Recommended Posts

1. Да Вы фантазёр...

2. А смысл...

3. Полностью с Вами согласен...

      1. у них також є програми всяких реструктуризацій. Хоча - да. Нікого живого хтл б домовився ще не приходилось  :)

       2. Це познається з віком. Маю одного чоловягу, який не хорошо поступив з 5 кредиторами, а зараз хочемо відновити репутацію.

       3. Ну хоть шось :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Профильного юриста в нашем райцентре (Городня), к сожалению нет, а Чернигове пока не нашёл. Задача - не платить хотя бы штрафы и проценты.

 

На это вообще никак реагировать не надо... Это пустышка-пугалка, для того посылается специально левыми фирмами, чтобы Вы совершили глупость, Приватсам такие боится посылать...

Никому ничего не платите... Просто игнорируйте всё с ними общение... Никаких писем никому писать не надо!!! Никого не слушайте... Ведь я уверен, что письмо было простое, то есть никто ничего не писал, а при обращении куда то, то они он него откажутся и скажут, что ничего не писали, а это Вы сами себе типа послали... Такие письма простые посылаются специально для того, чтобы Вы сами себя палили... Хотели бы официальное прислать, то прислали бы официально... А так на что Вы собираетесь реагировать...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

    там того договору - одна сторінка заяви в якій написано, що відкривається овердрафт на строк дії карти. Карту чоловік поміняв і на продовження строку кредитування  погодився.  Є нюанс: по Приватівських правилах не могла емітуватись нова картка при наявності прострочок по старій. А що там на балансовому рахунку № 2625 Бог його знає. Я б маршрутом цього нюансу не пішов.

то заява, а не договір. Максимум, на що цей клаптик папіру тягне, так це на складову договору, який повинен бути наданий позичальнику в повному об`ємі и кожна складова мала бути підписана сторонами договору. 

А що там на рахунку, то друга історія, яка актуальна при чинному договорі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

      1. у них також є програми всяких реструктуризацій. Хоча - да. Нікого живого хтл б домовився ще не приходилось   :)

       2. Це познається з віком. Маю одного чоловягу, який не хорошо поступив з 5 кредиторами, а зараз хочемо відновити репутацію.

       3. Ну хоть шось :)

 

1. Ну конечно же есть реструктуризация... То есть новый развод на новые деньги, типа подпишите, признайте всё и платите дальше больше за то чего не брали...

2. А смысл... не уловил... Вот Вы знаете я тоже с виком понял, что всё фигня и особенно репутация, так как она вообще ничего не решает в жизни, а ведь в молодости так казалось это важно...

3.  :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

то заява, а не договір. Максимум, на що цей клаптик папіру тягне, так це на складову договору, який повинен бути наданий позичальнику в повному об`ємі и кожна складова мала бути підписана сторонами договору. 

А що там на рахунку, то друга історія, яка актуальна при чинному договорі.

     Мав можливість іти по цьому шляху пару раз - але не пішов. Тому не буду заперечувати. Результат такого маршруту іншими було б цікаво подивитись при нагоді. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1. Ну конечно же есть реструктуризация... То есть новый развод на новые деньги, типа подпишите, признайте всё и платите дальше больше за то чего не брали...

2. А смысл... не уловил... Вот Вы знаете я тоже с виком понял, что всё фигня и особенно репутация, так как она вообще ничего не решает в жизни, а ведь в молодости так казалось это важно...

3.  :)

    2. Не переймайтесь, нічого особистого.  Я цього дядьку сходу зовсім не зрозумів. А потім сильно зауважав. Уявіть собі  унікума, який готовий відкупитись від своїх боргових неправильностей 10-15 річного забвения. Всякого люду на світі треба.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

    2. Не переймайтесь, нічого особистого.  Я цього дядьку сходу зовсім не зрозумів. А потім сильно зауважав. Уявіть собі  унікума, який готовий відкупитись від своїх боргових неправильностей 10-15 річного забвения. Всякого люду на світі треба.

 

Наверное батюшка напел на исповеди типа про искупление грехов, и решил человек готовиться к будущей жизни, очень захотелось пожить в раю вечно...))) Я таких тоже встречал, тяжело их ломать, но иногда получается... А батюшка наверное засланный агент банковский на проценте...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

      Первая кредитка была сломана и возвращена в отделение банка, взамен выдали новую. После увольнения со срочной службы в октябре 2013 года нигде не работает - в нашем райцентре работу найти невозможно, да и в Чернигове тяжело, так что платить физически не мог (правда и нам не признался про кредит). И всё же писать в банк, чтобы прислали копию договора или нет? Как правильно поступить, ведь по сути ему всучили. Солдат в то время получал 150 грн., естественно он тратил кредит, в основном на еду и потом почему банк молчал, ни одного письменного сообщения.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Наверное батюшка напел на исповеди типа про искупление грехов, и решил человек готовиться к будущей жизни, очень захотелось пожить в раю вечно...))) Я таких тоже встречал, тяжело их ломать, но иногда получается... А батюшка наверное засланный агент банковский на проценте...

    Та нє. Нічого такого, крім впевненості  в свому світогляді. Правда була тверда переднадія, що старі кредитори будуть хотіти хоч щось, ніж нічого. Реальність трохи інакша. Але то інша історія. Мабуть то трохи забагато флуду мимо теми :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

     Мав можливість іти по цьому шляху пару раз - але не пішов. Тому не буду заперечувати. Результат такого маршруту іншими було б цікаво подивитись при нагоді. 

Многие шли этим путём. но в большинстве случаев без успеха, т.к. Приват был в касте неприкасаемых, пока ВСУ не выдал свою позицию и понеслось дальше по всем инстанциям (ссылку на тему я давал немного выше).

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

      Первая кредитка была сломана и возвращена в отделение банка, взамен выдали новую. После увольнения со срочной службы в октябре 2013 года нигде не работает - в нашем райцентре работу найти невозможно, да и в Чернигове тяжело, так что платить физически не мог (правда и нам не признался про кредит). И всё же писать в банк, чтобы прислали копию договора или нет? Как правильно поступить, ведь по сути ему всучили. Солдат в то время получал 150 грн., естественно он тратил кредит, в основном на еду и потом почему банк молчал, ни одного письменного сообщения.

 

Ну это всё лирика, ну всучили и что дальше... Никуда писать не надо..! Никакого договора там нет...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

      Первая кредитка была сломана и возвращена в отделение банка, взамен выдали новую. После увольнения со срочной службы в октябре 2013 года нигде не работает - в нашем райцентре работу найти невозможно, да и в Чернигове тяжело, так что платить физически не мог (правда и нам не признался про кредит). И всё же писать в банк, чтобы прислали копию договора или нет? Как правильно поступить, ведь по сути ему всучили. Солдат в то время получал 150 грн., естественно он тратил кредит, в основном на еду и потом почему банк молчал, ни одного письменного сообщения.

       Можу сказати тільки як би робив/не робив я.   Те, що кредит обслуговувався  якраз і підтверджує, що криміналу в діях сина нема.    Якщо в Приват24 чи у Виписці та ж сума (- 7539,51грн.) і нема можливості робити часткові проплати - я б не писав ?          Якщо б виявив  різницю цифр ( а швидше за все вона там має бути) - тоді писав би в банк щоб розглянути можливості договірного врегулювання і настягувати більше інформації (але ні в якому разі не в Прімоколект).   

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Многие шли этим путём. но в большинстве случаев без успеха, т.к. Приват был в касте неприкасаемых, пока ВСУ не выдал свою позицию и понеслось дальше по всем инстанциям (ссылку на тему я давал немного выше).

    В овердрафтах Приват провалюється по строках давності. А по недійсності договору про овердрафт на картрахунку не зустрічав- там в темі  таке є?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Можу сказати тільки як би робив/не робив я. Те, що кредит обслуговувався якраз і підтверджує, що криміналу в діях сина нема. Якщо в Приват24 чи у Виписці та ж сума (- 7539,51грн.) і нема можливості робити часткові проплати - я б не писав ? Якщо б виявив різницю цифр ( а швидше за все вона там має бути) - тоді писав би в банк щоб розглянути можливості договірного врегулювання і настягувати більше інформації (але ні в якому разі не в Прімоколект).

Разместите на форуме или сбросьте на почту результаты договорного урегулирования.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

    В овердрафтах Приват провалюється по строках давності. А по недійсності договору про овердрафт на картрахунку не зустрічав- там в темі  таке є?

 

А по недийсности он не проваливается, только потому, что его судьи крепко держат...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Разместите на форуме или сбросьте на почту результаты договорного урегулирования.

   я ж сказав "як би робив" . В мене не було ні початку, ні закінчення переговорів з Приватом. З іншими було багато різного. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Разместите на форуме или сбросьте на почту результаты договорного урегулирования.

 

Вот и я хочу это чудо увидеть...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

   я ж сказав "як би робив" . В мене не було ні початку, ні закінчення переговорів з Приватом. З іншими було багато різного. 

 

Ну вот видите... А у меня с ними было много чего... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну вот видите... А у меня с ними было много чего... 

 

Это секта... Попадая туда теряют девственность и становятся зомби... Сам лично это у них в дельте наблюдал, это их логово, там не люди работают, это я Вам гарантирую... Мне показалось, что им или, что то колют или чипы вживляют... (и я сейчас не шучу)...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну вот видите... А у меня с ними было много чего... 

   В мене були тільки спори, які закінчились відмовою по строку давності.   Там про врегулювання навіть питання не виникало і не могло виникнути.   А коли йдеться про діючий договір...  Людина, яка задавали питання, може собі сама вибрати як бути. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

У листі від Прімоколект борг станом на 17.08.2015 р. в розмірі 7539,51 грн., а в виписці - 31.07.2015 р. 7548,35 грн. (більше ніж в листі), а станом на 31.08.2015 р. вже 8168,33 грн..

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

У листі від Прімоколект борг станом на 17.08.2015 р. в розмірі 7539,51 грн., а в виписці - 31.07.2015 р. 7548,35 грн. (більше ніж в листі), а станом на 31.08.2015 р. вже 8168,33 грн..

 

Вас что-то конкретно в этих цифрах удивляет или напрягает... Это просто цифры ни о чём не говорящие...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

У листі від Прімоколект борг станом на 17.08.2015 р. в розмірі 7539,51 грн., а в виписці - 31.07.2015 р. 7548,35 грн. (більше ніж в листі), а станом на 31.08.2015 р. вже 8168,33 грн..

 

Нет никакого листа понимаете, это всё иллюзия... рассчитанная на то чтобы показать Вам какую то деятельность против Вас... С таким же успехом и я мог прислать Вам лист и мог написать, что Вы должны мне 100 тысяч...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Это секта... Попадая туда теряют девственность и становятся зомби... Сам лично это у них в дельте наблюдал, это их логово, там не люди работают, это я Вам гарантирую... Мне показалось, что им или, что то колют или чипы вживляют... (и я сейчас не шучу)...

    И вокруг тишина :)   Адекватні люди є кругом. І в Дельті були, і в Приваті, і в Прімоколекті. Справедливості ради потрібно підкреслити, адекватні тоді, коли вони мають повноваження вирішити питання, яке виникло, а не найняті тільки для виконання на автоматі однотипних функцій. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

У листі від Прімоколект борг станом на 17.08.2015 р. в розмірі 7539,51 грн., а в виписці - 31.07.2015 р. 7548,35 грн. (більше ніж в листі), а станом на 31.08.2015 р. вже 8168,33 грн..

  Що в Приват24? Ви маєте доступ чи ні? 600грн. в місяць на тіло в 2000грн - щось забагато. Там процент десь 40-45 річних. Якщо грубо, то навіть якщо процентна ставка 50% річних, то за 2 роки могло нарости ще 2000процентів. Решта 4000 то що ? Комісія, штрафи, пеня?  

   Думаю, що якщо підійти грамотно: не син піде з пропозицією, а Ви, наприклад через поруку (твердо обмежену сумою і строком) або простим переказом , закривши його зменшений борг Вашим овердрафтом, то шанс домовитись не виключений.   Так виглядає, що Вам потрібно або погодитись з порадами і просто чекати позову, або найтяти юриста і пробувати інші варіанти. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения