Recommended Posts

7 минут назад, Bolt сказал:

Да там тёмный лес для человека, но проблема даже не в том, что слушать не хочет, так ещё поучать пытается в своём заблуждении...

Я Вас навіть не намагався чогось повчати. Веду з Вами суперечку всього навсього

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 минуту назад, Bolt сказал:

Вы это о чём...? В чём процессуальная уникальность подачи иска в суд... Или уникальность подачи заявы о преступлении...

навчіться все таки читати. Написано чітко кожен випадок у людей унікальний. Хтось кредит взяв, хтось поручитель, на когось взяли по підложним документам, просто когось хочуть розвести. То все однакові заяви до суду?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

4 минуты назад, Did Panas сказал:

Я Вас навіть не намагався чогось повчати. Веду з Вами суперечку всього навсього

Мне так показалось... Суперечку о чём...?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 минуты назад, Did Panas сказал:

навчіться все таки читати. Написано чітко кожен випадок у людей унікальний. Хтось кредит взяв, хтось поручитель, на когось взяли по підложним документам, просто когось хочуть розвести. То все однакові заяви до суду?

В том то и дело, что читать надо... Выпадок то уникальный, а процессуальные права у всех абсолютно равные и одинаковые... Поэтому и право подать в суд есть у любого и срок исковой давности для этого не имеет никакого значения...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 минуту назад, Did Panas сказал:

о том шо ви адвокат колекторов

Є такий анекдот.

Прийшла бабка в ощадкасу, а там черги немає. То вона пішла скандалити в поліклініку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

5 минут назад, Did Panas сказал:

о том шо ви адвокат колекторов

Это об этом спор возник... ? Это об этом суперечка оказывается...))

Вы людей подставляете и вводите в заблуждения, а я плохой...

Этот вывод был сделан Вами из чего, из прочтения всей моей деятельности на форуме... неужели успели за несколько часов... я несколько лет старался...))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

6 часов назад, Did Panas сказал:

Тримайте

Вони тільки таку мову розуміють.

_________________ МВ УМВС України

У ______________ області

Підполковнику поліції ________________

Заявник: ____________________________

що проживає за адресою:

_________________________________,

_______________ ____________________

поштовий індекс _________

тел.:-_________________

____________________

 

Со всем уважением, но для начала, т.е. прежде чем обратиться с заявлением о правонарушении рекомендовал бы Вам правильно составить шапку будущего заявления.

Совершенно непонятно в какую организацию обращаетесь. Что такое МВ УМВС України ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

6 часов назад, Did Panas сказал:

ЗАЯВА

про вчинення злочину

Я, _____________________, _________________р. н., та моя дружина неодноразово протягом 2018 року отримуємо телефонні дзвінки з номерів         (____)-_______, (____)-________, (_____)-__________, (044)-390-0583 з погрозами про фізичну розправу мені та моїм близьким. Аргументуючи тим що нібито взятий мною кредит в 2006 році в «_____________»

До цього колекторська компанія ТзОВ «Кредит-капітал» розташована за адресою: м. Львів, вул. Смаль-Стоцького 1 корп 28, в особі директора Хробак Мар’яна Романовича проживаючого  м. Львів вул. Тернопільська, буд. 13а, тел. 098-403-5111. Телефонували що я нібито мав кредит в «______________», я їм особисто надав пояснення та подав заяву ______________р. де чітко вказав, що ___________________________________________________________. Запис телефонних розмов додаю. На питання показати сам договір кредиту між мною та банком згідно ст. 517 ЦК України,  дані особи відмовляються, грублять та використовують нецензурну лексику.

Дана компанія ТзОВ «Кредит-капітал»  розташована за адресою: м. Львів, вул. Смаль-Стоцького 1 корп 28, в особі директора Хробак Мар’яна Романовича проживаючого  м. Львів вул. Тернопільська, буд. 13а, тел. 098-403-5111 Порушили:

1.     стт. 182, 189, 190, 192, 195, 355 Кримінального Кодексу України.

2.     стт.  262, 277, ч. 3 ст. 512, ст. 516, ст. 1076  Цивільно Кодексу України.

3.     стт. 28, 32, 68 Конституції України.

4.     ч.4 ст. 23 Закону України «Про інформацію».

5.     ч.2 та ч.3 ст. 10 Закону України «Про захист Персональних Даних»,

6.     ст. 60, 62 Закону України «Про банки та банківську діяльність».

7.     ч.11 ст.11 Закону України «Захист справ споживачів»

Враховуючи викладене вище, керуючись ст. 55, 56, 214, 215 КПК України,

 Прошу:

1.            Прийняти та невідкладно зареєструвати подану мною заяву про вчинення злочину до Єдиного реєстру досудових розслідувань та видати мені  пам’ятку про процесуальні права та обов’язки.

2.            Розпочати за цією заявою про вчинення злочину досудове розслідування у формі досудового слідства за вчинення дій, які мають ознаки складу злочину, передбаченого 182, 189, 190, 192, 195, 355 Кримінального Кодексу України.

2.1.             стт.  262, 277, ч. 3 ст. 512, ст. 516, ст. 1076  ЦК України.

2.2.             ст. 28, 32, 68, Конституції України.

2.3.             ч.4 ст. 23 Закону України «Про інформацію».

2.4.             ч.2 та ч.3, ст. 10, ст. 21 Закону України «Про захист Персональних Даних»

2.5.             ст. 60, 62 Закону України «Про банки та банківську діяльність».

2.6.             ч.11 ст.11 Закону України «Захист справ споживачів»

Повідомити мене письмово у встановленому законом порядку та строк про початок кримінального провадження та закінчення досудового розслідування вказаного  злочину передбаченого 182, 189, 190, 192, 195, 355 Кримінального Кодексу України. Статтями 262, 277, ч. 3 ст. 512, ст. 516, ст. 1076  ЦК України. Статтями 28, 32, 68 Конституції України. ч.4 ст. 23 Закону України «Про інформацію». ч.2 та ч.3 ст. 10, ст. 21 Закону України «Про захист Персональних Даних», ст. 60, 62 Закону України «Про банки та банківську діяльність», ч.11 ст.11 Закону України «Захист справ споживачів» .

В чем собственно злочин и кого просите привлечь? 

Все вышеуказанное не что иное как набор фраз и некоторый перечень ст. ККУ и ЦКУ при этом совершенно несвязанные с самим повествованием.

Если по такому вот заявлению с дуру или спьяну и откроют производство (в чем сомневаюсь), то сразу же и закроют ( в чем уверен).

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 минуты назад, babaika сказал:

В чем собственно злочин и кого просите привлечь? 

Все вышеуказанное не что иное как набор фраз и некоторый перечень ст. ККУ и ЦКУ при этом совершенно несвязанные с самим повествованием.

Если по такому вот заявлению с дуру или спьяну и откроют производство (в чем сомневаюсь), то сразу же и закроют ( в чем уверен).

В понеділок така заява поїде в поліцію. Про її виправлення опером котрий на тому спеціалізується. Напишу. Вона буде скорегована правильно. В шапці спочатку область стоїть де знаходиться відділок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 минуту назад, Did Panas сказал:

В шапці спочатку область стоїть де знаходиться відділок.

Дуже добре, але відділок саме чого?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

6 минут назад, Did Panas сказал:

В понеділок така заява поїде в поліцію. Про її виправлення опером котрий на тому спеціалізується. Напишу.

Будь ласка напишіть.

До речі, опер на чому спеціалізується, на виправленні помилок?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 минуты назад, babaika сказал:

Будь ласка напишіть.

До речі, опер на чому спеціалізується, на виправленні помилок?

сарказм трохи не в тему. Він добре знає законодавчу базу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

6 минут назад, babaika сказал:

Дуже добре, але відділок саме чого?

Область МВ...)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Только что, Did Panas сказал:

сарказм трохи не в тему. Він добре знає законодавчу базу.

