korolyov15

Пользователи
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Обычный

About korolyov15

 • Rank
  Новичок
 1. У травні 2014 року Особа звернулася до пенсійного фонду України з заявою про призначення пенсії, на що у жовтні 2014 року отримала відмову від ПФУ. У листопаді 2016 року Особа звернулась до юриста, який роз’яснив їй, що відмова ПФУ була незаконною, тому необхідно її оскаржувати до суду. Загальний строк адміністративного оскарження до суду 6 місяців. Чи можливо поновити якимось чином строк оскарження (а саме з жовтня 2014) для того щоб після визнання дій ПФУ судом незаконними призначення пенсії було здійснене саме з травня 2014 ?
 2. У судому засіданні розглядається справа в якій Особа 1 ще на початку 2000 років взяла у Особи 2 в борг грошові кошти (даний факт підтверджується розпискою). У подальшому вищевказана сума богу була повернута (що також підтверджується розпискою), проте у суду виникли певні сумніви з цього приводу та, як наслідок, є необхідність виклику та допиту у суді Особу 2. Проте, Особа 2 вже тривалий час постійно мешкає за кордоном та, як наслідок, не має змоги прибути до суду. З огляду на це виникає питання – Чи є правовий механізм отримати письмові свідчення Особи 2 (наприклад надання нею пояснень, які будуть затверджені консулом держави у якій вона постійно прибуває, тощо), аби суд визнав їх належними та допустимими письмовими доказами ?, чи є якісь інші шляхи вирішення даного питання ?
 3. У судому засіданні розглядається справа в якій Особа 1 ще на початку 2000 років взяла у Особи 2 в борг грошові кошти (даний факт підтверджується розпискою). У подальшому вищевказана сума богу була повернута (що також підтверджується розпискою), проте у суду виникли певні сумніви з цього приводу та, як наслідок, є необхідність виклику та допиту у суді Особу 2. Проте, Особа 2 вже тривалий час постійно мешкає за кордоном та, як наслідок, не має змоги прибути до суду. З огляду на це виникає питання – Чи є правовий механізм отримати письмові свідчення Особи 2 (наприклад надання нею пояснень, які будуть затверджені консулом держави у якій вона постійно прибуває, тощо), аби суд визнав їх належними та допустимими письмовими доказами ?, чи є якісь інші шляхи вирішення даного питання ?