adrenalin2003 Posted October 26, 2010 Report Posted October 26, 2010 Шановні форумчани!!! Маємо наступну ситуацію: 21.10.2010р. отримана Постанова про відкриття виконавчого провадження, також є рішення третейського суду при ВГО "ВФС" від 07.04.2010 року, ВИЯВЛЯЄТЬСЯ є навіть УХВАЛА Новозаводського районнго суду від 02.07.2010 року про видачу Виконавчого документа. Ясна річ, що ні виклику, ні Ухвали районного суду не отримано, але в Ухвалі зазначено, що Боржник належним чином повідомлений відповідно до ст.74,76 ЦПК. ПРОШУ ПОРАДИ!! Яка схема дій?
Brian Posted October 26, 2010 Report Posted October 26, 2010 Шановні форумчани!!! Маємо наступну ситуацію: 21.10.2010р. отримана Постанова про відкриття виконавчого провадження, також є рішення третейського суду при ВГО "ВФС" від 07.04.2010 року, ВИЯВЛЯЄТЬСЯ є навіть УХВАЛА Новозаводського районнго суду від 02.07.2010 року про видачу Виконавчого документа. Ясна річ, що ні виклику, ні Ухвали районного суду не отримано, але в Ухвалі зазначено, що Боржник належним чином повідомлений відповідно до ст.74,76 ЦПК. ПРОШУ ПОРАДИ!! Яка схема дій? оскаржувати до Апеляційного суду?до речі чи можливо таку ухвалу оскаржити в апеляції?
ANTIRAID Posted October 26, 2010 Report Posted October 26, 2010 Шановні форумчани!!! Маємо наступну ситуацію: 21.10.2010р. отримана Постанова про відкриття виконавчого провадження, також є рішення третейського суду при ВГО "ВФС" від 07.04.2010 року, ВИЯВЛЯЄТЬСЯ є навіть УХВАЛА Новозаводського районнго суду від 02.07.2010 року про видачу Виконавчого документа. Ясна річ, що ні виклику, ні Ухвали районного суду не отримано, але в Ухвалі зазначено, що Боржник належним чином повідомлений відповідно до ст.74,76 ЦПК. ПРОШУ ПОРАДИ!! Яка схема дій? Вам необходимо обжаловать решение третейского суда в связи с тем, что Вас не уведомили и обжаловать определение новозаводского суда про выдачу исполнительного документа.
у.zaporozhskiy Posted October 26, 2010 Report Posted October 26, 2010 Вам необходимо обжаловать решение третейского суда в связи с тем, что Вас не уведомили и обжаловать определение новозаводского суда про выдачу исполнительного документа.Антирейд, напомните пожалуйста как оспорить определение про выдачу исполнительного документа?
Recommended Posts