Да, конечно, обязательно воспользуюсь советом и попробую подать ходатайство об обеспечении доказательств, т.к. истец иск подал, но доказательства не предоставил, а теперь подал апелляционную жалобу и опять же без предоставления доказательств

Обязательно отпишитесь, чем у Вас все закончится.

 

Будете ли применять схему с отдельным иском для остановки производства в апелляционном суде?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Обязательно отпишитесь, чем у Вас все закончится.

 

Будете ли применять схему с отдельным иском для остановки производства в апелляционном суде?

Да, буду. Сейчас занимаюсь этим вопросом. Потом напишу

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Конечный результат - это вынесение определения апелляционным судом об истребовании/обеспечении доказательств или определение об отказе в удовлетворении ходатайства об истребовании/обеспечении доказательств с указанием причины отказа.

 

Да, конечно, обязательно воспользуюсь советом и попробую подать ходатайство об обеспечении доказательств, т.к. истец иск подал, но доказательства не предоставил, а теперь подал апелляционную жалобу и опять же без предоставления доказательств

 

Главное правильно обосновать ходатайство и не дать суду шанс на отказ.

Если менять текст ходатайства поздно подайте письменное пояснение к ходатайству.

Примерно так:

 

У відповідності до ст. 10 ЦПК України, цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін. Сторони та інші особи, які беруть участь у справі, мають рівні права щодо подання доказів, їх дослідження та доведення перед судом їх переконливості. Кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень. Суд сприяє всебічному і повному з'ясуванню обставин справи.

Частиною 1 ст. 143 ЦПК України передбачено, що для з’ясування обставин, що мають значення для справи і потребують спеціальних знань у галузі науки, мистецтва, техніки, ремесла тощо суд призначає експертизу за заявою осіб, які беруть участь у справі.  
Вказані в даній заяві обставини, які відповідач має намір спростувати та на які  позивач посилається як на підставу своїх вимог щодо ___________ відповідачем ОСОБА_1, та стягнення суми заборгованості - відповідач ОСОБА_1, не має можливості спростувати жодним іншим чином, окрім шляхом ______. 
Вважаю за необхідне звернути увагу на те, що суд зобов’язаний сприяти всебічному і повному з’ясуванню всіх обставин справи, реалізації сторонами їх прав та обов’язків і за наслідками розгляду справи ухвалити, відповідно до ст. 213 ЦПК України законне та обґрунтоване рішення, що не можливо без _____________, оскільки в такому випадку суд позбавить відповідача можливості ефективно користуватись своїми правами та здійснювати захист інтересів у справі.
За таких обставин встановлення факту_____________ має істотне значення для правильного вирішення справи.
 
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Добрый вечер всем! Подала ходатайства сегодня, теперь жду... Вот интересно будет, если и эти ходатайства суд проигнорирует.

 

Теперь думаю, какое основание подойдет на недействительность, т.к. до понедельника мало времени осталось :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Главное правильно обосновать ходатайство и не дать суду шанс на отказ.

Если менять текст ходатайства поздно подайте письменное пояснение к ходатайству.

Примерно так:

Спасибо большое за совет, обязательно воспользуюсь

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Главное правильно обосновать ходатайство и не дать суду шанс на отказ.

Если менять текст ходатайства поздно подайте письменное пояснение к ходатайству.

Примерно так:

В том то все и дело, что подав ходатайства об истребовании доказательств я не получила ни одного определения ни об отказе, ни о принятии, их просто подшили в дело и все

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В том то все и дело, что подав ходатайства об истребовании доказательств я не получила ни одного определения ни об отказе, ни о принятии, их просто подшили в дело и все

Если я правильно понял, то судебных заседаний еще не было?

Ходатайство рассматривается уже в процессе рассмотрения апелляционной жалобы.

У меня было, суди поставили вопрос что первое рассматривать - ходатайство или жалобу? Решили сначала рассмотреть жалобу, "вникнуть в процесс", а потом рассматривать ходатайство и ничего страшного - изучили дело и удовлетворили ходатайство о проведении экспертизы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Если я правильно понял, то судебных заседаний еще не было?

Ходатайство рассматривается уже в процессе рассмотрения апелляционной жалобы.

У меня было, суди поставили вопрос что первое рассматривать - ходатайство или жалобу? Решили сначала рассмотреть жалобу, "вникнуть в процесс", а потом рассматривать ходатайство и ничего страшного - изучили дело и удовлетворили ходатайство о проведении экспертизы.

Заседаний еще не было, но ввиду того, что в суд первой инстанции доказательства не предоставлялись (были и соответствующие ходатайства и и определения), то хотелось бы их получить до судебного заседания (хотя бы их копии) и ознакомиться, а возможно и определиться с необходимость в экспертизе

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Если я правильно понял, то судебных заседаний еще не было?

Ходатайство рассматривается уже в процессе рассмотрения апелляционной жалобы.

У меня было, суди поставили вопрос что первое рассматривать - ходатайство или жалобу? Решили сначала рассмотреть жалобу, "вникнуть в процесс", а потом рассматривать ходатайство и ничего страшного - изучили дело и удовлетворили ходатайство о проведении экспертизы.

А суд может рассмотреть и вынести соответствующее определение до судебного заседания?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А суд может рассмотреть и вынести соответствующее определение до судебного заседания?

Я думаю, нет.

Вопрос не урегулирован, в действие вступает ч. 1 ст. 304 ЦПК, а там все регламентируется на усмотрение судьи, но она не может обойти требование о необходимости осуществления подготовительных действий в течении 10 дней, поэтому подаете ходатайство об истребовании, если не проходит, то подаете ходатайство об обеспечении.

Должны истребовать.

Рыбу ходатайства лучше подготовьте заранее, оставьте свободное место для возможных дополнительных вопросов.

Пару минут Вам точно дадут, но никто не лишает Вас права попросить отложить заседание.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я думаю, нет.

Вопрос не урегулирован, в действие вступает ч. 1 ст. 304 ЦПК, а там все регламентируется на усмотрение судьи, но она не может обойти требование о необходимости осуществления подготовительных действий в течении 10 дней, поэтому подаете ходатайство об истребовании, если не проходит, то подаете ходатайство об обеспечении.

Должны истребовать.

Рыбу ходатайства лучше подготовьте заранее, оставьте свободное место для возможных дополнительных вопросов.

Пару минут Вам точно дадут, но никто не лишает Вас права попросить отложить заседание.

Я подала ходатайства об истребовании доказательств месяц назад через канцелярию суда, сегодня подала ходатайства об обеспечении доказательств тоже через канцелярию. Я так понимаю, соответствующие определения по этим ходатайствам должны быть вынесены судом и быть на бумаге, а не в устной форме, а также направлены второй стороне для того, чтобы она могла их выполнить и предоставить соответствующие доказательства, которые требуются

 

 

Стаття 135. Розгляд заяви про забезпечення доказів

 

 4. Питання про забезпечення доказів вирішується ухвалою

 

Стаття 137. Витребування доказів

 

4. Особи, які не мають можливості подати доказ, який вимагає суд, взагалі або у встановлені судом строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня отримання ухвали.

 

Вопрос: какие действия мне нужно совершить, чтобы получить это определение на бумаге или чтобы данное определение появилось в материалах дела на бумаге с подписью судьи

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я же Вам написал Выше, такое определение может быть вынесено только при рассмотрении дела коллегией.

Настаивайте на этом и напоминайте об этом в судебном заседании апелляционного суда.

Отдадут или направят, когда удовлетворят одно из Ваших ходатайств.

У Вас есть доказательства трудностей получения данных доказательств в добровольном порядке?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения