Recommended Posts

Як розібратися з кредит каріталом,якщо борг сплачено,а вони стверджують що кошти не поступили,і нараховують далі відсотки?На сайті ,"Єврогрошей" закрили сьогодні навіть мій кабінет,бо ще вчора я бачила заборгованість,але вже не могла сплачувати.Зараз викидає ,що такого клієнта немає.Мало того хамка ,яка мені телефонувала,сказала що я побачу довідку про закриття в гробу.В мене не шок.Звернулася  в банк де платила,гроші не поверталися,отже вони отримали і просто мене тероризують?І кожен раз коли дзвонять різна інформація.Що робити?Бо адреси філій я знайшла,і на каністру бензина ще вистачить.Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

5 минут назад, Satirina сказал:

Як розібратися з кредит каріталом,якщо борг сплачено,а вони стверджують що кошти не поступили,і нараховують далі відсотки?На сайті ,"Єврогрошей" закрили сьогодні навіть мій кабінет,бо ще вчора я бачила заборгованість,але вже не могла сплачувати.Зараз викидає ,що такого клієнта немає.Мало того хамка ,яка мені телефонувала,сказала що я побачу довідку про закриття в гробу.В мене не шок.Звернулася  в банк де платила,гроші не поверталися,отже вони отримали і просто мене тероризують?І кожен раз коли дзвонять різна інформація.Що робити?Бо адреси філій я знайшла,і на каністру бензина ще вистачить.Дякую.

Зря платили , лучше бы шубу себе купили)) смените номер и забейте. НЕТ КАБИНЕТА , НЕТ КЛИЕНТА, НЕТ КЛИЕНТА НЕТ КРЕДИТА !)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

5 минут назад, Satirina сказал:

Та нашо мені та шуба вже,руки по лікті згризла,спати не можу,так злість бере,та дзвонять моїй мамі,на стаціонарний.

Главное успокоится , займите себя чем то интересным, свяжите например носки на зиму, и делом займитесь и отвлечься 100% получится . С мамой ,трудно конечно , но постарайтесь поговорить . С этим надо научится жить ..смените симку , выкиньте стационар (им сейчас мало кто пользуется ) все будет хорошо , нас много , вы не одна )  к сожалению ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

15 минут назад, Та та сказал:

Зря платили , лучше бы шубу себе купили)) смените номер и забейте. НЕТ КАБИНЕТА , НЕТ КЛИЕНТА, НЕТ КЛИЕНТА НЕТ КРЕДИТА !)

Эх, я вот тоже подумала, в июне положила всю зп с премией на пролонгации, дура. Лучше бы точно шубу... :rolleyes:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Только что, Natali13 сказал:

Эх, я вот тоже подумала, в июне положила всю зп с премией на пролонгации, дура. Лучше бы точно шубу... :rolleyes:

Мдя, с моих 25ти , или сколько там их уже не помню , я сколько проплатила , что я бы вам всем здесь по шубе купила :o:D

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

11 минут назад, NadinKa сказал:

Руки не гризіть, пишіть скаргу в Нацкомфінпослуги 
на їх сайті є форма для звернення. 

Я зайшла,там є тільки електронне звернення,я можу описати там проблему?А то допоможе?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

12 минут назад, Та та сказал:

Главное успокоится , займите себя чем то интересным, свяжите например носки на зиму, и делом займитесь и отвлечься 100% получится . С мамой ,трудно конечно , но постарайтесь поговорить . С этим надо научится жить ..смените симку , выкиньте стационар (им сейчас мало кто пользуется ) все будет хорошо , нас много , вы не одна )  к сожалению ...

Та от думаю громадянство змінити,бо чекала,в України немає майбутнього.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 минуту назад, Satirina сказал:

Я зайшла,там є тільки електронне звернення,я можу описати там проблему?А то допоможе?

так, то воно і є.
Але перед тим, як писати
зайдіть у тему 

сторінок, може, 20 з кінця є відповідь від Нацкомфінпослуги по Маневео.
Уважно прочитайте, що вони відповіли на скаргу і потім зкладіть текст Вашої скарги. 
Вкажіть номера ліцензій обов*язково. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 час назад, Satirina сказал:

Та нашо мені та шуба вже,руки по лікті згризла,спати не можу,так злість бере,та дзвонять моїй мамі,на стаціонарний.

уже не слезут, стационарный придется отключить( не платите им ничего больше, меняйте телефон

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 час назад, Та та сказал:

Мдя, с моих 25ти , или сколько там их уже не помню , я сколько проплатила , что я бы вам всем здесь по шубе купила :o:D

все мы так делали по неопытности, теперь мы матерые заемщики;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

5 минут назад, grim сказал:

уже не слезут, стационарный придется отключить( не платите им ничего больше, меняйте телефон

Я ж повністю сплатила борг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 минуты назад, NadinKa сказал:

то ви так думаєте...

кому платили, на підставі яких документів

Дзвонили,вислали реквізити,вказано що борг по єврогрошах,сплатила 16.08 частину,і 20.08 решта.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Только что, Satirina сказал:

Screenshot_20180821-153748.png

отримувач платежу хто? Назва, чи співдають коди ЄДРПОУ з Єврогрошима...
чи ви на кредит-капітал загнали гроші?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

4 минуты назад, Satirina сказал:

Що мені тепер робити.Це ж не законно так людей обманювати і грабити.

скаржіться в нацкомфін,
гроші звісно не повернете, так хоч іх трохи потрусять на штрафи, бо порушень там тьма.
Але тре грамотно написати скаргу, додати документи які є, може записані розмови з  погрозами таке інше.  

Візьміть пару днів паузу, обдумайте все.
В контакт з цими шахраями більше не вступайте. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 часа назад, Satirina сказал:

Мало того хамка ,яка мені телефонувала,сказала що я побачу довідку про закриття в гробу.

обов'язково цей факт укажіть в скарзі (про довідку). 

і перевірте, чи є ліцензія у того капітала, 
на сайті є така функція. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

5 минут назад, NadinKa сказал:

скаржіться в нацкомфін,
гроші звісно не повернете, так хоч іх трохи потрусять на штрафи, бо порушень там тьма.
Але тре грамотно написати скаргу, додати документи які є, може записані розмови з  погрозами таке інше.  

Візьміть пару днів паузу, обдумайте все.
В контакт з цими шахраями більше не вступайте. 

Я не юрист,і зараз взагалі адекватно не можу думати.в чернівцях є філія,може підійти туди ,але боюся що прибью,а в мене маленька дитина.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 минуту назад, Satirina сказал:

Я не юрист,і зараз взагалі адекватно не можу думати.в чернівцях є філія,може підійти туди ,але боюся що прибью,а в мене маленька дитина.

Ви прибьєте чи Вас?:D

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...