Вероятность проигрыша/выигрыша суда по ипотеке при прописанных детях


Recommended Posts

  • Ответы 137
  • Created
  • Последний ответ

Top Posters In This Topic

Стратегия отличная, правда я думаю судья все таки применит реституцию в данном случае...

Согласен. Да пусть применяет, оно не сильно мешает... А не применит - лишний плюс.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В моей ситуации пусть хотя бы просто примет решение, пусть даже реституцией, главное выйти из долгового рабства! :angry:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

кстати вот хотела отписаться по поводу ипотеки недействительной, если не были привлечены органы опеки.

Изучив судебную практику могу сказать точно, что признают ипотеку недействительной, если органы опеки не призывались, а в предмете залога проживали на тот момент или были зарегистрированы несовершеннолетние дети и если этот залог, это квартира, дом, дача или др жильё, которое было куплено, подарено, получено ОТДЕЛЬНО от кредитного договора, до кредитного договора.

Не признают ипотеку недействительной если предметом залога выступает жильё, которое я покупаю в кредит, и которое тут же, в этот же день становится предметом ипотеки, потому что естественно НИКАК дети там не могли быть прописаны, это было не моей собственностью, поэтому какие же права детей при его подписании ущемлялись?-никакие.

Тем более, если дети были прописаны по месту одного из родителей или у бабушки и дедушки к примеру, то есть имели жильё на момент подписания, то какие ж тут опеки??

Поэтому, прочитав ВСЕ судебные решения по этому вопросу, я лично не вижу для себя смысла подавать иск на признание недействительности ипотеки моей же кредитной квартиры, потому что меня пошлют в сад. :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В законе от 8 марта сказано, что у должника не будет отниматься единственное жилье.

"Стаття 52. Порядок звернення стягнення на кошти та інше майно боржника. 7. У разі якщо сума, що підлягає стягненню за виконавчим провадженням, не перевищує десяти розмірів мінімальної заробітної плати, звернення стягнення на єдине житло боржника та земельну ділянку, на якій розташоване це житло, не здійснюється. У такому разі державний виконавець зобов'язаний вжити всіх заходів для виконання рішення за рахунок іншого майна боржника. "

"Стаття 54. Звернення стягнення на заставлене майно. 8. Примусове звернення стягнення на предмет іпотеки здійснюється державним виконавцем з урахуванням положень Закону України "Про іпотеку" ( 898-15 ). "

Т.е. у вас не могут отнять квартиру и выселить с детьми на основании закона " Про внесення змін до Закону України "Про виконавче провадження" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб) ", который вступил в силу с 8 марта 2011г.

А это работа служащих банка -вас пугать, а ваше дело - сохранять спокойствие и уверенность в своей правоте.

если не перевищує 10 размеров мин ЗП!!! на данный момент это 941 грн. 941*10= 9 410 грн. Если мой долг не превысит 9 410, и жильё единственное, то да, меня не выселят))) не знаю ни одного такого Заёмщика у кого размер взыскания не превышает 10 мин ЗП, так что ....
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

если не перевищує 10 размеров мин ЗП!!! на данный момент это 941 грн. 941*10= 9 410 грн. Если мой долг не превысит 9 410, и жильё единственное, то да, меня не выселят))) не знаю ни одного такого Заёмщика у кого размер взыскания не превышает 10 мин ЗП, так что ....

Вы не туда смотрите... Оно Вам надо, голову лишним забивать? Ну не подходит по размеру зарплаты, - отбросьте и забудьте.

И разве я Вам советовал рвать ипотеку?... ;)

Вы просто не поняли, и тому юристу, сомневающемуся, видно, неправильно информацию подали. Не трогайте договор ипотеки! Он потом сам собой отвалится!

Признавайте недействительным кредитный договор! Вы его подписали, не имея полномочий, опекунский совет Вам не дал письменного разрешения на нотариальный договор при имеющихся детях. Вы же закон нарушили! Это ж две большие разницы! :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

кстати вот хотела отписаться по поводу ипотеки недействительной, если не были привлечены органы опеки.

Изучив судебную практику могу сказать точно, что признают ипотеку недействительной, если органы опеки не призывались, а в предмете залога проживали на тот момент или были зарегистрированы несовершеннолетние дети и если этот залог, это квартира, дом, дача или др жильё, которое было куплено, подарено, получено ОТДЕЛЬНО от кредитного договора, до кредитного договора.

