Как сегодня правильно обратиться в Верховный суд?


Recommended Posts

Думаю вопрос актуальный. Как сегодня правильно обратиться в Верховный суд? По какому адресу обращаться с кассационной жалобой в гражданском деле? Как в шапке правильно указать название ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Порядок приёма документов в КЦС...

https://supreme.court.gov.ua/supreme/pro_sud/order_dok/

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Адреса всех судов ВС... в том числе и КЦС... 

https://supreme.court.gov.ua/supreme/gromadyanam/por_priyom/

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 минуту назад, jacqueline сказал:

И что дальше?

А дальше рыскать по этому сайту и читать, как я это делаю и даю ссылки с этого сайта...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 минуту назад, Bolt сказал:

Порядок приёма документов в КЦС...

https://supreme.court.gov.ua/supreme/pro_sud/order_dok/

Порядок не интересует и сайт судебной власти не знает только ленивый. 

Интересует по какому адресу обращаться с кассационной жалобой в гражданском деле? Как в шапке правильно указать название ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 минуты назад, jacqueline сказал:

И что дальше?

Дальше ещё можно нелюбимого добавить... То есть чтение норм ЦПКУ по этому поводу...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 минуты назад, Bolt сказал:

А дальше рыскать по этому сайту и читать, как я это делаю и даю ссылки с этого сайта...

Как вы делаете я не спрашиваю. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

4 минуты назад, jacqueline сказал:

Порядок не интересует и сайт судебной власти не знает только ленивый. 

Интересует по какому адресу обращаться с кассационной жалобой в гражданском деле? Как в шапке правильно указать название ?

Вы сейчас издеваетесь...???

А чем Вас ленивых адреса судов не устраивают, которые размещены на сайте, который все знаю и на котором написано по каким адревам, что куда подавать...

https://supreme.court.gov.ua/supreme/gromadyanam/por_priyom/

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 минуты назад, Bolt сказал:

Дальше ещё можно нелюбимого добавить... То есть чтение норм ЦПКУ по этому поводу...

В ЦПКУ написано как оформлять шапку? Не встречала такого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Только что, jacqueline сказал:

Как вы делаете я не спрашиваю. 

А жаль, я ведь это делаю для Вас ленивых, по сайту лажу...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Только что, Bolt сказал:

А жаль, я ведь это делаю для Вас ленивых, по сайту лажу...

Я спросила как правильно оформить шапку и правильный адрес. Лазить не просила. Если сами не знаете так не трудитесь особо. А если знаете подскажите.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Только что, jacqueline сказал:

В ЦПКУ написано как оформлять шапку? Не встречала такого.

И в ЦПКУ написано и вот здесь на сайте ВС, который все знают, но он не интересный никому...

https://supreme.court.gov.ua/supreme/gromadyanam/por_priyom/

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Только что, jacqueline сказал:

Я спросила как правильно оформить шапку и правильный адрес. Лазить не просила. Если сами не знаете так не трудитесь особо. А если знаете подскажите.

А это не подсказка... Информация с сайта ВС, это не интересно, мне надо, что то особенное знать ещё...) 

https://supreme.court.gov.ua/supreme/gromadyanam/por_priyom/

Лазить не просили, а пришлось для Вас полазить...

Вам если честно, что сейчас надо...)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

5 минут назад, AntonZ17 сказал:

Зачем все так реагируют? Думаю, что тема для новичков актуальная.

Кто все... Никто не реагирует, просто показываю только я для новичков сайт для ленивых ВС в котором есть вся эта информация... Чтобы знали и писали куда надо писать... Как и просили...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 минуту назад, Bolt сказал:

Кто все... Никто не реагирует, просто показываю только я для новичков сайт для ленивых ВС в котором есть вся эта информация... Чтобы знали и писали куда надо писать...

Писать на проспект Повітрофлотський, 28 или вул. П. Орлика, 4А? 

В шапке указывать Верховный суд или кассационный суд в составе Верховного суда?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

5 минут назад, AntonZ17 сказал:

Зачем все так реагируют? Думаю, что тема для новичков актуальная.

Реагируют так потому что сами не знают как правильно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

7 минут назад, AntonZ17 сказал:

Зачем все так реагируют? Думаю, что тема для новичков актуальная.

Как вы считаете, писать нужно по адресу: на проспект Повітрофлотський, 28 или вул. П. Орлика, 4А? 

В шапке указывать Верховный суд или кассационный суд в составе Верховного суда?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

7 часов назад, jacqueline сказал:

Писать на проспект Повітрофлотський, 28 или вул. П. Орлика, 4А? 

В шапке указывать Верховный суд или кассационный суд в составе Верховного суда?

Повитрофлотський...

Второе... КАСАЦІЙНОМУ ЦИВІЛЬНОМУ СУДІ У СКЛАДІ ВЕРХОВНОГО СУДУ...

Всё как тут ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Добавлю по теме ещё немного никому ненужной глупой информации, которую и так все ленивые знают... И которая соответственно нам не известна...

§ 1. Касаційна скарга

Стаття 388. Суд касаційної інстанції

1. Судом касаційної інстанції у цивільних справах є Верховний Суд.

 

Стаття 389. Право касаційного оскарження

1. Учасники справи, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси та (або) обов’язки, мають право оскаржити у касаційному порядку:

1) рішення суду першої інстанції після апеляційного перегляду справи та постанову суду апеляційної інстанції, крім судових рішень, визначених у частині третій цієї статті;

2) ухвали суду першої інстанції, вказані у пунктах 3, 6-8, 15, 16, 22, 23, 27, 28, 30, 32частини першої статті 353 цього Кодексу, після їх перегляду в апеляційному порядку;

3) ухвали суду апеляційної інстанції про відмову у відкритті або закриття апеляційного провадження, про повернення апеляційної скарги, про зупинення провадження, щодо забезпечення позову, заміни заходу забезпечення позову, щодо зустрічного забезпечення, про відмову ухвалити додаткове рішення, про роз’яснення рішення чи відмову у роз’ясненні рішення, про внесення або відмову у внесенні виправлень у рішення, про повернення заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими або виключними обставинами, про відмову у відкритті провадження за нововиявленими або виключними обставинами, про заміну сторони у справі, про накладення штрафу в порядку процесуального примусу, окремі ухвали.

2. Підставами касаційного оскарження є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

3. Не підлягають касаційному оскарженню:

1) рішення, ухвали суду першої інстанції та постанови, ухвали суду апеляційної інстанції у справах, рішення у яких підлягають перегляду в апеляційному порядку Верховним Судом;

2) судові рішення у малозначних справах, крім випадків, якщо:

а) касаційна скарга стосується питання права, яке має фундаментальне значення для формування єдиної правозастосовчої практики;

б) особа, яка подає касаційну скаргу, відповідно до цього Кодексу позбавлена можливості спростувати обставини, встановлені оскарженим судовим рішенням, при розгляді іншої справи;

в) справа становить значний суспільний інтерес або має виняткове значення для учасника справи, який подає касаційну скаргу;

г) суд першої інстанції відніс справу до категорії малозначних помилково.

4. Особа, яка не брала участі у справі, якщо суд вирішив питання про її права, свободи, інтереси та (або) обов’язки, має право подати касаційну скаргу на судове рішення лише після його перегляду в апеляційному порядку за її апеляційною скаргою. Після відкриття касаційного провадження за касаційною скаргою особи, яка не брала участі у справі, але суд вирішив питання про її права, свободи, інтереси та (або) обов’язки, така особа користується процесуальними правами і несе процесуальні обов’язки учасника справи.

 

Стаття 390. Строк на касаційне оскарження

1. Касаційна скарга на судове рішення подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення, або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

2. Учасник справи, якому повне судове рішення не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на касаційне оскарження, якщо касаційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому такого судового рішення.

3. Строк на касаційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині третій статті 394 цього Кодексу.

 

Стаття 391. Порядок подання касаційної скарги

1. Касаційна скарга подається безпосередньо до суду касаційної інстанції.

 

Стаття 392. Форма і зміст касаційної скарги

1. Касаційна скарга подається у письмовій формі.

2. У касаційній скарзі повинно бути зазначено:

1) найменування суду, до якого подається скарга;

2) повне найменування (для юридичних осіб) або ім’я (прізвище, ім’я та по батькові) (для фізичних осіб) особи, яка подає касаційну скаргу, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України, реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серія паспорта для фізичних осіб - громадян України, номери засобів зв’язку та адресу електронної пошти, за наявності;

3) повне найменування (для юридичних осіб) або ім’я (прізвище, ім’я та по батькові) (для фізичних осіб) інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб);

4) рішення (ухвала), що оскаржується;

5) в чому полягає неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права;

6) клопотання особи, яка подає скаргу;

7) перелік письмових матеріалів, що додаються до скарги;

8) дата отримання копії судового рішення суду апеляційної інстанції, що оскаржується.

3. Касаційна скарга підписується особою, яка її подає, або представником такої особи.

До касаційної скарги, поданої представником, повинна бути додана довіреність або інший документ, що посвідчує повноваження представника.

4. До касаційної скарги додаються:

1) копії скарги та доданих до неї матеріалів відповідно до кількості учасників справи;

2) докази, що підтверджують дату отримання копії оскаржуваного рішення суду апеляційної інстанції, - за наявності;

3) документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документи, що підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.

5. Якщо касаційна скарга подається особою, звільненою від сплати судового збору відповідно до закону, у ній зазначаються підстави звільнення від сплати судового збору.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

7 часов назад, jacqueline сказал:

Писать на проспект Повітрофлотський, 28 или вул. П. Орлика, 4А? 

В шапке указывать Верховный суд или кассационный суд в составе Верховного суда?

Можно так:

КАСАЦІЙНИЙ  ЦИВІЛЬНИЙ  СУД  У  СКЛАДІ  ВЕРХОВНОГО  СУДУ

адреса: Повітрофлотський, 28, м. Київ, 01043

 

Можно так:

ВЕРХОВНИЙ   СУД     КАСАЦІЙНИЙ ЦИВІЛЬНИЙ СУД

адреса: Повітрофлотський, 28, м. Київ, 01043

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

17 минут назад, babaika сказал:

Можно так:

КАСАЦІЙНИЙ  ЦИВІЛЬНИЙ  СУД  У  СКЛАДІ  ВЕРХОВНОГО  СУДУ

адреса: Повітрофлотський, 28, м. Київ, 01043

 

Можно так:

ВЕРХОВНИЙ   СУД     КАСАЦІЙНИЙ ЦИВІЛЬНИЙ СУД

адреса: Повітрофлотський, 28, м. Київ, 01043

Всё так, только это индекс печерский из Орлика... А на Воздухофлотском кажется 03049... Не помню точно...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 часа назад, Bolt сказал:

Всё так, только это индекс печерский из Орлика... А на Воздухофлотском кажется 03049... Не помню точно...

Уважаемый Болт, Вы все еще реагируете на неприкрытое хамство и беспардонность Жаклинки ? Вот Бабайка предложил не реагировать... И знаете получается :P

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...