Богдан002

Пользователи
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Хороший

1 Follower

About Богдан002

 • Rank
  Активный участник

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Киев

Recent Profile Visitors

931 profile views
 1. Доброго дня. Колеги, чи є у когось позитивна практика щодо витребування майна після скасування його незаконної перереєстрації? Буду дуже вдячний.
 2. Шановні колеги, сердешно перепрошую, але я заплутався..чи є чинною наразі 231 постанова і чи була вона чинною в 2016р.? На сайті ВРУ вона чітко позначена як не чинна.
 3. Доброго вечора! Вдячний за допомогу! Наразі бачу такі варіанти: 1) лист в суд із проханням повідомити чи є у мат. справи докази отримання рішення апеляції 2) зазначення у клопотанні на поновлення строку про те, що рішення апел. взагалі не отримувалось.
 4. Доброго дня! Перепрошую за оффтоп, прошу допомогти із питанням у цій темі: Щиро вдячний за допомогу!
 5. але ж у касації справа витребовується вже після відкриття провадження?
 6. При вирішенні питання про поновлення строку суддя не бачить матеріалів справи. Питання в тому як довести факт того, що ухвала апеляції взагалі неотримувалась. Можливо заявити разом із касаційною скаргою клопотання про витребування справи для вирішення питання про поновлення строку на оскарження?
 7. Шановні колеги! У мене виникла наступна ситуація: під час ознайомлення з матеріалами справи за 2013р. з`ясувалось, що у справі відсутні зворотні повідомлення про отримання судового рішення апеляції сторонами (вони у засідання апеляції не з'явились) - тобто є підстави для поновлення строку на оскарження і оскарження. Але виникло питання - як саме довести суду касаційної інстанції факт того, що ухвала апеляції не отримувалась? Бачив багато ухвал касації де вказувалось на те, що простого зазначення про неотримання рішення апеляції не достатньо (воно то і логічно). Буду вдячний за допомогу!
 8. Перепрошую за оффтоп, але, оскільки основні іпотечні баталії ідуть саме тут, залишу посилання на створену мною тему: Дякую за допомогу.
 9. Доброго дня. Суть ситуації: у 2012 році було тричі проведено прилюдні торги (всі визнані такими, що не відбулися), але позичальник не чухався до тих пір поки банк не подав на стягнення саме кредитної заборгованості (16й рік). Тобто, він знав про ситуацію з торгами. Чи матиме сенс звернення до суду з вимогою про визнання іпотеки припиненою? (я думаю, банк одразу ж заявить про пропуск пд) Яким чином можна обійти пд? Хтось стикався із подібними ситуаціями? Чи можна застосувати, як варіант, консультацію адвоката накшталт: "аналіз вашої ситуації показав наявність права на позов і тд." і саме від цього моменту почати рахувати пд? Дякую.
 10. Відповідно до ч.5 ст.3 Закону №1952-IV, Державна реєстрація прав у результаті вчинення нотаріальної дії з нерухомим майном, об'єктом незавершеного будівництва проводиться нотаріусом, яким вчинено таку дію. Аналіз викладеного свідчить, що державна реєстрація права власності під час вчинення нотаріальної дії з нерухомим майном, об'єктом незавершеного будівництва проводиться нотаріусом, яким вчиняється така дія. В той же час, не передбачено можливість проведення державної реєстрації речових прав на об'єкт нерухомого майна нотаріусом без вчинення ним нотаріальної дії, пов'язаної із переходом таких прав на об'єкт нерухомості. Отже, повноваження нотаріусів на виконання реєстраційних дій у Державному реєстрі прав пов'язувалось законодавцем із вчиненням нотаріальної дії з нерухомим майном. Судом встановлено, що Відповідачем нотаріальна дія з нерухомим майном не вчинялася. Посвідчення відповідачем факту виникнення, переходу або припинення права власності на нерухоме майно не мало місце. ps оскаржується перереєстрація вже за новим порядком.