Марта Кохан

Пользователи
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Обычный

About Марта Кохан

 • Rank
  Участник
 1. Я точно не можу сказати, десь пів року назад. Кредитний договір є, але нажаль нічого з нього прочитати не можна, тільки пункти про обов*язки самого банку.
 2. Тобто я правильно зрозуміла що кредитні ініціативи можуть подати на мене в суд? Бо сам банк нас вже не турбує дзвінками і листами.
 3. Ні ми нічого не підписували. Просто прийшов лист що договір "переукладено " і ми повинні тепер сплачувати на реквізити кредитноі ініціативи.
 4. Мама змінила давно номер телефону. Нам тільки прислали лист що договір наш ніби то перезаключений з іншою компанією, тобто кредитні ініціативи і що сплачувати потрібно туди. Потім нам прийшов лист що нам доступна акція замість 15000 сплатити 10000... Ну тут все ясно...я запідозрила в цьому те що нас хочуть заманити почати хоть щось платити. Тепер лякають листами в суд. Тільки листи бо тел.не мають.
 5. Доброго дня. Хочу зразу висловити подяку за створення такого сайту. Ситуація така: Моя матір у 2013 році брала кредит 7000 тис грн у Альфа банку. Перший період вона платила справно десь 4 міс. А потім вона захворіла і сплачувати стала менше а потім нажаль зовсім не було змоги. Пів року назад нам прийшов лист що нас перенаправили у Кредитні ініціативи. Вони нам погрожують, вона ім нічого не платила поки. Зараз для нас ця сума велика близько 15 тис грн вони нам виставили. Хочеться знати що нам загрожує.дякую.