ИЛ от пРИВАТБАНКА спустя 4,5 года после суда.


Recommended Posts

14 часов назад, centurion сказал:

Уже писал этот лайхак: если звонят, ТРЕБУЙТЕ скинуть скан доверенности в любой мессенджер по Вашему номеру телефона. Угадайте, на какой секунде разговора дадут отбой? )))

Обычно на третьей...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

8 часов назад, Ксенія... сказал:

Это topp так развлекалась? Просто сказочка про Белого бычка. 

Почему нельзя было номер иска в личку послать? 

И чем ей  могут помочь, если самое главное, она посчитала нужным скрыть. 

Как анекдот о ветеринаре, который посчитал не нужным говорить терапевту о своих симптомах болезни, поскольку так поставить диагноз любой может.

Я не розважалася а намагалася спілкуватися з фахівцем і як виявилося спілкувалася просто поговорити ні про що. Необхідну інформацію я дала а точніша інформація для відповіді не потрібна. Давати номер справи коли ні на одне питання не дали відповідь дуже дивно. Та і чим номер справи допоможе якщо загальна суть зрозуміла із заданого питання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

29 минут назад, topp сказал:

Я не розважалася а намагалася спілкуватися з фахівцем і як виявилося спілкувалася просто поговорити ні про що. Необхідну інформацію я дала а точніша інформація для відповіді не потрібна. Давати номер справи коли ні на одне питання не дали відповідь дуже дивно. Та і чим номер справи допоможе якщо загальна суть зрозуміла із заданого питання.

Я не хочу Вас образити, але Ви пишите дурниці. Самі головні речі Ви пропускаєте, це не просто цікавість з боку юристів, це може зовсім по іншому показати вашу справу. Інколи навіть слово може мати інше значення. Ви розумієте одне, а насправді в справі все по іншому. Ці юридичні терміни досить специфічні. 

Але це Ваш вибір.

 Дивує чому Ваш юрист не пояснив Вам, як повернути кошти. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

22 минуты назад, Ксенія... сказал:

Я не хочу Вас образити, але Ви пишите дурниці. Самі головні речі Ви пропускаєте, це не просто цікавість з боку юристів, це може зовсім по іншому показати вашу справу. Інколи навіть слово може мати інше значення. Ви розумієте одне, а насправді в справі все по іншому. Ці юридичні терміни досить специфічні. 

Але це Ваш вибір.

 Дивує чому Ваш юрист не пояснив Вам, як повернути кошти. 

Доброго дня і дякую за відповідь. Мій юрист нажаль у відпустці тому намагаюсь самотужки з'ясувати питання. На мою думку та переконання не обов'язково бути великим фахівцем щоб розуміти питання яке я поставила. Коли у мене намагаються випитати чому впродовж року відбувалось стягнення та яка сума на мою думку підлягає поверненню то в мене виникають сумніви щодо компетентності фахівця. У мене немає мети когось образити але наприклад мені незрозуміло яким чином виконавчий напис має відношення до порушень виконавця. Виконавець вчинив порушення і з цими порушеннями відбувалось стягнення. Суд вирішив це питання у рішенні вказав що дії незаконні та скасував постанову. Як наслідок виконавець скасував всі постанови провадження. Що тут не зрозумілого та навіщо випитувати номер та якісь недоречні питання мені ставити. Ось така моя думка. Вважаю своє питання не вирішеним.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 минуты назад, topp сказал:

Доброго дня і дякую за відповідь. Мій юрист нажаль у відпустці тому намагаюсь самотужки з'ясувати питання. На мою думку та переконання не обов'язково бути великим фахівцем щоб розуміти питання яке я поставила. Коли у мене намагаються випитати чому впродовж року відбувалось стягнення та яка сума на мою думку підлягає поверненню то в мене виникають сумніви щодо компетентності фахівця. У мене немає мети когось образити але наприклад мені незрозуміло яким чином виконавчий напис має відношення до порушень виконавця. Виконавець вчинив порушення і з цими порушеннями відбувалось стягнення. Суд вирішив це питання у рішенні вказав що дії незаконні та скасував постанову. Як наслідок виконавець скасував всі постанови провадження. Що тут не зрозумілого та навіщо випитувати номер та якісь недоречні питання мені ставити. Ось така моя думка. Вважаю своє питання не вирішеним.

За кожним виконавцем закріплена певна територія, і як що він "працює" в чужій, це вже порушення. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

6 минут назад, Ксенія... сказал:

За кожним виконавцем закріплена певна територія, і як що він "працює" в чужій, це вже порушення. 

До чого це? В мене вже є рішення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

11 минут назад, topp сказал:

До чого це? В мене вже є рішення.

Я не юрист, але в мотивації Вашої справи є моменти котрі можуть підказати, що потрібно писати  в справі на повернення коштів. 

Це як в танцях, танцювати потрібно від грубки. 

Кожна справа індивідуальна і відштовхуватись треба від попередньої справи, або доповнювати попередню справу. Якось так я розумію. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

18 минут назад, Ксенія... сказал:

Я не юрист, але в мотивації Вашої справи є моменти котрі можуть підказати, що потрібно писати  в справі на повернення коштів. 

Це як в танцях, танцювати потрібно від грубки. 

Кожна справа індивідуальна і відштовхуватись треба від попередньої справи, або доповнювати попередню справу. Якось так я розумію. 

Я не запитую що потрібно писати або не потрібно писати. Мене цікаить одне питання щодо повернення стягнутої суми. До кого ставити вимоги до виконавця чи до стягувача та в який суд звертатися. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Только что, topp сказал:

Я не запитую що потрібно писати або не потрібно писати. Мене цікаить одне питання щодо повернення стягнутої суми. До кого ставити вимоги до виконавця чи до стягувача та в який суд звертатися. 

Тоді потрібно чекати юристів, тут я Вам не допоможу.

Бажаю удачі. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 минуту назад, Ксенія... сказал:

Тоді потрібно чекати юристів, тут я Вам не допоможу.

Бажаю удачі. 

Так яж до юрисів нібито зверталась )

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 минуты назад, topp сказал:

Так яж до юрисів нібито зверталась )

Маленька порада, як що Ви будете недоговорювати, юристи не будуть з Вами працювати. 

Це таке моє спостереження. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 19.07.2021 в 11:34, topp сказал:

 

Дякую відгукнувшихся.

Було відкрито виконавче провадження на підставі виконавчого напису. У адміністративному суді визнали дії виконавця незаконними і відмінили постанову про відкриття провадження. На цій підставі виконавець закрив провадження. Вірніше не закрив, а відмінив усі винесені постанови і постанову про утримання з зарплати. Утримували майже рік. До речі з виконавця суд присудив стягнути майже 1000 грн. Це кошти які я сплатила звернувшись до суду.

 Як і з кого вимагати повернення утриманої зарплати за цей рік? Виконавець приватний, але яка різниця.

Для начала обратитесь к частному исполнителю с заявлением о возврате незаконно взысканной суммы + сумму судебного сбора указанную в решении суда и укажите реквизиты на которые необходимо оплатить. При этом на предприятии (которое выполняло постановление ЧИ и удерживало с з/платы) возьмите справку в которой будет указанна удержанная сумма.

Еще момент. Если производство было не сведенное то требуйте с ЧИ. Если сведенное то необходимо понимать что входит в сведенное производство.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 20.07.2021 в 00:28, topp сказал:

Мені хотілося б отримати відповідь на питання але мені ставлять запитання на мій погляд не зовсім доречні. Є рішення і воно має силу. Стягнуто суму коли виконавцем було відкрито провадження. Всі постанови скасовані рішенням суду і самим же виконавцем, але сума все ж таки була стягнута. Яким чином можна цю суму повернути. Ось і все питання.

Стягнуто взагалі 24000 грн.

Вам задали массу вопросов которые действительно к поставленному Вами вопросу никакого отношения не имеют. Такое к сожалению иногда бывает, по разным причинам. Но Вы должны понимать, что посетители которые пытались дать ответ желали оказать помощь. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

14 часов назад, babaika сказал:

Вам задали массу вопросов которые действительно к поставленному Вами вопросу никакого отношения не имеют. Такое к сожалению иногда бывает, по разным причинам. Но Вы должны понимать, что посетители которые пытались дать ответ желали оказать помощь. 

Дякую за співучасть. В мене таке враження, що запитання були поставлені з приводу того що порадники самі не розуміють як діяти у такому випадку який мене цікавить. Спілкувались довго та безтолково. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

14 часов назад, babaika сказал:

Для начала обратитесь к частному исполнителю с заявлением о возврате незаконно взысканной суммы + сумму судебного сбора указанную в решении суда и укажите реквизиты на которые необходимо оплатить. При этом на предприятии (которое выполняло постановление ЧИ и удерживало с з/платы) возьмите справку в которой будет указанна удержанная сумма.

Еще момент. Если производство было не сведенное то требуйте с ЧИ. Если сведенное то необходимо понимать что входит в сведенное производство.

Провадження не зведене. Підкажіть будь ласка що робити у випадку якщо виконавець нічого не буде робити щодо моєї заяви.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 weeks later...
On 7/22/2021 at 2:50 PM, topp said:

Провадження не зведене. Підкажіть будь ласка що робити у випадку якщо виконавець нічого не буде робити щодо моєї заяви.

У Вас год взыскивали часть из зарплаты. Вам и Вашему юристу было до лампочки. 

А заяву об обеспечении иска путём остановки взыскания юрЫст не догадался составить?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 22.07.2021 в 14:50, topp сказал:

Провадження не зведене. Підкажіть будь ласка що робити у випадку якщо виконавець нічого не буде робити щодо моєї заяви.

Ну конечно же не зведене... Я вообще не понимаю к чему этот вопрос от коллеги...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 22.07.2021 в 14:47, topp сказал:

Дякую за співучасть. В мене таке враження, що запитання були поставлені з приводу того що порадники самі не розуміють як діяти у такому випадку який мене цікавить. Спілкувались довго та безтолково. 

Это правда, хорошее враження... мы вообще ничего не розумием... Нам просто было интересно вопросы задавать...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

19 минут назад, centurion сказал:

У Вас год взыскивали часть из зарплаты. Вам и Вашему юристу было до лампочки. 

А заяву об обеспечении иска путём остановки взыскания юрЫст не догадался составить?

Да там тяжёлый харьковский случай... Думаю это говорит само за себя...)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 22.07.2021 в 00:22, babaika сказал:

Вам задали массу вопросов которые действительно к поставленному Вами вопросу никакого отношения не имеют. Такое к сожалению иногда бывает, по разным причинам. Но Вы должны понимать, что посетители которые пытались дать ответ желали оказать помощь. 

Очень хотели... Это правда... А почему не имеют...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 20.07.2021 в 11:59, topp сказал:

Я не розважалася а намагалася спілкуватися з фахівцем і як виявилося спілкувалася просто поговорити ні про що. Необхідну інформацію я дала а точніша інформація для відповіді не потрібна. Давати номер справи коли ні на одне питання не дали відповідь дуже дивно. Та і чим номер справи допоможе якщо загальна суть зрозуміла із заданого питання.

Вы именно развлекались... Нужной информации Вы не дали... Откуда Вам знать, что и где потрибно... Номер ненужен, нужна мотивировка... А номер поможет её увидеть, так как Вы её не видите или понимаете...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 20.07.2021 в 12:52, topp сказал:

Доброго дня і дякую за відповідь. Мій юрист нажаль у відпустці тому намагаюсь самотужки з'ясувати питання. На мою думку та переконання не обов'язково бути великим фахівцем щоб розуміти питання яке я поставила. Коли у мене намагаються випитати чому впродовж року відбувалось стягнення та яка сума на мою думку підлягає поверненню то в мене виникають сумніви щодо компетентності фахівця. У мене немає мети когось образити але наприклад мені незрозуміло яким чином виконавчий напис має відношення до порушень виконавця. Виконавець вчинив порушення і з цими порушеннями відбувалось стягнення. Суд вирішив це питання у рішенні вказав що дії незаконні та скасував постанову. Як наслідок виконавець скасував всі постанови провадження. Що тут не зрозумілого та навіщо випитувати номер та якісь недоречні питання мені ставити. Ось така моя думка. Вважаю своє питання не вирішеним.

Компетентность заключается в том, почему спрашивают о взыскании которое по непонятным причинам продолжалось год... и причины эти Вы не можете объяснить... То есть по Вашей вине было взыскание, а виноват я и не компетентен...)) Конечно Вы не понимаете какое отношение, Вы же не специалист... Мы до сих пор так и не поняли какое нарушение совершил исполнитель и есть ли его вина... Конечно не выришене, ведь Вы его не хотите решать...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 20.07.2021 в 13:05, Ксенія... сказал:

За кожним виконавцем закріплена певна територія, і як що він "працює" в чужій, це вже порушення. 

Этого мы так и не поняли... Было ли там такое нарушение или нет... Со слов как я понял, просто не уведомил и суд отменил... Что уже смешно... А после этого начался цирк...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 20.07.2021 в 13:49, topp сказал:

Так яж до юрисів нібито зверталась )

Здесь нет юрысив...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 22.07.2021 в 00:16, babaika сказал:

Еще момент. Если производство было не сведенное то требуйте с ЧИ. Если сведенное то необходимо понимать что входит в сведенное производство.

Коллега... Мне просто интересно, не по этому делу, а вообще... Вы когда-нибудь видели сведённое ИП у частника... Просто я сейчас усиленно над этим работаю... Даже если будет у одного ЧИ три ИД от одного и того же взыскателя к одному  тому же должнику, то он не объединит, потому что так прикольнее ему по 20% набивать...)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения