KSM

Пользователи
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

KSM last won the day on July 21

KSM had the most liked content!

Community Reputation

6 Обычный

About KSM

 • Rank
  Новичок

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Щось друга палата ВС розбушувалась, сьогодні отримав ще одне позитивне рішення по Промінвесту (скасування заочного, поворот виконання): http://reyestr.court.gov.ua/Review/91337952
 2. До уваги форумчан моє рішення ВС по Привату: http://reyestr.court.gov.ua/Review/90905799
 3. Звичайно, інша сторона має право висловити своє відношення до нових підстав позову
 4. Якщо процес буде на цій стадії то ключові слова є "Вислухавши додаткові пояснення і вирішивши заявлені при цьому клопотання учасників справи, суд постановляє ухвалу про закінчення з’ясування обставин справи та перевірки їх доказами і переходить до судових дебатів". На цій стадії процесу Ви зможете тільки побалакати, а не надати письмові пояснення.
 5. На мою думку скористайтесь своїм процесуальним правом, передбаченим п.1 ч.3 ст.43 ЦПКУ та подайте письмові пояснення. Мені суд жодного разу не відмовив, навіть незважаючи на заперечення іншої сторони.
 6. Дуже вдячний alexburko. Якщо будете мати якусь інформацію щодо цієї теми, прошу повідомити. Я в свою чергу, якщо щось напрацюю теж розміщу в темі.
 7. Виконавчий лист подам знову однозначно. Дякую alexburko. От як встановити місцезнаходження боржника, навіть якщо відома країна проживання? Якщо встановлю де є боржник суду необхідно буде надати докази на підтвердження його місцезнаходження. Які докази мені може надати державні (чи недержавні) органи, установи, організації, які прийме наш самий гуманний, як належні?
 8. Доброго дня усім. Рішенням суду на мою користь з Особи_1 стягнуто суму боргу за договором позики. В подальшому за моєю заявою відкрито ВП. Судом обмежено Особу_1 у праві виїзду за межі України. Вчора отримав від держ. виконавця постанову про повернення виконавчого документа стягувачу з підстав п.2 ч.1 ст. 37 ЗУ "Про виконавче провадження" Мотивація постанови: "У зв’язку з тим, що боржник ухилявся від виконання рішення суду 18.02.2018 ухвалою Красилівського районного суду №2-715/11 боржника обмежено у праві виїзду за межі України. Згідно інформації наданої Державною прикордонною служ