Меня несколько достал Приват


Recommended Posts

В окремому провадженні це буде зробити важко.

Треба думати, як оспорити рішення, яким встановлено, що Ви переривали позовну давність.

Думаю, для этого нужно понимать классификацию этих двух договоров. Если это отдельные договора, то и правоотношения по ним отдельные и должны иметь свои р/с. Но это Приват...

Нужно видеть сами эти договора. 

Важно. что указано в "Призначення платежу". Потом переходить к исковой давности. ИМХО.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Не все так просто с юридическими услугами. Взыскивают с тех, кто не знает. Есть уже сложившаяся практика, что взыскивать можно только услуги адвоката, можно говорить о соразмерности  заявленных исковых требований и услуг, надлежащем подтверждении оказания услуг именно по этому делу  и т.д.

 

Я выигрывал несколько дел именно на том основании, что не было подтверждения оказания услуг: актов приема-передачи выполненных работ и т.д.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Добрий день. В мого батька виникла така проблема:Прийшов лист від колекторської компанії ТОВ БА Пристав про заборгованість перед приватбанком в сумі 822,14 грн. В онлайн чаті привата я вияснила, що борг виник після виготовлення карти по зарплаті 07.07.2004 року: від 07/07/2004 00:00:00 -1.50 UAH ЗА ВЫПУСК И ОБСЛУЖ. ИЮНЬ ЗА ВЫПУСК И ОБСЛУЖ. ИЮНЬ після чого борг -0,28 і далі ЗА КРЕДИТ 4.00% ПРЕД. ПЕРІОД і так до 05.05.2009 00:00:00 

В період з 2004 по 2009 рік мій батько отримував заробітну плату на карту приватбанку, але кошти за виготовлення банк не зняв. А в 2009 році борг перевели на бед карту (як вони це називають) склали якийсь односторонній кредитний договір. Після того, як його організацію перевели обслуговуватись в інший банк батько картою не користувався. З 2004 року ні листів ні повідомлень про борг він не отримував. І тут прийшов цей лист щастя та проект судового позову. Адреса вказана невірно, (№телефону давно недійсний, але в 2009 році батько користувався даним номером). Адресата він знайшов тому, що в нас місто невелике і поштарка знала де живе мій батько. Після спілкування в онлайн чаті ми з батьком пішли до управляючої відділенням в нашому місті. Після спілкування ми зрозуміли, що приват - самий класний банк у всесвіті. Також вона дала розпорядження операцоністці щоб вона готувала заяву на реструктуризацію боргу (я так зрозуміла), хоча я сказала, що на реструктуризацію ми не згідні і для банку нічого не винні. Вони нам пропонують оплатити 185 грн, а решту вони нам вибачать. Скажіть який може бути розвиток подій,і як нам поводити себе. Вже пройшла ціла доба, а дзвінка від привата не надходило (вони нам обіцяли переджвонити). Прошу Вашої консультації та допомоги.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 

Вони нам пропонують оплатити 185 грн, а решту вони нам вибачать. Скажіть який може бути розвиток подій,і як нам поводити себе. Вже пройшла ціла доба, а дзвінка від привата не надходило (вони нам обіцяли переджвонити). Прошу Вашої консультації та допомоги.

 

ну приват как приват...

185 грн вы оплАтите, прервете исковую давность, и станете пожизненными должниками приватбанка. Им такие клиенты нужны.

Вам ничего не нужно подписывать, ничего не платить и если на пути встретится вывеска этого банка, не поленитесь перейти на другую сторону.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 

Добрий день. В мого батька виникла така проблема:Прийшов лист від колекторської компанії ТОВ БА Пристав про заборгованість перед приватбанком в сумі 822,14 грн. В онлайн чаті привата я вияснила, що борг виник після виготовлення карти по зарплаті 07.07.2004 року: від 07/07/2004 00:00:00 -1.50 UAH ЗА ВЫПУСК И ОБСЛУЖ. ИЮНЬ ЗА ВЫПУСК И ОБСЛУЖ. ИЮНЬ після чого борг -0,28 і далі ЗА КРЕДИТ 4.00% ПРЕД. ПЕРІОД і так до 05.05.2009 00:00:00 
В період з 2004 по 2009 рік мій батько отримував заробітну плату на карту приватбанку, але кошти за виготовлення банк не зняв. А в 2009 році борг перевели на бед карту (як вони це називають) склали якийсь односторонній кредитний договір. Після того, як його організацію перевели обслуговуватись в інший банк батько картою не користувався. З 2004 року ні листів ні повідомлень про борг він не отримував. І тут прийшов цей лист щастя та проект судового позову. Адреса вказана невірно, (№телефону давно недійсний, але в 2009 році батько користувався даним номером). Адресата він знайшов тому, що в нас місто невелике і поштарка знала де живе мій батько. Після спілкування в онлайн чаті ми з батьком пішли до управляючої відділенням в нашому місті. Після спілкування ми зрозуміли, що приват - самий класний банк у всесвіті. Також вона дала розпорядження операцоністці щоб вона готувала заяву на реструктуризацію боргу (я так зрозуміла), хоча я сказала, що на реструктуризацію ми не згідні і для банку нічого не винні. Вони нам пропонують оплатити 185 грн, а решту вони нам вибачать. Скажіть який може бути розвиток подій,і як нам поводити себе. Вже пройшла ціла доба, а дзвінка від привата не надходило (вони нам обіцяли переджвонити). Прошу Вашої консультації та допомоги.

 

Забудьте про цей банк. Ви їм нічого не повинні платити. Самий гірший варіант для Вас, це дзвінки та спілкування з представниками банка або із колекторами. 

В жодному разі не визнавайте цей борг, вони (Приватбанк) просто шахраї і таким чином намагаються обікрасти довірливих та незнаючих закони людей. 

Кажіть їм, щоб зверталися до суду, якщо вони вважають що їх право порушено. Суд, якщо до нього дійде, їм відмовить в зв'язку із пропуском строку позовної давності, правда є одна обов'язкова умова - заяву про застосування наслідків спливу строку позовної давності Ви повинні заявити в суді.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Дякую за відповіді. Дуже цікаві нюанси. А є якась можливість заставити банк списати взагалі заборгованість? Це ж вони, напевно, будуть нараховувати і нараховувати, а потім скажуть - віддавай квартиру. Але управляюча банком була збита з пантелику тим, що я знаю звідки взявся борг. Бо я це в неї запитала, вона каже - я не готова вам відповісти, я кажу - я готова вам відповісти. Взагалі онлайн спілкування дало мені всю інформацію про борг, напевно вони затупили, але я їх мучила більше години) - в банку я б нічого не добилась - би.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Дякую за відповіді. Дуже цікаві нюанси. А є якась можливість заставити банк списати взагалі заборгованість? Це ж вони, напевно, будуть нараховувати і нараховувати, а потім скажуть - віддавай квартиру. Але управляюча банком була збита з пантелику тим, що я знаю звідки взявся борг. Бо я це в неї запитала, вона каже - я не готова вам відповісти, я кажу - я готова вам відповісти. Взагалі онлайн спілкування дало мені всю інформацію про борг, напевно вони затупили, але я їх мучила більше години) - в банку я б нічого не добилась - би.

Все вірно ні в якому разі нічого не сплачуйте, по телефону нехай Ваш батько, мати і Ви кажуть, що такої людини за цим телефонним номером не має.

Також нічого не пишіть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Дякую за відповіді. Дуже цікаві нюанси. А є якась можливість заставити банк списати взагалі заборгованість? Це ж вони, напевно, будуть нараховувати і нараховувати, а потім скажуть - віддавай квартиру. Але управляюча банком була збита з пантелику тим, що я знаю звідки взявся борг. Бо я це в неї запитала, вона каже - я не готова вам відповісти, я кажу - я готова вам відповісти. Взагалі онлайн спілкування дало мені всю інформацію про борг, напевно вони затупили, але я їх мучила більше години) - в банку я б нічого не добилась - би.

 

Заставити списати неможливо оскільки це їх право мріяти та нараховувати, а ось заставити припинити вимагати від Вас сплати надуманого боргу цілком можливо, але і дуже клопітно. Робіть так я Вам кажуть фахівці на цьому форумі та не шукайте собі додаткових та не дуже приємних пригод. Нічого банк у Вас не забере, якщо звісно Ви самі йому щось не віддасте. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Есть вопрос: должен ли я погашать задолженность по кредитной карте отца(он погиб) или нет, доступ к ней в приват24 имею и задолженность примерно 13тыс грн?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Есть вопрос: должен ли я погашать задолженность по кредитной карте отца(он погиб) или нет, доступ к ней в приват24 имею и задолженность примерно 13тыс грн?

 

Якщо Ви отримали спадщину, то зобов'язані погасити і борг але лише в межах суми прийнятої спадщини.

Якщо спадщину Ви не отримували то платити Ви не зобов'язані і в примусовому порядку стягнуть із Вас борг батька неможливо.

 

P.S. Кредитною карткою користуватися не треба

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вчера на почте наблюдал картину: стоит женщина и читает письмо, на лице недоумение, удивление и испуг, в общем в шоковом состоянии. Я обратил внимание на письмо и "прикололся", в руках у нее ПриХватовское решение суда. Без подписи, без печати, без названия суда, в общем ПриХват опять взялся за старое, начали рассылать самодельные решения судов.

Я ее успокоил, рассказал что это решение "липа" и предложил подать на ПриХват иск о взыскании морального ущерба, если она решится на это, будет весело, учитывая и то, что она регулярно платит.

 

Несколько дней назад почтальон рассказала, что этой женщине ПриХват прислал письмо в котором очень сильно извинялись за присланное "недоразумение".

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Якщо Ви отримали спадщину, то зобов'язані погасити і борг але лише в межах суми прийнятої спадщини.

Якщо спадщину Ви не отримували то платити Ви не зобов'язані і в примусовому порядку стягнуть із Вас борг батька неможливо.

 

P.S. Кредитною карткою користуватися не треба

Приняли наследство или вступили в него? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Приняли наследство или вступили в него? 

У спадщину не можливо вступити, спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину або не прийняти її (ч. 1 ст. 1268 ЦК)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну вот и начали звонки от привата. Сказал, что считаю этот штраф неправомерным и не собираюсь ничего платить, а так же посоветовал обратиться в суд. Но девушка на другом конце провода оооочень грозным и повышенным голосом рассказывала, что этот штраф начислен мне полгода назад (на самом же деле 23.07) и надо срочно его заплатить, иначе хана - будут звонки, угрозы и плохая кредитная история  :lol: В общем, все стандартно. 

 

Я так понимаю, что теперь мне надо ждать звонков от коллекторов. Конечно же, можно и потроллить этих ребят, но для начала хотелось бы уточнить пару вопросов:

 

1. Мне звонит незнакомый человек и сразу же спрашивает мои ФИО. Первым делом я попрошу звонящего назвать свои ФИО, а так же ИНН и название организации, которую он представляет. Обязан ли он это сделать, будучи представителем юр. лица? Если я получу отказ, то спокойно повешу трубку. Далее, будет ли аудиозаписаь данного отказа хоть сколько полезна в суде?

 

2. Насколько мне известно, все разговоры представителей коллекторских фирм с клиентами записываются, но при этом никаких предупреждений о том, что разговор будет записан не звучит. Является ли это нарушением:

 

-  ст. 31 Конституции Украины;

-  ст. 32 Конституции Украины;

-  ст. 306 ГК Украины;

-  ч. 3 ст. 307 ГК Украины;

-  ст. 163 УК Украины;

 

Если да, то как лучше всего зафиксировать это нарушение, чтобы потом в суде можно было его доказать? 

