невиконання постанови приватного виконавця під час зупинення його діяльностыі


Recommended Posts

Шановні експерти, підкажіть, будь ласка, чи існують наслідки невиконання постанови приватного виконавця під час зупинення його діяльності?

Історія така. Відкрито виконавче провадження за рішенням суду. Є постанова про стягення на заробітну плату, отримана підприємством.

Після отримання постанови зупинено діяльність приватного виконавця на 4 місяці. Чи будуть наслідки для підприємства якщо не буде виконуватись постанова про стягнення на заробітну плату на термін зупиненнядіяльності ПВ?

Адже відповідно до Закону Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів (п.3 ст.27), особа не має права здійснювати діяльність приватного виконавця після внесення до Єдиного реєстру приватних виконавців України запису про зупинення або припинення права на здійснення діяльності приватного виконавця.

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 часов назад, miagal сказал:

Адже відповідно до Закону Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів (п.3 ст.27), особа не має права здійснювати діяльність приватного виконавця після внесення до Єдиного реєстру приватних виконавців України запису про зупинення або припинення права на здійснення діяльності приватного виконавця.

Да, не имеет права, но исполнительное производство не останавливается.

Стаття 42. Зупинення діяльності приватного виконавця

5. У разі зупинення діяльності приватного виконавця на підставі пунктів 1-4, 6 частини першої цієї статті приватний виконавець зобов’язаний вирішити питання про його заміщення іншим приватним виконавцем.

У зазначених у цій частині випадках заміщення приватного виконавця здійснюється за погодженням із стягувачем на підставі договору, укладеного з іншим приватним виконавцем. У разі відсутності згоди стягувача приватний виконавець повертає виконавчий документ стягувачу або відповідно до рішення стягувача передає його відповідному органу державної виконавчої служби або іншому приватному виконавцю.

6. У разі зупинення діяльності приватного виконавця на підставі пункту 5 частини першої цієї статті, а також за поданням ради приватних виконавців регіону на підставі пункту 2 частини першої цієї статті Міністерство юстиції України у визначеному ним порядку вирішує питання про заміщення такого приватного виконавця іншим приватним виконавцем.

7. Приватний виконавець, який заміщує приватного виконавця, вчиняє виконавчі дії від свого імені та прикладає особисту печатку.

Такий приватний виконавець зобов’язаний окремо вести діловодство за приватного виконавця, якого він заміщує.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Спасибо за разъяснения!

Про замену частного исполнителя бухгалтерии ничего не известно. В реестре частных исполнителей по прежнему " зупинено діяльність". Бухгалтер собирается делать перечисления на счет исполнителя, открывшего производство. Она с ним связывалась по телефону, тот ей сказал платите мне.

Что можно сделать бухгалтеру чтобы не делать перечисления на счет исполнителя, деятельность которого остановлена? Написать ему официальный запрос на предоставление информации об исполнителе, который замещает? Или в Минюст обратиться?

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, miagal said:

Спасибо за разъяснения!

Про замену частного исполнителя бухгалтерии ничего не известно. В реестре частных исполнителей по прежнему " зупинено діяльність". Бухгалтер собирается делать перечисления на счет исполнителя, открывшего производство. Она с ним связывалась по телефону, тот ей сказал платите мне.

Что можно сделать бухгалтеру чтобы не делать перечисления на счет исполнителя, деятельность которого остановлена? Написать ему официальный запрос на предоставление информации об исполнителе, который замещает? Или в Минюст обратиться?

 

Всё зависит от бухгалтера, а в Вашем случае, я так понимаю, он не хочет заморачиваться, тем более отправлять запрос. Особой ответственности бухгалтер не несёт за перечисленные деньги.

Запрос будете отправлять Вы с учётом сроков ст. 20 ЗУ "Об обращении граждан". А потом подать официально заявление в бухгалтерию, к которому приложите и ответ на запрос. Хотя другим было бы достаточно и информации с реестра в электронном виде. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Действительно, бухгалтер не хочет заморачиваться, но и не против подписать "бумагу" исполнителю. Два месяца назад я подала заявление в бухгалтерию со справкой из реестра. Все это время исполнитель не отвечал бухгалтеру на звонки. А вот сейчас снизошел, сказал перечисляйте с сентября. 

Если отправлять запрос он же может его и не получить?

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, miagal said:

Действительно, бухгалтер не хочет заморачиваться, но и не против подписать "бумагу" исполнителю. Два месяца назад я подала заявление в бухгалтерию со справкой из реестра. Все это время исполнитель не отвечал бухгалтеру на звонки. А вот сейчас снизошел, сказал перечисляйте с сентября. 

Если отправлять запрос он же может его и не получить?

Запрос в Минюст Вы направляете и Вы же получаете ответ в течение 30 дней, который прикладываете к заявлению в бухгалтерию.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 часов назад, centurion сказал:

Запрос в Минюст Вы направляете и Вы же получаете ответ в течение 30 дней, который прикладываете к заявлению в бухгалтерию.

Откуда 30 дней?..

Link to comment
Share on other sites

22 часа назад, centurion сказал:

Запрос в Минюст Вы направляете и Вы же получаете ответ в течение 30 дней, который прикладываете к заявлению в бухгалтерию.

Что запрашивать? Пожалуйста, подскажите.

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, centurion сказал:

Ст. 20 ЗУ "Об обращении граждан"

Это запрос на публичную информацию, срок для ответа - 5 рабочих дней. Закон об ИП не содержит срока, так что применяются норма ст. 20 ЗУ "О доступе к публичной информации"...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Лев said:

Это запрос на публичную информацию, срок для ответа - 5 рабочих дней. Закон об ИП не содержит срока, так что применяются норма ст. 20 ЗУ "О доступе к публичной информации"...

Отписка будет со ссылкой ст. 20 ЗУ "Об обращении граждан". Эту норму тулят везде с припиской в последнем абзаце на право заявителя обжаловать ответ в судебном порядке. Поэтому быстрее напрямую руководствоваться ст. 20 ЗУ "Об обращении граждан". 

А доступ он и так есть в виде информации в реестре. Никто в этом не ограничен. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...