Исковое заявление "ДЕТИ ВОЙНЫ"


Recommended Posts

ПЕРВЫЙ ШАГ - это написание заявления

ЗАЯВЛЕНИЕ В ПРИКРЕПЛЕННОМ ФАЙЛЕ

Начальнику Управління Пенсійного фонду України в ххххххххх районі,

м. Схххххххх АР Крим

від Іхххххх

193х року народження

954, АР Крим, м. хххххххх,

вул. Кхххххх а, кв.8

тел. 050 6.............

З А Я В А

У відповідності до ст.6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» (надалі – Закон), я маю право на щомісячну соціальну допомогу у розмірі 30 відсотків від розміру мінімальної пенсії за віком. Закон набрав чинності з 01.01.2006 року, проте передбаченої Законом щомісячної соціальної допомоги я досі не отримувала.

Законами України «Про Державний бюджет України на 2006 рік», «Про Державний бюджет України на 2007 рік» та «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» дію положень ст.6 вищезгаданого Закону було призупинено, але відповідно до Рішень Конституційного Суду України № 6-рп/2007 від 09.07.2007 року та № 10-рп/2008 від 22.05.2008 року положення законів про державний бюджет, якими обмежувалося моє право на отримання щомісячної соціальної допомоги в розмірі 30 відсотків від розміру мінімальної пенсії за віком, були визнані неконституційними та втратили свою чинність з дня їх ухвалення.

Враховуючи, що рішення Конституційного Суду України є обов’язковим до виконання на території України, прошу Вас призначити та провести перерахунок мені пенсії з підвищенням її на 30 відсотків з врахуванням розміру мінімальної пенсії за віком та забезпечити її виплату мені за період з 01.01.2006 року по теперішній час.

Повідомити мені дату виплати і суму сплаченої соціальної допомоги з 2006 року, якщо такі були здійснені.

Прошу направити відповідь на мою заяву на вищевказану адресу у встановлені законодавством строки.

01.09.10 року О.М. І

Я ДАРЮ ЭТО ИСКОВОЕ (по КАСУ), ВСЕМ КТО НУЖДАЕТСЯ, И НЕ БУДУ ПРЕТЕНДОВАТЬ НА АВТОРСТВО

ПО СРОКАМ ОПРЕДЕЛИТСЯ САМ СУД - ПИШЕМ С 01.01.2006 РОКУ ПО СЬОГОДНІ

ЖДЕТЕ ОТВЕТ С ПФУ, ПОСЛЕ ЧЕГО ПОДКОРРЕКТИРУЙТЕ ИСКОВОЕ В РАЗДЕЛАХ ОТ 1 ПО 5 СОГЛАСНО ОТВЕТА ПОЛУЧЕНОГО ВАМИ ИЗ ПФУ

ПОМНИТЕ, ЧТО с 09.09.2010 КОНСТИТУЦІЙННІЙ СУД ПЕРЕВЕЛ ВСЕ СНОВА В КАСУ, ЧТОБЫ ЕЩЕ "ХОДИЛИ ПО КРУГУ", более того теперь суды рассматривают эти дела сами и никого не приглашают на заседания, а сразу выносят решения..поэтому все, что не указали прошло мимо Вас и не в Вашу пользу.

ВТОРОЙ ШАГ ПОДАЧА ИСКА

САМ ИСК В ПРИКРЕПЛЕННОМ ФАЙЛЕ

ПЛАТИМ ТОЛЬКО СУДЕБНЫЙ СБОР - ЭТО ВСЕГО ЛИШЬ 3,40 (ТРИ ГРИВНЫ 40 КОПЕЕК)

___________________________.doc

___________________.doc

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 50
  • Created
  • Последний ответ

Top Posters In This Topic

ПЕРВЫЙ ШАГ - это написание заявления

вы выиграли по такому делу?

меня бабушка попросила занятся ее доплатой...

какие подводные камни?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

подводный камень один - даже при наличии судебного решения денег Вы не получите по одной простой причине - нет денег в бюджете.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

подводный камень один - даже при наличии судебного решения денег Вы не получите по одной простой причине - нет денег в бюджете.

