иван петрович

Пользователи
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Обычный

About иван петрович

 • Rank
  Новичок
 1. Из полицейского протокола : Гр-н Сидоров будучи в нетрезвом состоянии в 22.00 ударил супругу кулаком по месту жительства. Тоже из протокола :" будучи в состоянии опьянения, в вечернее время бесцельно бродил по Набережной аллее и при это громко насвистывал неприличную песню".
 2. Закон ЧАЕС - закон спеціальний, закон 1174 - загальний. Яка за таких обставин може бути темпоральна колізія, коли тут змістовна колізія, яка повинна вирішуватись на користь Закону ЧАЕС. А для кого написана ст.71 Закону ЧАЕС, а саме : Стаття 71. Особливості внесення змін до цього Закону Дія положень цього Закону не може призупинятися іншими законами, крім законів про внесення змін до цього Закону. {Закон доповнено статтею 71 згідно із Законом № 231-V від 05.10.2006} Сумно це все, дівчата!
 3. Стаття 71. Особливості внесення змін до цього Закону Дія положень цього Закону не може призупинятися іншими законами, крім законів про внесення змін до цього Закону. {Закон доповнено статтею 71 згідно із Законом № 231-V від 05.10.2006} Закон ЧАЕС - закон спеціальний, а закон 1174 - загальний і тоді до чого тут темпоральна колізія, коли має місце змістовна колізія, яку треба вирішувати на користь спеціального закон.