annahnatenko

Пользователи
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Обычный

1 Follower

About annahnatenko

 • Rank
  Активный участник

Информация

 • Пол
  Женщина
 • Город
  Одеса
 1. Готуємо заперечення. У понеділок буде засідання адміністративної комісії. Проти чого заперечувати (проти якого документа)? Протоколу чи припису? В запереченні хочу зразу вказати на безпідставність притягнення до адмінвідповідальності та просити скасувати відповідний документ.
 2. ми скасовуємо не в суді, справа ще знаходиться в провадженні в адмінкомісії
 3. За результатами перевірки КП "Міськзеленьтрест" було складено протокол про адмінправопорушення, на підставі якого винесено припис. Необхідно скасовувати протокол, припис чи обидва документи?
 4. Як ЗВЕРТАТИСЯ на підприємство я знаю Суть питання полягала, скажімо грубо, в регламентуванні діловодства на самому підприємстві, але не ВСЬОГО діловодства, а лише частини щодо прийому вхідної кореспонденції. По результату підготувала відповідний порядок, затвердили його наказом, внесли зміни в посадову інструкцію особи, на яку поклали обовязки щодо прийому.
 5. Мова ведеться не про отримання рекомендованих поштових відправлень на підприємствах звязку, а про отримання вхідних документів підприємством безпосередньо - наприклад, коли фізичні особи приносять наручно. Треба прорегламентувати порядок, хто приймає, як ставиться реєстрація вхідної кореспонденції, від кого не приймати і які способи доставки є неприпустимими.
 6. Можливо, в когось є зразок положення про порядок приймання, розгляду та реєстрації кореспонденції - або щось схожого. Суть питання - треба врегулювати питання, хто вповноважений приймати кореспонденцію і від кого, як ставиться реєстрація і т.п. По ТОВ Дякую
 7. Мені здається, що він хоче заохочення) виконавці - вони такі ) Говоріть із ним, наполягайте на такому рішенні. Якщо йому не зрозуміло - нехай звертається до суду за розясненням способу виконання рішення, це входить до їх повноважень. Якщо не звертається, то він не може просто відмовитися виконувати рішення, бо воно особисто йому не подобається. Скаржтеся на нього.
 8. Знайшла позицію ВСУ з цього приводу, кого цікавить: http://zib.com.ua/ua/print/75406-zmina_rozmiru_alimentiv_mozhe_mati_pid_soboyu_zminu_sposobu_.html
 9. Три роки тому судом вирішено стягувати аліменти з Л. на користь Б. у розмірі 1/4 частини від усіх доходів Л. Рішення не скасовано, не оскаржувалося, виконується цей весь час (з перемінним успіхом). Зараз стоїть питання про призначення аліментів в твердій грошовій сумі. Яким чином обійти вже існуюче рішення? У мене були думки щодо встановлення факту спочатку (довести, що у чоловіка відсутній регулярний дохід), і вже це використовувати як нововиявлену обставину, на підставі якої просити переглянути рішення. Щоправда, тоді стоїть питання про можливість зміни позовних вимог - адже в первісному по
 10. я так розумію, письмове провадження
 11. я це й сама розумію тому я й звернулася до форумчан. У мене голова в цьому вариться вже не перший день, може, хтось побачить вихід із цієї ситуації під іншим кутом. Зараз поки що вирішили встановити через суд факт використання Особою 2 квартири № 11 (де вона фактично проживає), але, якщо чесно, сумніваюся, що це вдасться
 12. Я бачу, що Ви не зрозуміли фабули справи. Особа 1 та Особа 2 ОБОЄ зареєстровані в квартирі № 9. По факту проживає там тільки Особа 1. Особа 2 всіляко намагається заволодіти житлом (при тому що напівлегально проживає в іншій квартирі). Питання: як можна приватизувати Особі 1 квартиру, щоб не була задіяна Особа 2? Я дуже сумніваюся, що він напише відмову від приватизації на користь Особи 1? Або ж як змусити Особу 2 легалізувати свої правовідносини з користування іншим житлом?
 13. може, хтось стикався - якщо звернутися до суду з позовом про встановлення факту проживання та користування квартирою № 11 особою (її колишнім власником) та зобовязання здійснити реєстрацію місця проживання? Наскільки реальні шанси задоволення такого позову - визнати за іншою особою право користування іншою квартиру і зобовязати її там прописатися?
 14. розказала все, що мені відомо. що незрозуміло - питайте. мета - спокійно жити в своїй квартирі № 9, ідеально - зняти колишнього власника квартири № 11 з реєстрації в квартирі № 9. що Ви маєте на увазі фразою "на одного"? наскільки мені відомо, приватизація провадиться на всіх користувачів, або принаймні треба згода інших користувачів. Ви думаєте, що він надасть свою згоду?