Постановление исполнителя об аресте денежных средств. На зарплатную карту распространяется арест?


Recommended Posts

3 часа назад, АНА сказал:

Ответил что это банк должен был не блокировать счет, поскольку счет явл. зарплатным, который не подлежит  аресту и сообщить об этом банк. поскольку они исполнители не знают, какой это счет зарплатный социальный или нет.. пойду в банк писать заявление.

По логике начальник правильно сказал, но реально банку глубоко фиолетово какй там счет. Они исполнили и голова не болит. Вам нужно, вот и разбирайтесь. Будет отмена ареста - банк разблокирует.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

51 минуту назад, Веснна сказал:

Вы все правильно сделали, давать объяснения это Ваше право, а не обязанность. 

Не во всех случаях, но в данном случае это право.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

6 минут назад, АНА сказал:

 Фиг его знает? Банку или исполнительной...

Может исполнитель имела  на увази  ч. 2 статьи 76

Стаття 76. Відповідальність за невиконання законних вимог виконавця та порушення вимог цього Закону

1. За невиконання законних вимог виконавця, порушення вимог цього Закону, у тому числі за несвоєчасне подання або неподання звітів про відрахування із заробітної плати та інших доходів боржника, неподання або подання неправдивих відомостей про доходи і майновий стан боржника, ненадання боржником на вимогу виконавця декларації чи зазначення у декларації неправдивих відомостей або неповідомлення про зміну таких відомостей, неповідомлення боржником про зміну місця проживання (перебування) чи місцезнаходження або місця роботи (отримання доходів), а також за неявку без поважних причин за викликом виконавця, винні особи несуть відповідальність відповідно до закону.

2. За наявності ознак кримінального правопорушення в діях особи, яка умисно перешкоджає виконанню рішення чи в інший спосіб порушує вимоги закону про виконавче провадження, виконавець складає акт про порушення і звертається до органів досудового розслідування з повідомленням про вчинення кримінального правопорушення. 

http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/1404-19/page4  , но это не Ваш случай

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 hour ago, babaika said:

По логике начальник правильно сказал, но реально банку глубоко фиолетово какй там счет. Они исполнили и голова не болит. Вам нужно, вот и разбирайтесь. Будет отмена ареста - банк разблокирует.

Не будет отмены ареста исполнителем, поскольку исполнитель не арестовывал именно этот счет.

Дословно постановление: 

1. Накласти арешт на грошові кошти, що містяться на рахунку(ах):

всі рахунки боржника

та всіх інших відкритих рахунках, а також на кошти на рахунках, що будуть відкриті після винесення постанови про арешт коштів боржника, крім коштів, що містяться на рахунках накладення арешту та/або звернення стягнення на які заборонено законом, та належать боржнику

Т.е. я так понимаю, что это банк не дочитал: крім коштів, що містяться на рахунках накладення арешту та/або звернення стягнення на які заборонено законом.

Возникает вопрос что мне обжаловать в суде:

1) постанову, которая говорит о том что, арестовываются все счета, кроме тех, на которые не разрешается взыскание, арест законом

или 2) действия банка?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 часа назад, babaika сказал:

Не во всех случаях, но в данном случае это право.

Стаття 19. Права і обов’язки сторін та інших учасників виконавчого провадження

1. Сторони виконавчого провадження та прокурор як учасник виконавчого провадження мають право ознайомлюватися з матеріалами виконавчого провадження, робити з них виписки, знімати копії, заявляти відводи у випадках, передбачених цим Законом, мають право доступу до автоматизованої системи виконавчого провадження, право оскаржувати рішення, дії або бездіяльність виконавця у порядку, встановленому цим Законом, надавати додаткові матеріали, заявляти клопотання, брати участь у вчиненні виконавчих дій, надавати усні та письмові пояснення, заперечувати проти клопотань інших учасників виконавчого провадження та користуватися іншими правами, наданими законом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 часа назад, babaika сказал:

Может исполнитель имела  на увази  ч. 2 статьи 76

Стаття 76. Відповідальність за невиконання законних вимог виконавця та порушення вимог цього Закону

1. За невиконання законних вимог виконавця, порушення вимог цього Закону, у тому числі за несвоєчасне подання або неподання звітів про відрахування із заробітної плати та інших доходів боржника, неподання або подання неправдивих відомостей про доходи і майновий стан боржника, ненадання боржником на вимогу виконавця декларації чи зазначення у декларації неправдивих відомостей або неповідомлення про зміну таких відомостей, неповідомлення боржником про зміну місця проживання (перебування) чи місцезнаходження або місця роботи (отримання доходів), а також за неявку без поважних причин за викликом виконавця, винні особи несуть відповідальність відповідно до закону.

