Лев

Пользователи
 • Content Count

  1,372
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  46

Posts posted by Лев


 1. В 01.06.2020 в 16:06, Bolt сказал:

  Можно и так...

  А что это даст, кроме потери времени? В общества защиты прав потребителей нет ни одного острого зуба да и, впрочем, не было никогда...

  • Like 1

 2. 11 часов назад, natik сказал:
   • Подскажите выплачен автомобиль на 50% через автоплан, но так как его не дали, я разорвала договор в одностороннем порядке у них в офисе.2009 год. мне выдали письмо с просьбой предоставить все копии квитанций. я предоставила. потом я звонила автоплану (они этого не отрицают), они сказали что я 7 на очереди. так мне ничего и не вернули. а сейчас в телефонном режиме сказали что срок истек и пока. можно ли что то сделать?
   
   

  Автоплан - ветеран пирамидального мошенничества.

  Вам - в суд с иском в порядке защиты прав потребителя (судебным сбором не облагается)...

  • Like 1

 3. 13 часов назад, kirill231 сказал:

  Лучший способ удачно закрыть кредит в МФО - это выбрать правильную МФО и внимательно рассчитать свои силы. Удобно еще пользоваться сайтами, которые сравнивают условия всех МФО, типа https://pid0.com.ua

  Вы ошиблись адресом. Вам по общеизвестному адресу...

  • Like 1

 4. 3 часа назад, babaika сказал:

  Поддерживаю такую позицию, однако смущает выраженный в предыдущих постановах вышки способ защиты - отмена записи. 

  Ну, да, решение то остается в силе!..

  • Like 1

 5. Еще одно оригинальное постановление

  http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/89460965

  Категорія справи №

  648/1369/20

  : Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення в галузі охорони праці і здоров’я населення; Порушення правил щодо карантину людей.

  Надіслано судом: 27.05.2020. Зареєстровано: 28.05.2020. Оприлюднено: 29.05.2020.

   

  Номер судового провадження: 3/648/536/20


  Справа № 648/1369/20

  Провадження № 3/648/536/20

  П О С Т А Н О В А

  І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

  27 травня 2020 року смт. Білозерка

  Суддя Білозерського районного суду Херсонської області Сокирко Л.М., розглянувши матеріали про адміністративне правопорушення, передбачене статтею 44-3 КпАП України відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, не працюючого, який проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,

  в с т а н о в и л а:

  До суду на розгляд надійшов матеріал про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 про притягнення його до адміністративної відповідальності за статтею 44-3 КпАП України. З протоколу про адміністративне правопорушення серії АПР18 № 719811 від 1 травня 2020 року вбачається, що 1 травня 2020 року ОСОБА_1 по вулиці Набережна в смт. Білозерка перебував в прибережній зоні озера Біле, ловив рибу, чим порушив пункт 5Постанови КабінетуМіністрів України № 211 від 11 березня 2020 року. В судове засідання ОСОБА_1 не з`явився, про дату, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, надав заяву, в якій вину у вчиненому правопорушенні не визнав, посилаючись на те, що перебував біля водойми, яка не підпадає під визначення прибережна зона; крім того, в країні не введені ані воєнний, ані надзвичайний стани, а тому вважає, що протокол складено всупереч діючому законодавству, його конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, у зв`язку з чим просив закрити провадження по справі за відсутності в його діях складу адміністративного правопорушення. Суд, дослідивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, дійшов висновку про відсутність підстав для притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності застаттею 44-3 КпАП України та закриття провадження у справі на підставі пункту 1статті 247 КпАПУкраїни з огляду на наступне. Частина 1статті 44-3 КпАП Українипередбачає відповідальність за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбаченихЗаконом України«Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами. Відповідно достатті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», карантин встановлюється Кабінетом Міністрів України. У рішенні про встановлення карантину затверджуються необхідні профілактичні, протиепідемічні та інші заходи, встановлюються тимчасові обмеження прав фізичних і юридичних осіб та додаткові обов`язки, що покладаються на них, які і є відповідними правилами, відповідальність за які передбачена статтею 44-3КпАП України. Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року за № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»з 6 квітня 2020 року заборонено зокрема перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно, а також - відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та в разі службової необхідності. Відповідно до частини 1статті 256 КпАП України, у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються, зокрема нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення.

  На підтвердженнявчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення,передбаченого статтею44-3 КпАП України, окрім протоколу про адміністративне правопорушення серії АПР18 № 719811 від 1 травня 2020 року не додано жодного доказу.

  Відтак сам по собі протокол про адміністративне правопорушення не є беззаперечним та переконливим доказом вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченогостаттею 44-3КпАП України.

  Статтею 33 Конституції Українитастаттею 2 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» гарантуються громадянам України, а також іноземцям та особам без громадянства, які на законних підставах перебувають в Україні, свобода пересування та вільний вибір місця проживання на її території, за винятком обмежень, які встановлені законом.

  Відповідно достатті 64 Конституції України, конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбаченихКонституцією України, а саме в умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень.

  На день складання протоколу про адміністративне правопорушення щодо ОСОБА_1 на території України не введено воєнного або надзвичайного стану, в зв`язку з чим, права громадян, визначеністаттею 33 Конституції України, не є обмеженими, однак Постанова Кабінету МіністрівУкраїни № 211 від 11 березня 2020 року фактично обмежує право на свободу пересування (стаття 33 Конституції України).

  Крім того, як вбачається з протоколу про адміністративне правопорушення ОСОБА_1 в прибережній зоні здійснював любительську риболовлю.

  Однак законодавство України не містить нормативного закріплення поняття "прибережна зона".

  Відповідно до пункту 1статті 247КпАП України, провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за відсутності події і складу адміністративного правопорушення. Таким чином, суддею встановлено, що у справі відсутні докази, які б свідчили про наявність складу адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 44-3КпАП Україниу діях ОСОБА_1 , а тому провадження, розпочате в цій справі про адміністративне правопорушення підлягає закриттю, так як відсутній склад адміністративного правопорушення, передбаченогостаттею 44-3КпАП України. Керуючись статтями 44-3,247п.1,283,284,289,294 КпАП України,

  п о с т а н о в и в:

  Провадження у справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 закрити у зв`язку з відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 44-3КпАП України

  Постанову може бути оскаржено протягом 10 днів з дня її винесенн шляхом подачі апеляційної скарга до Херсонського апеляційного суду через Білозерський районний суд Херсонської області.

  Суддя Сокирко Л.М.

  Постанова набрала законної сили

   

  • Like 1

 6. 6 минут назад, and5543 сказал:

  .Здравствуйте и вам. Сейчас как раз пишу кассацию, где "Довира та Гарантия" выступили поручителем. Просто в суды первой и апелляционной инстанций подали поддельные копии договора об уступке им права требования. Это только после апелляции и выяснилось.

  В вашем случае им тоже можно поломать всё, если иметь на руках договор (или договора) об уступке прав требования со стороны ОТП. Могу сегодня найти, если дадите номер кредитного договора с заёмщиком и дату его заключения. Чуть что - звоните: 099-255-44-78 

  Это у рэкетиров (по-другому не назовешь) в тренде. Бывает, в частности, подсовывают в суд бланкетный нотариальный договор факторинга, а потом к нему на свое усмотрение цепляют не заверенные нотариально списки должников, данные о которых получены "тем или иным способом"...

  • Like 1

 7. Договариваться заемщику  с рэкетирами без участия профильного юриста - это самоубийство!

  Допустил суд ошибку - это хорошо. Не надо помогать ее исправлять.

  В зависимости от обстоятельств у Вас в запасе:

  - обращение в суд с иском о прекращении поручительства;

   - апелляционное обжалование решения суда либо его пересмотр, если решение заочное.

  Но Вам обязательно нужен профильный юрист - в кредитно-долговых спорах много подводных камней...

   

  • Like 1

 8. 32 минуты назад, Platon91 сказал:

  Ну не знаю, мне вот они на встречу пошли, так сказать. У меня свой массажный салон, я как раз ещё перед началом всего этого купил новые складные массажные столы https://housefit.ua/massajnie-stoli, так вот я удачно закупился... Поэтому денег в запасе не особо много осталось. Ну и мне, собственно, одобрили кредитные каникулы, отсрочили оплату аренды и всё прочее. Так что я более менее доволен тем, как всё сложилось.

  Вам не сюда... С такой примитивной рекламой, мягко говоря, никуда...


 9. В 13.05.2020 в 15:08, Григорій сказал:

  Усім доброго дня! Я взнав ,що за виконавчим написом приватного нотаріуса Хари Наталії Станіславівни щодо мене здійснюється виконавче провадження. Підкажіть, будь ласка, порядок дій,які мені потрібно зробити,щоб з цим розібратися. Перше,що я зробив,так це зайшов у єдиний реєстр боржників і дійсно знайшов там себе. Що робити далі? Буду вдячний за допомогу.

  А кто исполнитель? Вольф Т.Л.?..


 10. Давно пора нашим доблестным правоохранителям профильтровать мутные дела ликвидаторов банков по заключение (псевдо)факторинговых договоров.

  К примеру, заключается бланкетный нотариальный договор факторинга, а фактор при подаче иска цепляет к нему ненотариальное приложение - фрагмент (иногда не подписанный) списка типа должников с нужной фамилией. Создается впечатление, что ликвидатор сливает подельникам постфактум информацию о заемщиках, долги которых списаны на основании ч. 16 ст. 51 ЗУ "О системе гарантирования вкладов физических лиц"...


 11. В 06.05.2020 в 19:08, Bolt сказал:

  Именно, они даже на суды жалеют денег...)

  Даже исполнительный лист по одному из клиентов более 3-х лет ленятся взять. Может, правда, очень сильно разобиделись, что высудили только 25% хотелок...

  • Like 1

 12. В 28.04.2020 в 13:58, Bolt сказал:

  Я вижу вырисовывается хорошая положительная практика апелляций в этом вопросе и даже вроде по САС...

  Согласен. Как ни странно, но в данной геополитической комедии "Маски-шоу" абсолютное большинство судей оказались на своем месте и дали решительный отпор этому маразму. По нашей области еще нет (тьфу трижды) ни одного "коронованного" на 17 000 гривен...

  • Like 2

 13. 5 часов назад, juliaa сказал:

  У меня в общем размере тело кредита около 40 000 грн. разделенных на 5 МФО. но там же еще штрафов и пени насчитают как минимум до 200 000. Я еще плачу кредит в Привате. Там конечно просрочек нет. Имущество есть только у мужа, у меня ничего нет, даже официальной работы. Я ухаживаю за ребенком-инвалидом. Не знаю, что вообще делать и как лучше поступить. Игнорировать их вообще или отвечать и пытаться договориться как-то. Платить на данный момент нечем.

  Только игнорировать вообще, не вздумайте пытаться договариваться!

  Никаких законных штрафов и пени быть не может. Манивеи дают кредиты на 14 дней или на месяц. Дальше срок кредитования заканчивается со всеми вытекающими - прекращается начисление процентов и неустойки.

  Пусть идут манивеи в суд, если у них есть с чем идти... А если не с чем, то по общеизвестному адресу...

  • Like 2

 14. 8 часов назад, ClassicPleasantly сказал:

  Да уж, ситуация в самом деле не из приятных, именно поэтому я стараюсь лишний раз в кредиты не влазить и ищу другие методы заработать нужную сумму, если она нужна. Сейчас вот в вопросах финансов отлично помогает приложение золотой кубок, скачать которое можно  https://goldcupwin.com/ru/mobile-app.html здесь на случай, если Вы увлекаетесь азартным заработком.

  Вам не сюда. Вам к следователю...


 15. В 17.12.2019 в 15:56, Jude2003 сказал:

  Добрый день.

  Был автокредит в Дельте с 2008 года. В 2013 открыли исполнительное производство и забрали авто. После этого тишина. А сегодня узнал что на карточный счет наложен арест именно по этому ИП. Читаю на форуме - люди удивляются что у них по 4 месяца открыто, а у меня 6 лет ))

  Думал не трогать вообще исполнительную, но теперь интересно разобраться. Ехать к ним лично не хочу, но если будет четкое понимание что делать, и это будет полезно, то почему нет. Ещё смущает что неизвестен остаток долга - может авто продали за 5000 долл, а может за 15000 - по рыночной цене на тот момент. Не хочется нарваться на дополнительные неприятности ))

  Посоветуйте что делать.

  "Нарваться на дополнительные неприятности", иначе их будет больше...

  Каким образом забрали авто (максимально подробно)? Могут быть нюансы. Исполнители не всегда следуют букве закона...

  • Like 1

 16. 2 часа назад, Bolt сказал:

  Ну Вам то хорошо, у Вас дружище есть алиби)), Вы можете с собакой гулять не останавливаясь...))

  А без собаки выходить на чистый воздух- нельзя, ибо ее шерсть притягивает все вирусы...


 17. 3 часа назад, centurion сказал:

  А контрамарки себе приобрела власть во всех её ипостасях. 

  Так ей же самой идет вся выручка...


 18. 11 минут назад, centurion сказал:

  Но народ "веселят" по полной. Вот они такие не находчивые, но весёлые )))

  Вот только цена "билетов" на это "веселье" заоблачная...

  • Like 2