Як повернути внески(вклади) із КС "Фортеця"?


Recommended Posts

Добрий день. З огляду на арешт каси КС "Фортеці", заборону видаткових ордерів, арештом розрахункових рахунків, публікуємо варіант повернення внесків(вкладів) шляхом взаємозаліку

Що таке взаємозалік?

Так умовно називається операція зарахування однорідних зустрічних вимог, а простіше, коли вкладник закриває своїм вкладом кредит іншого члена цієї ж спілки, після чого домовляється із позичальником про умови розрахунку із ним, і, починає поступово отримувати кошти вже безпосередньо від позичальника.

Чим же вигідна ця операція? Для позичальника це є єдина можливість зупинити нарахування процентів , змінити графік виплат за домовленістю, або ж, взагалі, домовитись про інший вид взаємних розрахунків, наприклад, розрахуватись майном або ж сировиною.

Для вкладника в умовах арешту каси та розрахункових рахунків кредитної спілки це є єдиний спосіб отримати свої вклади та нараховані проценти на них, тим більше, що вкладник самостійно домовляється про умови розрахунку, строки повернення коштів, періодичність та інше.

Що потрібно, щоб провести взаємозалік? Перше, і найголовніше – це бажання. По друге, потрібно знайти члена тієї ж спілки, з яким Ви хочете провести взаємозалік. Це може бути хтось із рідних, друзів, знайомих, колег, але вони обов’язково мають бути членом спілки, і, відповідно, мати депозит або кредит(в залежності від того, що потрібно Вам). Також, Ви можете підібрати собі члена спілки для взаємозаліку на форумі www.fortecja.com.ua/forum у відповідному розділі, або ж сповістивши про своє бажання, залишивши тут повідомлення із контактами і сумою вкладу або кредиту. Після того, як Ви домовитесь із позичальником/вкладником щодо умов подальшого розрахунку, інформуєте кредитну спілку «Фортеця» про своє бажання провести взаємозалік, і кредитний комітет на найближчому засіданні приймає рішення щодо проведення/не проведення взаємозаліку. Одна із головних умов проведення взаємозаліку – позичальник має сплатити частину нарахованих відсотків до кредитної спілки, щоб кредитний комітет міг впевнитись в платоспроможності члена спілки.

Залік проведено, що далі? Тепер позичальник має періодично сплачувати напряму вкладнику грошові кошти без участі кредитної спілки, або ж проводити взаємні розрахунки на умовах, про які домовлялись.

Також додамо, що на форумі http://fortecja.com.ua/forum/ створені спеціальні розділи для оголошень щодо продажу депозитів, кредитів, проведення взаємозаліку, та розрахунку майном.

Всі побажання, запитання надсилайте в ЛС.

За більш докладною інформацією звертайтесь за телефоном: (0472) 71 99 10, або ж на форум КС «Фортеця» http://fortecja.com.ua/forum/

Link to comment
Share on other sites

Також наводимо коротеньку статистику стосовно взаємозаліків в кредитній спілці «Фортеця»:

• З дати ухвали плану фінансового оздоровлення було проведено взаємозаліків між вкладниками та позичальниками на суму більше ніж на 3,4 млн. грн, а це більше 500-ти успішно проведених взаємозаліків;

• В результаті проведення операцій взаємозаліків близько 800 вкладників стабільно отримують кошти від позичальників;

• Близько 950 позичальників закрили заборгованість по кредитам та нарахованих відсоткам шляхом проведення взаємозаліку;

• Завдяки операції проведення взаємозаліку позичальники зафіксували суму заборгованості по, приблизно, 1110 договорам, і вона не зростає у вигляді нарахованих процентів;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Пользователи