Archi

Пользователи
  • Число публикаций

    11
  • Регистрация

  • Последнее посещение

1 подписчик

Информация

  • Пол
    Женщина
  • Город
    Днепр
  • Интересы
    Хозяйственное право, гражданское,семейное право, корпоративное право, ВЭД.

Недавние посетители профиля

670 просмотров профиля

Archi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Репутация

  1. 30/05/19 відбулося рейдерське захоплення приватного підприємства (агробізнес). Чорний реєстратор Прошкін Олександр Васильович (КП "Реєстраційний центр реєстрації нерухомості та бізнесу" м. Київ) безпідставно змінив власника та керівника. Хто що знає про цього реєстратора та його "діяльність"? Дякуємо за будь яку інформацію.
  2. Рішення виклала в Ворде для зручності використання як шаблон для позовної заяви. Щодо моральної шкоди, то ця вимога була заявлена за принципом - "проси більше-дадуть меньше". Розрахунку шодо задоволення цієї вимоги не було. Основною вимогою було розірвання договору та покарання за нехтування до сумлінних клієнтів банку шляхом отримання грошових коштів без кредиту (не бажали давати кредит - дадуть без кредиту).
  3. Як я і казала, рішення ухвалено заочне, представники банку на жодне засідання не зявилися, заперечень не надіслали. Рішення набрало законної сили 14 лютого 2017 року. Виконавчий лист виписано, наступний крок - виконання рішення суду. рішення по Авалю.docx
  4. Через тиждень я надійшлю Вам позовну заяву та рішення суду з цієї страви, але в мене є думки, що рішення буде заочне, представники банку на такі засідання не ходять, це для них не цікаво.
  5. Щиро дякую за позитивне наставлення у цієї справі, це дуже важливо. В мене є досвід судових справ з банками, так сталося, що я інколи (не люблю ці справи) представник в суді боржників перед банками, в мене так би мовити "цікаві" стосунки з банками - "зла на мене не тримають, але память в них добра". Позов до Аваля - це особисте....зачипили.
  6. Ні, я вважаю ненадання кредиту грубим порушенням умов договору з боку банку, не виконання своих зобовязань. Тому вважаю, що як що банк у випадку, коли боржник не виконує умови договору має право (и завжди це робить) стягувати відсотки, штрафи, пені, в.т.і., а я, на мою думку, як сумлінний споживач фінансових послуг теж хочу захисту своїх прав. Шкода полягає в тому, що коли людина бере кредит в банку, то він йому необхідний, він на ньго розраховує, щось планує (наприклад терміново потрібні гроші на лікування), а банк поморочив голову, підписав договір, повинен був надати гроші та не надав. Що робити людині? Людина біткається, шукає гроші, звертається до інших банків, терміново підписує та бере кредити на будь яких умовах, за таких, щоб у звичайній ситуації не підписував та не брав. Незаконні дії банку вимусили людину діяти з втратами для себе в матеріальному плані.
  7. Зі строками позовної давності все нормально, банк відмовився виконувати свої зобовязання у квітні 2016 року, суд прийняв позовну заяву та відкрив провадження по справі.
  8. Підготувала до суду позовну заяву щодо ПАТ "Райффайзен Банк Аваль" про захист прав споживачів, розірвання кредитного договору, стягнення збитків. Суть такова: банк не пролонгував (не відновив) кредитну лінію на наступний період дуже сумлінному протягом багатьох років позичальнику, позичальник образився, та вирішив розірвати кредитний договір у судовому порядку та отримати від банку матеріальну шкоду в розмірі ненаданого кредиту. Які прогнози цієї справи, на вашу думку?