Не признают ипотеку недействительной если предметом залога выступает жильё, которое я покупаю в кредит, и которое тут же, в этот же день становится предметом ипотеки, потому что естественно НИКАК дети там не могли быть прописаны, это было не моей собственностью, поэтому какие же права детей при его подписании ущемлялись?-никакие.

Тем более, если дети были прописаны по месту одного из родителей или у бабушки и дедушки к примеру, то есть имели жильё на момент подписания, то какие ж тут опеки??

Поэтому, прочитав ВСЕ судебные решения по этому вопросу, я лично не вижу для себя смысла подавать иск на признание недействительности ипотеки моей же кредитной квартиры, потому что меня пошлют в сад. :(

По поводу собственности можно поспорить.... Вы сначала купили квартиру за деньги, а потом дали ее в заставу. Потом момент -- квартира ваша собственность прописывайте туда кого угодно... Где дети до этого были прописаны?

Ипотеку отсудить мож и не получится, но и выгнать Вас с детьми не выйдет. Оспорить можно торги по продаже имущества, где прописаны дети. Згода органів опіки на відчудження. Мож лучше через торги провести и потом снять запрет через суд. Такую квартиру на торгах никто не купит....?

могли родится после того как заключена ипотека, тогда вообще супер...?)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

До Орджонікідзевського районного суду м. Харкова

Судді

Пояснення

на заперечення ПАТ «УкрСиббанк».

В своєму запереченні на позовну заяву, ПАТ «УкрСиббанк» (далі – відповідач) продовжує в цинічній формі топтатися по законних правах малолітньої дитини –_____________________– 1999 року народження.

Роблячи свої недолугі висновки, відповідач нехтує Конституцією України, Конвенцією ООН про права дитини, Європейською конвенцією про здійснення прав дітей, Законом України про ратифікацію Європейської конвенції про здійснення прав дітей, Цивільнім кодексом України, Сімейним кодексом України, Житловим кодексом України, Законом України «Про охорону дитинства», Законом України «Про основи соціального захисту бездомних громадян та безпритульних дітей», Законом України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» та ігнорує низку постанов, наказів, листів, зареєстрованих в законному порядку в Міністерстві юстиції України.

Відповідно до ст. 22. Конституції України « Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними.

Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані.

При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних

законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.»

Відповідно до ст. 41. Конституції України «Кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності. Право приватної власності набувається в порядку, визначеному законом…. Право приватної власності є непорушним….»

Відповідно до статті 51 Конституції України: «…Батьки зобов'язані утримувати дітей до їх повноліття. Повнолітні діти зобов'язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків. Сім'я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою.»

Згідно з договором купівлі - продажу квартири від 22 грудня 2007 року, Позивач, ____________________ стала власником квартири №_______ь), що знаходиться в місті Харкові, ___________Право власника на придбану квартиру виникає у Позивача, з моменту державної реєстрації правочину, відповідно до ст. 334 Цивільного кодексу України.

Відповідно до витягу з Державного реєстру правочинів, Позивач стала власником даної квартири в 16 годин 12 хвилин 20 грудня 2007 року і тільки після цього було підписано договір про передачу даного майна в іпотеку. Таким чином, з часу проведення державної реєстрації права власності Позивача на вказану квартиру , відповідно до ст. 150, 155, 156 ЖК України, ст. 383 ЦК України у неї, членів її сім`ї та їх дитини, виникло право користування вказаною квартирою. Таким чином, у дитини Позивача виникло право користування житлом, що належало Позивачу на праві власності з моменту проведення державної реєстрації вказаного права.

Відповідно до ст. З Конвенції "Про права дитини", схваленої резолюцією 44-сесії Генеральної Асамблеї ООН 44/25 від 20 листопада 1989 року, ратифікованої Постановою ВР України від 27 лютого 1991 року №789-ХП, в усіх діях щодо дітей, незалежно від того, здійснюються вони державними чи приватними установами, що займаються питаннями соціального забезпечення, судами, адміністративними чи законодавчими органами, першочергова увага приділяється якнайкращому забезпеченню інтересів дитини.

Основним законом, який визначає охорону дитинства в Україні як стратегічний загальнонаціональний пріоритет і з метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток встановлює основні засади державної політики у цій сфері, є Закон України "Про охорону дитинства", норми якого узгоджуються із вищеназваними положеннями Конвенції "Про права дитини" та не можуть тлумачитися звужено.

