Recommended Posts

Just now, Алекпоп1971 said:

Интересно ,были-ли у кого-то ещё какие-то непонятки на форуме с "Bolt"?

 

Пытались, но потом куда-то сливались в небытие. Отсюда и множество вопросов по делу.

babaika не случайно упоминал о троллях и спаммерах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Только что, Mercato® сказал:

Тобто що ми маємо:

  1. Ви не отримали із суду копію позовної із документами.
  2. Із справою не знайомились та не фотографували.
  3. Рішення на руки не отримували.
  4. Але подали апеляцію, бо сусід сказав, що відкрито виконавче провадження. і вас будуть викликати.
  5. Апеляцію самі вирішили подати, після якоїсь консультацію, без уваги на процесуальні строки.
  6. Апелляційну скаргу писали самі із допомогою юриста

Вам не здається все це дивним? Наприклад, у мене, як юриста, це просто викликає шок)

Як ви писали апелляційну скаргу без документів з суду? Це був твір на вільну тему?

Хто були ваші чарівні "порадники", що змусили вас так вчинити? Це часом не ворогі ваші?

 Ні якось не здається. Для мене більшу дивину викликає що у Вас не виникло питання де був під час цих помилок мій юрист, який мав подбати про це? І якось дивно виходить - не було і немає. ЩЕ РАЗ ДЛЯ ВАС ПОВТОРЮЮ В СУД ХОДИТИ Я НЕ ПОВИННА БУЛА І ТИМ БІЛЬШЕ ФОТОГРАФУВАТИ. ВІН ХОТІВ САМ ПОБАЧИТИ МАТЕРІАЛИ СПРАВИ. Можливо він мав якось мені пояснити які наші дії? Чи він просто мав отримати кошти? Яка функція юриста в даній ситуації? Бачу більше запитань до мене, то для чого він мені був?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 минуту назад, innes сказал:

 Ні якось не здається. Для мене більшу дивину викликає що у Вас не виникло питання де був під час цих помилок мій юрист, який мав подбати про це? І якось дивно виходить - не було і немає. ЩЕ РАЗ ДЛЯ ВАС ПОВТОРЮЮ В СУД ХОДИТИ Я НЕ ПОВИННА БУЛА І ТИМ БІЛЬШЕ ФОТОГРАФУВАТИ. ВІН ХОТІВ САМ ПОБАЧИТИ МАТЕРІАЛИ СПРАВИ. Можливо він мав якось мені пояснити які наші дії? Чи він просто мав отримати кошти? Яка функція юриста в даній ситуації? Бачу більше запитань до мене, то для чого він мені був?

З вами не погодяться тут всі професійні юристи на сайті. Щодо матеріалів, самолікування, апеляції, прислуховування до порад сусіда - це суто ваша вина. Вибачте, але то є правда.

Апеляцію не треба було подавати при таких умовах! У вас ще було море часу для вирішення всього!

Щодо позиції Bolt'а та його участі/ролі в цьому, я думаю, ми його вислухаємо та зробимо теж належну оцінку. Він не з тих, хто ховається. Ми його давно знаємо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Только что, Mercato® сказал:

З вами не погодяться тут всі професійні юристи на сайті. Щодо матеріалів, самолікування, апеляції, прислуховування до порад сусіда - це суто ваша вина. Вибачте, але то є правда.

Апеляцію не треба було подавати при таких умовах! У вас ще було море часу для вирішення всього!

Щодо позиції Bolt'а та його участі/ролі в цьому, я думаю, ми його вислухаємо та зробимо теж належну оцінку. Він не з тих, хто ховається. Ми його давно знаємо.

Звичайно, вислухаєте. За цей час мовчання він ще придумає як відбрехатись. Я поки що нічого позитивного в його діях не бачу. Та й толку мені з нього вже не буде, тільки нашкодив і змився. Не кращий він за той приват та інші контори, всі намагаються якось розвести на гроші. Якби був порядним чоловіком, то повернув би кошти.

Те, що Ви його давно знаєте, нічого не виправдовує, всі колись роблять помилки. На добраніч. Не хочу вже писати, це нічого вже не змінить. Передайте, що доручення я відкликаю, хоча просила вислати назад - не вислав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 минуту назад, innes сказал:

Звичайно, вислухаєте. За цей час мовчання він ще придумає як відбрехатись. Я поки що нічого позитивного в його діях не бачу. Та й толку мені з нього вже не буде, тільки нашкодив і змився. Не кращий він за той приват та інші контори, всі намагаються якось розвести на гроші. Якби був порядним чоловіком, то повернув би кошти.

Те, що Ви його давно знаєте, нічого не виправдовує, всі колись роблять помилки. На добраніч. Не хочу вже писати, це нічого вже не змінить. Передайте, що доручення я відкликаю, хоча просила вислати назад - не вислав.

Хіба хтось казав, що ми на 100% на його стороні? Теж вислухаємо.

Але ваші дії, м'яко кажучи, викликають глибокий подив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

44 минуты назад, innes сказал:

Не отримала. На сайті є рішення про стягнення заборгованості від 15 листопада 2018 року.

Номер дела можно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Подводим итог нашего разбирательства с учетом всех допустимых доказательств которые были исследованы …

 

Юриста обвиняют в том что он получив гонорар не выполнил работу при этом какую конкретно работу он должен был выполнить  не сообщают.

В процессе разбирательства сторона обвинения ссылалась на сканы в которых собственно и указаны все условия договора между юристом и клиентом, но по просьбе обсуждавших данные доказательства подтверждающие утверждения стороны так и небыли предоставлены.

Вся позиция обвинения строится исключительно на не подтвержденных утверждениях:

1. «Матеріалами справи мав займатися він і представляти мене в суді.»,

2.«Запропонував боротися з цим банком і пообіцяв взятися за справу».

3. «На дзвінки не відповідав».

4.«Доручення надіслала».

Установлены или не установлены обстоятельства на которых базируется обвинение:

1.Что именно обещал (ознакомиться, представлять в суде), не установлено.

2.Общие фразы которые можно применить к любым отношениям, где сторонами являются юрист + клиент.

3.Кто и кому звонил, не установлено.

4.Быіло доручення или такого доручення нет, не установлено.

5.Получение гонорара, не установлено.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

7 минут назад, babaika сказал:

Подводим итог нашего разбирательства с учетом всех допустимых доказательств которые были исследованы …

Резюмируйте, сударь)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

21 минуту назад, Mercato® сказал:

Хіба хтось казав, що ми на 100% на його стороні? Теж вислухаємо.

Але ваші дії, м'яко кажучи, викликають глибокий подив.

Считаю, что выслушать позицию Bolt в данном случае не имеет ни какого смысла поскольку позиция т.н. обвинения построена исключительно на общих ситуативных определениях, которые можно положить в основу практически любых договорных отношений, где сторонами являются юрист - клиент. Проще говоря, под данное, так называемое обвинение, можно подвергнуть любого юриста данного форума. 

Впрочем, если у него есть или возникнет желание, то может дать пояснения, высказать своё мнение.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 minute ago, babaika said:

Жду мнение остальных членов коллегии...:)

На данный момент Вы всё подытожили. Со своей стороны добавить нечего.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

39 minutes ago, innes said:

Звичайно, вислухаєте. За цей час мовчання він ще придумає як відбрехатись. Я поки що нічого позитивного в його діях не бачу. Та й толку мені з нього вже не буде, тільки нашкодив і змився. Не кращий він за той приват та інші контори, всі намагаються якось розвести на гроші. Якби був порядним чоловіком, то повернув би кошти.

Те, що Ви його давно знаєте, нічого не виправдовує, всі колись роблять помилки. На добраніч. Не хочу вже писати, це нічого вже не змінить. Передайте, що доручення я відкликаю, хоча просила вислати назад - не вислав.

Выделенное - ключевое. Цель. ИМХО.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 минуты назад, babaika сказал:

Жду мнение остальных членов коллегии...:)

Доказательства истца ненадлежащие и недопустимые. Доводы слабые, без отсылки к фактам. Им же допущено много ошибок. Исключительно по его вине.

Однозначно, претензии отклонить)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

41 minutes ago, innes said:

Звичайно, вислухаєте. За цей час мовчання він ще придумає як відбрехатись. 

Факты - вещь упрямая.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 минуты назад, Алекпоп1971 сказал:

Да ну на...

Вам есть что сказать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

53 минуты назад, Mercato® сказал:

Доказательства истца ненадлежащие и недопустимые. Доводы слабые, без отсылки к фактам. Им же допущено много ошибок. Исключительно по его вине.

Однозначно, претензии отклонить)

...и забанить за клевету и безосновательность претензий (посмотрим на дальнейшее поведение) :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

8 часов назад, Mercato® сказал:

Вам есть что сказать?

Хотят-ли господа слышать?

Деньги взял,доверенность взял и ... молчит,тому уж сколько? раз...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

On ‎1‎/‎29‎/‎2019 at 11:09 AM, alexburko said:

Если просто помочь блиц-советом, - делаю бесплатно. Если полноценно защищать, - только на платной основе. Это профессия, в нее вложены ГОДЫ, деньги, ресурсы разного рода. А сейчас еще и налогами обложили.

Никаких сентиментов у меня уже не осталось: опыт показывает грустную картину. Посему делаю так, как описал выше.

