АНА

Пользователи
  • Число публикаций

    197
  • Регистрация

  • Последнее посещение

Сообщения опубликованы АНА

  1. 11 hours ago, transiver said:

    Имею подобную проблему... и нуждаюсь в помощи по её решению...

    Напишите скаргу используя формулировки этой ухвалы суда, т.е. скопируйте

  2. 1 minute ago, juri_rv said:

    То есть, пока. поговорить в целях  общего развития?

    Не спешите. Будете иметь денежные средства для погашения, тогда можно будет задавать конкретные вопросы и решать конкретные задачи.

    Не поговорить, к сожалению! Я реально собираюсь погасить. Только есть ли в этом смысл, если насчитают и взыщут еще много чего, после того как увидят деньги

  3. Just now, juri_rv said:

    Для понимания происходящего, Вам уже насчитали и взыскивают? Вы уже готовы погасить задолженность?  Или, Вы, в порядке общего развития, решили затеять дискуссию ?

    Готовлюсь погашать сумму по рншению суда полностью! В связи с этим хочу знать, какие сюрпризы подстерегают дальше, т.е. что еще могут насчитать, останется ли вечно ипотека и т.д.

  4. 7 hours ago, babaika said:

    Как это можно насчитать на сумму взысканную?

    За период не уплаты долга взысканного по решению суда (писали в другой теме)

     

  5. 32 minutes ago, NadinKa said:

    тут не знаешь, что будет завтра, а вы уже шаги банка на три года вперед просчитываете...

    Вы правы!

  6. 13 minutes ago, Bolt said:

    Почему всёравно... И какая разница, чего он там сам себе насчитает...

    Не сам себе, он имеет законное право, как указывалось в другой теме, взыскать с меня через суд 3 проц годовых и индекс инфляции с суммы долга. Исковая дааность 3 года. Так что одной суммой долга не отделаться

  7. 2 hours ago, NadinKa said:

    если в гривне, время работает на вас.
    кто 90-е годы пережил, тот поймет, о чем я))

    Все равно банк насчитает за 3 года 3 процента годовых и инфляцию на сумму взысканную судом, а это много получится

  8. 1 minute ago, NadinKa said:

    значит, еще не время, не все критично в банке, ждите

    по ходу им пофиг, скорее всего они давно списали мой кредит

  9. 10 minutes ago, NadinKa said:

    я могу лишь натолкнуть вас на мысль - неразумно вываливать сразу всю сумму долга.
    Если не ошибаюсь, в вашей теме (прежней) уважаемый Bolt немного рассказывал как достичь компромисса с кредитором и как это юридически грамотно оформить.  

    спасибо) но мой банк не практикует подписывать мировое соглашение, а только предлагает забрать исполнительный лист, что не есть хорошо для должника. Я предлагала банку оформить через мировое, но увы.

    • Like 1
  10. 1 minute ago, NadinKa said:

    в чем же тогда смысл погашения, если вы остаетесь по-прежнему на крючке? 
    проблему надо решать в комплексе. 

    как решать в комплексе??

     

    1 minute ago, Bolt said:

    Вот именно это и имел ввиду...))

    что Вы имеете ввиду?

  11. 1 minute ago, Bolt said:

    Да это им на... походу и им плевать чего Вы там хотите... Получается нет, сами ведь тему такую подняли...

    извините, не понимаю, какую тему я подняла? собираюсь погасить долг согласно закона на счет исполнительной службы. Но по закону ипотека не снимется после погашения данного долга, возможно я ошибаюсь...

  12. 2 minutes ago, Bolt said:

    Это желание Ваше... Но Вы же не думаете, что они тоже этого хотят... Кому интересно терять крепостного... Вы не понимаете всей глубины этого системного развода...

    Та мне на... что они хотят, я хочу избавится от всего этого. Разве не смогу((?

  13. если должник хочет избавится от ярма и погасить долг, чтобы не было арестов, ипотек и т.д. и т.п. Как это сделать, чтобы начать жизнь с чистого листа?

  14. кроме как договориться с банком и верить что заберут исполнительный лист,снимут ипотеку, ничего не светит((((Как ты не бейся, погашай долг, ипотека все равно останется висеть

  15. Нашла такую вот статью в Лиге "Виконання судового рішення не припиняє іпотечних відносин". http://blog.liga.net/user/emorozov/article/28337 Т.е. в случае полного погашения долга исполнительной службе по взысканному кредиту, квартира все равно останется в ипотеке банка, если только банк ее добровольно не снимет?

  16. On 7/9/2018 at 4:13 PM, Bolt said:

    Будем ждать, хотим с Вами порадоваться этому успеху...