Кто... Опер...)) Не ну Вы правда шутник, да ещё далеки от права...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 минуты назад, Did Panas сказал:

сарказм трохи не в тему. Він добре знає законодавчу базу.

Вам підкажуть так написати, щоб їм потім нічого не робити, а Вас пошити в дурні)

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

6 минут назад, Did Panas сказал:

сарказм трохи не в тему. Він добре знає законодавчу базу.

Сильный опер, такую разностороннюю базу мало кто из адвокатов знает... тем более в разных видах и отраслях права...

Цитата

2.            Розпочати за цією заявою про вчинення злочину досудове розслідування у формі досудового слідства за вчинення дій, які мають ознаки складу злочину, передбаченого 182, 189, 190, 192, 195, 355 Кримінального Кодексу України.

2.1.             стт.  262, 277, ч. 3 ст. 512, ст. 516, ст. 1076  ЦК України.

2.2.             ст. 28, 32, 68, Конституції України.

2.3.             ч.4 ст. 23 Закону України «Про інформацію».

2.4.             ч.2 та ч.3, ст. 10, ст. 21 Закону України «Про захист Персональних Даних»

2.5.             ст. 60, 62 Закону України «Про банки та банківську діяльність».

2.6.             ч.11 ст.11 Закону України «Захист справ споживачів»

Повідомити мене письмово у встановленому законом порядку та строк про початок кримінального провадження та закінчення досудового розслідування вказаного  злочину передбаченого 182, 189, 190, 192, 195, 355 Кримінального Кодексу України. Статтями 262, 277, ч. 3 ст. 512, ст. 516, ст. 1076  ЦК України. Статтями 28, 32, 68 Конституції України. ч.4 ст. 23 Закону України «Про інформацію». ч.2 та ч.3 ст. 10, ст. 21 Закону України «Про захист Персональних Даних», ст. 60, 62 Закону України «Про банки та банківську діяльність», ч.11 ст.11 Закону України «Захист справ споживачів» .

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 минуты назад, Mercato® сказал:

Вам підкажуть так написати, щоб їм потім нічого не робити, а Вас пошити в дурні)

друзі є друзі. І пройшли ми з їми не одні мідні труби. Я за то впевнений що вірно буде все написано.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 минуту назад, Bolt сказал:

Сильный опер, такую разностороннюю базу мало кто из адвокатов знает... тем более в разных видах права...

 

 

1 минуту назад, Bolt сказал:

Сильный опер, такую разностороннюю базу мало кто из адвокатов знает... тем более в разных видах права...

 

це не опер а два різних адвокати мені таке надиктували. А Вас прошу сюди не лізти. Зайсіться чимось корисним. Ви не приємна людина для розмови.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Только что, Did Panas сказал:

друзі є друзі. І пройшли ми з їми не одні мідні труби. Я за то впевнений що вірно буде все написано.

Н-да, наивность человеческая сильна... Часто судьи сами не знают как писать, а тут целый опер...)) Тут у одного уже были друзья весёлые адвокаты, Вы случайно не братья с тяжеловесом...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 минуту назад, Did Panas сказал:

це не опер а два різних адвокати мені таке надиктували.

....Вам надиктовали общие фразы которые необходимо связать, но зачем надиктовали такую массу норм кодексов непонятно. На выбор, что ли?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

12 минут назад, Did Panas сказал:

сарказм трохи не в тему. Він добре знає законодавчу базу.

Знать базу это хорошо, осталось дело за малым, применить эту базу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 минуты назад, Did Panas сказал:

це не опер а два різних адвокати мені таке надиктували.

А, ну понятно, опер рассудит... Что ж Вы позиционировали себя и молчали, что на самом деле ничего не понимаете в этом, пытались спорить и доказывать какие то глупости...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

6 минут назад, Did Panas сказал:

друзі є друзі. І пройшли ми з їми не одні мідні труби. Я за то впевнений що вірно буде все написано.

Может быть, быть может...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения