Реальна схема визнання кредитних договорів недійсними


Recommended Posts

...А я ещё дурак когда-то спорил с Обеликсом по этому поводу... По настоящему ценится только то за что заплачены деньги...

:)
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Мировое, подписанное сторонами и судьёй, есть хоть какой гарант от последующих наездов. Тем более, что в отличие от подписания допов, где банк выкручивает руки как хочет,в суде вы имеете равные права.

А нащет мирового написано в кодексах.

Как по мне,этот инструмент на сегодня не оценен в полной мере.

Ухвала господарського суду є виконавчим документом згідно з п. 2 ч. 2 ст. 3 Закону України "Про виконавче провадження" і як виконавчий документ повинна містити у своїй резолютивній частині не лише вказівку про затвердження мирової угоди, а й інші передбачені законодавством (статтею 86 ГПК України та статтею 18 названого Закону) ознаки і відомості, зокрема, щодо умов розміру і строків виконання зобов'язань сторін мирової угоди, яка затверджена господарським судом.

За умов недодержання відповідних вимог ухвала суду про затвердження мирової угоди не може вважатись виконавчим документом, що підлягає виконанню державною виконавчою службою.

Мирова угода за своєю правовою природою у відповідності з нормами Цивільного кодексу України є правочином, що згідно ст. 629 цього Кодексу підлягає обов'язковому виконанню. Заінтересована сторона (стягувач) не позбавлений права звернутись до господарського суду з позовною заявою про спонукання виконання мирової угоди, оскільки згідно з вимогами ст. 16 Цивільного Кодексу України одним із способів захисту цивільних прав та інтересів сторони є примусове виконання обов'язку в натурі.

Відповідно п. 3.19 Постанови Пленуму Вищого господарського суду України, від 26.12.2011 року №18 "Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального Кодексу України судами першої інстанції" у разі ухилення однієї зі сторін від виконання мирової угоди інша сторона у справі не позбавлена права звернутися з позовом про зобов'язання виконати мирову угоду, у випадку задоволення якого господарський суд видає наказ.

Згідно п. 7.9. Постанови Пленуму Вищого господарського суду від 17.10.2012 року №9 "Про декі питання практики виконання рішень, ухвал, постанов господарських судів України", якщо ухвала про затвердження мирової угоди не відповідає вимогам, встановленим для виконавчих документів (статті 18 Закону України "Про виконавче провадження"), і державним виконавцем з цих підстав буде відмовлено у відкритті виконавчого провадження, заінтересована сторона вправі звернутися до господарського суду з позовом про спонукання до виконання мирової угоди, в разі задоволення якого господарським судом видається наказ.

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35692904

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35692876

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/9228382

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/13305190

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Нб, сенкс:)

Надеюсь что ваш труд будет достойно оценен современниками:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ухвала господарського суду є виконавчим документом згідно з п. 2 ч. 2 ст. 3 Закону України "Про виконавче провадження" і як виконавчий документ повинна містити у своїй резолютивній частині не лише вказівку про затвердження мирової угоди, а й інші передбачені законодавством (статтею 86 ГПК України та статтею 18 названого Закону) ознаки і відомості, зокрема, щодо умов розміру і строків виконання зобов'язань сторін мирової угоди, яка затверджена господарським судом.

За умов недодержання відповідних вимог ухвала суду про затвердження мирової угоди не може вважатись виконавчим документом, що підлягає виконанню державною виконавчою службою.

Мирова угода за своєю правовою природою у відповідності з нормами Цивільного кодексу України є правочином, що згідно ст. 629 цього Кодексу підлягає обов'язковому виконанню. Заінтересована сторона (стягувач) не позбавлений права звернутись до господарського суду з позовною заявою про спонукання виконання мирової угоди, оскільки згідно з вимогами ст. 16 Цивільного Кодексу України одним із способів захисту цивільних прав та інтересів сторони є примусове виконання обов'язку в натурі.

Відповідно п. 3.19 Постанови Пленуму Вищого господарського суду України, від 26.12.2011 року №18 "Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального Кодексу України судами першої інстанції" у разі ухилення однієї зі сторін від виконання мирової угоди інша сторона у справі не позбавлена права звернутися з позовом про зобов'язання виконати мирову угоду, у випадку задоволення якого господарський суд видає наказ.

Згідно п. 7.9. Постанови Пленуму Вищого господарського суду від 17.10.2012 року №9 "Про декі питання практики виконання рішень, ухвал, постанов господарських судів України", якщо ухвала про затвердження мирової угоди не відповідає вимогам, встановленим для виконавчих документів (статті 18 Закону України "Про виконавче провадження"), і державним виконавцем з цих підстав буде відмовлено у відкритті виконавчого провадження, заінтересована сторона вправі звернутися до господарського суду з позовом про спонукання до виконання мирової угоди, в разі задоволення якого господарським судом видається наказ.

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35692904

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35692876

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/9228382

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/13305190

 

 

Тоесть ответственность та же, что и за невыполнение гражданско-правовых обязательств.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Как минимум.:)

А можно еще за ухо притащить и невыполнение решения суда ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Добрый день,

 

хочу поблагодарить Obelix y.voronizhskiy, НБ Украины и Sova за советы которые были подброшены в рамках короткого с Вами общения.

Из сотни идей всегда хоть одна да будет рабочей.

 

Спасибо, еще раз, буду работать

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Добрый день,

 

хочу поблагодарить Obelix y.voronizhskiy, НБ Украины и Sova за советы которые были подброшены в рамках короткого с Вами общения.

Из сотни идей всегда хоть одна да будет рабочей.

 

Спасибо, еще раз, буду работать

Спасибо за словесную благодарность. :rolleyes:

Многие даже на нее скупятся.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Спасибо хотя бы за словесную благодарность. :rolleyes:

Многие даже на нее скупятся.

А можнаб было к пьятнице подогнать пива-рыба... :rolleyes:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А можнаб было к пьятнице подогнать пива-рыба... :rolleyes:

Скромны Ваши желания...  :mellow:  

Да и этого не дождёшься...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Нб, сенкс :)

Надеюсь что ваш труд будет достойно оценен современниками :)

 

4. Сколько времени еще у Вас есть?

Задумывались ли Вы над тем, сколько осталось в Вашем распоряжении времени для профессиональных и личных дел?

В наш век, когда мы привыкли иметь дело с миллионными (если не с миллиардными) величинами, быстро проведенный расчет на модели определенно заставит кое над чем задуматься.

Если Вы сложите обе величины (капитал рабочего времени + капитал свободного времени), Вы получите ВАШ ЛИЧНЫЙ ВРЕМЕННОЙ КАПИТАЛ.

Для многих результат наверняка окажется неожиданным, так как в этой модели капитал свободного времени больше, чем капитал рабочего времени. Конечно, соотношение ежедневного рабочего времени и времени для досуга не могут быть абсолютно одинаковыми для каждого. Что ж, варьируйте число дней и часов!

В любом случае можно констатировать:

Личный временной капитал составляет в зависимости от возраста величину порядка лишь нескольких десятков тысяч часов!

Даже если рабочее время составляет 10 часов ежедневно, трудовая жизнь длится в общей сложности менее 90000 часов (40 лет х 220 дней х 10 часов = 88000 часов).

Если сложить вместе капиталы рабочего и свободного времени и исходить из оптимальных прогнозов, то можно считать, что Вы имеете максимально 200000 часов!

«Самое важное в Вашей жизни — это в конечном счете Ваше время»

(Алан Лэкейн)

ЗАДУМАЙТЕСЬ НАД ЭТИМ!

Сегодня начинается первый день остатка Вашей жизни!

Живите осознанно во времени и находите время для важных дел!

 Находите время для работы, это — условие успеха.

 Находите время для размышлений, это — источник силы.

 Находите время для игры, это — секрет молодости.

 Находите время для чтения, это — основа знаний.

 Находите время для Дружбы, это —- условие счастья.

 Находите время для мечты, это — путь к звездам.

 Находите время для любви, это — истинная радость жизни.

Находите время для веселья, это — музыка души.

Лотар Зайверт, "Ваше время в Ваших руках"

http://nashol.com/2011081358360/vashe-vremya-v-vashih-rukah-lotar-z.html

Мы еще не поняли многих вещей, которые

можно постичь только разумом. Посредством

умозаключений можно решить такие задачи,

которые ставили в тупик всех, кто искал

решение с помощью своих чувств.

А.Конан Дойль

Пять апельсиновых зернышек (Из разговора

Шерлока Холмса с доктором Ватсоном)

http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=3819&page=4#entry47540

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 6 months later...

Уважаемые юристы! И конечно же я хочу признать кредитный договор НЕ  действительным. Я понимаю, что звучит это громко. На форуме столько информации, что у меня, как не у юриста, голова сразу взрывается. Я читаю и мне все сразу подходит). 

Краткая ситуация: Кредитный договор был укладеный 2007 году с ОТП банком на сумму 50547 $. Получено 49800 (747 комиссия банка). График составлен исходя из суммы 47846,04 В 2012 году был передан в ОТП Факторинг. Был суд. Есть напис нотариуса в ГИС. - это если кратко.

И только теперь я все вычитываю не один день. 

1) кредитный договор и график погашения говорит о том, что % ставка 13.99, но при этом в самом конце этого же графика в колонке под названием "реальна % ставка" стоит цифра 15,35%. Какой закон сюда применим? Они же меня надурили!

2) ОТП факторинг предоставил расчет задолженности не понятный для меня. Сумма 50547 - то есть комиссии, которые вычитались банку, я должна отдать факторингу! % ставка 17,17! Имеет ли право факторинг насчитывать % и пеню? Дни по графику банка 360, дни по графику факторинга 361.

3) Этот пункт под большим ? - так как я каждый день изучаю алфавит, но сейчас читаю позовну заяву ОТП факторинга и перечень документов, которые они "предоставили"  - половины я не вижу! И если их нет в действительности, как я могу это использовать? Договор купли продажи кредитного портфеля есть, но даты не совпадают ( в договоре одна дата) в перечисленных додатках другая. 

4) Представник позывача Мамчур ирина, а доверенность в материалах дела на Соколову Карину!

5) Договор купли продажи кредитного портфеля не подтвержден фактом оплаты Между ОТП Банком и ОТП факторингом - о чем говорится в этом же договоре укпли продажи кредитного портфеля - что она должна быть

6) В пункте договора купли- продажи кредитного портфеля, который называется "порядок розрахункив", есть застереженны: Незважаючи на вси инши положення договору стороны домовились що продавець продае покупцю права за кредитным договором № (закрыт), от 17.03.2008 (это не моя дата кредитного договора!!!), укладеного з (закрыто) ИНН (закрыто). загальна сума заборгованности (закрыто) долларив США, не пизнише 01,01,2013 року за циною 27184,47 грн, а покупець зобовьязаный прийняты та оплатыты. 

 

Это вроде пока все что я нашла - искала 10 отличий. Завтра мне надо срочно поехать и снова знакомиться с материалами дела. Почему то у меня половины, из того, что ОТП факторинг указал в иске - нет.

 

Подскажите мне пожалуйста законы, на которые я могу ссылаться, чтобы составлять иск?

Еще вопрос - могу ли я подавать новый иск со всеми этими вопросами и просить факторинг предоставить доказы?  Это не аппеляция на решение суда первой инстанции, а новый. Возможно ли это? 

И если есть где то иск по скасуванню написа нотариуса - поделитесь пожалуйста

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 weeks later...

Ув. Юристы форума! А где же ВАШИ советы и рекомендации.....на вопросы Ксении Григорович! Ведь вопросы актуальные... Пишите Ждем...
Спасибо!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ув. Ксения , не ждите чуда. Юрист бесплатно не работает. Будет вам ответ что все индивидуально , надо изучать договора .. и прочее... ну как и везде..реклама и поиск клиента.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ув. Юристы форума! А где же ВАШИ советы и рекомендации.....на вопросы Ксении Григорович! Ведь вопросы актуальные... Пишите Ждем...

Спасибо!

тут клуб добровольных юристов,:)

Они дают консультации когда хотят, кому хотят и когда есть на то настроение.

Требовать что либо никто не имеет права, без должного на то обеспечения.

 

Ув. Ксения , не ждите чуда. Юрист бесплатно не работает. Будет вам ответ что все индивидуально , надо изучать договора .. и прочее... ну как и везде..реклама и поиск клиента.

Не правда.

Если не лень читать, то по мотивам форума можно решить все свои проблемы.

Тут очень много всего написано и разложено по полочкам.

 

Но если вам лень и не досуг читать, вы можете воспользоваться услугами персонального юриста...используя те деньги, которые вы так заблаговременно взяли у банка и не вернули :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Обелиск! Спасибо за чесный  и искрений ответ....! Только нам, заемщикам тяжело понять ВАШИ коментарии и ответы на вопросы друг другу! Вообще последнее время читая форум , мы  больше видим как юристы здесь делятся юропытом между собой...понимая друг друга с полуслова...А нам иногда трудно разобраться,что к чему..Юртермины сложная штука, особенно когда в жизни не сталкивался...!! Но и за  ЭТО большое ВСЕМ ВАМ-юристам СПАСИБО!! Хоть с трудом, но многие вещи начинаешь понимать.. Особенно БОЛЬШОЕ спасибо НБУ Украине! Просто ходячий реестр ВСЕХ укр.суд.решений! Спасибо ВСЕМ кто не ленится делиться опытом и знаниями..!!Спасибо  Антираиду,Воронежскому,ОБурко, Сове идр. юристам!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Уважаемые юристы! И конечно же я хочу признать кредитный договор НЕ  действительным. Я понимаю, что звучит это громко. На форуме столько информации, что у меня, как не у юриста, голова сразу взрывается. Я читаю и мне все сразу подходит). 

Краткая ситуация: Кредитный договор был укладеный 2007 году с ОТП банком на сумму 50547 $. Получено 49800 (747 комиссия банка). График составлен исходя из суммы 47846,04 В 2012 году был передан в ОТП Факторинг. Был суд. Есть напис нотариуса в ГИС. - это если кратко.

И только теперь я все вычитываю не один день. 

1) кредитный договор и график погашения говорит о том, что % ставка 13.99, но при этом в самом конце этого же графика в колонке под названием "реальна % ставка" стоит цифра 15,35%. Какой закон сюда применим? Они же меня надурили!

2) ОТП факторинг предоставил расчет задолженности не понятный для меня. Сумма 50547 - то есть комиссии, которые вычитались банку, я должна отдать факторингу! % ставка 17,17! Имеет ли право факторинг насчитывать % и пеню? Дни по графику банка 360, дни по графику факторинга 361.

3) Этот пункт под большим ? - так как я каждый день изучаю алфавит, но сейчас читаю позовну заяву ОТП факторинга и перечень документов, которые они "предоставили"  - половины я не вижу! И если их нет в действительности, как я могу это использовать? Договор купли продажи кредитного портфеля есть, но даты не совпадают ( в договоре одна дата) в перечисленных додатках другая. 

4) Представник позывача Мамчур ирина, а доверенность в материалах дела на Соколову Карину!

5) Договор купли продажи кредитного портфеля не подтвержден фактом оплаты Между ОТП Банком и ОТП факторингом - о чем говорится в этом же договоре укпли продажи кредитного портфеля - что она должна быть

6) В пункте договора купли- продажи кредитного портфеля, который называется "порядок розрахункив", есть застереженны: Незважаючи на вси инши положення договору стороны домовились що продавець продае покупцю права за кредитным договором № (закрыт), от 17.03.2008 (это не моя дата кредитного договора!!!), укладеного з (закрыто) ИНН (закрыто). загальна сума заборгованности (закрыто) долларив США, не пизнише 01,01,2013 року за циною 27184,47 грн, а покупець зобовьязаный прийняты та оплатыты. 

 

Это вроде пока все что я нашла - искала 10 отличий. Завтра мне надо срочно поехать и снова знакомиться с материалами дела. Почему то у меня половины, из того, что ОТП факторинг указал в иске - нет.

 

Подскажите мне пожалуйста законы, на которые я могу ссылаться, чтобы составлять иск?

Еще вопрос - могу ли я подавать новый иск со всеми этими вопросами и просить факторинг предоставить доказы?  Это не аппеляция на решение суда первой инстанции, а новый. Возможно ли это? 

И если есть где то иск по скасуванню написа нотариуса - поделитесь пожалуйста

 

1) нужно смотреть соответствует ли ежемесячный платеж по процентам процентной ставки указанной в кредитном договоре.

2) по процентам и пене, нужно смотреть договор факторинга. Из него можно говорить, как должны насчитываться проценты. Если процент завышен, то это основание для назначения судебно-экономической экспертизы.

3) ничего не понял.

4) кто подавал иск? на того доверенность и должна быть доверенность.

5) можно пробовать использовать, но этот факт суды не всегда учитывают.

6) по поводу иска и законов, смотря какой иск Вы хотите.

- Вы имеете право подать ходатайство об истребовании доказательств, а дальше в зависимости от полученных доказательств, планировать свои действия.

Против Вас подан иск о взыскании задолженности?

или осуществлена исполнительная надпись нотариуса?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Доброго здравия всем форумчанам. Есть ли здесь специалисты по решению проблем с ипотекой?

Какой конкретно у Вас вопрос?

на форуме есть около десятка квалифицированных юристов.

И конечно же сам организатор форума: Антирейд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Какой конкретно у Вас вопрос?

на форуме есть около десятка квалифицированных юристов.

И конечно же сам организатор форума: Антирейд.

Мне нужен один. Не за простое спасибо. Который реально поможет

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Гарантий никто не даст.

ЗЫ - Из честных.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 4 months later...

Добрый день, уважаемые профессионалы!

Прошу помочь определиться с действиями. Вкратце: в 2007 был получен потребительский кредит в Укрсоцбанке под залог земельного участка. Сколько мог платил (3-4 года), а потом в связи с курсом доллара, ситуацией в стране и т.п. это стало невозможно и перестал, не плачу уже около 2-х лет. Кредит был в размере 100000 долларов, потом перевели в гривну по курсу 8,5. Земля за это время обесценилась и вместо покрытия 1,3 покрывает только 1/3 кредита. Все уже идет к суду, они меня этим все пугают, и вот предложили как бы последний шанс (прилагаю договор), где предлагают оплатить частично, хотя бы 1000грн и это пойдет в оплату тела кредита и, соответственно, отсрочит подачу банком в суд. Смущает, что они почему-то здесь же прописывают п.2.5. о неприменении пункта к.д. противоречащего закону о защите прав потребителей, не хотят ли они тем самым убрать какой-то прецендент, который дает преимущество Заемщику?

Вообщем вопрос:

1. Соглашаться ли на предложение Банка?

2. Что скажете по пункту 2.5?

 

Заранее всем большое спасибо и удачи в профессиональной деятельности.

 

P/S/ Не дает вставить ссылку, вставляю текст договора

Option 15

 

 

Договір про внесення змін №________________

до Договору кредиту №_______________ від „__” ______________ 20___ року

 

„____”  _________  дві тисячі ________________  року в місті _____________ (Україна)

 

СТОРОНА 1. Юридична особа за законодавством України – Публічне акціонерне товариство “УКРСОЦБАНК”, ідентифікаційний код 00039019, надалі за текстом – «Кредитор», зареєстрований Національним банком України 27 вересня 1991 року, реєстраційний № 3 та знаходиться за адресою: Україна, місто Київ, вулиця Ковпака, будинок №29, в особі ___________________________________ яка(ий) діє на підставі Довіреності, що посвідчена _______________________________________________,

та

для фізичних осіб - підприємців

 

СТОРОНА 2. Фізична особа – підприємець _________________________________, надалі за текстом – „Позичальник”, зареєстрований(на) за адресою _______________________, реєстраційний номер облікової  картки платника податків _______________, який (яка) діє на підставі Свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця, виданого ___________________ державною адміністрацією ____  ____ __ року, номер запису про державну реєстрацію _____________ або Виписки про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності серія ____ № _________, видане ___________ ___________р.,

 

для юридичних осіб

 

СТОРОНА 2. Юридична особа за законодавством України ______________________________, надалі за текстом - „Позичальник”, ідентифікаційний код _______________, Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи видано ___________________ державною адміністрацією ____ ____ __ року, номер запису про державну реєстрацію _____________, або Виписка про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності серія ____ № _________, видане ___________ ___________р., місцезнаходження __________________ (для резидентів України), в особі __________________, який (яка) зареєстрований(на) за адресою _______________________, та діє на підставі Статуту, (за необхідності вказувати рішення загальних зборів учасників (акціонерів), власника, наглядової (спостережної) ради,  тощо), Довіреності 1) від ____ року № (у випадку, якщо Довіреність посвідчена нотаріально - вказувати: „що посвідчена «___»_________200__року ______________ нотаріусом _______________________ нотаріального округу та зареєстрована в реєстрі за № ____”,

1зазначається, якщо представник Позичальника діє за довіреністю

 

для фізичних осіб

 

СТОРОНА 2. Громадянин України – __________________________________, надалі за текстом - "Позичальник", *(Назва документу що посвідчує особу) серії ______, виданий _____________________, який (яка) мешкає у ______________, вулиця _______________, будинок ___________, квартира________, реєстраційний номер облікової картки платника податків _____________________________з іншої сторони,

* друкується назва документу що є підставою для ідентифікації клієнта.

 

надалі за текстом разом - "Сторони", а окремо - "Сторона",

уклали цей Договір про внесення змін, надалі за текстом – Договір про внесення змін” до Договору кредиту №_______________ від __.__.20__ року,  надалі за текстом – „Договір кредиту”  про наступне:

 

1. Всі терміни в даному Договорі про внесення змін використовуються в значенні, наведеному в Договорі кредиту (з урахуванням усіх змін та доповнень до нього).

2. Сторони прийшли до взаємної згоди внести наступні зміни до умов кредитування, які викладені в Договорі кредиту (з урахуванням усіх змін та доповнень до нього):

2.1. Якщо Позичальник протягом строку дії цього Договору про внесення змін  здійснить одноразовий платіж в сумі від ________ (необхідно зазначити суму (в т.ч. прописом) та валюту платежу відповідно до умов Опції 15  – від 1000 UAH / 80 USD / 70 CHF / 60 EUR до 9999.99 UAH / 829.99 USD / 739.99 CHF / 629.99 EUR (включно)), то такий платіж направляється на погашення заборгованості за Кредитом на підставі Заяви клієнта на сплату заборгованості згідно умов Опції 15, форма якої зазначена в Додатку №1 до цього Договору про внесення змін.

При цьому, Сторони домовились, що незважаючи на положення Договору кредиту щодо черговості погашення заборгованості за Договором кредиту, в день здійснення платежу, зазначеного в п.2.1. цього Договору про внесення змін з дотриманням вимог п.2.3. цього Договору про внесення змін, сума такого платежу повністю направляється на погашення заборгованості за Кредитом.

З дня наступного за днем здійснення платежу, передбаченого п. 2.1. цього Договору про внесення змін, погашення заборгованості Позичальника здійснюється відповідно до черговості, що була встановлена Договором кредиту на дату укладення цього Договору про внесення змін.

2.2. Якщо Позичальник  протягом строку дії цього Договору про внесення змін здійснить одноразовий платіж в сумі від ________ (необхідно зазначити суму (в т.ч. прописом) та валюту платежу відповідно до умов Опції 15 – від 10000 UAH / 830 USD / 740 CHF / 630 EUR (включно) і більше) на підставі Заяви на сплату заборгованості згідно умов Опції 15 з частковим анулюванням, форма якої зазначена в Додатку №2 до цього Договору про внесення змін, то Позичальник набуває права на анулювання (прощення) залишку заборгованості за нарахованими та несплаченими процентами у сумі, що дорівнює сумі здійсненого платежу, але не більше фактичного залишку на відповідних рахунках обліку нарахованих процентів на дату здійснення вищезазначеного платежу.

При цьому, Сторони домовились, що незважаючи на положення Договору кредиту щодо черговості погашення заборгованості за Договором кредиту, в день здійснення платежу, зазначеного в п.2.2. цього Договору про внесення змін з дотриманням вимог п.2.3. цього Договору про внесення змін, сума такого платежу повністю направляється на погашення заборгованості за Кредитом.

З дня наступного за днем здійснення платежу, передбаченого п. 2.2. цього Договору про внесення змін, погашення заборгованості Позичальника здійснюється відповідно до черговості, що була встановлена Договором кредиту на дату укладення цього Договору про внесення змін.

2.3.  Сторони домовились, що Позичальник зобов’язаний здійснити платежі, зазначені в п.2.1. або п.2.2. цього Договору про внесення змін та надати Кредитору підписану Заяву на сплату заборгованості згідно умов Опції 15 або Заяву на сплату заборгованості згідно умов Опції 15 з частковим анулюванням не пізніше 16 години 30 хвилин поточного робочого дня Кредитора, в який Позичальник здійснює відповідний платіж.

Якщо Позичальник надасть відповідну Заяву та/або здійснить платежі, зазначені в п.2.1. або п.2.2. цього Договору про внесення змін після строку, вказаного в п.2.3. цього Договору про внесення змін, або в сумі, меншій ніж та, що зазначена у відповідній Заяві (Додаток №1 або Додаток №2 до цього Договору про внесення змін), то такі кошти будуть направлені на погашення заборгованості за Договором кредиту в черговості, передбаченій Договором кредиту на дату укладення цього Договору про внесення змін.

2.4. У разі виконання Позичальником умов, зазначених у п.2.2. та п.2.3. цього Договору про внесення змін, сума заборгованості за нарахованими та несплаченими процентами (на дату внесення коштів) в розмірі, що дорівнює здійсненому платежу відповідно до п.2.2., але не більше фактичного залишку на відповідних рахунках обліку нарахованих процентів на дату здійснення такого платежу, підлягає анулюванню (прощенню).

 Сума платежу, що підлягає анулюванню (прощенню), дата такого анулювання (прощення), зазначаються у відповідній Заяві на сплату заборгованості згідно умов Опції 15 з частковим анулюванням, форма якої зазначена в Додатку №2 до цього Договору про внесення змін.

*Умови щодо повідомлення Позичальника про анулювання (прощення) та його обов’язок самостійно сплатити податок з таких доходів і відобразити їх у річній податковій декларації, відповідно до вимог Податкового кодексу України, зазначаються у відповідній Заяві на сплату заборгованості згідно умов Опції 15 з частковим анулюванням, форма якої зазначена в Додатку №2 до цього Договору про внесення змін.

*дане положення не застосовується при укладенні Договору про внесення змін з позичальниками-юридичними особами

**2.5. В зв’язку з тим, що положення пункту Договору кредиту, який передбачає умови щодо дострокового повернення кредитної заборгованості протягом одного робочого дня, як наслідок невиконання Позичальником певних зобов’язань, передбачених Договором кредиту, не відповідають вимогам статті 11 Закону України «Про захист прав споживачів», Сторони домовились їх не застосовувати.

**пункт 2.5. включається до тексту Договору про внесення змін в разі, якщо в Договорі кредиту є пункт, яким передбачено, що в разі невиконання Позичальником певних обов’язків протягом певної кількості днів, строк користування Кредитом вважається таким, що сплив, та, відповідно, Позичальник зобов’язаний протягом одного робочого дня погасити заборгованість за Договором кредиту.

3. Інші умови Договору кредиту залишаються незмінними і діють в частині, що не суперечить даному Договору про внесення змін, при цьому, Сторони підтверджують за ними свої зобов’язання.

4. Цей Договір про внесення змін укладений в 2 (двох) оригінальних примірниках українською мовою, по одному для кожної Сторони. Всі примірники мають однакову юридичну силу.

5. Цей Договір про внесення змін  набирає чинності з моменту підписання  його Сторонами, є невід’ємною складовою частиною Договору кредиту та діє до «__» ________ ____ («30» вересня 2015 року або дата завершення строку дії Договору кредиту, якщо вона наступає раніше).

 

РЕКВІЗИТИ ТА ПІДПИСИ СТОРІН

 

СТОРОНА 1.

 

Публічне акціонерне товариство

"УКРСОЦБАНК"

Україна, м. Київ, вул. Ковпака, 29

к/р. 32008152402 в Головному управлінні НБУ по м. Києву та Київській області, код банку (МФО) 300023,

ідентифікаційний код 00039019

__________________________________

Україна, місто _______, вулиця ____________, будинок ____, код банку (МФО) _______.

ідентифікаційний код __________

__________________(посада)

 м.п. __________________ /підпис та П.І.Б./  

СТОРОНА 2

 

Редакція реквізитів Позичальника використовується для Позичальників - фізичних осіб (в тому числі і підприємців)

____________________________(П.І.Б.)

*(Назва документу що посвідчує особу) серії ___

номер __________,

виданий ________________________

«__» _______200_ року.

Зареєстрований (зареєстрована) за адресою: __________________________________.

Реєстраційний номер облікової картки платника податків ____________________________

 

___________________ /підпис/

Редакція реквізитів Позичальника використовується для Позичальників - юридичних осіб

 

СТОРОНА 2

 

Юридична особа ___________________________

Україна,___. _______________________________

поточний рахунок № _______________________,

в ________________________________________, Код банку _________________,

ідентифікаційний код ______________,

 

___________________________________(посада)

 

м.п_________________________/підпис та П.І.Б./

                                                  

 

* Друкується назва документу що є підставою для ідентифікації клієнта

 

Оригінальний примірник цього Договору про внесення змін отримав

____(дата)______ ______(підпис)_________

 

*У випадку укладення договорів забезпечення із майновим поручителем (поручителем), застосовується наступна відмітка:

 

умовами цього Договору про внесення змін, включаючи додатки до цього Договору про внесення змін, ознайомлений та надаю свою згоду на всі зміни умов Договору кредиту, що ним оформлені

 

____(дата)______ ______(підпис Майнового поручителя (Поручителя))___________

 

 

 

ЗАЯВА

      Я, __________________________________ (ПІБ чоловіка/дружини Позичальника), на дату написання цієї заяви, перебуваючи з ____________ (ПІБ Позичальника) в зареєстрованому шлюбі, цією заявою надаю йому/їй свою згоду на укладення вищевикладеного договору. Підтверджую, що з умовами вищевикладеного договору ознайомлена (ний), ніяких заперечень, а також непорозумінь його положень немає. Умови вищевикладеного договору погоджую. Зі змістом статей 60 – 74 Сімейного кодексу України, в редакції чинній на момент написання цієї заяви, статей 190, 192, 222 Кримінального кодексу України, в редакції чинній на момент написання цієї заяви, ознайомлена (ний), положення вказаних статей мені повністю зрозумілі.

 

            "__" _________ 201__ року                    ____________   _________________________________ 

                                                                                    (підпис)         (ПІБ чоловіка/дружини Позичальника)

Я, __________________, (ПІБ та посада працівника Банку, що затверджує справжність підпису) засвідчую справжність підпису громадянина__________________, який зроблено в моїй присутності.

 

"__" _________ 201__ року         ___________ 

                                                            (підпис)    

 ________________________________

   Додається до договору у разі наявності у Позичальника– фізичної особи  дружини/чоловіка

 

 

АБО

ЗАЯВА

Я, _________________ (ПІБ особи, з якою Позичальник проживає однією сім’єю без реєстрації шлюбу), цією заявою надаю згоду _________________(ПІБ Позичальника), з якою/им  я проживаю однією сім’єю, але не перебуваю в шлюбі, на укладення вищевикладеного договору. Підтверджую, що з умовами вищевикладеного договору ознайомлений/а, ніяких заперечень, а також непорозумінь його положень немає. Умови вищевикладеного договору погоджую. Зі змістом статей 60 – 74 Сімейного кодексу України, в редакції чинній на момент написання цієї заяви, статей 190, 192, 222 Кримінального кодексу України, в редакції чинній на момент написання цієї заяви, ознайомлений/а, положення цих статей мені повністю зрозумілі.

 

            "__" _________ 201__ року              ____________                 __________________________________________________________ 

                                                              (підпис)                        (ПІБ особи, з якою Позичальник проживає однією сім’єю без реєстрації шлюбу)

Я, __________________, (ПІБ та посада працівника Банку, що затверджує справжність підпису) засвідчую справжність підпису громадянина ______________________________, який зроблено в моїй присутності.

 

"__" _________ 201__ року         ___________ 

                                                          (підпис)    

  ________________________________

   Додається до договору у випадку, коли Позичальник– фізична особа перебуває у громадянському шлюбі/проживає однією сім’єю з будь-якою жінкою/чоловіком без реєстрації шлюбу

 

АБО

ЗАЯВА

Я, _________________, (ПІБ Позичальника) цією заявою свідчу, що на момент укладення вищевикладеного договору в шлюбі не перебуваю. Підтверджую, що з умовами вищевикладеного договору ознайомлений/а, ніяких заперечень, а також непорозумінь його положень немає. Умови вищевикладеного договору погоджую. Зі змістом статей 60 – 74 Сімейного кодексу України, в редакції чинній на момент написання цієї заяви, статей 190, 192, 222 Кримінального кодексу України, в редакції чинній на момент написання цієї заяви, ознайомлений/а, положення цих статей мені повністю зрозумілі. Підтверджую відсутність проживання однією сім’єю з будь–якою/им жінкою/чоловіком без реєстрації шлюбу.

 

            "__" _________ 201__ року                    ____________   _________________________________ 

                                                                                    (підпис)                         (ПІБ Позичальника)

Я, __________________, (ПІБ та посада працівника Банку, що затверджує справжність підпису) засвідчую справжність підпису громадянина __________________, який зроблено в моїй присутності.

 

"__" _________ 201__ року         ___________ 

                                                            (підпис)    

 ________________________________

   Додається до договору у випадку, коли Позичальник – фізична особа не перебуває у шлюбі

 

                                                             Додаток № 1до Договору про внесення змін № __ від „__”__________ року до Договору кредиту №_______________

від „__” ______________ 20___ року

 

 

                                                                                       Начальнику ______________________ відділення ПАТ «Укрсоцбанк»

                                      (назва відділення)

                                                                                       Позичальника _______________________________________________

                                                                  (П.І.Б. або назва)

                                                                                       Реєстраційний номер облікової картки платника  

           податків (ІПН) /ідентифікаційний код

           ___________________________________________________________

 

 

ЗАЯВА

на cплату заборгованості згідно умов Опції 15

 

Прошу здійснити погашення кредитної заборгованості (в тому числі достроково)* в порядку черговості, яка передбачена п. ___ Договору про внесення змін № _____________ від «___»__________ 20___ р. до Договору кредиту (Договору про надання не відновлювальної / відновлювальної кредитної лінії) №___________ від «___»__________ 20___ р. в загальній сумі:

 

______________ ( ____________________________________________________ ) __________________________________.

(сума цифрами)                                      (сума прописом)                                             (іноземна валюта/гривня)

 

шляхом договірного списання коштів з поточного  рахунку 26______________________(зазначаються реквізити поточного рахунку)*.

 

Цією Заявою підтверджую наявність вищевказаної (-их) суми (сум) на поточному рахунку № 26______________________(зазначаються реквізити поточного рахунку)**.

 

 

Дата заповнення заяви  «___»____________ 20___ р. ____________________________.                                                                                             

                                                                                                                    (підпис позичальника)

                                                                                                                                                        

Відмітки банку

 

Дата отримання банком заяви 

   _______________ 20___ р.

 

 

Відповідальний працівник банку, що прийняв заяву, код ______ тел. ________

 

    ________________________   __________

               (ПІБ повністю)                 (підпис)

Відповідальний працівник банку, що

виконав операцію                                   ____________________ (ПІБ)  __________________ (підпис)

 

Відповідальна особа за здійснення контролю ________________ (ПІБ) ________________  (підпис)

 

*За наявності заборгованості за Договором _____(зазначити назву, наприклад, відновлювальної кредитної лінії на сплату страхових платежів)____  №___________ від «__»___________20___р., доручаю Кредитору кошти на зазначеному вище поточному рахунку в першу чергу списати на погашення заборгованості за Договором _____(зазначити назву, наприклад, відновлювальної кредитної лінії на сплату страхових платежів)____  №___________ від «__»___________20___р., в другу чергу - в порядку черговості, яка передбачена п. ___ Договору про внесення змін № _____________ від «___»__________ 20___ р.

 

** погашення/внесення коштів здійснюється не пізніше 16.30 год. дня здійснення операції

 

 

 

 

                                                             

 

 

 

 

 

 

                                                                              

 

 

 

 

 

 

Додаток № 2 до Договору про внесення змін № __ від „__” ___________ року

до Договору кредиту №_______________

від „__” ______________ 20___ року

                                                                                                                                 (для Юридичних осіб)

                                                                            Начальнику __________________________ відділення ПАТ «Укрсоцбанк»

                                  (назва відділення)

                                                                              

Юридична особа за законодавством України __________________________________________________________________, місцезнаходження:__________________________________________________. __________________________________________________________________,

 

в особі ____________________________________________________________,

ідентифікаційний код _________________ Посада________________________

                              

 

 

ЗАЯВА

на cплату заборгованості згідно умов Опції 15 з частковим анулюванням

 

Прошу здійснити погашення кредитної заборгованості (в тому числі достроково)* в порядку черговості, яка передбачена п. ___ Договору про внесення змін № _____________ від «___»__________ 20___ р. до Договору кредиту (Договору про надання не відновлювальної / відновлювальної кредитної лінії) №___________ від «___»__________ 20___ р. в загальній сумі:

______________ ( _____________________________________________ ) _________________________________________

(сума цифрами)                                      (сума прописом)                                               (іноземна валюта/гривня)

 

шляхом договірного списання коштів з поточного  рахунку 26________________________________________.

                                                                                                                             (зазначаються реквізити поточного рахунку)*

Цією Заявою підтверджую наявність вищевказаної (-их) суми (сум) на поточному рахунку № 26________________________________________.

   (зазначаються реквізити поточного рахунку) **

Також, керуючись п. ___ Договору про внесення змін № _____________ від «___»__________ 20___ р. до Договору кредиту (Договору про надання не відновлювальної / відновлювальної кредитної лінії) №___________ від «___»__________ 20___ р., прошу здійснити анулювання (прощення) заборгованості за нарахованими процентами в загальній сумі (зазначається сума, що дорівнює сумі фактично здійсненого платежу за тілом кредиту, але не більше залишку на відповідних рахунках обліку нарахованих процентів):

______________ ( __________________________________________________ ) ____________________________________.

(сума цифрами)                                      (сума прописом)                                            (іноземна валюта/гривня)

 

 

Датою анулювання (прощення) заборгованості вважається «___»_____________20 __ р. (вказується дата, що є п’ятим робочим днем від дати прийняття заяви на погашення).

 

 

Дата заповнення заяви  «___»____________ 20___ р. ____________________________.                                                                                             

                                                                                                   (підпис позичальника)

                                                                                                                                                     

Відмітки банку

 

Дата отримання банком заяви 

   _______________ 20___ р.

 

 

Відповідальний працівник банку, що прийняв заяву, код ______ тел. ________

 

    ________________________   __________

               (ПІБ повністю)                 (підпис)

Відповідальний працівник банку, що

виконав операцію                                   ____________________ (ПІБ)  __________________ (підпис)

 

Відповідальна особа за здійснення контролю ________________ (ПІБ) ________________  (підпис)

 

 

 

 

 

Додаток № 2 до Договору про внесення змін № __ від „__” ___________ року

до Договору кредиту №_______________

від „__” ______________ 20___ року

(для Фізичних осіб-підприємців)

 

                                                                               Начальнику __________________________ відділення ПАТ «Укрсоцбанк»

                                  (назва відділення)

                                                                               Позичальника ___________________________________________________

                                                                  (П.І.Б.)

                                                                               Реєстраційний номер облікової картки платника  

   податків (ІПН) ___________________________________________________

 

ЗАЯВА

на cплату заборгованості згідно умов Опції 15 з частковим анулюванням

Прошу здійснити погашення кредитної заборгованості (в тому числі достроково)* в порядку черговості, яка передбачена п. ___ Договору про внесення змін № _____________ від «___»__________ 20___ р. до Договору кредиту (Договору про надання не відновлювальної / відновлювальної кредитної лінії) №___________ від «___»__________ 20___ р. в загальній сумі:

 

______________ ( _____________________________________________ ) _________________________________________

(сума цифрами)                                      (сума прописом)                                               (іноземна валюта/гривня)

 

шляхом договірного списання коштів з поточного  рахунку 26______________________(зазначаються реквізити поточного рахунку)*.

Цією Заявою підтверджую наявність вищевказаної (-их) суми (сум) на поточному рахунку № 26______________________(зазначаються реквізити поточного рахунку)**.

 

Також, керуючись п. ___ Договору про внесення змін № _____________ від «___»__________ 20___ р. до Договору кредиту (Договору про надання не відновлювальної / відновлювальної кредитної лінії) №___________ від «___»__________ 20___ р., прошу здійснити анулювання (прощення) заборгованості за нарахованими процентами в загальній сумі (зазначається сума, що дорівнює сумі фактично здійсненого платежу за тілом кредиту, але не більше залишку на відповідних рахунках обліку нарахованих процентів):

 

______________ ( __________________________________________________ ) ____________________________________.

(сума цифрами)                                      (сума прописом)                                            (іноземна валюта/гривня)

 

Повідомляю про те, що я є належним чином повідомлений Банком про суму анулювання (прощення) заборгованості на вищезазначених умовах та про свій обов’язок самостійно сплатити з цієї суми податок з доходів фізичних осіб і відобразити у річній податковій декларації відповідно до вимог п.п. 164.2.17 ст. 164 Податкового кодексу України

 

Датою анулювання (прощення) заборгованості вважається «___»_____________20 __ р. (вказується дата, що є п’ятим робочим днем від дати прийняття заяви на погашення).

 

Перерахунок суми анульованої (прощеної) заборгованості в національну валюту з метою декларування та сплати податку буде здійснено мною самостійно за офіційним курсом Національного банку України станом на 00 годин на визначену дату анулювання (прощення) заборгованості (дана частина включається до тексту даної заяви для кредитів, виданих в іноземній валюті).

 

Дата заповнення заяви  «___»____________ 20___ р. ____________________________.                                                                                              

                                                                                                   (підпис позичальника)

                                                                                                                                                        

Відмітки банку

Дата отримання банком заяви 

   _______________ 20___ р.

 

 

Відповідальний працівник банку, що прийняв заяву, код ______ тел. ________

 

    ________________________   __________

               (ПІБ повністю)                 (підпис)

Відповідальний працівник банку, що

виконав операцію                                   ____________________ (ПІБ)  __________________ (підпис)

 

Відповідальна особа за здійснення контролю ________________ (ПІБ) ________________  (підпис)

 

 

 

 


* За наявності заборгованості за Договором _____(зазначити назву, наприклад, відновлювальної кредитної лінії на сплату страхових платежів)____  №___________ від «__»___________20___р., доручаю Кредитору кошти на зазначеному вище поточному рахунку в першу чергу списати на погашення заборгованості за Договором _____(зазначити назву, наприклад, відновлювальної кредитної лінії на сплату страхових платежів)____  №___________ від «__»___________20___р., в другу чергу - в порядку черговості, яка передбачена п. ___ Договору про внесення змін № _____________ від «___»__________ 20___ р.

** погашення/внесення коштів здійснюється не пізніше 16.30 год. дня здійснення операції

* За наявності заборгованості за Договором _____(зазначити назву, наприклад, відновлювальної кредитної лінії на сплату страхових платежів)____  №___________ від «__»___________20___р., доручаю Кредитору кошти на зазначеному вище поточному рахунку в першу чергу списати на погашення заборгованості за Договором _____(зазначити назву, наприклад, відновлювальної кредитної лінії на сплату страхових платежів)____  №___________ від «__»___________20___р., в другу чергу - в порядку черговості, яка передбачена п. ___ Договору про внесення змін № _____________ від «___»__________ 20___ р.

** погашення/внесення коштів здійснюється не пізніше 16.30 год. дня здійснення операції

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

п. 2.5. дает им возможность лишь ускорить процесс подачи иска в суд.

Для более дельных советов, нужно смотреть первичный договор, договор о реструктуризации по 8,5, и анализировать все это в совокупности.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Договор о реструктуризации это при переводе в гривну? Я могу предоставить копии договоров, я могу в личку Вам направить?

Да перевод по 8.5 в гривну.

Попробуйте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения