Банк відмовляється виплатиити приз

Recommended Posts

Питання можливо і не зовсім в тему форуму, але якщо будуть поради - буду вдячний.

Суть справи: банк проводить акцію, за умовами якої особа яка поповнила свій рахунок на певну суму, отримує чек в якому зазначено код авторизації - якщо в цьому коді містяться певні співпадіння цифр - клієнт стає переможцем, і отримує грошовий приз.

Мій товариш став таким щасливчиком, однак банк відмовився виплатити виграш, а на заяву з вимогою взагалі ніяк не реагує.

Думаємо звертатися в суд... Що можете порадити?

Питання можливо і не зовсім в тему форуму, але якщо будуть поради - буду вдячний.

Суть справи: банк проводить акцію, за умовами якої особа яка поповнила свій рахунок на певну суму, отримує чек в якому зазначено код авторизації - якщо в цьому коді містяться певні співпадіння цифр - клієнт стає переможцем, і отримує грошовий приз.

Мій товариш став таким щасливчиком, однак банк відмовився виплатити виграш, а на заяву з вимогою взагалі ніяк не реагує.

Думаємо звертатися в суд... Що можете порадити?

Я думаю, что это разводняк,

что В вашем договоре написанно?

есть ли у Вас доказательство, что вы учавствовали в акции?

у Вас не Укрсиббанк случайно?

Это ПРиХват лохов разводит, единственное за что можно привлечь банк -это за неправдивую рекламу и развонять эту тему на ТВ.

Закон про банки і банківську діяльність.

Стаття 53. Забезпечення конкуренції у банківській системі

Банкам забороняється укладати договори з метою обмеження конкуренції та монополізації умов надання кредитів, інших банківських послуг, встановлення процентних ставок та комісійної винагороди.

Банку забороняється встановлювати процентні ставки та комісійні винагороди на рівні нижче собівартості банківських послуг у цьому банку.

Банку забороняється вчиняти будь-які дії щодо впровадження у своїй практиці недобросовісної конкуренції.

Факти недобросовісної конкуренції щодо надання банком тих чи інших банківських послуг або здійснення операцій є підставою для заборони цьому банку подальшого надання таких послуг або здійснення операцій.

Стаття 54. Достовірність реклами

Банкам забороняється поширення реклами у будь-якій формі, що містить неправдиву інформацію про їх діяльність у сфері банківських послуг.

Національний банк України має право застосувати заходи впливу до банків та інших осіб, які порушують вимоги цієї статті.