2. За наявності ознак кримінального правопорушення в діях особи, яка умисно перешкоджає виконанню рішення чи в інший спосіб порушує вимоги закону про виконавче провадження, виконавець складає акт про порушення і звертається до органів досудового розслідування з повідомленням про вчинення кримінального правопорушення. 

http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/1404-19/page4  , но это не Ваш случай

Да, и обращается в полицию внести в ЕРДР сведения о правонарушении по Уголовному кодексу


Стаття 382. Невиконання судового рішення

1. Умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню -

карається штрафом від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років.

2. Ті самі дії, вчинені службовою особою, -

караються штрафом від семисот п'ятдесяти до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені службовою особою, яка займає відповідальне чи особливо відповідальне становище, або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам і свободам громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб, -

караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

4. Умисне невиконання службовою особою рішення Європейського суду з прав людини, рішення Конституційного Суду України та умисне недодержання нею висновку Конституційного Суду України -

карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
 

 

Ана, обратите внимание, что это касается умышленного неисполнения, то есть у вас была возможность, а вы решение не исполняли. 


Исполнитель Вас пугает, пусть работает по закону, тем более есть зар.плата, с которой они могут отчислять средства в счет погашения задолженности.  
 

Если исполнитель будет и дальше орать и т.д. - жалуйтесь начальнику в письменном виде. 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 час назад, АНА сказал:

Не будет отмены ареста исполнителем, поскольку исполнитель не арестовывал именно этот счет.

Дословно постановление: 

1. Накласти арешт на грошові кошти, що містяться на рахунку(ах):

всі рахунки боржника

та всіх інших відкритих рахунках, а також на кошти на рахунках, що будуть відкриті після винесення постанови про арешт коштів боржника, крім коштів, що містяться на рахунках накладення арешту та/або звернення стягнення на які заборонено законом, та належать боржнику

Т.е. я так понимаю, что это банк не дочитал: крім коштів, що містяться на рахунках накладення арешту та/або звернення стягнення на які заборонено законом.

Возникает вопрос что мне обжаловать в суде:

1) постанову, которая говорит о том что, арестовываются все счета, кроме тех, на которые не разрешается взыскание, арест законом

или 2) действия банка?

Ознакомьтесь, может поможет http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/74021978. Информацию на форум предоставил  участник Лев

  • Like 1
  • Thanks 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

On 5/12/2018 at 2:50 PM, Bolt said:

 

Нет, не распространяется...

 

 

Подскажите, пожалуйста, не могу найти, где написано что арест не распространяется на зарплату на банк.счете. Сегодня написала письмо в банк с просьбой вернуть аванс, что зп нельзя арестовывать согласно законодательства, засомневалась...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 часа назад, АНА сказал:

Подскажите, пожалуйста, не могу найти, где написано что арест не распространяется на зарплату на банк.счете. Сегодня написала письмо в банк с просьбой вернуть аванс, что зп нельзя арестовывать согласно законодательства, засомневалась...

Ага, изучите раздел 9 ЗУ Об исполнительном производстве.

  • Like 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

7 hours ago, Веснна said:

Ага, изучите раздел 9 ЗУ Об исполнительном производстве.

Спасибо Вам! Еще такое нашла http://zib.com.ua/ua/print/121379-vischiy_gospodarskiy_sud_pidgotuvav_list_schodo_zastosuvanny.html

Відповідно до статті 57 Закону арешт майна боржника застосовується для забезпечення реального виконання рішення. Арешт на майно боржника може накладатися державним виконавцем, зокрема, шляхом винесення постанови про арешт коштів та інших цінностей боржника, що знаходяться на рахунках і вкладах чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах. У разі прийняття державним виконавцем постанови про арешт майна боржника арешт поширюється на усі поточні рахунки боржника, у тому числі ті, що будуть відкриті боржником після винесення державним виконавцем постанови про арешт майна.

Частиною першою статті 6 Закону визначено, що державний виконавець зобов'язаний використовувати надані йому права відповідно до закону і не допускати у своїй діяльності порушення прав та законних інтересів фізичних і юридичних осіб.

Згідно зі статтею 43 Конституції України кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом. Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом.

Відповідно до частини першої статті 2, частини другої статті 10 Конвенції про захист заробітної плати від 01.07.1949 № 95, ратифікованої Україною 04.08.1961, ця Конвенція застосовується до всіх осіб, яким виплачується або повинна виплачуватися заробітна плата. Заробітна плата повинна охоронятися від арештів і передачі в такій мірі, в якій це вважається потрібним для утримання працівника і його сім'ї.

  • Like 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 17.05.2018 в 22:12, Веснна сказал:

Я говорю о постанове о наложении ареста на деньги на счетах от 05.05.2018 о которой говорила Ана. Она направляется в банк и в ней указывается счет, который стал исполнителю известен от налоговой. 

Вы абсолютно правы, именно в этой постанове и нет никакого счёта, он не указан...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 hour ago, Bolt said:

Вы абсолютно правы, именно в этой постанове и нет никакого счёта, он не указан...

Я забыла дописать, что во время ознаеомления нашла одно письмо исполнителя в банки (всего указано 10 банков) к которому прилагалось это постановление. При этом в половине из них у меня никогда не было счетов.. в список не вошел банк, где у меня ранее был счет. Такое ощущение, что перечень банков просто выбран случайно, но все они известные, крупные банки

  • Like 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 минуты назад, АНА сказал:

Я забыла дописать, что во время ознаеомления нашла одно письмо исполнителя в банки (всего указано 10 банков) к которому прилагалось это постановление. При этом в половине из них у меня никогда не было счетов.. в список не вошел банк, где у меня ранее был счет. Такое ощущение, что перечень банков просто выбран случайно, но все они известные, крупные банки

Вот, вот, вот, вот... Вот об этом я и писал Вам с самого начала... Она просто опытным путём разослала в крупные банки, которые на слуху... Это Вы нашли сопроводиловку... А банк долго не думал...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 minutes ago, Bolt said:

Вот, вот, вот, вот... Вот об этом я и писал Вам с самого начала... Она просто опытным путём разослала в крупные банки, которые на слуху... Это Вы нашли сопроводиловку... А банк долго не думал...

Теперь понятно, чего она орала. ..потому что я сразу после здравствуйте начала просить чтобы она сняла арест с зарплаты, а она мне в ответ, откуда я знаю какой у вас счет и какие поступления на счет, зарплата или что то другое... ну а дальше чего не платили столько лет , угроза милицией и т.д. на повышенных тонах... требовала письменное пояснение, но я пока ходила к начальнику, канцелярию, не вернулась в ней... и просто ушла. Теперь думаю может начать платить по 100 грн, чтобы она не подала в милицию и в суд о запрете выезда зарубеж

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

30 минут назад, АНА сказал:

Теперь понятно, чего она орала. ..потому что я сразу после здравствуйте начала просить чтобы она сняла арест с зарплаты, а она мне в ответ, откуда я знаю какой у вас счет и какие поступления на счет, зарплата или что то другое... ну а дальше чего не платили столько лет , угроза милицией и т.д. на повышенных тонах... требовала письменное пояснение, но я пока ходила к начальнику, канцелярию, не вернулась в ней... и просто ушла. Теперь думаю может начать платить по 100 грн, чтобы она не подала в милицию и в суд о запрете выезда зарубеж

Кричала она потому, что она сделала всё неправильно не не по закону, она нарушила закон, а люди всегда пытаются таким образом (криком типа и обвиняя всех и вся вокруг) защищаться... Не надо платить никаких 100 грн... За рубеж у неё тоже не получится, так как это её недоработка...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

34 минуты назад, АНА сказал:

она мне в ответ, откуда я знаю какой у вас счет и какие поступления на счет, зарплата или что то другое...

ну а дальше чего не платили столько лет ,

угроза милицией и т.д. на повышенных тонах...

требовала письменное пояснение, но я пока ходила к начальнику, канцелярию, не вернулась в ней... и просто ушла.

А должна знать была вообще-то... 

Это у неё надо спросить, чего это столько лет она не производила исполнение...

Просто защитная реакция, ей стало страшно... Так и сказала милицией, а причём тут милиция...

Правильно сделали, я писал, что ни в коем случае нельзя с ними заигрывать... Пусть знает своё место...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Just now, Bolt said:

А должна знать была вообще-то... 

Это у неё надо спросить, чего это столько лет она не производила исполнение...

Просто защитная реакция, ей стало страшно... Так и сказала милицией, а причём тут милиция...

Правильно сделали, я писал, что ни в коем случае нельзя с ними заигрывать...

Раньше другая вела это дело... вернее ничем не занималась, новой перешло мое дело с этого года только

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

12 минут назад, АНА сказал:

Раньше другая вела это дело... вернее ничем не занималась, новой перешло мое дело с этого года только

Тем более... То есть она по привычке не разбиралась ни с чем... Но постанову эту она выносила и рассылала по банкам или предыдущая... Это её косяк и отвечать ей...

  • Like 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 minute ago, Bolt said:

Тем более... То есть она по привычке не разбиралась ни с чем... Но постанову эту она выносила и рассылала по банкам или предыдущая... Это её косяк и отвечать ей...

новая выносила постанову... не могу понять, а чего именно постанова незаконная, я писала об этом выше . В ней указано:

1. Накласти арешт на грошові кошти, що містяться на рахунку(ах):

всі рахунки боржника

та всіх інших відкритих рахунках, а також на кошти на рахунках, що будуть відкриті після винесення постанови про арешт коштів боржника, крім коштів, що містяться на рахунках накладення арешту та/або звернення стягнення на які заборонено законом, та належать боржнику

Т.е. я так понимаю, что это банк не дочитал: крім коштів, що містяться на рахунках накладення арешту та/або звернення стягнення на які заборонено законом.

Возникает вопрос что мне обжаловать в суде:

1) постанову, которая говорит о том что, арестовываются все счета, кроме тех, на которые не разрешается взыскание, арест законом

или 2) действия банка?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 18.05.2018 в 14:40, АНА сказал:

Не будет отмены ареста исполнителем, поскольку исполнитель не арестовывал именно этот счет.

Дословно постановление: 

1. Накласти арешт на грошові кошти, що містяться на рахунку(ах):

всі рахунки боржника

та всіх інших відкритих рахунках, а також на кошти на рахунках, що будуть відкриті після винесення постанови про арешт коштів боржника, крім коштів, що містяться на рахунках накладення арешту та/або звернення стягнення на які заборонено законом, та належать боржнику

Т.е. я так понимаю, что это банк не дочитал: крім коштів, що містяться на рахунках накладення арешту та/або звернення стягнення на які заборонено законом.

Возникает вопрос что мне обжаловать в суде:

1) постанову, которая говорит о том что, арестовываются все счета, кроме тех, на которые не разрешается взыскание, арест законом

или 2) действия банка?

Как уже говорилось выше, необходимо подать исолнителю заявление, но не просто заявление, а как говорится, грамотно составленное.

К банку претензии необоснованные, разбирайтесь с исполнителной.

  • Like 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 минуту назад, babaika сказал:

Как уже говорилось выше, необходимо подать исолнителю заявление, но не просто заявление, а как говорится, грамотно составленное.

К банку претензии необоснованные, разбирайтесь с исполнителной.

Абсолютно верно, потому исполнители и бросают стрелки сейчас...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 18.05.2018 в 16:09, Веснна сказал:

Да, и обращается в полицию внести в ЕРДР сведения о правонарушении по Уголовному кодексу


Стаття 382. Невиконання судового рішення

1. Умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню -

карається штрафом від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років.

2. Ті самі дії, вчинені службовою особою, -

караються штрафом від семисот п'ятдесяти до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені службовою особою, яка займає відповідальне чи особливо відповідальне становище, або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам і свободам громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб, -

караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

4. Умисне невиконання службовою особою рішення Європейського суду з прав людини, рішення Конституційного Суду України та умисне недодержання нею висновку Конституційного Суду України -

карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
 

 

Ана, обратите внимание, что это касается умышленного неисполнения, то есть у вас была возможность, а вы решение не исполняли. 


Исполнитель Вас пугает, пусть работает по закону, тем более есть зар.плата, с которой они могут отчислять средства в счет погашения задолженности.  
 

Если исполнитель будет и дальше орать и т.д. - жалуйтесь начальнику в письменном виде. 

 

 

К топикастеру это не относится (см.выше).

Правильно понимайте указанные нормы, а именно ст.76 и 383.

В данном случае решение исполняет именно гос/частный исполнитель, при этом должник имеет право (может) самостоятельно исполнить, но не обязан. 

  • Like 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

8 minutes ago, babaika said:

Как уже говорилось выше, необходимо подать исолнителю заявление, но не просто заявление, а как говорится, грамотно составленное.

К банку претензии необоснованные, разбирайтесь с исполнителной.

Я подала грамотное заявление как Вы писали выше , с приложением документов с места работы,.исполнитель ответила, ничего делать не буду подавайте на меня в суд. Зачем еще что то подавать? Бесполезно, надо идти в суд, поэтому и спрашивала на кого подавать, предмет иска?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.