topp

Пользователи
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by topp

 1. Підкажіть хто в курсі справи, на підставі яких розпоряджень, наказів державний реєстратор після реєстрації нерухомості зобов'язаний передати реєстраційну справу в департамент дозвільних процедур?
 2. Поручитель взяв на себе зобов'язання за виконання умов кредитного договору позичальником. Якщо поручитель вважає, що договір має всі ознаки незаконного то хіба він не може оспорювати цей договір на підставі якого виникли зобов'язання за які він поручився? Ви вважаєте, що кредитний договір і всі договори передбачені кредитним договором поручитель не може оспорювати самостійно тому що не підписував?
 3. Хіба поручитель не може оспорювати договір або умови договору на підставі якого виникли зобов'язання позичальника?
 4. Дякую, але є питання. Поручитель не споживач послуг, то яким чином його права порушені при оспорюванні договору, він договір не укладав та не є стороною договору?
 5. Ні, було дві сторони , це банк та позичальник.
 6. Ні, виключно інтереси позичальника. Всі заяви, клопотання, позов були тільки від позивача.
 7. Визнання договору недійсним. Так представник за довіреністю здійснював представництво інтересів позичальника.
 8. Доброго дня шановні. Виникло таке питання. Поручитель за зобов'язанням представляв інтереси позичальника в районному та апеляційному суді за позовом позичальника. В районному суді було рішення на користь позичальника в апеляційному суді рішення скасували. Може цей представник тепер вже як поручитель звернутися до суду з таким самим позовом чи ні?
 9. Согласно закону, если долг по уплате алиментов превысил сумму платежей за шесть месяцев, должника могут ограничить в праве выезжать за границу Верховная Рада запретила тем, кто не платит алименты выезжать за границу и управлять автомобилем. За изменения в некоторые законы по поводу усиления защиты прав ребёнка на надлежащее содержание путем усовершенствования порядка принудительного взыскания задолженности по уплате алиментов №7277 проголосовали 294 депутата, передает корреспондент LIGA.net. Если долг по уплате алиментов превысил сумму платежей за шесть месяцев, должника могут ограничить в праве выезжать за границу, также временно ограничить его в праве управлять автомобилем, охотиться и вообще пользоваться оружием, если у него есть такое право. Если алименты не платятся более шести месяцев, вопрос о выезде ребенка за границу самостоятельно решает тот из родителей, с которым живет ребенок. Тот, кто подает в суд заявление о взыскании алиментов освобождается от уплаты судебного сбора. http://news.liga.net/news/society/14867324-rada_zapretila_neplatelshchikam_alimentov_upravlyat_avtomobilem.htm
 10. Котел встановлювали газовики і є лічильник який постійно перевіряється, всі повітроводи вони теж постійно перевіряють. Копії проекту у мене немає і акта про допуск теж немає мені їх ніхто не давав. Спробую сходити до них і попросити копії. Дякую що відгукнулися. Шановний gid може на всяк випадок ще щось підкажете.
 11. Доброго дня. Виникло питання до фахівців. У мене в домоволодінні встановлений газовий опалювальний котел. Встановили його газовики ще 12 років тому. Субсидій не маю, заборгованості по газу не маю. Показання лічильника знімають постійно один раз на місяць, газове обладнання перевіряють постійно і ніколи не було ні яких питань. Газова контора у нас в селищі одна. Сьогодні прийшли з цієї газової контори і вимагали, щоб я негайно зареєструвала цей газовий котел. У мене питання до фахівців, чи зобов'язана я реєструвати цей котел чи ні, які негативні наслідки мене можуть очікувати у разі відмови від реєстрації, яким законом чи законодавчим актом передбачена обов'язкова реєстрація газового обігрівального котла.
 12. Я теж намагалась на сайт звернутися та нічого не виходить. Там спеціальна форма і моє питання під цю форму не підпадає. З номером питань немає проблема з власником на цьому сайті. Повинна бути приватна власність, а вискакує комунальна. Ніяк не зрозумію в якому квадратику ставити позначку.
 13. Звернулась письмово до Мінюсту очікую на відповідь.
 14. Дякую за намагання допомогти, але вже немає такої потреби. Необхідний зразок я вже знайшла.
 15. Я розумію що у всіх все різне. Приблизний зразок Ви можете надати для огляду чи ні?
 16. Чомусь мені здається що Ви навряд чи зможете мені чимось допомогти. Ви навіть не змогли вивчити моє запитання. На мене банк подав в суд і суд вирішив стягнути з мене суму. Апеляція відмовила у відкритті справи посилаючись на пропущений строк хоча суд затягував з видачею рішення і як тільки я його отримала відразу на п'ятий день подала апеляцію. Після останнього засідання в якому суд вирішив стягнути суму пройшло більше трьох місяців. Мені потрібен зразок, якщо є така можливість надайте, якщо ні буду шукати того хто без зайвих запитань зможе надати допомогу. Дякую.
 17. Підкажіть будь ласка. У когось є зразок касаційної скарги на ухвалу апеляційного суду про відмову відкриття провадження. Дуже треба.
 18. До Мінюсту зверталась по телефону письмово не зверталась, до кадастру теж по телефону, але вони надали письмову відповідь я к треба оформлену з датою звернення, вихідними номерами та надіслали листом на вказану мною адресу.
 19. Але про зберігання документів первинного бухгалтерського обліку не знайшла. Нічого не йдеться про перелік необхідних документів кредитної справи. В тому то і річ що незрозуміло що в кредитній справі знаходиться зокрема договорів, додатків до договорів копій паспортів та виписок які банк сам собі утворює. Але документів які могли підтвердити сплату по кредиту чи надання кредиту не передбачено. І де ж такі документи брати?
 20. Скажіть будь ласка де про це можна прочитати, щоб знати напевно тому що мені потрібно достеменно знати що має зберігається у кредитній справі та скільки часу і які документи первинної бухгалтерії повинні зберігатися.
 21. Виникло питання. Підкажіть будь ласка який строк зберігання первинної документації у вигляді квитанцій, меморіальних ордерів та інших платіжних документів у банку? Також цікавить питання , чи в кредитній справі містяться документи первинної бухгалтерії чи вони не повинні там міститися та взагалі що міститься в кредитній справі?
 22. Зверталась і отримала відповідь, що це компетенція міністерства юстиції. В міністерстві юстиції сказали, що яка вам різниця, головне, що право власності за вами, а те що у публічному доступі неправдива інформація ні чого страшного. У ЦНАП кажуть, що їх завдання готувати документи і отримувати витяги. Зверталася до регістратора який вносив дані так він робить розумний вигляд і каже, що нічим не може допомогти. Що робити?
 23. Можливо хтось стикався з таким чи знає яким чином можливо вирішити це питання.