 

3. Если звонящий не отказался идентифицировать себя, то в таком случае я предупреждаю его и начинаю записывать разговор. Выслушиваю кому и сколько я должен. Далее, меня интересует вопрос, почему мне сообщили сведения, составляющие банковскую тайну.

Правда ли то, что независимо от того, что я подписываю в договоре, банк не вправе разглашать сведения, составляющие мою банковскую тайну, а именно: сумму задолженности и платежи по счёту? Имеет ли право банк передавать мои личные данные (ФИО, паспортные данные, ИНН) куда либо, кроме украинского бюро кредитных историй? Можно ли в одностороннем порядке отозвать согласие на предоставление своих личных данных (которое прописано в договоре)? Нужно ли писать такое же письмо коллекторам?

 

Если хоть по одному из этих вопросов мои права нарушены (буду благодарен, если кто-то так же подскажет статьи, которые тут нарушаются) следующим шагом будет просьба выслать мне письменную копию касающегося меня договора, который был заключен между коллекторским агентством и банком и в следствии которого коллекторское агенство получило все необходимые данные. 

 

4. Есть ли в законодательстве Украины статьи, аналогичные этим (РФ):

 

Статья 179. Принуждение к совершению сделки или отказу от её исполнения (угрозы по привлечению органов опеки, выезда оперативной группы);
Статья 213. Хулиганство (неоднократные звонки в ночное время, постоянные звонки в дневное время в пределах одного дня);
Статья 330. Самоуправство (угрозы выездов для описи и ареста имущества).
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 

Ну вот и начали звонки от привата. Сказал, что считаю этот штраф неправомерным и не собираюсь ничего платить, а так же посоветовал обратиться в суд. Но девушка на другом конце провода оооочень грозным и повышенным голосом рассказывала, что этот штраф начислен мне полгода назад (на самом же деле 23.07) и надо срочно его заплатить, иначе хана - будут звонки, угрозы и плохая кредитная история  :lol: В общем, все стандартно. 

 

Я так понимаю, что теперь мне надо ждать звонков от коллекторов. Конечно же, можно и потроллить этих ребят, но для начала хотелось бы уточнить пару вопросов:

 

1. Мне звонит незнакомый человек и сразу же спрашивает мои ФИО. Первым делом я попрошу звонящего назвать свои ФИО, а так же ИНН и название организации, которую он представляет. Обязан ли он это сделать, будучи представителем юр. лица? Если я получу отказ, то спокойно повешу трубку. Далее, будет ли аудиозаписаь данного отказа хоть сколько полезна в суде?

 

2. Насколько мне известно, все разговоры представителей коллекторских фирм с клиентами записываются, но при этом никаких предупреждений о том, что разговор будет записан не звучит. Является ли это нарушением:

 

-  ст. 31 Конституции Украины;

-  ст. 32 Конституции Украины;

-  ст. 306 ГК Украины;

-  ч. 3 ст. 307 ГК Украины;

-  ст. 163 УК Украины;

 

Если да, то как лучше всего зафиксировать это нарушение, чтобы потом в суде можно было его доказать? 

 

3. Если звонящий не отказался идентифицировать себя, то в таком случае я предупреждаю его и начинаю записывать разговор. Выслушиваю кому и сколько я должен. Далее, меня интересует вопрос, почему мне сообщили сведения, составляющие банковскую тайну.

Правда ли то, что независимо от того, что я подписываю в договоре, банк не вправе разглашать сведения, составляющие мою банковскую тайну, а именно: сумму задолженности и платежи по счёту? Имеет ли право банк передавать мои личные данные (ФИО, паспортные данные, ИНН) куда либо, кроме украинского бюро кредитных историй? Можно ли в одностороннем порядке отозвать согласие на предоставление своих личных данных (которое прописано в договоре)? Нужно ли писать такое же письмо коллекторам?

 

Если хоть по одному из этих вопросов мои права нарушены (буду благодарен, если кто-то так же подскажет статьи, которые тут нарушаются) следующим шагом будет просьба выслать мне письменную копию касающегося меня договора, который был заключен между коллекторским агентством и банком и в следствии которого коллекторское агенство получило все необходимые данные. 