Выходит, что выполнить данное решение не реально?
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

подводный камень один - даже при наличии судебного решения денег Вы не получите по одной простой причине - нет денег в бюджете.

Не верная информация. Решения эти исполняются, но с задержкой. Это очень инертная процедура. Подавайте смело иск. Деньги выплатят. А за не выполнение решения суда можете предьявить иск к государству Украина.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Выходит, что выполнить данное решение не реально?

Это не правда. По ГК было чуть проще, что же касательно КАСУ в принципе тоже самое...

1. получаете решение

2. выполняет ОГИС, но с практики придется подавать еще иск, на не согласие с назначенной суммы к выплате ПФУ

3. подаете иск с указанием, согласно бюджета за год положенной выплаты

Выплата по положению: за год сразу, а то, что остануться должны разбивают на миним. пенсии по возрасту и выплачивают( Ваша пенсия + ост.долга равный минимальной пенсии по возрасту)

А, что касаемо нет денег в бюджете в иске это прописано почитайте, с подкреплением судами Высших инстанций.

По времени получения на руки денег, занимает около 1,5 лет (+ -), зависит от того как быстро шевелятся в аппеляционных судах.

Кто-то может возразить, что дольше сроки получения денег на руки, не спорю т.к. меняется законодательство (то КАСУ то ГК теперь опять КАСУ) "...гоняют людей по кругу"..обидно очень обидно, что такие руководители у руля, очень жаль...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Не факт что чегоо нового не выдумают. Аппеляции гражданские не спешат возвращять дела в админ аппеляции.

А по поводу невыполнения судебного решения - читайте УК:

Стаття 382. Невиконання судового рішення

1. Умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови

суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню -

карається штрафом від п'ятисот до однієї тисячі

неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі

на строк до трьох років.

2. Ті самі дії, вчинені службовою особою, -

караються штрафом від семисот п'ятдесяти до однієї тисячі

неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі

на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні

посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті,

вчинені службовою особою, яка займає відповідальне чи особливо

відповідальне становище, або особою, раніше судимою за злочин,

передбачений цією статтею, або якщо вони заподіяли істотну шкоду

охоронюваним законом правам і свободам громадян, державним чи

громадським інтересам або інтересам юридичних осіб, -

караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми

років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися

певною діяльністю на строк до трьох років.

4. Умисне невиконання службовою особою рішення Європейського

суду з прав людини -

карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми

років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися

певною діяльністю на строк до трьох років.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Кстати, по срокам рассмотрения дел в судах не на шутку "напрягись". Судьи подтягивают старые дела, и реально заметно как дела лежащие по полгода ( именно войны с ПФУ) назначаются к рассмотрению и на заседании уже выносятся решения (Постановы).

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Legion - 512 DI, большое спасибо за иск. Как раз изучаю этот вопрос. Скажите, а как суды смотрят на раздел 4 -строки подачи иска?! какие все-таки годы удовлетворяют исходя из этого раздела?!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Legion - 512 DI, большое спасибо за иск. Как раз изучаю этот вопрос. Скажите, а как суды смотрят на раздел 4 -строки подачи иска?! какие все-таки годы удовлетворяют исходя из этого раздела?!

По ГК проходило у меня С 01.01.2006 (точнее за три года с момента подачи иска- это по 257 ГКУ), по КАСУ с учетом ст.99, ч.1ст.102 КАСУ к сожалению только год, с учетом ст. 13 ВСУ № 6-11 від 12.04.2010 року и переход по "аналогии закона" в ст.268 ГКУ, как будет не знаю, посмотрим.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

По ГК проходило у меня С 01.01.2006 (точнее за три года с момента подачи иска- это по 257 ГКУ), по КАСУ с учетом ст.99, ч.1ст.102 КАСУ к сожалению только год, с учетом ст. 13 ВСУ № 6-11 від 12.04.2010 року и переход по "аналогии закона" в ст.268 ГКУ, как будет не знаю, посмотрим.

Очень хочется, что б прошло. Встречала такое в решении первой инстанции:

Щодо посилання відповідача на пропуск позивачем строку звернення до суду, передбаченого ст. 99 Кодексу адміністративного судочинства України, то воно є необґрунтованим та не береться судом до уваги з огляду на наступне.

Відповідно до ч. 2, ч. 3 ст. 99 Кодексу адміністративного судочинства України для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється річний строк, проте цим Кодексом та іншими законами можуть встановлюватися інші строки для звернення до адміністративного суду. Згідно із ч. 2 ст. 87 Закону України «Про пенсійне забезпечення» від 5.11.1991 року (з наступними змінами і доповненнями) суми пенсій, не одержані своєчасно з вини органу, що призначає або виплачує пенсію, виплачуються за минулий час без обмеження будь-яким строком. Відповідно до ст. 9 ч. 7 КАС України у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону). З урахуванням наведеного, а також зважаючи на те, що порушення щодо невиплати позивачу надбавки до пенсії є триваючим, і неможливо визначити початок перебігу строку звернення до суду, суд через аналогію закону приходить до висновку, що строк позовної давності у даному випадку не застосовується

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 1 month later...

Отчитываюсь: подала иск 14.10.10, решение уже получила 08.11.10. Справа розглянута в скороченому провадженні. В иск добавила пункт до ПРОШУ: "3)Розглянути мій позов в порядку скороченого провадження та за моєю відсутністю ". Суд постановив: перерахувати і здійснити відповідні виплати за період з 09 липня 2007 по 31 грудня 2007 та з 22 травня 2008 по 08 листопада 2010.

Пойду на днях узнаю про наличие аппеляции. А что дальше нужно делать с решением?!

Кстати, немного по-другому изложила про сроки в иске:

3. Посилання Відповідача на, строки до наслідків пропущення строків на звернення в суд з адміністративним позовом.

Відповідно до ч. 2, ч. 3 ст. 99 Кодексу адміністративного судочинства України для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється річний строк, проте цим Кодексом та іншими законами можуть встановлюватися інші строки для звернення до адміністративного суду. Згідно із ч. 2 ст. 87 Закону України «Про пенсійне забезпечення» від 5.11.1991 року (з наступними змінами і доповненнями) суми пенсій, не одержані своєчасно з вини органу, що призначає або виплачує пенсію, виплачуються за минулий час БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ БУДЬ-ЯКИМ СТРОКОМ. Відповідно до ст. 9 ч. 7 КАС України у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону). З урахуванням наведеного, а також зважаючи на те, що порушення щодо невиплати мені надбавки до пенсії є триваючим, і неможливо визначити початок перебігу строку звернення до суду, виходячи з аналогії закону можна зробити висновок, що строк позовної давності у даному випадку не застосовується

Також хочу зазначити, що до звернення в ПФУ в Зарічному районі мені достеменно не було відомо, чи нараховує ПФУ надбавку в 30% відсотків, чи ні, оскільки мені було відомо лише загальний розмір нарахованої пенсії, яку я отримувала щомісяця в установі банку. ПФУ в Зарічному районі ніколи не повідомлялося мені про порядок та розмір нарахованої пенсії та її складові, як то розрахунковий розмір пенсії за віком, доплата до прожиткового мінімуму, доплата за понаднормативний стаж, надбавка дітям війни, тощо. Тому саме про факт порушення прав дітей війни мені стало відомо лише після отримання 20.05.2010 року відповіді від Відповідача, а саме з ДОВІДКИ про розміри призначеного та виплаченого підвищення до моєї пенсії як «дитини війни» (додаток № 5).

Лише зазначена відповідь на моє звернення є єдиним наданим мені офіційним документом, що містить інформацію щодо факту невиплати мені (ОСОБИСТО) як дитині війни підвищення до пенсії у відповідності до ст.6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», та підтвердженням того, що Управління Пенсійного Фонду України в Зарічному районі м. Суми вважає свої дії цілком правомірними та законними та заперечує можливість проведення необхідних доплат.

До отримання зазначеної відповіді спору про невиплачені кошти не існувало, тому підстав для звернення до суду не було, адже до моменту отримання відповіді я вважала, що всі нарахування та виплати Управлінням Пенсійного Фонду України в Зарічному районі м. Суми здійснюються у відповідності до діючого законодавства, у тому числі згідно із Законом України «Про соціальний захист дітей війни».

Частиною 4 статті 99 КАСУ визначено, що «якщо законом встановлена можливість досудового порядку вирішення спору і позивач скористався цим порядком, то обчислення строку звернення до адміністративного суду починається з дня, коли позивач дізнався про рішення суб'єкта владних повноважень за результатами розгляду його скарги на рішення, дії або бездіяльність суб'єкта владних повноважень».

Оскільки виплата підвищення пенсії дітям війни здійснюється органами Пенсійного фонду, в даному випадку слід застосовувати порядок оскарження дій виконавчих органів Пенсійного фонду, встановлений статтею 105 Закону України від 09.07.2003 №1058-ІV «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування», а саме: оскарження дій (бездіяльності) виконавчих органів Пенсійного фонду та їх посадових осіб здійснюється відповідно до законодавства про звернення громадян, а також у судовому порядку.

У відповідності із Законом України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 р. №393/96-Вр із змінами та доповненнями, який згідно преамбули, забезпечує громадянам України можливості для відстоювання своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі порушення, громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності із заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення (ч.1 ст.1) В розумінні ст.3 Закону України «Про звернення громадян» заява – це, зокрема, звернення громадян із проханням про сприяння реалізації закріплених Конституцією та чинним законодавством їх прав та інтересів.

Причому зазначеним Законом не встановлено терміну звернення щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів.

Отже, керуючись нормами ч.1 ст.1 Закону України «Про звернення громадян» в порядку досудового вирішення питання щодо відновлення моїх прав, як уже зазначалося, я зверталася до Відповідача із відповідною заявою про здійснення доплати невиплачених сум, але у відповідь отримала відмову. У зв’язку з цим я змушена звернутися до суду.

Таким чином, враховуючи, що отримана мною від Відповідача 20.05.2010 р. відповідь на звернення є одночасно і єдиним офіційним наданим мені документом, що свідчить про відмову Відповідача дотримуватися закону та про те, що ніяких доплат Відповідачем у добровільному порядку не здійснювалось та здійснюватися не буде; а також зазначена відповідь є результатом проведення досудового врегулювання. Отже, саме з дати її отримання у відповідності із приписами ч.4 ст.99 КАС України може бути враховано початок перебіг строку звернення до суду. Оскільки відповідь на своє звернення я отримала 20.05.2010 р., а до суду з адміністративним позовом звернулася у жовтні 2010 року, тобто в межах 6- місячного строку звернення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Отчитываюсь: подала иск 14.10.10, решение уже получила 08.11.10. Справа розглянута в скороченому провадженні. В иск добавила пункт до ПРОШУ: "3)Розглянути мій позов в порядку скороченого провадження та за моєю відсутністю ". Суд постановив: перерахувати і здійснити відповідні виплати за період з 09 липня 2007 по 31 грудня 2007 та з 22 травня 2008 по 08 листопада 2010.

Пойду на днях узнаю про наличие аппеляции. А что дальше нужно делать с решением?!

Кстати, немного по-другому изложила про сроки в иске:

3. Посилання Відповідача на, строки до наслідків пропущення строків на звернення в суд з адміністративним позовом.

Відповідно до ч. 2, ч. 3 ст. 99 Кодексу адміністративного судочинства України для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється річний строк, проте цим Кодексом та іншими законами можуть встановлюватися інші строки для звернення до адміністративного суду. Згідно із ч. 2 ст. 87 Закону України «Про пенсійне забезпечення» від 5.11.1991 року (з наступними змінами і доповненнями) суми пенсій, не одержані своєчасно з вини органу, що призначає або виплачує пенсію, виплачуються за минулий час БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ БУДЬ-ЯКИМ СТРОКОМ. Відповідно до ст. 9 ч. 7 КАС України у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону). З урахуванням наведеного, а також зважаючи на те, що порушення щодо невиплати мені надбавки до пенсії є триваючим, і неможливо визначити початок перебігу строку звернення до суду, виходячи з аналогії закону можна зробити висновок, що строк позовної давності у даному випадку не застосовується

Також хочу зазначити, що до звернення в ПФУ в Зарічному районі мені достеменно не було відомо, чи нараховує ПФУ надбавку в 30% відсотків, чи ні, оскільки мені було відомо лише загальний розмір нарахованої пенсії, яку я отримувала щомісяця в установі банку. ПФУ в Зарічному районі ніколи не повідомлялося мені про порядок та розмір нарахованої пенсії та її складові, як то розрахунковий розмір пенсії за віком, доплата до прожиткового мінімуму, доплата за понаднормативний стаж, надбавка дітям війни, тощо. Тому саме про факт порушення прав дітей війни мені стало відомо лише після отримання 20.05.2010 року відповіді від Відповідача, а саме з ДОВІДКИ про розміри призначеного та виплаченого підвищення до моєї пенсії як «дитини війни» (додаток № 5).

Лише зазначена відповідь на моє звернення є єдиним наданим мені офіційним документом, що містить інформацію щодо факту невиплати мені (ОСОБИСТО) як дитині війни підвищення до пенсії у відповідності до ст.6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», та підтвердженням того, що Управління Пенсійного Фонду України в Зарічному районі м. Суми вважає свої дії цілком правомірними та законними та заперечує можливість проведення необхідних доплат.

До отримання зазначеної відповіді спору про невиплачені кошти не існувало, тому підстав для звернення до суду не було, адже до моменту отримання відповіді я вважала, що всі нарахування та виплати Управлінням Пенсійного Фонду України в Зарічному районі м. Суми здійснюються у відповідності до діючого законодавства, у тому числі згідно із Законом України «Про соціальний захист дітей війни».

Частиною 4 статті 99 КАСУ визначено, що «якщо законом встановлена можливість досудового порядку вирішення спору і позивач скористався цим порядком, то обчислення строку звернення до адміністративного суду починається з дня, коли позивач дізнався про рішення суб'єкта владних повноважень за результатами розгляду його скарги на рішення, дії або бездіяльність суб'єкта владних повноважень».

Оскільки виплата підвищення пенсії дітям війни здійснюється органами Пенсійного фонду, в даному випадку слід застосовувати порядок оскарження дій виконавчих органів Пенсійного фонду, встановлений статтею 105 Закону України від 09.07.2003 №1058-ІV «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування», а саме: оскарження дій (бездіяльності) виконавчих органів Пенсійного фонду та їх посадових осіб здійснюється відповідно до законодавства про звернення громадян, а також у судовому порядку.

У відповідності із Законом України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 р. №393/96-Вр із змінами та доповненнями, який згідно преамбули, забезпечує громадянам України можливості для відстоювання своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі порушення, громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності із заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення (ч.1 ст.1) В розумінні ст.3 Закону України «Про звернення громадян» заява – це, зокрема, звернення громадян із проханням про сприяння реалізації закріплених Конституцією та чинним законодавством їх прав та інтересів.

Причому зазначеним Законом не встановлено терміну звернення щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів.

Отже, керуючись нормами ч.1 ст.1 Закону України «Про звернення громадян» в порядку досудового вирішення питання щодо відновлення моїх прав, як уже зазначалося, я зверталася до Відповідача із відповідною заявою про здійснення доплати невиплачених сум, але у відповідь отримала відмову. У зв’язку з цим я змушена звернутися до суду.

Таким чином, враховуючи, що отримана мною від Відповідача 20.05.2010 р. відповідь на звернення є одночасно і єдиним офіційним наданим мені документом, що свідчить про відмову Відповідача дотримуватися закону та про те, що ніяких доплат Відповідачем у добровільному порядку не здійснювалось та здійснюватися не буде; а також зазначена відповідь є результатом проведення досудового врегулювання. Отже, саме з дати її отримання у відповідності із приписами ч.4 ст.99 КАС України може бути враховано початок перебіг строку звернення до суду. Оскільки відповідь на своє звернення я отримала 20.05.2010 р., а до суду з адміністративним позовом звернулася у жовтні 2010 року, тобто в межах 6- місячного строку звернення.

Здравствуйте Антонина!

В каком городе такая "манна небеская?"

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Здравствуйте Антонина!

В каком городе такая "манна небеская?"

А почему "манна небесная"?! Это в городе Сумы в Заречном суде. :rolleyes: правда по второй бабушке из Ковпаковского суда тишина пока, хотя день подачи тот же.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А почему "манна небесная"?! Это в городе Сумы в Заречном суде. :rolleyes: правда по второй бабушке из Ковпаковского суда тишина пока, хотя день подачи тот же.

Антонина, а вы полностью использовали иск выложенный Легионом, кроме части которую изменили?
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Отчитываюсь: подала иск 14.10.10, решение уже получила 08.11.10. Справа розглянута в скороченому провадженні. В иск добавила пункт до ПРОШУ: "3)Розглянути мій позов в порядку скороченого провадження та за моєю відсутністю ". Суд постановив: перерахувати і здійснити відповідні виплати за період з 09 липня 2007 по 31 грудня 2007 та з 22 травня 2008 по 08 листопада 2010.

Пойду на днях узнаю про наличие аппеляции. А что дальше нужно делать с решением?!

Кстати, немного по-другому изложила про сроки в иске:

Антонтна теперь получить решение и исполнительный лист - который отнести в пенсионный фонд на писав два заявления, где указать в додатках, что прилагаете исполнитлист(одно со штампом принято оставить у себя+копию исполнительного листа из суда..практикуют в ПФУ, что не получали не видели и т.д.)
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Антонтна теперь получить решение и исполнительный лист - который отнести в пенсионный фонд на писав два заявления, где указать в додатках, что прилагаете исполнитлист(одно со штампом принято оставить у себя+копию исполнительного листа из суда..практикуют в ПФУ, что не получали не видели и т.д.)

'Legion - 512, спасибо за иск :rolleyes: и за советы. А то у меня уже голова пухла от количества информации и вариантов исков по детям войны. Ваш стал итоговым...

По тексту я ничего практически не меняла кроме раздела по срокам, названия иска и сократила количество пунктов раздела прошений. Особенно я не сильно разобралась яким чином ПФУ должно "відшкодувати шкоду з урахуванням постанови ВСУ від 28.10.2008 року, заподіяну незаконним рішенням, діями та бездіяльністю", это имелось ввиду моральная шкода или как?! и какой размер ...

Короче, вот такие изменения:

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ

Про зобов'язання здійснити перерахунок та виплату недоплаченої пенсії за 2006-2010 рік згідно ст..6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» та поновлення пропущеного строку для звернення до суду

...

ПРОШУ:

1) Прийняти та розглянути адміністративний позов.

2) Поновити строки, з урахуванням ч.4. ст.99 КУпАП та ч.2 ст.87 Закону України від 05.11.1991 р. №1788-ХІІ «Про пенсійне забезпечення» (сторінки 5-6 позову).

3) Розглянути мій позов в порядку скороченого провадження та за моєю відсутністю .

4) Визнати незаконними рішення та бездіяльними дії відповідача з урахуванням ВСУ від 12.04.2010 року № 6-11, що до невиплати мені довічної щомісячної соціальної допомоги в розмірі 30% від мінімальної пенсії за віком з 01 січня 2006 року по сьогодення, належні мені права як «Дитині війни».

5) Зобов'язати Управління Пенсійного фонду України в Зарічному районі, м. Суми нарахувати мені пенсію, з урахуванням ВСУ від 12.04.2010 року № 6-11, з підвищенням на 30% згідно ст.6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» виходячи з розміру мінімальної пенсії за віком визначеної ч. І ст.28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» починаючи з 01 січня 2006 року.

6) Зобов'язати Управління Пенсійного фонду України в Зарічному районі, м. Суми здійснити виплату, з урахуванням ВСУ від 12.04.2010 року № 6-11, моєї не виплаченої пенсії з 01.01.2006 року по сьогодення з урахуванням 30% від мінімальної пенсії за весь цей період з нарахуванням компенсації втрати частини доходів.

7) Судові витрати за позовом, покласти на відповідача.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

'Legion - 512, спасибо за иск :rolleyes: и за советы. А то у меня уже голова пухла от количества информации и вариантов исков по детям войны. Ваш стал итоговым...

По тексту я ничего практически не меняла кроме раздела по срокам, названия иска и сократила количество пунктов раздела прошений. Особенно я не сильно разобралась яким чином ПФУ должно "відшкодувати шкоду з урахуванням постанови ВСУ від 28.10.2008 року, заподіяну незаконним рішенням, діями та бездіяльністю", это имелось ввиду моральная шкода или как?! и какой размер ...

Короче, вот такие изменения:

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ

Про зобов'язання здійснити перерахунок та виплату недоплаченої пенсії за 2006-2010 рік згідно ст..6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» та поновлення пропущеного строку для звернення до суду

...

ПРОШУ:

1) Прийняти та розглянути адміністративний позов.

2) Поновити строки, з урахуванням ч.4. ст.99 КУпАП та ч.2 ст.87 Закону України від 05.11.1991 р. №1788-ХІІ «Про пенсійне забезпечення» (сторінки 5-6 позову).

3) Розглянути мій позов в порядку скороченого провадження та за моєю відсутністю .

4) Визнати незаконними рішення та бездіяльними дії відповідача з урахуванням ВСУ від 12.04.2010 року № 6-11, що до невиплати мені довічної щомісячної соціальної допомоги в розмірі 30% від мінімальної пенсії за віком з 01 січня 2006 року по сьогодення, належні мені права як «Дитині війни».

5) Зобов'язати Управління Пенсійного фонду України в Зарічному районі, м. Суми нарахувати мені пенсію, з урахуванням ВСУ від 12.04.2010 року № 6-11, з підвищенням на 30% згідно ст.6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» виходячи з розміру мінімальної пенсії за віком визначеної ч. І ст.28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» починаючи з 01 січня 2006 року.

6) Зобов'язати Управління Пенсійного фонду України в Зарічному районі, м. Суми здійснити виплату, з урахуванням ВСУ від 12.04.2010 року № 6-11, моєї не виплаченої пенсії з 01.01.2006 року по сьогодення з урахуванням 30% від мінімальної пенсії за весь цей період з нарахуванням компенсації втрати частини доходів.

7) Судові витрати за позовом, покласти на відповідача.

Это не матер-морал шкода это - 3% (инфляции) годовой ставки НБУ от суммы.

В прошу №4 (игра слов): небходимо писать неправомирными, а не незаконными (так не стыкуется с Кодексом ст.162 КАСУ)

№5 не нарахувати пенсию, а нарухувати недоплату до пенсии...

что касается сроков и не до платы необходимо обязательно ссылаться на Евр суд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Есть разница что ответил ПФ?

Вот такой ответ получили, это подойдёт для суда?

Судя по ответу, Ваш, ПФУ согласен выплатить и без суда напишите им заявление и пусть выплатят если откажут в выплате тогда в суд, исковые на сайте есть.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Это не матер-морал шкода это - 3% (инфляции) годовой ставки НБУ от суммы.

В прошу №4 (игра слов): небходимо писать неправомирными, а не незаконными (так не стыкуется с Кодексом ст.162 КАСУ)

№5 не нарахувати пенсию, а нарухувати недоплату до пенсии...

что касается сроков и не до платы необходимо обязательно ссылаться на Евр суд.

Надо мне было сразу задать вопросы, что не понятно... <_< а я написала, что на мой взгляд правильнее выглядело, блондинка однако :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Надо мне было сразу задать вопросы, что не понятно... <_< а я написала, что на мой взгляд правильнее выглядело, блондинка однако :D

Это не матер-морал шкода это - 3% (инфляции) годовой ставки НБУ от суммы.

Згідно з ч. 2 ст. 625 ЦК України боржник, який прострочив виконання грошового зобов’язання, на вимогу кредитора зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.

Таким чином виходячи з вище зазначеного, підлягають задоволенню вимоги про відшкодування інфляційних витрат та виплати 3 процентів річних від суми боргу, за кожен місяць прострочення слати.

В прошу №4 (игра слов): небходимо писать неправомирными, а не незаконными (так не стыкуется с Кодексом ст.162 КАСУ)

№5 не нарахувати пенсию, а нарухувати недоплату до пенсии...

что касается сроков и не до платы необходимо обязательно ссылаться на Евр суд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Из текста вашего иска:

Верховний Суд України 12 квітня 2010 року № 6-11

Позовна давність

13. Оскільки ст. 99 КАС України встановлений строк звернення до адміністративного суду, а не позовна давність, та беручи до уваги, що з набранням чинності Законом № 1691-VI справи із соціальних правовідносин підлягають розгляду за правилами цивільного судочинства, при розгляді справ цієї категорії суди мають застосовувати положення про позовну давність, визначену нормами ЦК України (відповідно до аналогії закону).

Верховний Суд України 12 квітня 2010 року № 6-11

зобов'язати провести нарахування/перерахування та виплату належних сум

11. Відповідно до ст. 4 ЦПК України, здійснюючи правосуддя, суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб у спосіб, визначений законами України.

Згідно з ч. 2 ст. 1 ЦК України до майнових відносин, заснованих на адміністративному або іншому владному підпорядкуванні однієї сторони другій стороні, цивільне законодавство не застосовується, якщо інше не встановлено законом.

Ураховуючи наведене та відповідні спеціальні законодавчі акти, які підлягають застосуванню у справах із соціальних правовідносинах, що носять публічно-правовий характер, суд може визнати дії відповідачів законними чи незаконними та в разі незаконності їхніх дій - зобов'язати провести нарахування/перерахування та виплату належних сум відповідно до закону, а не ухвалювати рішення про стягнення конкретних сум.

На підставі вище викладеного, керуючись...ст.11, 13 роз’яснення ВСУ від 12.10.2010 року;...

Так какая же дата правильная?

Подскажите, где найти этот документ ВСУ? Покопался в реестре, не нашлось.

Вот тут нашел => http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/VSS00013.html , так он бесплатно весь не показывается.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Из текста вашего иска:

Так какая же дата правильная?

Подскажите, где найти этот документ ВСУ? Покопался в реестре, не нашлось.

Вот тут нашел => http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/VSS00013.html , так он бесплатно весь не показывается.

ОПЛАЧИВАЮТ С 9 ИЮЛЯ 2007 ПО 31.12 2007, С 22.05.2008.ПО31.12.2008,( С МОМЕНТА ВЫНЕСЕНИЯ РЕШЕНИЙ КОНСТ СУДОМ ПО ЭТИМ ВОПРОСАМ) ПОТОМ ЗА 2009 И 2010 ПОЛНОСТЬЮ, НО В БУЩЕМ КАЖДЫЙ РАЗ БУДЕТЕ ПОДАВАТЬ ИСКИ Т.К. СУД НЕ МОЖЕТ НА БУДУЩЕЕ ОБЯЗАТЬ ВЫПЛАЧИВАТЬ ПФУ....
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 weeks later...

Так какая же дата правильная?

Подскажите, где найти этот документ ВСУ? Покопался в реестре, не нашлось.

Вот тут нашел => http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/VSS00013.html , так он бесплатно весь не показывается.

Можно почитать:

http://sudpraktika.in.ua/tag/deti-vojny/

http://www.legalnotes.dn.ua/sudebnaya-prak...da-ukrainy.html

http://sudpraktika.in.ua/shhodo-zastosuvan...snya-2010-roku/

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...