У випадку наявності будь-якої правової колізії, неповноти, нечіткості або суперечливості законодавства, що регулює спірні правові відносини, що стосуються інтересів дитини, суд відповідно до вимог ст.8 ЦПК України та ст.З Конвенції "Про права дитини" повинен надавати перевагу якнайкращому забезпеченню інтересів дитини. У т.ч. це стосується й положень такого підзаконного нормативно-правового акту, як Інструкція про порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України.

Одним із правочинів, які не можуть вчиняти батьки без дозволу органів опіки і піклування, відповідно до статті 177 СК України є відмова від майнових прав дитини, до яких відноситься і право користування жилим приміщенням Адже відповідно до частини другої та третьої ст.18 Закону України "Про охорону дитинства" діти члена сім'ї наймача або власника житлового приміщення мають право користуватися займаним приміщенням нарівні з власником або наймачем. Органи опіки та піклування зобов'язані здійснювати контроль за додержанням батьками або особами, які їх замінюють, майнових та житлових прав дітей при відчужені жилих приміщень та купівлі нового житла.

Наведені положення узгоджуються із вимогами частини другої ст.64 та частини першої ст.156 ЖК України та ст.405 ЦК України.

Таким чином, батьки управляють майном, майновими правами, які належать дитині, з обов'язковим врахуванням потреб та інтересів дитини, зокрема, з додержанням відповідних правил про опіку та піклування (з дозволу органу опіки та піклування), а тому отримання батьками дозволу органів опіки та піклування на укладення договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню або спеціальній реєстрації, є необхідним не тільки тоді, коли ці договори стосуються майна дитини, але й тоді, коли вони стосуються її майнових прав, зокрема, права на користування жилим приміщенням. Отримання такого дозволу є необхідною умовою законності відповідного правочину. Наведене тлумачення цілком узгоджується з правовими позиціями, викладеними Міністерством праці та соціальної політики України в листі від 22.05.2006 року за №3411/0/14-06/042 та Міністерством юстиції України від 25.07.2006 року за №19-50-556 "Щодо отримання згоди органів опіки та піклування".

Крім того, в ч.4 ст. 12 Закону України « Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей» передбачено, що для здійснення будь - яких правочинів стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти, потрібна попередня згода органів опіки та піклування. Посадові особи органів опіки та піклування несуть персональну відповідальність за захист прав і охоронюваних законом інтересів дітей при наданні згоди на вчинення правочинів щодо належного дітям нерухомого майна.

Відповідно до Закону «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» ст .16 Контроль за діяльністю органів і служб у справах дітей, спеціальних установ і закладів соціального захисту для дітей.

Кабінет Міністрів України, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські, районні державні адміністрації, виконавчі органи міських, районних у містах рад у межах своєї компетенції здійснюють контроль за діяльністю спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади у справах сім'ї, дітей та молоді, уповноваженого органу влади Автономної Республіки Крим у справах сім'ї, дітей та молоді, служб у справах дітей, спеціальних установ і закладів соціального захисту для дітей і надають їм необхідну допомогу.

Стаття 17. Прокурорський нагляд за додержанням цього Закону

Нагляд за додержанням і правильним застосуванням Закону України "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей" здійснюється Генеральним прокурором України і підпорядкованими йому прокурорами відповідно до Закону України "Про прокуратуру".

Крім порушення прав та законних інтересів дітей при укладенні іпотечного договору сторонами не були дотримані вимоги закону щодо предмета іпотеки, оскільки вказане нерухоме майно не могло бути відчужене у порядку, встановленому умовами договору та Законом України «Про іпотеку», бо у разі відчуження квартири чи звернення на неї стягнення порушувалися б права та законні інтереси дітей, а позивач був обмежений, відповідно до ст. 6 Закону України «Про іпотеку» у правомочності розпоряджатися вказаним нерухомим майном.

ПРОШУ:

1. Відмовити ПАТ «УкрСиббанк», в залишенні справи про визнання договору іпотеки недійсною, без розгляду і повністю задовольнити позовні вимоги. .

Додатки :

1. Копія довіреності представників

«___» _______ 2010 р. ___________

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 7 months later...
  • 3 weeks later...

Добрый день! Хочу присоединиться к вышесказанным словам благодарности. Очень много полезной информации!! Я тоже хочу обратиться к Вам за советом. У меня подруга, которой я хочу помочь, т.к. больше ей помочь ни кто не сможет - денег нет на юриста. Ситуация такая: 20 февраля 2008 года она заключила договор ипотеки своего дома и участка с Ощадбанком. По этому договору она поручитель за третье лицо. Она мать одиночка 3 детей. Ситуация почти стандартная на сегодняшний день:

1. Основной должник долг не погашает

2. Банк подал иск о взыскании суммы долга с должника + за счет имущества ипотекодавца и выселении последнего с детьми

Подскажите пожалуйста: Срок исковой давности по ипотечному кредиту прошел 20 февраля 11 года. На сегодняшний день реально подать иск о признании сделки ипотеки недействительной? И на что лучше обратить внимание в ходатайстве о восстановлении пропущенного срока?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Иск подан прокуратурой и удовлетворен судом.

В апелляцию не пошел.

http://s39.radikal.ru/i084/1111/a1/ea7ebd8a5c78.jpg

http://s017.radikal.ru/i407/1111/46/8a93f1217a8e.jpg

http://s011.radikal.ru/i318/1111/85/0514b9312a31.jpg

Привлекайте прокуратуру третим лицом совместно с органом опеки или непосредственно обращайтесь в прокуратуру.

Права детей достаточно сильно защищены.

Не опускайте руки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Arc4i, спасибо! Я составлю иск о признании договора ипотеки недействительным и если Бог даст, мы успеем его завтра подать. Третьими лицами укажу орган опеки и прокуратуру. Вот только не знаю как лучше сформулировать причину пропуска срока исковой давности. Как Вы считаете - то, что новый представитель (ну в смысле я) увидела, что сделка была совершена без привлечения органов опеки, только сейчас, т.е. с опозданием на полгода, будет основанием для восстановления пропущенного срока? Я правда только две недели назад увидела все документы. А до этого, юристы, которые вели дело у моей подруги, даже и не рассматривали такой вариант.

И Ваш совет привлечь прокуратуру очень даже кстати, т.к. в эту среду должно слушаться дело о выселении по иску банка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

могли родится после того как заключена ипотека, тогда вообще супер...?)

А что в этом случае, если дети родились после заключения договора ипотеки?

Банк подал в суд на обращение взыскания на предиет ипотеки.

Можно ли как то расторгнуть ипотеку или ещё что то сделать? Какие варианты?

Подскажите кто что знает. Спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А что в этом случае, если дети родились после заключения договора ипотеки?

Банк подал в суд на обращение взыскания на предиет ипотеки.

Можно ли как то расторгнуть ипотеку или ещё что то сделать? Какие варианты?

Подскажите кто что знает. Спасибо.

Расторгнуть ипотеку нельзя. Просто при наличии у несовершеннолетних детей права пользования ипотечной квартирой у банка огромная проблема продать ипотечное жилье (подключается опекунский совет). При отсутствии разрешения опекунского совета договор купли-продажи банком ипотечного имущества будет недействительным, прямая норма.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Arc4i, спасибо! Я составлю иск о признании договора ипотеки недействительным и если Бог даст, мы успеем его завтра подать. Третьими лицами укажу орган опеки и прокуратуру. Вот только не знаю как лучше сформулировать причину пропуска срока исковой давности. Как Вы считаете - то, что новый представитель (ну в смысле я) увидела, что сделка была совершена без привлечения органов опеки, только сейчас, т.е. с опозданием на полгода, будет основанием для восстановления пропущенного срока? Я правда только две недели назад увидела все документы. А до этого, юристы, которые вели дело у моей подруги, даже и не рассматривали такой вариант.

И Ваш совет привлечь прокуратуру очень даже кстати, т.к. в эту среду должно слушаться дело о выселении по иску банка.

Стаття 261. Початок перебігу позовної давності

1. Перебіг позовної давності починається від дня, коли особа довідалася або могла довідатися про порушення свого права або про особу, яка його порушила.

2. Перебіг позовної давності за вимогами про визнання недійсним правочину, вчиненого під впливом насильства, починається від дня припинення насильства.

3. Перебіг позовної давності за вимогами про застосування наслідків нікчемного правочину починається від дня, коли почалося його виконання.

4. У разі порушення цивільного права або інтересу неповнолітньої особи позовна давність починається від дня досягнення нею повноліття.

Тоесть у Вас есть возможность подать иск о защите прав несовершеннолетнего до исполнения ему 21 года.

У меня вопрос следующий:

Имеет ли право подать иск сам ребенок, котрому сейчас 20, а на момент заключения договора было 16?

Я вижу что имеет.

У кого есть противоположенные мысли?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

У меня вопрос следующий:

Имеет ли право подать иск сам ребенок, котрому сейчас 20, а на момент заключения договора было 16?

