Recommended Posts

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, я оформила мать одиночку но не сразу после родов а через несколько месяцев (не было возможности оформить раньше). Могу ли я получить ее за те месяцы когда еще не подавала заявление?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пункт 36 постанови КМУ от 27.12.2001 № 1751:

"Допомога на дітей одиноким матерям призначається з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами, та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 18-річного віку (якщо діти навчаються за денною формою у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, - до закінчення такими дітьми навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років) включно..."

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Конечно с момента обращения, в чём тут вопрос вообще непонятно...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

  • Пользователи

    No members to show