Viktoria Lychva

Пользователи
  • Число публикаций

    12
  • Регистрация

  • Последнее посещение

Весь контент пользователя Viktoria Lychva

  1. найшла ваш тел потім задзвоню
  2. як тоді банк може видати кредит , списавши кошти з позичкового 2203 на поточний 2206, якщо фізично їх там немає???? і як юридично в суді дати оцінку такій операції, кредит був виданий???чи я посто зняла кошти із свого рах 2606, і яка валюта там все ж таки обліковується долар чи гривня, (в договорі про відкриття рах 2606 написано що він є і дол і гривневий)
  3. може трішки не в тему , але хочу конкретно вам задати питання так яку вас назва акаунта повязана з моїм питанням , можете дати свою оцінку??? написала запит в НБУ про наявність-відсутність мене в реєстрі ЄІС боржників в Україні прийшла відповідь що на моє імя відсутня інформація про наявність боргу перед банками України, зараз маю суд на початковому етапі, доларовий кредит, банк кредобанк, можете щось порадити, люди пишуть що це нічого неозначає?? наперед вдячна за відповідь.
  4. письмово, ось зміст Керуючись інструкцією «Про порядок розгляду звернень та особистого прийому громадян у Національному банку України», затвердженою Постановою Правління Національного банку України від 07.11.2013 № 444, Відповідно до Постанови НБУ N 245 від 27.06.2001 «Про створення єдиної інформаційної системи обліку позичальників (боржників)» банки подають НБУ інформацію про позичальників та розмір їх простроченої заборгованості. прийшла офіц письмова відповідь, значить не сам банк учасник....
  5. а на рах відповіді судді, я б сказала тому що договір бкв оформ в доларах і банк спукусив нижчими % за кредит в дол, так і було
  6. По ст.192 и инструкции НБУ №337 раздел 3 можно выдать только гривну. По инстр. НБУ 555 п.2.1 на 2007 год на счете 2203 валюты нет. А это вопрос цены кредита (632 ЦКУ) в гривне на момент получения кредита и возможности ее изменения, Вашего согласия на это. Но по ч.5 ст.11 о защите прав в договоре может изменяться только проц. ставка, но не курс валюты. Какую валютную операцию должен выполнить банк для передачи заемных валютных ценностей (денежных знаков иностранного государства в виде банкнот и монет) в собственность заемщику, соблюдая ст.1 Декрета КМУ 15-93, ч. 2.1 инструкции НБУ №555 (на момент 200 6-2008 годов, т.к. сейчас это дополнение к инструкции 555)? Здесь должны соблюдаться ст.ст. 192, 527 (плательщик - банк), 391 (собственность), 1068 (возможность проведения операций, предусмотренных для счетов данного вида законом). Эксперт ответит, что банк должен сделать проводку дт2203,2233 - кт 2620, но тогда нарушаются вышеуказанные статьи: передается требование, но не валюта. Но должна быть инструкция по получению кредита в ин.валюте банком и по выдаче кредита в ин.валюте другому банку, или по учету этих кредитов, в которой используется счет 3800. Я пока использование счета 3800 видел в техническом порядке проведения банком операций, в котором банки для клиентов применяют счета 2203 и 2233, т.к. инструкции по выдаче кредитов в ин.валюте клиентам нет вообще. Но при этом нарушается переход права собственности, т.к. Вам переводят на счет не денежные знаки и монеты, а требования банка, а это совершенно разные вещи. Банки выдавали кредиты в большинстве случаев гривневые, оформляя валютные, по инструкции выдачи кредитов в гривне, но она не учитывает перевода в собственность ин.валюты, не учитывает запрета выдачи ин.валюты со счетов 2203,2233 из кассы банка по заявам на выдачу наличных - есть инструкция только для выдачи в кредит гривни. Я покажу легализацию Укрэксимбанком швейцарских франков во время выдачи коредита в гривне и создание условий в стране для обесценивания гривны и уклонения от оплаты налогов, но налогами я не занимался, просто уклонения от них банком просто не может быть. Но это после открытия уголовного дела
  7. але я цим самим визнаю що отрримувала кредит, якщо його погасила?????? якщо суддя скаже показати квитанції про оплату?
  8. відповіовідно до Постанови НБУ N 245 від 27.06.2001 «Про створення єдиної інформаційної системи обліку позичальників (боржників)» банки подають НБУ інформацію про позичальників та розмір їх простроченої заборгованості . викажите що банк міг не подати, то це значить що банк невиконує пост нбу, хоча заборгов за позовом виникла ще в 05.04.2014р. як це можна використати в суді, з чого починати, кредит у валюті ?????
  9. Шановні експерти поясність, що це означа і яку стратегію боротьби з банком в суді, який лише починається за позовом банку, виробити ???? написали лист в НБУ щоб доли інформацію яка в них є на моє імя в ЄІС "реєстр позичальників", прийшла відповідь що немає інфо щодо простроченої заборгованості перед банками України,..тобто я так розумію що банк її списав, а з мене вимає борги як церозуміти і що далі робити???????? неперед всмі вдячна.