Я вижу что имеет.

У кого есть противоположенные мысли?

Противоположных идей нет. 18 лет + 3 года.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Противоположных идей нет. 18 лет + 3 года.

Но это при условии, если у него или его родителей не появилось другое жилье?
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Но это при условии, если у него или его родителей не появилось другое жилье?

А причем тут жилье к нарушенному праву собственности или пользования?

Появилось или нет, права ребенка были нарушены? Если считает что ДА - идет в суд. Сроку ему на это с 18 лет три года.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Но это при условии, если у него или его родителей не появилось другое жилье?

А причем тут жилье к нарушенному праву собственности или пользования?

Появилось или нет, права ребенка были нарушены? Если считает что ДА - идет в суд. Сроку ему на это с 18 лет три года.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А причем тут жилье к нарушенному праву собственности или пользования?

Появилось или нет, права ребенка были нарушены? Если считает что ДА - идет в суд. Сроку ему на это с 18 лет три года.

Звертаючись до суду за захистом своїх прав, Лямін О.В. не врахував, що за змістом частин 1 та 2 ст. 6 СК України правовий статус дитини має особа лише до досягнення нею вісімнадцяти років.

На думку суду, з досягненням повноліття, позивач втратив статус дитини та, як наслідок, втратив право на користування квартирою матері, в якій його місце проживання не зареєстровано та на яку в нього відсутні майнові права.

ЦИТАТА с решения суда.

что скажете?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Звертаючись до суду за захистом своїх прав, Лямін О.В. не врахував, що за змістом частин 1 та 2 ст. 6 СК України правовий статус дитини має особа лише до досягнення нею вісімнадцяти років.

На думку суду, з досягненням повноліття, позивач втратив статус дитини та, як наслідок, втратив право на користування квартирою матері, в якій його місце проживання не зареєстровано та на яку в нього відсутні майнові права.

ЦИТАТА с решения суда.

что скажете?

З ОРИГІНАЛОМ

Апеляційний суд Кіровоградської області

Справа № 22ц-2912\11 Головуючий у суді 1-ї інстанції Шевченко І.М.

Доповідач Франко В. А.

УХВАЛА

Іменем України

ЗО листопада 2011 року

Колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Кіровоградської області у складі:

Головуючого: судді Бєлінської І.М. суддів : Франко В.А., Савченко С.О.

при секретарі Гончар A.B.

розглянула у відкритому судовому засіданні в місті Кіровограді цивільну справу за апеляційною скаргою на рішення Ленінського районного суду м. Кіровограда від 8 серпня 2011 року,

ВСТАНОВИЛА:

В червні 2011 року а звернулась в суд з позовом до публічного акціонерного товариства Комерційний банк „Приватбанк" в особі філії Кіровоградського регіонального управління ПАТ КБ „Приватбанк" (далі- банк) про визнання договору поруки припиненим.

В обгрунтування позову зазначила, що 28.09. 2007 року між та банком був укладений кредитний договір № ТМ-25/2007, відповідно до умов якого йому було надано 35 000,00 доларів США зі сплатою відсотків за користування кредитом 15% на рік на суму залишку заборгованості з кінцевим терміном повернення 27.09.2012 року.

В якості забезпечення виконання зобов'язань позичальником між нею та банком укладений договір поруки № ТМ-25-01/2007 від 28.09.2007 року, відповідно до умов якого вона відповідає за виконання зобов'язань позичальником Миненко А.П. у тому ж обсязі, що і він.

Відповідно до п.13 Договору поруки зміни і доповнення до нього вносяться тільки за згодою сторін в письмовому вигляді шляхом укладення відповідної додаткової угоди.

Нещодавно їй стало відомо, що кредит надавався на інших умовах, чим умови, визначені в договорі і з поручителем зміни ніхто не погоджував; згоди на збільшення відсоткової ставки вона не надавала, а тому збільшився обсяг відповідальності її, як поручителя.

Загальна сума коштів, наданих банком позичальником складає 38 500 дол. США, що на 3 500 дол. США перевищує обумовлену суму кредиту, за яку і поручилась позивач. Крім того, два останні транші видавались під 18% річних, а не під 15%, як зазначено в договорі.

За таких обставин і просила суд припинити договір поруки, укладений між нею та банком.

Рішенням Ленінського районного суду м. Кіровограда від 3 серпня 2011 року в задоволенні позову Ми ненко В.Г. було відмовлено.

