ANTIRAID

Определение следственного судьи про самоотвод при рассмотрении меры пресечения в связи с преступлением по ст. 436-1 УК

Считаете ли Вы решение законным и справедливым?  

1 голос

 1. 1. Считаете ли Вы решение законным?

  • Да
   1
  • Нет
   0
  • Затрудняюсь ответить
   0
 2. 2. Считаете ли Вы решение справедливым?

  • Да
   1
  • Нет
   0
  • Затрудняюсь ответить
   0


Recommended Posts

УХВАЛА

Справа № 521/6897/17
Номер провадження:1-кс/521/2196/17

9 травня 2017 року

м. Одеса

Слідчий суддя Малиновського районного суду міста Одеси ПЕРЕДЕРКО Д.П., головуючий одноособово при розгляді клопотання слідчого Хмельницького ВП Малиновського ВП в м. Одесі ГУНП в Одеській області СОЛОМАХІНА А.О. про застосування запобіжного заходу у відношенні ОСОБА_2, підозрюваного у вчиненні злочину, передбаченого ст. 436-1 КК України, -

В С Т А Н О В И В:

9.05.2017 року, згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи суддям, мені для розгляду було розподілено клопотання слідчого Хмельницького ВП Малиновського ВП в м. Одесі ГУНП в Одеській області про застосування запобіжного заходу у відношенні ОСОБА_2

Вважаю, що вказане кримінальне провадження не може бути розглянуте під моїм головуванням, оскільки мною встановлені обставини, яки унеможливлюють розгляд мною цього провадження.

Так, згідно змісту клопотання, ОСОБА_2 підозрюється у вчиненні злочину, який полягає у демонстрації ним напередодні державного свята «День Перемоги» символіки комуністичного тоталітарного режиму, а саме: стягу з зображенням ордена «Вітчизняна війна».

Я, ОСОБА_3, є онуком героїчно загиблого під час Великої Вітчизняної війни ОСОБА_4 та онуком кавалера двох орденів «Вітчизняна війна», інваліда Великої Вітчизняної війни 1 групи ОСОБА_5. З цих обставин, а також в зв'язку із вихованням мене в дусі поваги до воїнів, які своїми героїчними подвигами і мужністю відстояли в тяжких боях право народу України на життя та в дусі шанування героїзму нашого народу під час Вітчизняної (Другої світової) війни, його незламної стійкості у боротьбі з нацизмом, я не можу розцінювати факт демонстрації зображення ордену «Вітчизняна війна» у дні святкування народного та державного свята «День Перемоги» як пропаганду тоталітарного режиму, тому вважаю неможливим з особистих та морально-етичних міркувань здійснювати розгляд вказаного клопотання.

З урахуванням викладеного, вважаю що наявними є обставини, які свідчать про мою упередженість у розгляді клопотання слідчого.

Відповідно до вимог ч.1 ст. 75 КПК України, слідчий суддя не може брати участь у кримінальному провадженні при наявності інших обставин, які викликають сумнів у його упередженості.

Керуючись ст. 81 КПК України, слідчий суддя, -

У Х В А Л И В:

Заявити самовідвід від розгляду клопотання слідчого Хмельницького ВП Малиновського ВП в м. Одесі ГУНП в Одеській області СОЛОМАХІНА А.О. про застосування запобіжного заходу у відношенні ОСОБА_2, підозрюваного у вчиненні злочину, передбаченого ст. 436-1 КК України.

Слідчий суддя:
ПЕРЕДЕРКО Д.П.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/66367037

 • Like 2

Поделиться этим сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Судья принявший такое решение заслуживает на самое глубокое уважение. Бездумное применение законодательства приводит к абсурду, которого с каждым днем становится все больше.

 • Like 3

Поделиться этим сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
13 часов назад, ANTIRAID сказал:

Судья принявший такое решение заслуживает на самое глубокое уважение. Бездумное применение законодательства приводит к абсурду, которого с каждым днем становится все больше.

Судья принявший такое решение порядочный человек сохранивший под мантией (рясой) честь и достоинство, не желающий принимать участие в откровенной шизофрении.

 • Like 2

Поделиться этим сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий

Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи

Создать аккаунт

Зарегистрировать новый аккаунт в нашем сообществе. Это несложно!

Зарегистрировать новый аккаунт

Войти

Есть аккаунт? Войти.

Войти

 • Пользователи

  Нет пользователей для отображения