 

4. Есть ли в законодательстве Украины статьи, аналогичные этим (РФ):

 

Статья 179. Принуждение к совершению сделки или отказу от её исполнения (угрозы по привлечению органов опеки, выезда оперативной группы);
Статья 213. Хулиганство (неоднократные звонки в ночное время, постоянные звонки в дневное время в пределах одного дня);
Статья 330. Самоуправство (угрозы выездов для описи и ареста имущества).

 

Отвечу по порядку:

 

1. Обязан. А также должен прислать паспортные данные и доверенность на представительство интересов. Все таки банковская тайна.

 

2. Если получите от них запись, кроме того есть целый ряд способов просто заставить их предоставить эту запись.

 

3. Посмотрите условия своего договора.

 

4. Есть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 

1. Мне звонит незнакомый человек и сразу же спрашивает мои ФИО. Первым делом я попрошу звонящего назвать свои ФИО, а так же ИНН и название организации, которую он представляет. Обязан ли он это сделать, будучи представителем юр. лица? Если я получу отказ, то спокойно повешу трубку. Далее, будет ли аудиозаписаь данного отказа хоть сколько полезна в суде?

 

2. Насколько мне известно, все разговоры представителей коллекторских фирм с клиентами записываются, но при этом никаких предупреждений о том, что разговор будет записан не звучит. Является ли это нарушением:

Если да, то как лучше всего зафиксировать это нарушение, чтобы потом в суде можно было его доказать? 

 

3. Если звонящий не отказался идентифицировать себя, то в таком случае я предупреждаю его и начинаю записывать разговор. Выслушиваю кому и сколько я должен. Далее, меня интересует вопрос, почему мне сообщили сведения, составляющие банковскую тайну.

Правда ли то, что независимо от того, что я подписываю в договоре, банк не вправе разглашать сведения, составляющие мою банковскую тайну, а именно: сумму задолженности и платежи по счёту? Имеет ли право банк передавать мои личные данные (ФИО, паспортные данные, ИНН) куда либо, кроме украинского бюро кредитных историй? Можно ли в одностороннем порядке отозвать согласие на предоставление своих личных данных (которое прописано в договоре)? Нужно ли писать такое же письмо коллекторам?

 

 

 

4. Есть ли в законодательстве Украины статьи, аналогичные этим (РФ):

 

1,2. немного дополню. Такие записи не могут быть использованы в суде.

Я бы советовал поступать так, как я советовал в сообщении 2467.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я бы советовал поступать так, как я советовал в сообщении 2467.

 

 

Согласен, что игнорировать их - это самый простой и действенный метод.

 

Но очень ведь хочется хоть как-то подпортить жизнь этим мошенникам. Неужели нельзя ничего поделать, когда сотрудники самого крупного банка в стране звонят тебе по 10-20 раз в день и нарушают при этом немалое количество законов? Они ведь иногда даже липовые решения суда используют.

 

1,2. немного дополню. Такие записи не могут быть использованы в суд.

 

 

Вообще любые записи? Я нашел информацию только о том, что суд не принимает только незаконно сделанные записи - http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/v012p710-11/ed20120412

 

И разве ст. 218 ЦКУ від 16.01.2003 № 435-IV не допускает использование аудиозаписи в качестве доказательства? 
 
Заперечення однією із сторін факту вчинення правочину або оспорювання окремих його частин може доводитися письмовими доказами, засобами аудіо-, відеозапису та іншими доказами. Рішення суду не може грунтуватися на свідченнях свідків. 

 

 

А фоноскопическую экспертизу можно сделать, это поможет? Но насколько я знаю, стоит она очень дорого и тут уже надо быть уверенным, что выиграешь дело. 

 

В общем, если есть хоть какой-то шанс выиграть дело против приватбанка по факту нарушения законов, указанных в п.2 и п.4 моего предыдущего сообщения, я готов за это взяться. Буду очень благодарен за советы и пошаговые инструкции как себя вести при последующих звонках, чтобы собрать все необходимые доказательства. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Согласен, что игнорировать их - это самый простой и действенный метод.

 

Но очень ведь хочется хоть как-то подпортить жизнь этим мошенникам. Неужели нельзя ничего поделать, когда сотрудники самого крупного банка в стране звонят тебе по 10-20 раз в день и нарушают при этом немалое количество законов? Они ведь иногда даже липовые решения суда используют.

 

 

Вообще любые записи? Я нашел информацию только о том, что суд не принимает только незаконно сделанные записи - http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/v012p710-11/ed20120412

 

И разве ст. 218 ЦКУ від 16.01.2003 № 435-IV не допускает использование аудиозаписи в качестве доказательства? 
 

 

А фоноскопическую экспертизу можно сделать, это поможет? Но насколько я знаю, стоит она очень дорого и тут уже надо быть уверенным, что выиграешь дело. 

 

В общем, если есть хоть какой-то шанс выиграть дело против приватбанка по факту нарушения законов, указанных в п.2 и п.4 моего предыдущего сообщения, я готов за это взяться. Буду очень благодарен за советы и пошаговые инструкции как себя вести при последующих звонках, чтобы собрать все необходимые доказательства. 

 

если Вас не предупредили о том, что Вас записывают и Вы не дали согласие, то запись незаконна.

Я бы не стал влазить в такие дебри, но при Вашем большом желании все возможно.

Только результат нормальный специалист не возьмется гарантировать.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 weeks later...

Возможен ли "выезд инспектора з досудовои роботы" надом ???!!!  

У привата все возможно.

В таком случае никого не впускать (для вхождения в жилье нужно исключительно определение о принудительному проникновении), собрать максимальное количество родственников, соседей, друзей для фиксации этого и конечно же обязательно вызвать милицию.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Добрий день. Моя історія (пост № 2462) мала продовження та завершення. Після Вашого форуму я написала на ще один форум (зараз не згадаю), де мені порадили написати на електронну пошту ([email protected]) свою проблему (це виявився сайт, де приватбанк читав скарги). Після того як я описала всю проблему мене повідомили, що заборгованість закрита за рахунок банку. 5 вересня я через онлайн чат запитала чи є заборгованість по батьковому І.К.  Мені сказали, що немає. Ось такий хеппі енд. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Добрий день. Моя історія (пост № 2462) мала продовження та завершення. Після Вашого форуму я написала на ще один форум (зараз не згадаю), де мені порадили написати на електронну пошту ([email protected]) свою проблему (це виявився сайт, де приватбанк читав скарги). Після того як я описала всю проблему мене повідомили, що заборгованість закрита за рахунок банку. 5 вересня я через онлайн чат запитала чи є заборгованість по батьковому І.К.  Мені сказали, що немає. Ось такий хеппі енд. 

 

А можно скриншот или скан письма, где об этом сообщили*?

Прочитав Ваш пост, я Вам скажу больше: Вашего долга не было, Вас просто хотели развести.

Это наверное один из немногих случаев, когда обращение в Приват имело позитивный результат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Це переписка через електронну пошту, читайте знизу вверх. В мене теж виникло таке враження що може боргу й не було, адже дуже швидко вони мені його вибачили.
 
 
Шановна Наталія! 
Отримати довідку по закритим рахунками можливо в будь-якому зручному відділенні ПриватБанку при зверненні власника рахунку, або за дорученням у якій буде вказана інформація, що Ви можете отримувати дані документи. 
З повагою, ПриватБанк!


2014-08-19 13:23 GMT+03:00 >:

 

Добрий день. Дякую за відповідь. Скажіть як я можу впевнитись в тім, що боргу немає? Піти у відділення нашого міста, чи звернутись в онлайн чат?


Mon, 18 Aug 2014 09:16:06 +0300 от Quality management <[email protected]>:

 

Шановна Наталія!
Дякуємо Вам за очікування.
Хочемо повідомити, що заборгованість, яка виникла була погашена за рахунок Банку.
Приносимо свої вибачення за доставлені незручності.
З повагою, ПриватБанк!


2014-08-15 15:19 GMT+03:00 Quality management <[email protected]>:
Добрий день, Наталія!
Дякуємо Вам за звернення!
Інформація знаходиться на контролі у відповідальних фахівців. На жаль, у нас немає можливості повідомити Вас про результат так оперативно, як нам цього хотілося. Але ми просимо Вас проявити терпіння. Як тільки фахівці перевірять дані, ми надамо Вам розгорнуту відповідь у відповідному листі.
Шкодуємо про всі незручності, які Вам доставила описана ситуація.
З повагою, ПриватБанк!
 


2014-08-15 14:39 GMT+03:00
Добрий день. В мого батька виникла така проблема:Прийшов лист від колекторської компанії ТОВ БА Пристав про заборгованість перед приватбанком в сумі 822,14 грн. В онлайн чаті привата я вияснила, що борг виник після виготовлення карти по зарплаті 07.07.2004 року: від 07/07/2004 00:00:00 -1.50 UAH ЗА ВЫПУСК И ОБСЛУЖ. ИЮНЬ ЗА ВЫПУСК И ОБСЛУЖ. ИЮНЬ після чого борг -0,28 і далі ЗА КРЕДИТ 4.00% ПРЕД. ПЕРІОД і так до 05.05.2009 00:00:00 В період з 2004 по 2009 рік мій батько отримував заробітну плату на карту приватбанку, але кошти за виготовлення банк не зняв. А в 2009 році борг перевели на бед карту (як вони це називають) склали якийсь односторонній кредитний договір. Після того, як його організацію перевели обслуговуватись в інший банк батько картою не користувався. З 2004 року ні листів ні повідомлень про борг він не отримував. І тут прийшов цей лист щастя та проект судового позову. Адреса вказана невірно, (№телефону давно недійсний, але в 2009 році батько користувався даним номером). Адресата він знайшов тому, що в нас місто невелике і поштарка знала де живе мій батько. Після спілкування в онлайн чаті ми з батьком пішли до управляючої відділенням в нашому місті. Після спілкування ми зрозуміли, що приват - самий класний банк у всесвіті. Також вона дала розпорядження операцоністці щоб вона готувала заяву на реструктуризацію боргу (я так зрозуміла), хоча я сказала, що на реструктуризацію ми не згідні і для банку нічого не винні. Вони нам пропонують оплатити 185 грн, а решту вони нам вибачать. Скажіть який може бути розвиток подій,і як нам поводити себе. Вже пройшла ціла доба, а дзвінка від привата не надходило (вони нам обіцяли переджвонити). Прошу Вашої консультації та допомоги.


До цього можу додати:  
Диалог № 4183-72202125 - всі мої претензії там викладені.

І.к. мого батька
**********

На реструкткризацію ми не згідні, так як борг виник не з вини мого батька, оплату за виготовлення та обслуговування карти система повинна була зняти автоматично, або з 2004 по 2009 рік мій батько працював, отримував заробітну плату на карту і ні від кого не ховався. На даний момент він є інвалідом ІІ групи по серцево-судинним захворюванням, і подібні претензії зі сторони банку, та колекторських фірм можуть нанести непоправної шкоди здоров"ю. 

Ще хочу додати, що телефон, вказаний в договорі, який банк склав в односторонньому порядку недійсний, адреса також недійсна.

Прошу спілкуватись по данному питанню зі мною, як з представником мого батька через дану електронну пошту. Ще раз повторюю, що для банку батько нічого не винен. Кредитів в Прватбанку ніколи не брав. Кредитний договір, який вказаний в проекті позовної заяви, яку він отримав, він не бачив та підпису під ним він не ставив. Листів-вимог він не отримував. Я вважаю, що винне в данному випадку Шепетівське відділення Приватбанку, яке з якоїсь причини не взяло плату за виготовлення та обслуговування.

Надіюсь на нормальне розв"язання даного питання.  З повагою. 

-- 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения