magnitta

Пользователи
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Обычный

About magnitta

 • Rank
  Новичок

Recent Profile Visitors

2,112 profile views
 1. Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як тепер зняти арешт з квартири, якщо іпотекодержатель залишився в «Юкрейн Мортгейдж Лоун Файненс № 1 ПІ-ЕЛ-СІ», а кредит ніби то продали Примату?
 2. Є гарна новина. Сьогодні вистояли в Апеляційному суді. Апеляційну скаргу Приватбанку залишили без задоволення. Рішення районного суду без змін. Справа № 754/6172/16-ц про стягнення заборгованості. Ура!!!
 3. Суд мотивував відмову  в позові Приватбанку наступними причинами:

  -неналежним, недоведенним обгрунтуванням суми боргу( нарахування та отримання Приватбанком коштів за період з 19.02.2007 р., по 14.04.2016 р., суд визнав безпідставними);

  -неправомірним укладанням додаткової угоди у 2009 р.від імені Приватбанку, в той час коли Приватбанк відступив права  вимоги "ЮМЛ" ще у 2007 р.;

  -також зверталась увага, що іпотекодержателем досі є "ЮМЛ".

   

   

 4. Суд мотивував відмову в позові Приватбанку наступними причинами: -неналежним, недоведенним обгрунтуванням суми боргу( нарахування та отримання Приватбанком коштів за період з 19.02.2007 р., по 14.04.2016 р., суд визнав безпідставними); -неправомірним укладанням додаткової угоди у 2009 р.від імені Приватбанку, в той час коли Приватбанк відступив права вимоги "ЮМЛ" ще у 2007 р.; -також зверталась увага, що іпотекодержателем досі є "ЮМЛ".
 5. Доброго дня! Там багато порушень і наших аргументів. № 754/6172/16-ц Шукаю поради, що робити далі?
 6. Підкажіть, будь ласка, що робити далі. Приватбанк програв нам позов на стягнення коштів. апеляцію не подавав. Ми не платило уже три роки, але іпотека на англійській компанії юкрейн Мортгейдж Лоан. Крім того ця компанія припинила своє існування. Як можна зняти арешт з іпотеки?
 7. Доброго дня! У нас така сама історія. Чекаємо суду. Підкажіть, будь ласка, що саме допомогло виграти справу? Ми оскаржували повторний продаж у 2016 р., але суд відмовив.
 8. Добрый день!  Подскажите, пожалуйста, как  разрешилась ситуация с продажей кредита приватбанком  английской компании ЮМЛ? Дело в том, что в суде приват предоставил договора обратного выкупа 14,04,2016 г. нашего кредита у ЮМЛ. Насколько это правомерно? Как действовать?

  1. Show previous comments  3 more
  2. Bolt

   Bolt

   Буду ждать, емайл в профиле... А у Вас есть весь этот список заёмщиков...

  3. magnitta

   magnitta

   Добрый день! отправила на емайл . bolt.sud@gmail.com

  4. magnitta

   magnitta

   Добрый день! Что скажите по поводу договора?