areshkov

Пользователи
 • Content Count

  168
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Хороший

2 Followers

About areshkov

 • Rank
  Активный участник

Информация

 • Пол
  Мужчина
 1. Доброго дня шановне Панстао! Є така проблема: Батько працює на підприємстві вже дуже багато років водієм, Зарплату платили то так то сяк 500 грн. 300 грн. В місяць і от на сьогоднішній день виникла заборгованість в розмірі десь 12000 грн. Звичайно обіцяє що віддам тільки от коли? Батько пенсіонер вже але працюючий. Власник вже починає щось мутити відкрив ще одну фірму і просит тих кому винен зп. написати заяви на звільнення а потім на прийняття га іншу фірму машини вже розпродує. Питання; як змусити його віддати заборгованність? Чи просто забрати машину і поставити в дворі?). Чи звертатись з колективною заявою в прокуратуру. Дякую всім за аідповідь.
 2. Ну для початку Дякую за відповідь! А взагалі цікавить те якими повинні бути мої наступні дії у разі якщо вони не представлять жодних документів переуступка. І як я розумію перш ніж подати до суду вони повинні мене офіційно про це повідомити а саме про те що кредитор переуступив мій борг безпосередньо ОТП-Факторинг. А не прислати просто смс.
 3. Всім доброго дня! Таке питання: сьогодні отримав смс з таким текстом; Ваша заборгованність за кредитним договором оформленим в ОТП банк відступлена ОТП факторинг Україна( Хто з таким стикався? і які мої наступні дії? Мароз, послать, ждати документи. Дякую
 4. Сьогодні спілкувався з одним адвокатом((( сказав що краще їм заплатити заборгованість, бо судитися і чекати буде ще дорожче. Блін що робити( Щей і тема притихла( У кого які зараз з ними справи???
 5. да ні користувались звісно) і закладав постійно то 7000 то 10000 а от коли останній хотів закласти то картка була вже заблокована, от і непоклав)