Recommended Posts

Всім доброго вечора. Уже дописувала в цій темі, також маю справу з прімоколектами) вірніше не я, а мій чоловік, але дзвонять вони виключно мені, тому з  всією серйозністю взялась до справи)) багато взнала для себе з форуму, тільки трохи запізно знайшла вас на теренах інтернету...чоловік за кордоном, на роботі, а листи отримую я. І ось коли прийшов перший лист з погрозами термінової оплати боргу, я з дуру зайшла на їх сайт і оформила онлайн-заявку на розстрочку. при чому вказала паспортні дані ,ІПН і номер справи((( от така я блондинка...мені сказали по телефону що не той випадок, борг великий (10000) і платіть все зразу, або буде вам горе...от я і пішла шукати порад в інтернеті..вирішила нічого не платити, чекати. тоді перечитала ваш форум. пройшло ще 2 чи 3 місяці, прислали документи на розстрочку, де обов'язково потрібно було поставити підпис, інакше не має юридичної сили (так було написано у договорі). Це все я проігнорувала. Але тепер 3-4 рази на день мені дзвонять і говорять , що ми знову не дотримуємось умов договору і не платимо. Тепер вже ліплять нам штрафи, прострочки... Але ж я ніякого договору не підписувала! Чи може бути та електронна заявка визнанням мною своєї заборгованості? І як дійде до суду ,чи можуть вони використовувати цю заяву як офіційний договір...не знаю як правильно це назвати... Буду дуже вдячна за допомогу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 минуты назад, Наталя29 сказал:

Чи може бути та електронна заявка визнанням мною своєї заборгованості?

Вы ведь им ничего не должны как я понял, то о каком признании задолженности Вы пишите... У Вас ведь нет с ними никаких дел, Вы ведь сами пишите...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

взагалі то у 2013 році чоловік взяв кредитну карточку на 5000 у дельта банку, і повністю не закрив його. остання оплата була у тому ж році. потім проблеми з банком, він новими реквізитами не цікавився. і ось цього року з'явились прімоколектори  з вимаганням погасити борги. тому і питаю, якщо справа дійде до суду...а можливо і не дійде...судячи з попередньо написаних постів. цікавить тільки чи має якусь юридичну силу подана заявка?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 минуты назад, Наталя29 сказал:

цікавить тільки чи має якусь юридичну силу подана заявка?

А какая связь между тем, что Вы описали и этим, что пишите сейчас... Ваш муж ведь не давал заявку никакую как я понимаю... А Вы здесь причём...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

5 минут назад, Наталя29 сказал:

якщо справа дійде до суду...а можливо і не дійде...

Вот это скорее всего...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

чоловік то не подавав, то я з переляку заповнила замість нього заявку...і вказала його дані, думала, що серйозна контора...це тепер я вже не така* темна*. ..та і після їхніх розмов зі мною по телефону і їхнього хамства я зрозуміла, хто такі, ці прімоколект і що зробила велику дурницю...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Только что, Наталя29 сказал:

чоловік то не подавав, то я з переляку заповнила замість нього заявку...і вказала його дані, думала, що серйозна контора...це тепер я вже не така* темна*. ..та і після їхніх розмов зі мною по телефону і їхнього хамства я зрозуміла, хто такі, ці прімоколект і що зробила велику дурницю...

Единственное, что за этим может последовать - будут доставать Вас по телефону и письменно.

Телефон смените, или посылайте их... в суд, макулатуру выбрасывайте :)

Поймите, Вы им ничего не должны, так и отвечайте...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

11 минут назад, Наталя29 сказал:

то я з переляку заповнила замість нього заявку...

заполните ещё за кого-то заявку, может ещё кто-то будет должен... Вы насколько серьёзно пишите сейчас...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

14 минут назад, Наталя29 сказал:

чоловік то не подавав, то я з переляку заповнила замість нього заявку...і вказала його дані, думала, що серйозна контора...

Ну или давайте я за Вас заполню куда-то заявку... Понимаю Ваше разочарование, ведь в серьёзных конторах так всегда можно любые данные заполнять за кого угодно...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

11 часов назад, Bolt сказал:

Ну или давайте я за Вас заполню куда-то заявку... Понимаю Ваше разочарование, ведь в серьёзных конторах так всегда можно любые данные заполнять за кого угодно...

Добрый день, Наталя29! Я вот все внимательно читала, и у меня возник вопрос-Вы за мужа заполнили заявку, его паспортные данные, номер его мобильного, телефоны знакомых контактные, его место работы, название фирмы, телефон фирмы, сумму дохода, так? Насколько я знаю, манивео после оформления заявки делает прозвон на мобильный. Скажите, Вам звонили, и Вы за мужа мужским голосом отвечали???

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

11 часов назад, Наталя29 сказал:

))))  отже, продовжую в тому ж дусі) ігнор і ще раз ігнор... дякую

Абсолютно верно... Всё рассчитано только на людское неравнодушие... Исключительно только психология... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 час назад, Alekc58 сказал:

Насколько я знаю, манивео после оформления заявки делает прозвон на мобильный. Скажите, Вам звонили, и Вы за мужа мужским голосом отвечали???

Кстати, да, этот момент я даже упустил...))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

4 часа назад, Alekc58 сказал:

Добрый день, Наталя29! Я вот все внимательно читала, и у меня возник вопрос-Вы за мужа заполнили заявку, его паспортные данные, номер его мобильного, телефоны знакомых контактные, его место работы, название фирмы, телефон фирмы, сумму дохода, так? Насколько я знаю, манивео после оформления заявки делает прозвон на мобильный. Скажите, Вам звонили, и Вы за мужа мужским голосом отвечали???

Доброго дня. Я на сайті Прімоколект оформила заявку про розстрочку заборгованості, коли ще толком і не знала, що це за фірма ...побачила лист з боргом, якісь печатки (потім уже розібралась, що то надруковано на принтері) і почала виясняти в них на сайті як можна вирішити питання. вказала лише паспортні дані і номер справи, який був вказаний у листі. В часи, коли я ще вела якийсь діалог з ними, менеджер сказав по телефону, що ніяку реструктуризацію вони не оформлять, я мушу заплатити всю суму зразу...коли я хотіла створити персональну сторінку в них же на сайті, щоб побачити що там до чого, мені відповіли, що сайт на обробці, там технічні проблеми і це просто так для виду зроблено...і от тоді я почала вже читати всякі форуми, шукати інфу в неті щодо беззаставних кредитів у проблемних банках і що веде за собою часткова неоплата такого кредиту. а сам договір, який прислали на реструктуризацію, я не підписувала.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 минуты назад, Наталя29 сказал:

Доброго дня. Я на сайті Прімоколект оформила заявку про розстрочку заборгованості, коли ще толком і не знала, що це за фірма ...побачила лист з боргом, якісь печатки (потім уже розібралась, що то надруковано на принтері) і почала виясняти в них на сайті як можна вирішити питання. вказала лише паспортні дані і номер справи, який був вказаний у листі. В часи, коли я ще вела якийсь діалог з ними, менеджер сказав по телефону, що ніяку реструктуризацію вони не оформлять, я мушу заплатити всю суму зразу...коли я хотіла створити персональну сторінку в них же на сайті, щоб побачити що там до чого, мені відповіли, що сайт на обробці, там технічні проблеми і це просто так для виду зроблено...і от тоді я почала вже читати всякі форуми, шукати інфу в неті щодо беззаставних кредитів у проблемних банках і що веде за собою часткова неоплата такого кредиту. а сам договір, який прислали на реструктуризацію, я не підписувала.

Так в чём тогда проблема, если ничего не подписывали, ничего не брали Вы у них, если они сами сказали, что ничего не оформляют, а сайт сам сказал, что он на обработке и у него технические проблемы и что он вообще для виду сделанный... 

Так вот я и не понимаю в чём тогда Ваша проблема и чего Вы так переживаете за какую-то несуществующую заявку на нерабочем сайте...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

4 минуты назад, Наталя29 сказал:

Доброго дня. Я на сайті Прімоколект оформила заявку про розстрочку заборгованості, коли ще толком і не знала, що це за фірма ...побачила лист з боргом, якісь печатки (потім уже розібралась, що то надруковано на принтері) і почала виясняти в них на сайті як можна вирішити питання. вказала лише паспортні дані і номер справи, який був вказаний у листі. В часи, коли я ще вела якийсь діалог з ними, менеджер сказав по телефону, що ніяку реструктуризацію вони не оформлять, я мушу заплатити всю суму зразу...коли я хотіла створити персональну сторінку в них же на сайті, щоб побачити що там до чого, мені відповіли, що сайт на обробці, там технічні проблеми і це просто так для виду зроблено...і от тоді я почала вже читати всякі форуми, шукати інфу в неті щодо беззаставних кредитів у проблемних банках і що веде за собою часткова неоплата такого кредиту. а сам договір, який прислали на реструктуризацію, я не підписувала.

Чего-то у Вас несостыковочка в Вашем рассказе, ну может я ошибаюсь...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 минуты назад, Alekc58 сказал:

Чего-то у Вас несостыковочка в Вашем рассказе, ну может я ошибаюсь...

Вот и я не могу суть уловить никак...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 часа назад, Bolt сказал:

Кстати, да, этот момент я даже упустил...))

ніхто не дзвонив..я ж не кредит оформляла. ось такий вигляд має заявка. по телефону, коли черговий раз дзвонили нагадати про те, що вони мають право вимагати сплату боргу, сказали, що сайт неробочий і нічого з того що я там заповнювала, їм невідомо. а вже через пару місяців на мою адресу прислали роздрукований договір на розбивку платежів, який треба було підписати і їм відправити. що я звісно, не зробила. 

20171012_135350[1].jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 минуты назад, Наталя29 сказал:

ніхто не дзвонив..я ж не кредит оформляла. ось такий вигляд має заявка. по телефону, коли черговий раз дзвонили нагадати про те, що вони мають право вимагати сплату боргу, сказали, що сайт неробочий і нічого з того що я там заповнювала, їм невідомо. а вже через пару місяців на мою адресу прислали роздрукований договір на розбивку платежів, який треба було підписати і їм відправити. що я звісно, не зробила. 

20171012_135350[1].jpg

Наконец-то что-то стало проясняться.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

я ж нічого не платила, позовну давність не переривала.. договір ніякий не підписувала. тільки трохи переживала за ту електронну заявку, бо ж вказала паспортні дані. це все, що хотіла дізнатись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 минуту назад, Наталя29 сказал:

я ж нічого не платила, позовну давність не переривала.. договір ніякий не підписувала. тільки трохи переживала за ту електронну заявку, бо ж вказала паспортні дані. це все, що хотіла дізнатись.

Ну тогда всё в порядке и Вам не о чем переживать и не думайте о них... Забудьте и игнорируйте всё общение с ними...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

11 минут назад, Наталя29 сказал:

ніхто не дзвонив..я ж не кредит оформляла. ось такий вигляд має заявка. по телефону, коли черговий раз дзвонили нагадати про те, що вони мають право вимагати сплату боргу, сказали, що сайт неробочий і нічого з того що я там заповнювала, їм невідомо. а вже через пару місяців на мою адресу прислали роздрукований договір на розбивку платежів, який треба було підписати і їм відправити. що я звісно, не зробила. 

Тем более о чём переживать... Не о чем...))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Доброго времени суток! Много тем перечитал на форуме, но все равно интересуют некоторые индивидуальные моменты.
Сначала опишу историю. Был взят "микрозайм" у МаниВео в размере 3000 тыс. гривен, далее был просрочен до 7000 тыс. грн., последний платеж примерно год назад - ноябрь месяц. В феврале этого года пришла смс-ка о том, что долг передан КредитКапиталу и уже составляет около 13 тыс. Сменил номер, и вот звонок на новый номер неделю назад. Уже от ПримоКоллект, рассказали опять взятые с потолка цифры(около 45 000), как и всем предложили "по акции оформить реструктуризацию", да еще и сумму уменьшить до 16 000. 
Я бы и начал бы платить, но зашел на форум, почитал, понял что все угрозы, "договора", звонки и смс - переживу.
Вопрос в чем, на мне записана половина квартиры(пополам с матерью), какой шанс, что дойдет до описи имущества, как часто доходят такие дела до суда, и какие действия предпринимать, если уже до суда дойдет?
Заранее спасибо за ответ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения