Меня несколько достал Приват


Recommended Posts

Вот именно, на универсльной, мгновенной карте не указано реквизитов владельца. А с фоткой карточка платная, и делается на протяжении 2 недель.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 months later...

Доброго дня.

Така ситуація: був борг на картці Приватбанку, борг сплатив повністю, після того поцікавився чи є щє якісь оплати, чи я щє щось винен банку?

Отримав відповідь: ні, нічого не винен, більше нічого платити не потрібно.Пройшло два тижні, пішов щє раз у банк, щє раз перевірив чи немає боргу, щє раз запитав чи нічого я не винен, ні, відповідають, нічого не винен.
Сьогодні приходить смс: ви винні штраф 850 грн. Я намагаюсь з'ясувати що за штраф, і головне чому коли я сплачував заборгованість мені про нього нічого не сказали, я би сплатив і його, гроші були. Оператор почала мені погрожувати ,що ускладнить моє життя і тд. Це мене роздратувало.
Я йду до банку, з'ясувати чи точно я їм усе сплатив, нічого не винен. Виявляється що є щє комісія 69 грн за користування кредитом. Добре, кажу, я сплачу, ви мені картку закриєте ( в той самий час з періодичністю в півгодини мене дратують дзвінками про те що мені потрібно сплатити штраф)? Так, говорить оператор в банку, закриємо. Кажу, чудово, іду сплачую, і отримую довідку що картка закрита і смс що заборгованості по картці немає.
Далі відповідаю на дзвінок кредитного інспектора, що я не відмовляюсь сплачувати штраф, але тільки після того як суд винесе рішення про правомірность накладення на мене цього штрафу і зобов'яже мене його сплатити. А до того часу я не хочу із ними спілкуватись.

 

Питання:

Чи реальна якась судова тяганина за 850 грн?

Якщо не буде суду чим усе це може обернутись для мене (справ я надалі із ними мати не хочу)?

Чи потрібно отримувати щє якісь довідки від банку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Доброго дня.

Така ситуація: був борг на картці Приватбанку, борг сплатив повністю, після того поцікавився чи є щє якісь оплати, чи я щє щось винен банку?

Отримав відповідь: ні, нічого не винен, більше нічого платити не потрібно.Пройшло два тижні, пішов щє раз у банк, щє раз перевірив чи немає боргу, щє раз запитав чи нічого я не винен, ні, відповідають, нічого не винен.

Сьогодні приходить смс: ви винні штраф 850 грн. Я намагаюсь з'ясувати що за штраф, і головне чому коли я сплачував заборгованість мені про нього нічого не сказали, я би сплатив і його, гроші були. Оператор почала мені погрожувати ,що ускладнить моє життя і тд. Це мене роздратувало.

Я йду до банку, з'ясувати чи точно я їм усе сплатив, нічого не винен. Виявляється що є щє комісія 69 грн за користування кредитом. Добре, кажу, я сплачу, ви мені картку закриєте ( в той самий час з періодичністю в півгодини мене дратують дзвінками про те що мені потрібно сплатити штраф)? Так, говорить оператор в банку, закриємо. Кажу, чудово, іду сплачую, і отримую довідку що картка закрита і смс що заборгованості по картці немає.

Далі відповідаю на дзвінок кредитного інспектора, що я не відмовляюсь сплачувати штраф, але тільки після того як суд винесе рішення про правомірность накладення на мене цього штрафу і зобов'яже мене його сплатити. А до того часу я не хочу із ними спілкуватись.

 

Питання:

Чи реальна якась судова тяганина за 850 грн?

Якщо не буде суду чим усе це може обернутись для мене (справ я надалі із ними мати не хочу)?

Чи потрібно отримувати щє якісь довідки від банку?

Это секта,и отделаться от нее очень не просто,а ваши 850 грн будут и дальше расти,а когда сумма станет поприличней,тогда и подадут в суд

названивать постоянно будут ,нужно просто игнорить,добавить в черный список и не портить себе нервы

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Это секта,и отделаться от нее очень не просто,а ваши 850 грн будут и дальше расти,а когда сумма станет поприличней,тогда и подадут в суд

названивать постоянно будут ,нужно просто игнорить,добавить в черный список и не портить себе нервы

 

Це одноразовий платіж, по ньому немає відсотків. Винесений на окремий рахунок. Сам кредит я сплатив і закрив картку остаточно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Це одноразовий платіж, по ньому немає відсотків. Винесений на окремий рахунок. Сам кредит я сплатив і закрив картку остаточно.

Вы сам "договор" видели? Как выглядело закрытие карты?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Доброго дня.

