braze

Пользователи
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

braze last won the day on October 31 2017

braze had the most liked content!

Community Reputation

19 Хороший

1 Follower

About braze

 • Rank
  Активный участник

Recent Profile Visitors

644 profile views
 1. Верховна Рада підтримала законопроект №5722-д щодо заборони встановлення загальнобудинкових лічильників газу без згоди мешканців. За цей проект проголосували 325 депутатів. Майже усі волинські депутати підтримали зміни:Ігор Гузь, Ігор Лапін, Ірина Констанкевич, Степан Івахів і Юрій Савчук проголосували "за". Сергій Мартиняк не голосував. Як пояснив Ігор Гузь на своїй сторінці у Facebook, ухвалити це закнопроект треба було до 1 січня, адже інакше вже з 2018 року газопостачальними могли "відключати" споживачів, які проти встановлення такого лічильника, тобто проти того, щоб платити за газ, який фактично не споживають. Закон дозволяє встановлення індивідуальних лічильників на умовах співфінансування споживачів та газопостачальників, а термін обов'язкового переходу на лічильники для споживачів, які використовують газ лише для приготування їжі, відкладають до 1 січня 2021 року. Також, згідно із законом, введення у експлуатацію нових та реконструйованих багатоквартирних будинків можливе лише із встановленням індивідуальних лічильників. А на нових виробничих об'єктах тепер обов'язково мають бути вузли обліку. https://konkurent.in.ua/news/ukrayina/21719/rada-zaboronila-vstanovlyuvati-zagalnobudinkovi-lichilniki-bez-zgodi-meshkanciv-.html?utm_source=ukrnet&utm_content=rada-zaboronila-vstanovlyuvati-zagalnobudinkovi-lichilniki-bez-zgodi-meshkanciv-
 2. на запит В 17.11.2017 в 13:35, izmailka сказал: ВОПРОС!!! Как начальник ДВС может через 4 года провести проверку ИП, которое якобы в архиве и возобновить его, без ИЛ, который закончил свой срок действия в 2015 году. И как быть поручителю 1? Он то реально ничего не знал, и не уклонялся от выполнения решения суда, нельзя уклонятся от того о чем не знаешь. ви надали відповідь Опубликовано 5 часов назад Никак не мог... Оспаривать и обжаловать всё и вся... Это теперь его жизнь...
 3. Так і про підстави теж. Але ви стверждували що начальник без виконавчого листа не мав права відновлювати провадження. Ось вам і підстави.
 4. Зрозуміло що відповіді не буде бо не маєте що надати. Не зовсім зрозуміло про що йдеться у ваших повідомленнях але достеменно зрозуміло що не про предмет дослідження. Дякую за час що пройшов задарма.
 5. Ні це не відповідь на поставлене запитання. Нагадую запитання начальник міг відновити провадження без виконавчого листа чи не міг?
 6. Ролик про те що всі способи боротьби зі свавіллям марні. Найбільша дурість у ролику це твердження навіть якщо повернете власність то все одно будуть проблеми, тому що іпотека. Зв'язати це не можу ні як.
 7. Ми не бачили провадження та нам не відомо що там є тому свої міркування висловлюємо суто з того, що викладено на сторінці у цій темі.