anng

Пользователи
  • Число публикаций

    7
  • Регистрация

  • Последнее посещение

1 подписчик

anng's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Репутация

  1. Какие именно другие нормы законодательства в 2010-2011 г., касающиеся этого вопроса, Вы имеете в виду?
  2. Если по 1. нет, а под банком в выводе ВСУ по делу №6-102цс12 (банк втратив право укладати угоди, пов’язані з відчуженням свого майна, у тому числі і здійснювати відступлення права вимоги до своїх боржників третім особам) подразумевается ликвидатор ликвидируемого банка, тогда, как этот вывод согласуется со статьями 95, 96 ЗУ о банках: Ст. 95. Продаж майна Після проведення інвентаризації та оцінки майна банку ліквідатор розпочинає продаж майна на відкритих торгах, якщо Національним банком України не встановлено інший порядок його продажу. Порядок продажу майна банку, склад, умови та строки придбання майна погоджуються з Національним банком України та повідомляються через засоби масової інформації. Ліквідатор має право виставити на відкриті торги цінні папери та вимоги банку, якщо інший спосіб продажу (уступки) вимог банку не встановлено Національним банком України. Ст. 96. Черговість... Майно банку, що є предметом застави, включається до складу ліквідаційної маси, але використовується виключно для позачергового задоволення вимог заставодержателя. Заставодержатель має право за погодженням з ліквідатором здійснити реалізацію заставленого майна у порядку, встановленому чинним законодавством або договором застави, та отримати задоволення своїх вимог повністю або частково. ? По 3. Это вывод из того же дела № 6-102цс12: Умови договору застави майнових прав не свідчать про те, що відбулась заміна кредитора у відносинах по кредитному договору або мала відбутись згідно умов договору застави під відкладальною умовою. Звернення на предмет застави шляхом відступлення грошових вимог за кредитним договором є неправомірним, оскільки таке відступлення грошових вимог з моменту введення ліквідаційної процедури повинно відбуватися шляхом укладення відповідного договору та з дотриманням положень законодавства про реалізацію активів банку-боржника в ході ліквідаційної процедури. По 4. То, что НБУ в зачет долга Укрпрома по кредитам рефинансирования, передал залоговые активы Укрпрома Дельте, с тем, чтобы Дельта за счет этих активов выплатила НБУ долг Укрпрома.
  3. Ликвидатор Укрпромбанка должен был быть сам стороной договора переуступки активов Укрпрома Дельте и подписывать этот договор от своего имени ликвидатора, а не от имени ТОВ "Укрпромбанк"? Или отчуждение активов и права требования по кредитам ликвидируемого банка должно оформляться каким-то иным способом, в иной форме? Или это не существенно и все дело только в том, что - застава майнових прав не означает переход права требования и обращение на предмет заставы посредством переуступки права требования является не правомерным, - после ликвидации не допускается взаимозачет и бесплатная передача активов?
  4. А, если заказать судебную экспертизу, Дельта(ФГВФЛ) будет и ее фальсифицировать?
  5. А, если откажут и будут препятствовать моему участию в исследовании доказательств?
  6. ЦПКУ Стаття 27. Права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі Особи, які беруть участь у справі, мають право знайомитися з матеріалами справи, робити з них витяги, знімати копії з документів, долучених до справи, одержувати копії рішень, ухвал, брати участь у судових засіданнях, подавати докази, брати участь у дослідженні доказів….. Что означает брати участь у дослідженні доказів? Имею ли я право непосредственно увидеть оригиналы востребованных у банка документов и снять с них копии или сфотографировать? Представитель банка заявляет, что я их (оригиналы документов) не увижу. Судья заявляет, что, мол суд сверит оригиналы с копиями и все. А мне можно только с материалами справы знакомиться и снимать с них копии. Подскажите как на самом деле.