Петя

Пользователи
 • Число публикаций

  59
 • Регистрация

 • Последнее посещение

Репутация

2 Обычный

О Петя

 • Звание
  Активный участник

Недавние посетители профиля

85 просмотров профиля
 1. уже шлют смс что собрались в суд подавать, мне интересно они подавали в суд хоть на кого то из тех кто здесь на форуме?
 2. вот что ещё мне сегодня прислали! В зв'язку з несплатою Вашого боргу в сумі . інспектори ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС" планують візит за Вашим місцем проживання для виявлення і огляду Вашого майна з метою його подальшої можливої конфіскації виконавчими службами за відповідним рішенням суду. Ваш борг виник у зв'язку з відмовою повернути кредит за договором
 3. Всем здравствуйте, микредит, милоан, кредит касса ,е-кэшь,эти контор точно просят фото с паспортом! вот ещ мне прислали час назад( В результаті порушення Вами зобов'язань перед ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС" за кредитним договором № 0056-5108 від 31.07.2018 р. компанія розпочала підготовку позовної заяви для передачі Вашої справи до суду. Остання можливість не допустити судового розгляду – сплатити борг! 12 580 грн. Відповідно до чинного законодавства України, у разі примусового стягнення заборгованості, Ви будете зобов'язані сплатити витрати, пов'язані з процедурою судового стягнення. Нижче у листі розрахунок можливих витрат у разі судового розгляду по Вашій справі. УВАГА! Сплатіть борг і Ви уникнете додаткових витрат до загальної суми заборгованості у розмірі 7790 грн.* Сплатити борг можна будь-яким способом зазначеним на creditkasa.com.ua/pay. Отримати детальну інформацію щодо заборгованості Ви можете за номером телефону: +38044 333 51 43 Розрахунок можливих витрат у разі судового розгляду по Вашій справі: Борг на 08.09.2018 р. 12 580 грн Державне мито за подачу позовної заяви і витрати на IТЗ (інформаційно-технічне забезпечення) судового засідання 750.00 грн. Витрати на правову допомогу (адвоката) 5890.00 грн. Витрати на оплату послуг представників позивача 150.00 грн. Витрати на оцінку майна боржника 1000.00 грн. Висновок: Прогноз 7790.00 грн. дод. витрат Отже, сплативши борг до судового розгляду, Ви уникаєте додаткових витрат у розмірі 7790 грн.** * За рішенням суду, відповідно до ст. 81, ст. 84, ст. 88 ЦПК України позичальник буде зобов'язаний заплатити не лише накопичену суму боргу і відсотки, але і сплатити усі витрати, пов'язані зі стягненням боргу, і судові витрати. Суму заборгованості можуть віднімати з його зарплати або можуть накласти арешт на майно боржника з метою подальшого його продажу і перерахуванням виручених коштів на рахунок погашення боргу. ** Ці розрахунки є приблизними, точні суми будуть розраховані в ході судочинства. Після прийняття судом рішення і його виконання Виконавчою службою, з Боржника будуть стягнуті в примусовому порядку усі витрати пов'язані із стягненням заборгованості.
 4. как нет я просто так все сочинил и сижу каюсь
 5. еще бы будет комфортно общаться вам с тем кто вас тупым назавет как это делаете именно вы! и по вашему вы интеллектуал??? извините но сомнения зашкаливают!!
 6. проблема описана в моем обращении если вам не понятна проблема не пишите мне, умный давно бы понял суть!!!
 7. вы меня спросили я ответил и решил спросить вас по вашему это не нормально
 8. я не развлекаться сюда пришол но и не тролингом заниматься как вы!!