    ВСТАНОВИВ:

    ОСОБА_1 звернулася до суду зі скаргою на дії державного виконавця __________________районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у ___________ області ОСОБА_2 та зобовязання вчинити дії. В обґрунтування якої зазначила, що ___________ 2015 року державним виконавцем ______________ районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у ____________ області ОСОБА_3, на виконання рішення ____________районного суду _____________--області за виконавчим листом № _____________- року було відкрито виконавче провадження № ____________про стягнення з ОСОБА_1 на користь ПАТ "____________ заборгованість за кредитним договором в розмірі _____________ грн.          __червня 2018 року державним виконавцем ____________ районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у _________-області ОСОБА_2 було винесено постанову про арешт коштів боржника, згідно якої накладено арешт на грошові кошти на всіх рахунках боржника. На виконання даної постанови про арешт коштів боржника, ПАТ «_____________» було заблоковано її зарплатний рахунок ЗП START КАРТКОВИЙ № 2_____________-. Пояснила, що зазначений рахунок є зарплатним, на який зараховується заробітна плата та є єдиним джерелом доходу для неї та її дітей. _____________2018 року позивач звернулася до державного виконавця з заявою про зняття арешту з зарплатного рахунку, в якій було зазначено, що рахунок, який було заблоковано ПАТ «___________», є зарплатним рахунком, на який зараховується заробітна плата , та на підтвердження надано виписку за картковим рахунком. Однак жодної відповіді на заяву від державного виконавця не отримала та арешт знятий не був. У звязку із чим звернулася до суду та просила визнати бездіяльність державного виконавця _________________районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у __________-області ОСОБА_2 незаконною; зобов’язати державного виконавця виключити рахунок ЗП START КАРТКОВИЙ № ______________, відкритий в ПАТ «_______________», з рахунків боржника, на кошти на яких був накладений арешт згідно постанови про арешт коштів боржника від ____________.2018 року; зобовязати державного виконавця зняти арешт з грошових коштів, що містяться на рахунку ЗП START КАРТКОВИЙ № ___________________, відкритому в ПАТ «_____________».

    Скаржник в судове засідання не зявилася, подала до суду клопотання, у якому просила розгляд скарги проводити за її відсутності та задовольнити вимоги викладені у скарзі.

    Державний виконавець ____________ районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у _________________ ОСОБА_2 в судове засідання не зявилася, про місце, день та час розгляду справи повідомлялася у встановленому законом порядку, причини неявки суду не відомі.

    Представник ПАТ «___________» в судове засідання також не зявився, про місце, день та час розгляду справи повідомлявся у встановленому законом порядку, причини неявки суду не відомі.

    Відповідності до приписів статті 450 ЦПК України неявка стягувача, боржника, державного виконавця або іншої посадової особи органу державної виконавчої служби, приватного виконавця, які належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду скарги, не перешкоджають її розгляду.

    Дослідивши письмові матеріали скарги, всебічно і повно зясувавши всі фактичні обставини, обєктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду скарги і вирішення спору по суті, суд прийшов до наступного.

    Відповідно до ст. 447 ЦПК України, сторони виконавчого провадження мають право звернутися до суду із скаргою, якщо вважають, що рішенням, дією або бездіяльністю державного виконавця чи іншої посадової особи органу державної виконавчої служби або приватного виконавця під час виконання судового рішення, ухваленого відповідно до цього Кодексу, порушено їхні права чи свободи.

    Частиною 2 статті 1 Закону України «Про державну виконавчу службу» передбачено, що завданням державної виконавчої служби є своєчасне, повне і неупереджене примусове виконання рішень, передбачених законом.

    Згідно до ч.1 ст.17 Закону України «Про виконавче провадження», примусове виконання рішень здійснюється державною виконавчою службою на підставі виконавчих документів, визначених цим Законом.

    Судом встановлено, що _____________ року державним виконавцем _____________ районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у ____________ ОСОБА_3, на виконання рішення _______________ районного суду ___________ області за виконавчим листом № _______________ року було відкрито виконавче провадження № ____________ про стягнення з ОСОБА_1 на користь ПАТ "______________заборгованість за кредитним договором в розмірі _________ грн.

    ___________ 2018 року державним виконавцем __________ районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у ОСОБА_2 було винесено постанову про арешт коштів боржника, згідно якої накладено арешт на грошові кошти, що містяться на рахунку(ах), на всі рахунки боржника та всіх інших відкритих рахунках, а також на кошти на рахунках, що будуть відкриті після винесення постанови про арешт коштів боржника, крім коштів, що містяться на рахунках накладення арешту та/або звернення стягнення на які заборонено законом та належать боржнику (а.с. 5).

    _________- 2018 року ОСОБА_1 звернулася до державного виконавця ________________________ з заявою, в якій зазначила, що рахунок ЗП START КАРТКОВИЙ № _______________-, який було заблоковано ПАТ «__________», є зарплатним рахунком, на який зараховується заробітна плата, що належним чином підтверджується ПАТ «__________» у вигляді виписок за картковим рахунком. В заяві просила виключити рахунок № _____________ відкритий в ПАТ «_______________» з рахунків, на які був накладений арешт згідно постанови про арешт коштів боржників від __________2018 року, оскільки в постанові було вказано "всі рахунки боржника"; зняти арешт з грошових коштів на рахунку № ________, відкритому в ПАТ «___________-» (а.с. 7).

    Згідно виписок за картковими рахунками клієнта від _травня 2018 року, картковий рахунок № 2__________ відкритий у ПАТ «___________--» для отримання заробітної плати. Картковий рахунок заблоковано з _____________.2018 року, до отримання позитивної відповіді ДПІ про взяття рахунку на облік (а.с. 8-12).

    Виконавець під час здійснення виконавчого провадження має право: накладати арешт на кошти та інші цінності боржника, зокрема на кошти, які перебувають у касах, на рахунках у банках, інших фінансових установах та органах, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів (крім коштів на рахунках платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, коштів на рахунках із спеціальним режимом використання, спеціальних та інших рахунках, звернення стягнення на які заборонено законом), на рахунки в цінних паперах, а також опечатувати каси, приміщення і місця зберігання грошей (п. 7 ч. 3 ст. 18 Закону України «Про виконавче провадження»).

    Частиною 2, 3 ст. 70 Закону України «Про виконавче провадження» передбачено, що розмір відрахувань із заробітної плати, пенсії, стипендії та інших доходів боржника вираховується із суми, що залишається після утримання податків, зборів та єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування. Із заробітної плати боржника може бути утримано за виконавчими документами до погашення у повному обсязі заборгованості: у разі стягнення аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом, іншим ушкодженням здоровя або смертю особи, у звязку із втратою годувальника, майнової та/або моральної шкоди, завданої кримінальним правопорушенням або іншим суспільно небезпечним діянням, - 50 відсотків; за іншими видами стягнень, якщо інше не передбачено законом, - 20 відсотків. Загальний розмір усіх відрахувань під час кожної виплати заробітної плати та інших доходів боржника не може перевищувати 50 відсотків заробітної плати, що має бути виплачена працівнику, у тому числі у разі відрахування за кількома виконавчими документами. Це обмеження не поширюється на відрахування із заробітної плати у разі відбування боржником покарання у виді виправних робіт і стягнення аліментів на неповнолітніх дітей. У таких випадках розмір відрахувань із заробітної плати не може перевищувати 70 відсотків.

    Відповідно до ст. 43 Конституції України, кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він собі вільно обирає або на яку він вільно погоджується. Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом.

    Частиною 1 статті 115, ч.5 ст.97 Кодексу законів про працю, ст.22, ч.ч.1, 6 ст.24, ч.3 ст.15 Закону України "Про оплату праці"визначено, що своєчасність та обсяги виплати заробітної плати працівникам не можуть бути поставлені в залежність від здійснення інших платежів та їх черговості, оплата праці працівників підприємства здійснюється в першочерговому порядку, всі інші платежі здійснюються підприємством після виконання зобов'язань щодо оплати праці.

    Відповідно до ч.1 ст., ч. 2 ст.10 Конвенції про захист заробітної плати від 01.07.1949 року № 95, заробітна плата повинна охоронятися від арештів і передачі в такій мірі, в якій це вважається потрібним для утримання працівника і його сімї.

    Частиною 1статті 6 Закону України "Про виконавче провадження"встановлено, що державний виконавець зобов'язаний використовувати надані йому права відповідно до закону і не допускати у своїй діяльності порушення прав та законних інтересів фізичних і юридичних осіб.

    За змістом ч. 2, 3 ст. 451 ЦПК України у разі встановлення обґрунтованості скарги суд визнає оскаржувані рішення, дії чи бездіяльність неправомірними і зобов'язує державного виконавця або іншу посадову особу органу державної виконавчої служби, приватного виконавця усунути порушення (поновити порушене право заявника). Якщо оскаржувані рішення, дії чи бездіяльність були прийняті або вчинені відповідно до закону, в межах повноважень державного виконавця або іншої посадової особи органу державної виконавчої служби, приватного виконавця і право заявника не було порушено, суд постановляє ухвалу про відмову в задоволенні скарги.

    Зважаючи на те, що накладений на рахунок в банку арешт унеможливлює отримання будь-яких коштів заробітної плати ОСОБА_1 скарга підлягає задоволенню в частині відновлення порушених оскаржуваною цією постановою прав заявниці.

    Відтак, оцінюючи належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності, суд приходить до висновку, про часткове задоволення скарги, а саме, слід визнати бездіяльність державного виконавця ______________районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у ______________ ОСОБА_2 при винесенні постанови про арешт коштів боржника по виконавчому провадженню № ________ з виконання виконавчого листа № _____________- виданого _________ районним судом, в частині накладення арешту на розрахунковий зарплатний (картковий) рахунок боржника незаконною; скасувати постанову від ____________- року про арешт коштів боржника по виконавчому провадженню № ____________- з виконання виконавчого листа № _______________--виданого ____________- районним судом _області ______________ в частині арешту зарплатного банківського рахунку ЗП START КАРТКОВИЙ № _________-, відкритий в ПАТ «__________-» на ім'я ОСОБА_1

    Решта вимог скарги задоволенню не підлягають, оскільки шляхом задоволення вказаних вимог судом належним чином захищено порушені права заявниці, а інші вимоги не входять до повноважень суду під час розгляду скарги на дії державного виконавця у відповідності до вимог ст..451 ЦПК України та у звязку з скасуванням постанови про накладення арешту є автоматичною підставою для його зняття.

    На підставі викладеного та керуючись Конвенцією про захист заробітної плати від 01.07.1949 року № 95, ст.97 Кодексу законів про працю, ст.260,261,263, ст. 447- 451,ЦПКЗУ «Про виконавче провадження»ЗУ «Про державну виконавчу службу»ЗУ «Про оплату праці», суд, -

    УХВАЛИВ:

    Скаргу ОСОБА_1 - задовольнити частково.

    Визнати бездіяльність державного виконавця ________ районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у _____________ області ОСОБА_2 при винесенні постанови про арешт коштів боржника по виконавчому провадженню № __________ з виконання виконавчого листа № ___________ виданого ____________ районним судом _______- ________-року, в частині накладення арешту на розрахунковий зарплатний (картковий) рахунок боржника незаконною.

    Скасувати постанову від ____________ року про арешт коштів боржника по виконавчому провадженню № ____________ з виконання виконавчого листа № 2-______- виданого _________- районним судом ________ року  в частині арешту зарплатного банківського рахунку ЗП START КАРТКОВИЙ № ______________-, відкритий в ПАТ «____________» на ім'я ОСОБА_1

    У задоволенні решти вимог відмовити.

     

    • Like 2
    • Thanks 1
  17. 22 hours ago, alexburko said:

    Только 3% годовых и инфляционные за задержку выполнения решения суда.

    По сроку исковой давности, 3% годовых и инфляционные за задержку выполнения решения суда могут насчитать только за последний год или три года?

  18. 1 hour ago, Bolt said:

    Нет не может... Так как банк уже пропустил срок исковой давности даже... Обратившись в 2012 году с иском о полном как я понимаю взыскании с Вас всей суммы и процентов... они тем самым изменили срок действия договора... Значит с 2012 года три года это значит, что в 2015 году у них истёк срок исковой давности...

    Да, Вы правы! В иске просили взыскать задолженность, которая состоит из задолженности по кредиту, процентам, повышенным процентам. Судя по сумме процентов, они насчитаны на дату иска

  19. В моем случае, когда решение о взыскании задолженности было вынесено в 2012 году, я допустим оплачу всю задолженность исполнительной  за пару лет. Потом банк может взыскать еще проценты по новому решению суда и открыть исполнительное № 2?

  20. 2 minutes ago, Bolt said:

    Нет, это не решит вопрос... Нельзя же так, так быть наивным... Это их право и Вы не можете их никаким образом обязать это сделать, лишить их законного права каким то договором... Этот пункт ничтожный будет... Даже если и будет, хотя вряд ли, то как Вы заставите их исполнить этот пункт...

    но с другой стороны ПО ФАКТУ  если долга нет, почему тогда исполнительное производство продолжается. Получается двойное взыскание, вне закона, неужели нет никакого механизма в данной ситуации? Как поступают 90% кинутых должников банка, когда банк не забирает исполнительный лист?

    • Like 1
  21. 10 minutes ago, Bolt said:

    Он не обязан его забирать... Всё только зависит от чести и совести... Люди даже после всего ещё верят в их порядочность...))

    если в соглашении с банком указать, что они обязаны забрать исполнительный лист? или это практически не решит вопрос?