Не погоджуючись з рішенням суду в своїй апеляційній скарзі скаржниця просить рішення Ленінського районного суду м. Кіровограда від 8 серпня 2011 року скасувати через порушення судом норм матеріального та процесуального права та ухвалити нове рішення, яким задовольнити її позовні вимоги.

Заслухавши доповідача, пояснення скаржниці, яка підтримала доводи апеляційної скарги, представника банку, який проти них заперечив, погоджуючись з рішенням суду, перевіривши законність та обґрунтованість рішення суду в межах, визначених ст..З03 ЦПК України, обговоривши доводи апеляційної скарги,колегія суддів вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню з таких підстав.

Відповідно до вимог ч.І ст.308 ЦПК України, апеляційний суд відхиляє апеляційну скаргу і залишає рішення без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції ухвалив рішення з додержанням норм матеріального та процесуального права.

Відповідно до частини першої статті 559 ЦК України порука припиняється з припиненням забезпеченого нею зобов'язання, а також у разі зміни зобов'язання без згоди поручителя, внаслідок чого збільшується обсяг його відповідальності.

Відповідно до статті 4 ЦПК України суд, здійснюючи правосуддя, захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб у спосіб, визначений законами України.

Перелік способів захисту цивільних справ та інтересів міститься в статті 16 ЦК України. Цей перелік не є вичерпним, і суд може захистити цивільне право або інтерес іншим способом, що встановлений законом або договором.

Проте такого способу захисту, як визнання в судовому порядку договору поруки припиненим у разі зміни зобов'язання без згоди поручителя, законодавством України не передбачено. Не передбачає такого способу й укладений між сторонами договір поруки.

Апеляційний суд погодився в цілому з висновками суду першої інстанції і вважає, що суд правильно визначився з спірними правовідносинами, справа була розглянута в межах позовних вимог та відповідно до наданих доказів.

Обставини, на які посилається скаржник в апеляційній скарзі не спростовують висновків суду першої інстанції.

Рішення суду постановлено з дотриманням норм матеріального права, які регулюють спірні правовідносин та з дотриманням норм процесуального права.

Керуючись ст.ст.303,307. 308.313 - 315 ЦПК України, колегія суддів,-

УХВАЛИЛА: Апеляційну скаргу а відхилити.

Рішення Ленінського районного суду м. Кіровограда від 8 серпня 2011 року залишити без змін.

Головуюча підпис: Судді підписи: Згідно з оригіналом:

Суддя апеляційного суду Кіровоградської області

Ухвала набирає чинності з моменту проголошення і може бути оскаржена в касаційному порядку до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ протягом двадцяти днів з дня набрання нею законної сили.

что скажете на такое?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

неужели ни у кого нет мыслей по предыдущему сообщению?

стоит подавать кассацию?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

неужели ни у кого нет мыслей по предыдущему сообщению?

стоит подавать кассацию?

Даже при 100% незаконных решениях судов, касачка может тупо написать в определении: касаційна скарга - необгрунтована, відсутні підстави для відкриття касаційного провадження. Уже неодинажды проверено даже не по кредитным делам.

Поэтому лотарея :(

Если пошлина небольшая, так подавайте - авось повезет

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Расторгнуть ипотеку нельзя. Просто при наличии у несовершеннолетних детей права пользования ипотечной квартирой у банка огромная проблема продать ипотечное жилье (подключается опекунский совет). При отсутствии разрешения опекунского совета договор купли-продажи банком ипотечного имущества будет недействительным, прямая норма.

Так вот нигде не могу найти когда подключается опекунский совет и подключается ли вообщЕ?? Квартира ведь реализовывается с торгов, а не банком, а процедуру реализации нигде не могу найти - требуется ли при продаже на торгах - согласие опекунского совета, вытяг с бти и т.д. или нет??
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Можно и я спрошу....Подскажите пожалуйста, как заставить работников опеки и попечительства прийти на судебное заседание и выполнить свою работу? Они тупо присылают письмо с просьбой рассматривать дело без них. А мне дали спаравку о том,что они разрешение на заключение ипотеки не давали так как я к ним не обращался.

Нотариус подписавший ипотеку в момент когда я ей понес повестку на суд сказала что мы с женой её обманули....принесли на заключение ипотеки св-во о рождении ребёнка где стояла прописка по другому адресу,а теперь чем-то недовольны.Но ведь зная что есть ребенок и у которого есть право пользования на залоговое жильё и нет разрешения опеки она как нотариус по ЗУ "О нотариате" должна была отказать в регистрации ипотеки????

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения