annahnatenko

Пользователи
  • Число публикаций

    39
  • Регистрация

  • Последнее посещение

Весь контент пользователя annahnatenko

  1. Готуємо заперечення. У понеділок буде засідання адміністративної комісії. Проти чого заперечувати (проти якого документа)? Протоколу чи припису? В запереченні хочу зразу вказати на безпідставність притягнення до адмінвідповідальності та просити скасувати відповідний документ.
  2. ми скасовуємо не в суді, справа ще знаходиться в провадженні в адмінкомісії
  3. За результатами перевірки КП "Міськзеленьтрест" було складено протокол про адмінправопорушення, на підставі якого винесено припис. Необхідно скасовувати протокол, припис чи обидва документи?
  4. Як ЗВЕРТАТИСЯ на підприємство я знаю Суть питання полягала, скажімо грубо, в регламентуванні діловодства на самому підприємстві, але не ВСЬОГО діловодства, а лише частини щодо прийому вхідної кореспонденції. По результату підготувала відповідний порядок, затвердили його наказом, внесли зміни в посадову інструкцію особи, на яку поклали обовязки щодо прийому.
  5. Мова ведеться не про отримання рекомендованих поштових відправлень на підприємствах звязку, а про отримання вхідних документів підприємством безпосередньо - наприклад, коли фізичні особи приносять наручно. Треба прорегламентувати порядок, хто приймає, як ставиться реєстрація вхідної кореспонденції, від кого не приймати і які способи доставки є неприпустимими.
  6. Можливо, в когось є зразок положення про порядок приймання, розгляду та реєстрації кореспонденції - або щось схожого. Суть питання - треба врегулювати питання, хто вповноважений приймати кореспонденцію і від кого, як ставиться реєстрація і т.п. По ТОВ Дякую
  7. Мені здається, що він хоче заохочення) виконавці - вони такі ) Говоріть із ним, наполягайте на такому рішенні. Якщо йому не зрозуміло - нехай звертається до суду за розясненням способу виконання рішення, це входить до їх повноважень. Якщо не звертається, то він не може просто відмовитися виконувати рішення, бо воно особисто йому не подобається. Скаржтеся на нього.
  8. Знайшла позицію ВСУ з цього приводу, кого цікавить: http://zib.com.ua/ua/print/75406-zmina_rozmiru_alimentiv_mozhe_mati_pid_soboyu_zminu_sposobu_.html
  9. Три роки тому судом вирішено стягувати аліменти з Л. на користь Б. у розмірі 1/4 частини від усіх доходів Л. Рішення не скасовано, не оскаржувалося, виконується цей весь час (з перемінним успіхом). Зараз стоїть питання про призначення аліментів в твердій грошовій сумі. Яким чином обійти вже існуюче рішення? У мене були думки щодо встановлення факту спочатку (довести, що у чоловіка відсутній регулярний дохід), і вже це використовувати як нововиявлену обставину, на підставі якої просити переглянути рішення. Щоправда, тоді стоїть питання про можливість зміни позовних вимог - адже в первісному позові були заявлені аліменти саме в частині від доходу. Які ваші думки з цього приводу?
  10. я так розумію, письмове провадження
  11. я це й сама розумію тому я й звернулася до форумчан. У мене голова в цьому вариться вже не перший день, може, хтось побачить вихід із цієї ситуації під іншим кутом. Зараз поки що вирішили встановити через суд факт використання Особою 2 квартири № 11 (де вона фактично проживає), але, якщо чесно, сумніваюся, що це вдасться
  12. Я бачу, що Ви не зрозуміли фабули справи. Особа 1 та Особа 2 ОБОЄ зареєстровані в квартирі № 9. По факту проживає там тільки Особа 1. Особа 2 всіляко намагається заволодіти житлом (при тому що напівлегально проживає в іншій квартирі). Питання: як можна приватизувати Особі 1 квартиру, щоб не була задіяна Особа 2? Я дуже сумніваюся, що він напише відмову від приватизації на користь Особи 1? Або ж як змусити Особу 2 легалізувати свої правовідносини з користування іншим житлом?
  13. може, хтось стикався - якщо звернутися до суду з позовом про встановлення факту проживання та користування квартирою № 11 особою (її колишнім власником) та зобовязання здійснити реєстрацію місця проживання? Наскільки реальні шанси задоволення такого позову - визнати за іншою особою право користування іншою квартиру і зобовязати її там прописатися?
  14. розказала все, що мені відомо. що незрозуміло - питайте. мета - спокійно жити в своїй квартирі № 9, ідеально - зняти колишнього власника квартири № 11 з реєстрації в квартирі № 9. що Ви маєте на увазі фразою "на одного"? наскільки мені відомо, приватизація провадиться на всіх користувачів, або принаймні треба згода інших користувачів. Ви думаєте, що він надасть свою згоду?
  15. якщо приватизовувати квартиру № 9, то співвласниками стануть вони обоє - вони ж обоє там прописані. Ситуація не поліпшиться. Змусити його приватизувати квартиру № 11? Знову ж таки як??
  16. Дві квартири розташовані поруч? № 9 та № 11). Свого часу вони належали двом різним власникам, які постійно конфліктують між собою. Обоє зареєстровані в квартирі № 9. Власник квартири № 11 позбавив через суд права власності особу на квартиру № 9, пізніше колишня власниця квартири № 9 позбавила права власності особу на квартиру № 11. По факту зараз обидві квартири знаходяться в державному житловому фонді. Кожен колишній співвласник ФАКТИЧНО продовжує проживати кожен у своїх колишніх квартирах, проте обоє зареєстровані лише в квартирі № 9. Колишній власник квартири № 11 подає позов до суду про усунення перешкод в користуванні квартирою № 9. Йому задовольняють. Позов власниці квартири № 9 про визнання особи такою, що втратила право на користування квартирою № 9 (на підставі непроживання більше, ніж півроку) не задовольняють. Як вийти із ситуації? Виходить, колишній власник 11 квартири там же й живе і ще псує життя людям із 9 квартири, а вони нічого з цим зробити не можуть. ЖЕК вказує, що квартира № 11 не закріплена за жодною особою - тобто взагалі ВІЛЬНА. Чи можна якось зобовязати виконком видати квартиру № 11 особі, яка там фактично проживає? так би мовити, насильно його туди вселити?
  17. Особа приймається на посаду відразу на посаду водія і за суміщенням експедитора. Тд укладається в письмовій формі. У даному випадку краще готувати два договори для кожної посади чи можна прописати все в одному? Чи треба підготувати один договір (про основну роботу водієм) та наказ про суміщення?
  18. Шановний, я знаю, що таке апостиль. І перекладати Вам "для мене" документи, які ви могли б знайти не треба. Я просто хочу побачити офіційний порядок, щоб його витримати. Це юридична робота вся так робиться. До суду люди звертаються теж через порядок, прописаний в кодексах.
  19. Треба відправити а/з до закордонної організації (щодо порушення права інт. власності). Хтось стикався з подібним?
  20. чудово! тоді позивачами будемо ми - просити поновити реєстрацію, - а не наші опоненти, які б просили виселити