Я Вас понимаю...
Но проблема глубже. Покойный, принимаю неправосудные решения, портил карму не только себе,но и всей своей семье, своим близким, которые жили за счет грязных денег,... благополучие всей семьи стояло на горе других людей...Поэтому пострадала вся семья. Увы, законы кармы решением КСУ не отменишь. Они работают..., иногда быстро, иногда медленно, но неотвратимо. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

On ‎1‎/‎28‎/‎2019 at 7:23 PM, Mercato® said:

С этим моментом очередные проблемы.

С одной стороны, у людей траблы. С другой - не могу работать бесплатно. Все понимаю, и не кидайте в меня камни.

Как Вы, коллеги, к этому относитесь? Какой режим включать?

от приклад Вам-Ощадбанк почав продавати картки 120грн. якщо кажу залишете старий номер картки-я згоден-хутко вони гроші беруть і надають через 15 діб нову картку-але інші номера-пояснюю ім що на той номер картки перевод грошей робили-розуміете кажу-людині слабкий зір, хворіе навіщо ви ускладніли йому справу?-а що -ви узяли гроші, ми домовилися-а ви усе неправільно зробили-навішо стількі грошей узяли? узяли би 30-50грн і не виконали би нашу домовленось, до речі то і інших касаеться-я би махнув рукой і пішов би а так 120грн вже гроші. Не беріть богато я вас розумію хочеться богато грошей але доведеться відповідати

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

4 часа назад, Гія Джулакідзе сказал:

Я Вас понимаю...
Но проблема глубже. Покойный, принимаю неправосудные решения, портил карму не только себе,но и всей своей семье, своим близким, которые жили за счет грязных денег,... благополучие всей семьи стояло на горе других людей...Поэтому пострадала вся семья. Увы, законы кармы решением КСУ не отменишь. Они работают..., иногда быстро, иногда медленно, но неотвратимо. 

 

4 часа назад, Гія Джулакідзе сказал:

от приклад Вам-Ощадбанк почав продавати картки 120грн. якщо кажу залишете старий номер картки-я згоден-хутко вони гроші беруть і надають через 15 діб нову картку-але інші номера-пояснюю ім що на той номер картки перевод грошей робили-розуміете кажу-людині слабкий зір, хворіе навіщо ви ускладніли йому справу?-а що -ви узяли гроші, ми домовилися-а ви усе неправільно зробили-навішо стількі грошей узяли? узяли би 30-50грн і не виконали би нашу домовленось, до речі то і інших касаеться-я би махнув рукой і пішов би а так 120грн вже гроші. Не беріть богато я вас розумію хочеться богато грошей але доведеться відповідати

"Стоят два совершенно пьяных и спорят.

— Смотри,на небе две Луны.

— Ты что,не видишь,там их три.

Мимо идет милиционер.

— Товарищ,милиционер! Скажите нам ,сколько на небе Лун?

Милиционер поднапрягся,посмотрел на небо и говорит:

— А в каком ряду?" (с)

.... и еще...

"Если с утра никто ничего не помнит, что было вчера, то откуда берутся подробности?" (с)

....вопрос к уважаемому пользователю Гія Джулакідзе, какое отношение Ваши сообщения имеют к данной теме ? (можно не отвечать/лучше не отвечать). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

19 часов назад, babaika сказал:

...и забанить за клевету и безосновательность претензий (посмотрим на дальнейшее поведение) :)

Вам самим від цієї фрази не смішно? Цілком реально думаєте, що все залежить від того, чи ви забаните мене чи ні? Ви ще більше мене запевнили в тому, що ви не юристи. Кілька людей, яким більше немає чим зайнятися, сидять в інеті і випендрюються один перед одними своїми липовими досягненнями. Ніхто із людей не може перевірити вашу компетентність в роботі, а тільки читати якісь казочки. Ваш дружбан, той що зникнув теж писав, що заходить в суд і всі падають, але перевіривши його досягнення, реальність не зійшлась із казочками. Бань собі наздоров"я  і видаляй цю переписку. З вас толку - нуль. Ще дивує вас, що люди спочатку пишуть а потім зливаються. Місцеві "юристи" гуртом або по черзі закльовують  і не дають конкретні поради. Води на сайті більше, чим чогось корисного. ЯКЩО ЮРИСТ СПРАВДІ МАЄ ЮРИДИЧНУ ПРАКТИКУ, ТО ЙОМУ НЕМАЄ ЧАСУ СИДІТИ НА ТАКИХ САЙТАХ.  ОООЙ ЯК БОЛЯЧЕ!!! МЕНЕ БАНЯТЬ!!!! РЯТУЙТЕ!   ХОЧ РОЗВЕСИЛИЛИ МЕНЕ ЗА 2 000 ГРН. Ви всі гуртом відпрацювали гроші, які поцупив ваш товариш,  ЯК він появиться, то передавайте привіт, бо я теж як всі інші покидаю цю коаліцію. НЕ СУМУЙТЕ!:ph34r:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения