kristi

Пользователи
  • Content Count

    1,107
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by kristi

  1. настроение решает многое....... перед каждым заседание постоянно ждали представителя, через час после ожидания звонил представитель и говорила, еще идет... вот она и устала ждать......
  2. Враховуючи викладене , позивач повинен сплатити судовий збір з розрахунку 110 відсотків від ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, що складає 20 351 грн. 42 коп. (18 501,29 х110 %) на р/р: 31210206780010; Одержувач УДКС у Солом'янському районі; Банк одержувача ГУ ДКСУ у м. Києві; Код ЄДРПОУ: 38050812; МФО банку: 820019. Оригінал квитанції про сплату судового збору необхідно подати до суду апеляційної інстанції. Надіслано судом: не визначено. Зареєстровано: 07.03.2017. Оприлюднено: 10.03.2017.
  3. после того как мы подали заявление по срокам... т.к. уже было решение суда в 2010 году, банк укрсоц в такой ситуации просто решил не приходить ухвала вступила в силу...http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/59259478
  4. авансовій платеж возвращаеться......он также возращаеться если исполнитель не исполнил суд. решение....
  5. мы просили и нам давали письменно
  6. интересное дело у вас... а чего максим отказалась слушать ? или вы не захотели...

  7. не множко не в тему...для размышления... Рішенням Європейського суду з прав людини від 20.09.2011 у справі “ВАТ “Нафтова компанія “Юкос” проти Росії” у відповідності до ст. 17 Закону України “Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини” має бути застосовано при розгляді справ як джерело права. У вказаному рішенні Європейський суд з прав людини зазначив: позовна давність – це законне право правопорушника уникнути переслідування або притягнення до суду після закінчення певного періоду після скоєння правопорушення; боржник має певні матеріально-правові права, які безпосередньо пов’язані з позовною давністю; будь-який суд національної юрисдикції, вирішуючи питання про пропуск кредитором позовної давності, фактично вирішує питання не тільки про право кредитора на звернення до суду за захистом свого порушеного права, але й про право боржника бути звільненим від переслідування або притягнення до суду.
  8. чем мне нравятся форумчане, сначала спрашивают, им отвечают юристы, мнения бывают разные (два юриста 4 мнения) но в одном законном поле наставляют... и тут форумчанин заявляет ... нет вы все не так говорите.... все не так и вы просто так прикалываетесь... потому что считаю не так или мне вот знакомый говорил так.... вопрос? зачем спрашивать? дали ответ воспользуйтесь, не знаете как воспользоваться наймите юриста! вам надо взять ухвалу апелляционного суда и занести ее к регистратору и заявление о том чтоб скасував заборону. или если ухвала была занесена к исполнителям взять ухвалу и написать заявление... если не знаете кто наложил несите и туда и туда..... это должны делать вы так как это в ваших интересах.... а вот когда вам письменно ответят отказом... (если откажут) тогда другой разговор...
  9. кто то же взял ухвалу и занес ее кудато, вот туда и занесите апелляцию. с заявлением, скасувати .......
  10. где то читала что исполнитель с 1 сентября обязан снять запрет по ухвале суда...вот только найти не могу пока
  11. только не платите... уже лучше потратьте на ребенка... серьезно.. проверенно, приносит больше пользы, чем кормить и погашать банковские штрафы, которые вы не закроете .... с такими про платами никогда....
  12. готовиться к суду и наклеить такую же наклейку на двери банка.
  13. подайте в суд на заемщика , и будете у него кредитором. у поручителя есть такая возможность, и в обеспечения просите наложить арест на квартиру
  14. http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/36788591 http://reyestr.court.gov.ua/Review/30826183 http://reyestr.court.gov.ua/Review/37267109 http://reyestr.court.gov.ua/Review/16375891
  15. что с этим делать, уже второй год ищу метод решения этого вопроса! Ведь суд фактически выдает доверенность, но не имеет права, решения суда, выполнить не возможно, кто поставить свою печать или подпись в договоре купли продажи вместо меня, кому это разрешено, или кто меня заставит прийти или что либо подписать? .... Думаю что при таких решения суда надо писать на судью в прокуратуру, т.к. суд занимается предпринимательской деятельностью и выдает доверенности, без моего согласия...... Для mississ по закону можно просить суд продать от имени ИПОТЕКоДЕРЖАТЕЛЯ если есть договор или п. в ипотечном договоре Стаття 36. Позасудове врегулювання Сторони іпотечного договору можуть вирішити питання про звернення стягнення на предмет іпотеки шляхом позасудового врегулювання на підставі договору. Позасудове врегулювання здійснюється згідно із застереженням про задоволення вимог іпотекодержателя, що міститься в іпотечному договорі, або згідно з окремим договором між іпотекодавцем і іпотекодержателем про задоволення вимог іпотекодержателя, що підлягає нотаріальному посвідченню, який може бути укладений одночасно з іпотечним договором або в будь-який час до набрання законної сили рішенням суду про звернення стягнення на предмет іпотеки. право іпотекодержателя від свого імені продати предмет іпотеки будь-якій особі на підставі договору купівлі-продажу у порядку, встановленому статтею 38 цього Закону. Дії щодо продажу предмета іпотеки та укладання договору купівлі-продажу здійснюються іпотекодержателем від свого імені, на підставі іпотечного договору, який містить застереження про задоволення вимог іпотекодержателя, що передбачає право іпотекодержателя на продаж предмета іпотеки, без необхідності отримання для цього будь-якого окремого уповноваження іпотекодавця. { Статтю 38 доповнено частиною згідно із Законом N 800-VI ( 800-17 ) від 25.12.2008 } Стаття 39. Реалізація предмета іпотеки за рішенням суду У разі задоволення судом позову про звернення стягнення на предмет іпотеки у рішенні суду зазначаються: загальний розмір вимог та всі його складові, що підлягають сплаті іпотекодержателю з вартості предмета іпотеки; опис нерухомого майна, за рахунок якого підлягають задоволенню вимоги іпотекодержателя; заходи щодо забезпечення збереження предмета іпотеки або передачі його в управління на період до його реалізації, якщо такі необхідні; спосіб реалізації предмета іпотеки шляхом проведення прилюдних торгів або застосування процедури продажу, встановленої статтею 38 цього Закону; Ну где здесь от имени ипотекоДАТЕЛЯ ???? так что судьи наши не судьи,а коммерческое предприятие....