Така ситуація: був борг на картці Приватбанку, борг сплатив повністю, після того поцікавився чи є щє якісь оплати, чи я щє щось винен банку?

Отримав відповідь: ні, нічого не винен, більше нічого платити не потрібно.Пройшло два тижні, пішов щє раз у банк, щє раз перевірив чи немає боргу, щє раз запитав чи нічого я не винен, ні, відповідають, нічого не винен.

Сьогодні приходить смс: ви винні штраф 850 грн. Я намагаюсь з'ясувати що за штраф, і головне чому коли я сплачував заборгованість мені про нього нічого не сказали, я би сплатив і його, гроші були. Оператор почала мені погрожувати ,що ускладнить моє життя і тд. Це мене роздратувало.

Я йду до банку, з'ясувати чи точно я їм усе сплатив, нічого не винен. Виявляється що є щє комісія 69 грн за користування кредитом. Добре, кажу, я сплачу, ви мені картку закриєте ( в той самий час з періодичністю в півгодини мене дратують дзвінками про те що мені потрібно сплатити штраф)? Так, говорить оператор в банку, закриємо. Кажу, чудово, іду сплачую, і отримую довідку що картка закрита і смс що заборгованості по картці немає.

Далі відповідаю на дзвінок кредитного інспектора, що я не відмовляюсь сплачувати штраф, але тільки після того як суд винесе рішення про правомірность накладення на мене цього штрафу і зобов'яже мене його сплатити. А до того часу я не хочу із ними спілкуватись.

 

Питання:

Чи реальна якась судова тяганина за 850 грн?

Якщо не буде суду чим усе це може обернутись для мене (справ я надалі із ними мати не хочу)?

Чи потрібно отримувати щє якісь довідки від банку?

 

Необходимо было разрезать карту, приложить ее к заявлению с копиями квитанций о том, что у Вас кредит закрыт.

Кроме того, желательно взять выписку или же письмо банка о том, что на данный момент у Вас нет задолженности.

Эти два документа позволят Вам сделать претензии банка безосновательными.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Доброго дня.

Така ситуація: був борг на картці Приватбанку, борг сплатив повністю, після того поцікавився чи є щє якісь оплати, чи я щє щось винен банку?

Отримав відповідь: ні, нічого не винен, більше нічого платити не потрібно.Пройшло два тижні, пішов щє раз у банк, щє раз перевірив чи немає боргу, щє раз запитав чи нічого я не винен, ні, відповідають, нічого не винен.

Сьогодні приходить смс: ви винні штраф 850 грн. Я намагаюсь з'ясувати що за штраф, і головне чому коли я сплачував заборгованість мені про нього нічого не сказали, я би сплатив і його, гроші були. Оператор почала мені погрожувати ,що ускладнить моє життя і тд. Це мене роздратувало.

Я йду до банку, з'ясувати чи точно я їм усе сплатив, нічого не винен. Виявляється що є щє комісія 69 грн за користування кредитом. Добре, кажу, я сплачу, ви мені картку закриєте ( в той самий час з періодичністю в півгодини мене дратують дзвінками про те що мені потрібно сплатити штраф)? Так, говорить оператор в банку, закриємо. Кажу, чудово, іду сплачую, і отримую довідку що картка закрита і смс що заборгованості по картці немає.

Далі відповідаю на дзвінок кредитного інспектора, що я не відмовляюсь сплачувати штраф, але тільки після того як суд винесе рішення про правомірность накладення на мене цього штрафу і зобов'яже мене його сплатити. А до того часу я не хочу із ними спілкуватись.

 

Питання:

Чи реальна якась судова тяганина за 850 грн?

Якщо не буде суду чим усе це може обернутись для мене (справ я надалі із ними мати не хочу)?

Чи потрібно отримувати щє якісь довідки від банку?

Я думаю, что они уже ничего не будут предпринимать, если у Вас есть справка о закрытии.

Советую дождаться суда, а дальше действовать по ситуации.

Когда у Вас заключен договор и какие документы у Вас остались, подтверждающие заключение договора?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Це одноразовий платіж, по ньому немає відсотків. Винесений на окремий рахунок. Сам кредит я сплатив і закрив картку остаточно.

 

Даааа... :blink:  Ух ты......  :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Необходимо было разрезать карту, приложить ее к заявлению с копиями квитанций о том, что у Вас кредит закрыт.

Кроме того, желательно взять выписку или же письмо банка о том, что на данный момент у Вас нет задолженности.

Эти два документа позволят Вам сделать претензии банка безосновательными.

 

 

Я советую вообще никогда не возвращать карты в банк, так как потом ничего не доказать, когда они на руках, то так надёжнее... Ну а если отдавать, то не резать, а содрать просто магнитную ленту или чип выковырять, если чипованная...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я дума, что они уже ничего не будут предпринимать, если у Вас есть справка о закрытии.

Советую дождаться суда, а дальше действовать по ситуации.

Когда у Вас заключен договор и какие документы у Вас остались подтверждающие заключение договора?

 

Абсолютно верно, так как это всё понты на случай прокатит не прокатит...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я советую вообще никогда не возвращать карты в банк, так как потом ничего не доказать, когда они на руках, то так надёжнее... Ну а если отдавать, то не резать, а содрать просто магнитную ленту или чип выковырять, если чипованная...

 

Если идентифицирующие признаки карты будут указаны в заявлении, а сама карта с такими признаками будет идти приложением к заявлению, то я не вижу преград, которые усложнят доказывание того, что Вы например не пользовались картой после ее сдачи.

Вы это просто не могли делать.

Остается еще система электронных платежей, но это уже проблема Привата, что они вовремя не заблокировали возможность пользоваться такой системой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Если идентифицирующие признаки карты будут указаны в заявлении, а сама карта с такими признаками будет идти приложением к заявлению, то я не вижу преград, которые усложнят доказывание того, что Вы например не пользовались картой после ее сдачи.

Вы это просто не могли делать.

Остается еще система электронных платежей, но это уже проблема Привата, что они вовремя не заблокировали возможность пользоваться такой системой.

 

Ну Вы же знаете Приват... Они могут заявить всё что угодно... И то что карты не видели они... И то что отсутствие карты и даже не полученная карта не препятствуют пользованию ею...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну Вы же знаете Приват... Они могут заявить всё что угодно... И то что карты не видели они... И то что отсутствие карты и даже не полученная карта не препятствуют пользованию ею...

... и оператор/кассир - дура дурой, но мы её наказали/уволили, а Вы господин_заёмщик-должник платите нам "наши кровные".

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вы сам "договор" видели? Как выглядело закрытие карты?

Так, бачив.

Я прийшов у банк, попросив виписку офіційну або довідку про те що у мене відсутній борг по кредиту. 

Оператор у банку сказала що мені ще потрібно сплатити 69 грн, тому що це відсоток по кредиту для закриття карти, від був нарахований із 5-ого серпня, а сплатив я борг 4-ого. Тому що на 1-е серпня у мене щє була заборгованість. І тоді зможемо закрити.

Я сплатив у касу, повернувся, оператор мені сказала що у мене боргу по картці немає. Я щє раз перепитав чи на той штраф нараховуються якісь відсотки (пеня, проценти, неустойки, штрафи)? Вона мені сказала що ні.

Це підтвердив оператор по-телефону (розмова записана) і оператор онлайн-чату (розмова збережена)

Видала мені довідку що картка закрита. Прийшла смс від Привату, що боргу по картці у мене немає.

Питаю у оперетора у банку що робити із карткою, вона: хочете викиніть, хочете поріжте, вона більше недійсна.

Після того мені позвонила жінка, сказала мені що вона "нєєбічєскій" старший "інспектор над усіма старшими інспекторами" служби безпеки із розшукової роботи. Я аж розсміявся від того яка вона була "важна".

Намагалась знову мене залякувати і погрожувати.

На усе це я відповів, що коли буде рішення суду у письмовому вигляді яке доведе правомірність накладення на мене цього штрафу (яке, як я сказав ми безумовно будемо оскаржувати) і відповідне рішення суду яке зобовязує мене сплатити цей штраф. Ось тоді і поговоримо, А зараз, кажу, можу дати вам номер мого адвоката, із ним поговорите. На цьому наша розмова закінчилась і більше вони не дзвонили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Даааа... :blink:  Ух ты......  :)

 

 Я щє раз перепитав чи на той штраф нараховуються якісь відсотки (пеня, проценти, неустойки, штрафи)? Вона мені сказала що ні.

Це підтвердив оператор по-телефону (розмова записана) і оператор онлайн-чату (розмова збережена)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

На усе це я відповів, що коли буде рішення суду у письмовому вигляді яке доведе правомірність накладення на мене цього штрафу (яке, як я сказав ми безумовно будемо оскаржувати) і відповідне рішення суду яке зобовязує мене сплатити цей штраф. Ось тоді і поговоримо, А зараз, кажу, можу дати вам номер мого адвоката, із ним поговорите. На цьому наша розмова закінчилась і більше вони не дзвонили.

 

А вот это правильно... Поддерживаю...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

post-15988-0-92500600-1440331549_thumb.j

Необходимо было разрезать карту, приложить ее к заявлению с копиями квитанций о том, что у Вас кредит закрыт.

Кроме того, желательно взять выписку или же письмо банка о том, что на данный момент у Вас нет задолженности.

Эти два документа позволят Вам сделать претензии банка безосновательными.
 

Картку я розрізав. У мене є довідка видана на моє прохання про закриття картки. Якщо є борг по картці вони не закривають її до сплати боргу.

Квитанції я зберіг. Розмови з операторами також.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Так, бачив.

Я прийшов у банк, попросив офіційну виписку або довідку про те що у мене відсутній борг по кредиту.

Оператор сказала що мені ще потрібно сплатити у банку 69 грн, тому що це відсоток по кредиту для закриття карти, нарахований був від із 5-ого серпня, а я сплатив борг 4-ого. Тому що на 1-е серпня у мене була щє заборгованість. Тоді І зможемо закрити.

Я сплатив у касу, повернувся, оператор мені сказала що у мене немає боргу по картці. Я щє раз перепитав чи якісь відсотки нараховуються на той штраф (пеня, проценти, неустойки, штрафи)? Вона мені сказала що ні.

Це підтвердив оператор по-телефону (розмова записана) і оператор онлайн-чату (розмова збережена)

Видала що мені довідку картка закрита. Прийшла смс від Привату, що боргу по картці у мене немає.

Питаю у оперетора у банку що робити із карткою, вона: викиніть хочете, хочете поріжте, вона більше недійсна.

Позвонила жінка мені Після того, що вона мені сказала "нєєбічєскій" старший "інспектор над усіма старшими інспекторами" служби безпеки роботи із розшукової. Я аж розсміявся від того яка вона була "важна".

Намагалась знову мене залякувати і погрожувати.

На усе це я відповів, що коли буде рішення суду у письмовому вигляді яке доведе правомірність накладення штрафу на мене цього (яке, як я сказав безумовно ми будемо оскаржувати) відповідне рішення суду і яке зобовязує мене цей сплатити штраф. Ось тоді і поговоримо, А зараз, кажу, можу дати вам номер мого адвоката, із ним поговорите. На цьому розмова наша закінчилась і вони більше не дзвонили.

И как же выглядел/выглядит договор? Очень любопытно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

И как же выглядел/выглядит договор? Очень любопытно.

 

+10000000000...!!!...))))))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

attachicon.gifsegdsrhdgjhvgjv.jpg

Картку я розрізав. У мене є довідка видана на моє прохання про закриття картки. Якщо є борг по картці вони не закривають її до сплати боргу.

Квитанції я зберіг. Розмови з операторами також.

Теоретически они могут подцепить на Вас долг с 4.08. по 21.08, но думаю проблем возникнуть не должно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

+10000000000...!!!...))))))))

Вибачте друзі, я переплутав договір по картці з договором по депозиту (колись у мене був депозит, гроші я зняв і рахунок закрив уже років із 3 тому).

А той договір по картці, теретично він би десь мав бути, але мені зараз його неохота шукати.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А той договір по картці, теретично він би десь мав бути, але мені зараз його неохота шукати.

 

А Вы попробуйте... Вам ведь охота защищаться не теоретически... Очень всех удивите, если найдёте...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 weeks later...

Приват, Департамент Досудебного Сопровождения, Налепил на дверь ДОСУДЕБНОЕ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Обращение в суд, Наложение аоеста на имущество,Обращение в Милицию для выявления мошенничества и до 17.09 погасить задолженность. Обращаться в Прокуратуру? Что делать? Спасибо!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Приват, Департамент Досудебного Сопровождения, Налепил на дверь ДОСУДЕБНОЕ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Обращение в суд, Наложение аоеста на имущество,Обращение в Милицию для выявления мошенничества и до 17.09 погасить задолженность. Обращаться в Прокуратуру? Что делать? Спасибо!

готовиться к суду и наклеить такую же наклейку на двери банка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Приват, Департамент Досудебного Сопровождения, Налепил на дверь ДОСУДЕБНОЕ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Обращение в суд, Наложение аоеста на имущество,Обращение в Милицию для выявления мошенничества и до 17.09 погасить задолженность. Обращаться в Прокуратуру? Что делать? Спасибо!

1. Снять наклейку. :)

2. А если серьезно, то сначала нужно понять по какому договору у Вас долг, есть ли в этом договоре третейское соглашение.

Если нет, то сходить в суд по месту Вашего жительства и узнать нет ли открытых производств против Вас.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения