anna.ur

Пользователи
 • Posts

  95
 • Joined

 • Last visited

About anna.ur

 • Birthday 11/29/1982

Информация

 • Пол
  Женщина
 • Город
  Киев

Recent Profile Visitors

1,952 profile views

anna.ur's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

16

Reputation

 1. Я просто моделирую сразу самый крайний случай. А у моего клиента когда то забрали....можно было решить на месте...клиент отказался...... Спасибо за помощь))
 2. Т.Е вы хотите сказать, что даже если полиция останавливает и видит что она в розыске, но при этом забирать на штраф площадку не будут потому что Ухвала есть и заемщик ее предъявляет.....и этого будет достаточно?
 3. Аналізуючи судову практику, я впевнена що суд скасує напис, там дуже багато підстав. Крім цього, у нас є рішення ВС, банк 2рази вже програвав цю справу в зв'язку зі спливом строку позовної давності. Але вони все ж намагаються стягнути. Кредитний договір з 2008р, у валюті. Ще з Укрсоцбанком. Все ж хочеться знайти підстави закінчити з цією справою раз і назавжди.
 4. Да, пусть ищет, ухвалу в машину положил, но вдруг остановит полиция....у них же сейчас все в открытом доступе. Будут ехать мимо, просто пробьют по номеру машины , увидят что она в розыске...ну а дальше по продцедуре
 5. все что не просишь в заяве, судьи всеравно пишут одинаково. Я анализировала
 6. Заяву позивача позивача ОСОБА_1 про забезпечення позову у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства "Альфа банк", треті особи: приватний нотаріус Івано-Франківського міського нотаріального округу Івано-Франківської області Личук Тарас Володимирович, приватний виконавець виконавчого округу міста Києва Русецький Павло Сергійович про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню- задовольнити. Зупинити стягнення на підставі виконавчого напису ____, вчиненого _____ року приватним нотаріусом Івано-Франківського міського нотаріального округу Івано-Франківської області Личуком Тарасом Володимировичем, що здійснюється в рамках виконавчого провадження № ____ відкритого приватним виконавцем виконавчого округу міста Києва Русецьким Павлом Сергійовичем до набрання рішення суду законної сили.
 7. А якщо спробувати скасувати постанову про розшук, в звязку з зупиненням провадження чи в звязку з задоволенням заяви про забезпечення позову ....ну треба подумати підставу щоб спертись на цю ухвалу? Просто не можу знайти подібну практику....вибачте що задаю багато питань)))
 8. Стаття 34. Зупинення вчинення виконавчих дій : 1. Виконавець зупиняє вчинення виконавчих дій у разі: зупинення судом стягнення на підставі виконавчого документа; В нашому випадку суд зупинив стягнення, тому виконавець повинен зупинити вчинення виконавчих дій, а розшук майна боржника це ж виконавча дія?
 9. Приветствую всех! Коллеги, прошу помочь в решении вот такого вопроса: Приватний виконавець винес Постанову про "Відкриття виконавчого провадження на підставі виконавчого напису нотаріуса" та Постанову "Про розшук майна боржника(авто)" Подала до суду заяву про "Визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню" - справу призначили на 31.08 та подала заяву про забезпечення позову, і суд винес Ухвалу " де зазначив...Зупинити стягнення на підставі виконавчого напису ....що здійснюється в рамках виконавчого провадження.....відкритого приватним виконавцем....." Приватний виконавець, отримавши Ухвалу суду, в усній формі зазначив"...Провадження зупиню, але це не зупинить розшук майна" Питання: Як зупинити розшук майна боржника?