Раздел квартиры в гражданском браке


Recommended Posts

Квартира куплена до 2004 года. Брак длиться с 1997 года. Куплена за деньги -50% общие сбережения, 50%-РОДИТЕЛИ ОДНОГО ИЗ СУПРУГОВ сняли деньги с депозита. Есть ли шансы на раздел квартиры для того из супругов, на кого не зарегистрирована квартира так, как есть версия, что квартира до 2004 года не может делиться в соответствии со статьей 74 СК УКРАИНЫ.есть ли какие-то другие варианты? старый ГК? ЗАКОН О СОБСТВЕННОСТИ?хоть за что-то зацепиться...бюджет был общий

Link to comment
Share on other sites

Квартира куплена до 2004 года. Брак длиться с 1997 года. Куплена за деньги -50% общие сбережения, 50%-РОДИТЕЛИ ОДНОГО ИЗ СУПРУГОВ сняли деньги с депозита. Есть ли шансы на раздел квартиры для того из супругов, на кого не зарегистрирована квартира так, как есть версия, что квартира до 2004 года не может делиться в соответствии со статьей 74 СК УКРАИНЫ.есть ли какие-то другие варианты? старый ГК? ЗАКОН О СОБСТВЕННОСТИ?хоть за что-то зацепиться...бюджет был общий

при чем тут до 2004-го., если раздел имущества сейчас, или у Вас на договорной основе?

Link to comment
Share on other sites

при том, что квартира куплена до 2004 (ст. 74, новый СКУ)года, зарегистрирована на мужа,а значит не может быть признана общей совместной собственностью супругов...

Link to comment
Share on other sites

при том, что квартира куплена до 2004 (ст. 74, новый СКУ)года, зарегистрирована на мужа,а значит не может быть признана общей совместной собственностью супругов...

2011.05.19 Стаття 74. Право на майно жінки та чоловіка, які проживають однією сім'єю, але не перебувають у шлюбі між собою або в будь-якому іншому шлюбі

1. Якщо жінка та чоловік проживають однією сім'єю, але не перебувають у шлюбі між собою або в будь-якому іншому шлюбі, майно, набуте ними за час спільного проживання, належить їм на праві спільної сумісної власності, якщо інше не встановлено письмовим договором між ними.

2. На майно, що є об'єктом права спільної сумісної власності жінки та чоловіка, які не перебувають у шлюбі між собою або в будь-якому іншому шлюбі, поширюються положення глави 8 цього Кодексу.

2002.01.10Стаття 74. Право на майно жінки та чоловіка, які проживають однією сім'єю, але не перебувають у шлюбі між собою

1. Якщо жінка та чоловік проживають однією сім'єю, але не перебувають у шлюбі між собою, майно, набуте ними за час спільного проживання, належить їм на праві спільної сумісної власності, якщо інше не встановлено письмовим договором між ними.

2. На майно, що є об'єктом права спільної сумісної власності жінки та чоловіка, які не перебувають у шлюбі між собою, поширюються положення глави 8 цього Кодексу.

http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/T022947.html

Извините ну не вижу я существенных отличий......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Пользователи