Повне погашення кредиту, - як правильно поступити?


Recommended Posts

использовать письмо как туалетную бумажку и отправить обратно.

Меня эти коллекторы просто поражают, пишут бред полный, и на что только рассчитывают? Детский сад какой-то. Ну вы сами подумайте, как они выявлять это собираются?

а это? На каком основании?

вы им позволите что-то осматривать?

Просто они уже достали,днем и ночью звонят,хрень морозят и бред несут!Никто их конечно на порог пускать не будет.просто как их угомонить!В Платинумбанк послали запрос о переуступке долга и откуда этот долг вообще возник!

А эти демоны из агенства в письме написали,если конечно это можно письмом назвать:

Право требования долга по Вашему договору №дог. было отступлено ТОВ Компания по управлению активами "Примоколект-Капитал"!

Скажите это законно?Они разве в праве вымагать,значит банк обязан тоже прислать письмо о переуступке долга?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Скажите это законно?Они разве в праве вымагать,значит банк обязан тоже прислать письмо о переуступке долга?

конечно, не законно. И какая там переуступка, они по доверенности работают, я однажды вынудила их это сказать.

Посылайте их в сад/суд

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Просто они уже достали,днем и ночью звонят,хрень морозят и бред несут! ..........просто как их угомонить!

угомонить их сложно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 weeks later...

Відправив сьогодні листи туди і туди. Побачу швидкість реакціі. У всякому разі, поки не буде відповідей, - платити не буду.

Прийшла відповідь з Укрфінансів - знову стандартне повідомлення те, що банк їм відступив право вимоги по кредиту. І ніяких доказів. Навіть не зволили написати номер договору між ними та банком, не те що копію договору прислати. Тільки по людях почали дзвонити також.

От як мені поступити, - знову відправити листа, тільки офіційного? І пригрозити заявою про здирство?

P.S. А з самого банку - ніякої відповіді на мого листа.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Прийшла відповідь з Укрфінансів - знову стандартне повідомлення те, що банк їм відступив право вимоги по кредиту. І ніяких доказів. Навіть не зволили написати номер договору між ними та банком, не те що копію договору прислати. Тільки по людях почали дзвонити також.

От як мені поступити, - знову відправити листа, тільки офіційного? І пригрозити заявою про здирство?

P.S. А з самого банку - ніякої відповіді на мого листа.

Прокурору _______________ району міста

____________, старшому раднику юстиції

_____________________________________

Юридична адреса: поштовий індекс 00000,

місто ______________, ___________області,

вулиця _____________, будинок номер ____

Номер засобів зв’язку: (000) 000 00 00

_____________________________________,

Поштовий індекс: 00000, місто __________,

__________ області, вулиця _____________,

будинок номер ____

Номер засобів зв’язку: (000) 000 00 00

З А Я В А

Я, _____________________________ з вимогами статті 383 Кримінального кодексу України ознайомлена, а саме що завідомо неправдиве повідомлення суду, прокурору, слідчому або органу дізнання про вчинення злочину - карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років. Ті самі дії, поєднані з обвинуваченням особи в тяжкому чи особливо тяжкому злочині або із штучним створенням доказів обвинувачення, а також вчинені з корисливих мотивів, - караються обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

«_____» _________________ 20___ року між мною та Акціонерним банком «____________________________» укладено договір про надання споживчого кредиту №_______________. Відповідно до умов договору, банк надав мені у тимчасове користування на умовах строковості, платності, забезпеченості з цільовим характером грошові кошти у розмірі _________ грн. 00 коп. (_______ тисяч гривень 00 копійок) із сплатою 17,5 (сімнадцять цілих п’ять десятих) відсотків річних за користування кредитом, з кінцевим терміном повернення « » ____________________ 20____ року. (Копія якого надається)

Зобов’язання за кредитним договором укладеним між мною та банком, виконувались по « » ____________________ 20___ року, що підтверджується квитанціями оплати у кількості ________ шт., (які надаються до заяви.) Мушу зазначити, що під час виконання грошових зобов’язань фінансово-майновий стан моєї родини погіршився, у результаті чого за зазначеним кредитним договором виникла заборгованість у розмірі _________ грн. 00 коп. (_______ тисяч гривень 00 копійок) за останні ___________ місяця.

«_______»_____________ 20___ року, я отримала вимогу від ____________________ компанії про погашення заборгованості за кредитним договором № ____________________ від «_______» _______________ 20___ року. Звертаю увагу на те, що зазначена вимога не від кредитора, а від трете особи, з якою я кредитний договір не укладав.

Відповідно до ст. 60 Закону України "Про банки і банківську діяльність " встановлено, що банківською таємницею, зокрема, є відомості про банківські рахунки клієнтів, фінансово-економічний стан клієнтів та ін. Приватні особи та організації, які при виконанні своїх функцій або наданні послуг банку безпосередньо чи опосередковано отримали конфіденційну інформацію, зобов'язані не розголошувати цю інформацію і не використовувати її на свою користь чи на користь третіх осіб. Тобто банком у порушення вище зазначеної статті розголошується третій особі інформація, яка містить банківську таємницю.

Відповідно до частини 6 статі 23 Закону України «Про інформацію», інформація про особу охороняється законом.

Відповідно до ст. 32 Конституції України визначено, що ні хто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України. Отже, збирання, зберігання, використання та поширення особистої інформації про особу без її згоди є прямим порушенням чинного законодавства.

Крім того, після отримання мною вимоги мені неодноразово телефонували та погрожували (навести погрози) з ____________________ компанії. Зазначені погрози містили ознаки примушування виконати мене цивільно-правові зобов'язання за кредитним договором № ____________________ від «_______» _______________ 20___ року.

Відповідно до ст. 355 Кримінального кодексу України передбачається відповідальність за примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань. Тобто вимога виконати чи не виконати договір, угоду чи інше цивільно-правове зобов'язання з погрозою насильства над потерпілим або його близькими родичами, пошкодження чи знищення їх майна.

Відповідно до ст. 189 Кримінального кодексу України передбачається відповідальність за вимогу передачі чужого майна чи права на майно або вчинення будь-яких дій майнового характеру з погрозою насильства над потерпілим чи його близькими родичами, обмеження прав, свобод або законних інтересів цих осіб, пошкодження чи знищення їхнього майна або майна, що перебуває в їхньому віданні чи під охороною, або розголошення відомостей, які потерпілий чи його близькі родичі бажають зберегти в таємниці, тобто за вимагання, дії Банку можна кваліфікувати за ч. 2 ст. 189 КК України «Вимагання, вчинене за попередньою змовою групою осіб» та ст. 182 КК України «Порушення недоторканості приватного життя».

Враховуючи вище наведене, я вирішила скористуватись своїм правом зазначеним у ст. 97 Кримінального процесуального кодексу України, що заяву про порушення кримінальної справи можливо написати як до правоохоронних органів так і до прокуратури у тому числі і у справах, які не підлягають їх віданню.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 94, 95, 97, 98 КПК України, ст. 182, 189, 355, 383 КК України, Законом України „Про звернення громадян ”, ст. 60 Закону України "Про банки і банківську діяльність ", ст. 23 Закону України «Про інформацію», Конституцією України, Закону України «Про прокуратуру», -

Прошу:

1. Провести Прокуратурою перевірку на підставі ст. 97 Кримінального процесуального кодексу України, за результатами якої прийняти відповідні заходи у відношенні ____________________________________ та ______________________________________. Про результат проведеної перевірки повідомити мене письмово.

Перелік документів, що додаються до заяви:

1. Ксерокопія паспорту на ім’я _____________________.

2. Копія вимоги.

3. Копія кредитного договору № _________________від «_______» ___________20__ року.

4. Копії квитанцій у кількості ____ шт.

З повагою,

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

alfaserv, дякую.

Написав поки-що їм повторного листа такого змісту:

Заява (повторно).

У зв’язку з тим, що я так і не отримав змістовної відповіді на мою попередню заяву, і

з метою моїх намірів повного погашення заборгованості за кредитним договором

№ GP 581558 від 26 червня 2008 з ПАТ «Банк Ренесанс Капітал» та усунення подвійної претензії по кредиту прошу:

1. Надіслати мені нотаріально засвідчені копії підтверджувальних документів про відступлення права вимоги по даному кредиту банком ПАТ «Банк Ренесанс Капітал» на користь TOB «Укрфінанси», або оригінали таких документів чи копії, засвідчені підписом та печаткою TOB «Укрфінанси»;

2. Обгрунтовану відповідь на законність та правомірність нарахування TOB «Укрфінанси» додаткових сум до моєї заборгованості перед ПАТ «Банк Ренесанс Капітал»;

3. Суму боргу, яку потрібно погасити повністю та одноразово, якщо можливо, з максимальним зменшенням загальної суми (про що я прошу у керівництва TOB «Укрфінанси»);

4. Кількість днів з моменту отримання мною листа, протягом яких я повинен погасити заборгованость;

5. Дати письмову згоду вислати мені листа про підтвердження повного погашення заборгованості по даному кредиту при наявності оплати мною заборгованості, зазначеної в листі, та вислати мені лист-підтвердження про відсутність заборгованості по даному кредитному договору та перед TOB «Укрфінанси» з мокрою печаткою.

Хочу нагадати, про статтю 517 п.2 Цивільного кодексу України:

«Боржник має право не виконувати свого обов'язку новому кредиторові до надання боржникові доказів переходу до нового кредитора прав у зобов'язанні.»

Отже, прошу віднестися з розумінням і надати мені змістовну відповідь по всім п’яти пунктам моєї заяви.

Якщо ж я такої відповіді не отрамаю, вимоги платити TOB «Укрфінанси» кошти, як в листах, так і по телефону, буду розцінювати як вимагання, що веде за собою кримінальну відповідальність.

З повагою, Ф.І.О __ / __ / 2012р.

От тільки хотілось би, щоб цей лист ніс офіційний характер. Яким чином його можна зробити таким? Вислати з повідомленням про вручення, чи як?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

alfaserv, дякую.

Написав поки-що їм повторного листа такого змісту:

Заява (повторно).

От тільки хотілось би, щоб цей лист ніс офіційний характер. Яким чином його можна зробити таким? Вислати з повідомленням про вручення, чи як?

И это правильно! Больше бумаги-чище ж...

Все письма нужно отправлять с уведомлением,а лучше с описью. дабы Вам потом не ответили,что ничего не получали,или получали открытку с новым годом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А с описью, это как?

С опись это так: Письмо называете его Последняя надежда оставить меня в покое(или как нибудь еще) в двух экземплярах делаете опись вложений в письмо . Пишете Лист від такой то датти, назву. На почте ,приемщик проверяет вложение в письмо,ставит штампик на описи и один экземпляр отдает Вам.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

С опись это так: Письмо называете его Последняя надежда оставить меня в покое(или как нибудь еще) в двух экземплярах делаете опись вложений в письмо . Пишете Лист від такой то датти, назву. На почте ,приемщик проверяет вложение в письмо,ставит штампик на описи и один экземпляр отдает Вам.

Спасибо, на почте объяснили. Уже отправил.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Сьогодні подумав на рахунок своєї історії і прийшов до одного висновку.

Коротко про історію даної теми:

1. Відправив два простих листа з проханням надати доказ про уступку прав вимоги, - один в банк, другий колекторам. Від банку ніяких відповідей, від колекторів - тільки лист, що по договору з банком я тепер повинен платити їм. При чому суму, яка значно перевищує мій борг.

Звідси висновок:

а) банк продав мій борг за копійки і списав мій борг. Тому і не зреагував на мій лист. Мовляв, нехай тепер колектори роблять, що хочуть. Значить, - банку я тепер не винен.

б) колектори не хочуть показувати договір уступки прав вимоги, тому що там смішна сума, і шлють свого стандартного листа, що я їм повинен платити.

2. Відправив колекторам другий раз листа, тільки офіційного і з описом. І тепер у колекторів є 2 варіанти:

а) прислати все-таки мені копію договору уступки прав вимоги і вимагати у мене погасити борг, зазначений в ньому, без всяких своїх надбавок

б) не присилати мені копії, і не отримати нічого крім загрози отримання кримінальної справи про вимагання по відношенню до мене.

Хотілось би почути думки з цього приводу, дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Сьогодні подумав на рахунок своєї історії і прийшов до одного висновку.

Коротко про історію даної теми:

1. Відправив два простих листа з проханням надати доказ про уступку прав вимоги, - один в банк, другий колекторам. Від банку ніяких відповідей, від колекторів - тільки лист, що по договору з банком я тепер повинен платити їм. При чому суму, яка значно перевищує мій борг.

Звідси висновок:

а) банк продав мій борг за копійки і списав мій борг. Тому і не зреагував на мій лист. Мовляв, нехай тепер колектори роблять, що хочуть. Значить, - банку я тепер не винен.

б) колектори не хочуть показувати договір уступки прав вимоги, тому що там смішна сума, і шлють свого стандартного листа, що я їм повинен платити.

2. Відправив колекторам другий раз листа, тільки офіційного і з описом. І тепер у колекторів є 2 варіанти:

а) прислати все-таки мені копію договору уступки прав вимоги і вимагати у мене погасити борг, зазначений в ньому, без всяких своїх надбавок

б) не присилати мені копії, і не отримати нічого крім загрози отримання кримінальної справи про вимагання по відношенню до мене.

Хотілось би почути думки з цього приводу, дякую.

Пункт 2. б)-и к бабке не ходи! Ничего не пришлют. Будут и дальше кошмарить и пытаться выдушить деньги. Вывод: из обороны переходить в атаку,методы описаны на форуме. Удачи!
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Сьогодні подумав на рахунок своєї історії і прийшов до одного висновку.

Коротко про історію даної теми:

1. Відправив два простих листа з проханням надати доказ про уступку прав вимоги, - один в банк, другий колекторам. Від банку ніяких відповідей, від колекторів - тільки лист, що по договору з банком я тепер повинен платити їм. При чому суму, яка значно перевищує мій борг.

Звідси висновок:

а) банк продав мій борг за копійки і списав мій борг. Тому і не зреагував на мій лист. Мовляв, нехай тепер колектори роблять, що хочуть. Значить, - банку я тепер не винен.

б) колектори не хочуть показувати договір уступки прав вимоги, тому що там смішна сума, і шлють свого стандартного листа, що я їм повинен платити.

2. Відправив колекторам другий раз листа, тільки офіційного і з описом. І тепер у колекторів є 2 варіанти:

а) прислати все-таки мені копію договору уступки прав вимоги і вимагати у мене погасити борг, зазначений в ньому, без всяких своїх надбавок

б) не присилати мені копії, і не отримати нічого крім загрози отримання кримінальної справи про вимагання по відношенню до мене.

Хотілось би почути думки з цього приводу, дякую.

Доброго дня. А у Вас кредит у ін. валюті чи у гривні?
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 weeks later...

Навіть після мого офіційного листа не перестали дзвонити. Я їх "посилаю" - не діє. Все тільки розказують про борг, немов заучені фрази, а мене не слухають. Що, прокурору на них писати, - по іншому такі не розуміють? Чи поки що взірець заяви в прокуратуру їм надіслати? Що хто порадить?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Навіть після мого офіційного листа не перестали дзвонити. Я їх "посилаю" - не діє. Все тільки розказують про борг, немов заучені фрази, а мене не слухають. Що, прокурору на них писати, - по іншому такі не розуміють? Чи поки що взірець заяви в прокуратуру їм надіслати? Що хто порадить?

включи игнор все равно не отстанут ..посылай не посылай у них работа доводить и угнетать ..

лови их на криминале сделай соответствующую расписку звонивших к тебе номеров через заяву оператору и просто через ментов также продублируй в прокуратуре

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 weeks later...

Прийшов з банку лист такого змісту:

"Вашим новим Кредитором по Кредитному Договору № ... являється ТОВ «Укрфінанси» в повному обсязі прав, які раніше належали Банку по Вашому Кредитному Договору.

В зв'язку з вищесказаним, надалі просимо Вас звертатися безпосередньо до ТОВ «Укрфінанси»..."

З «Укрфінансів» відповідей я так і не дочекався. І про законність та правомірність нарахування «Укрфінансами» додаткових сум до моєї заборгованості в тому числі. Чи означає цей лист з банку, що я повинен по закону погасити всю суму, виставлену «Укрфінансами»?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

olf у меня абсолютно идентичная проблема.Также хочу поскорей закрыть кредит,но правильно.Чтобы после погашения я еще кому-то не осталась должна.Начну писать письма в Ренесанс и Укрфинансы как сделали вы,но ответ я думаю получу такой же.Я хочу поскорее закрыть этот кредит так как мне уже грозятся судом и т.д.С ренесанса в устной форме я получила ответ,что не имею больше к ним отношения и все вопросы должна решать только с Укрфинансами,там же мне год называют одну и ту же сумму долга и грозятся судом,сказали,если до 25 мая не закрою кредит,то подадут на меня в суд со всеми вытекающими.Я с Одессы и в Ренесансе дали номер телефона представителя Укрфинансов у нас в городе так как ездить в Киев возможности не имею.Представитель сказал срочно погашать кредит и желательно именно через кассу Ренесанс и именно по реквизитам старого счета Ренесанса,т.е.перевести всю сумму на счет погашения задолженности именно Ренесансу,т.к.я не заплачу комиссию,так как мне необходимо погасить 19000 грн. и комиссия составит при оплате через Приват или Укрсиббанк(на счет конкретно Укрфинансов,т.е.не Ренесансу а именно Укрфинансам) около 1500-2000 грн.Я была в шоке узнав еще и о такой комиссии.Ведь именно по телефону горячей линии Укрфинансов мне сообщили,что я должна внести всю сумму на указанные ими счета через Приват или Укрсиб. и прислали на тел.сообщение с данными реквизитами.

Помогите,пожалуйста,что же конкретно делать?Ранее я получала письмо о том ,что должна уже Укрфинансам и думаю ,что ничего нового они мне и не напишут.

1.Могу ли я действительно закрыть кредит через моего первого кредитора по старым реквизитам и не позвонят ли мне потом с Укрфинансов о том,что я должна была платить им?

2.Кто в этом случае мне выдаст справку о погашении кредита?

3.Какие гарантии,что при закрытии кредита с меня через время опять не потребуют деньги или что вообще выдадут справку о погашении кредита?

Я боюсь,что подадут в суд и будет долгая непонятная возня,которая в конечном итоге приведет еще к большему увеличению долга(про такие случаи мне реально известно).Спасибо заранее.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Финансы мне присылали письма с угрозами неоднократно, причем не только судом, но и криминальным делом. А один раз как-то прислали даже "дубликат" иска в суд. Причем всегда срок погашения был дней 10. Думаю, это их методы, - давить морально.

На сколько мне известно, если долг гасится первому кредитору, то считается погашенным. Выше в теме по этому поводу был ответ. Но я бы разослал им для начала официальные письма, как выше. И они, думаю, будут вынуждены дать ответ, чтоб получить оплату. Бумажки с письмами и слова по телефону - это не доказательства задолженности.

Вот реквизиты:

АТ "Банк Ренесанс Капітал"

вул. Раїси Окіпної, 8-Б, Київ, 02002

ТОВ "Укрфінанси"

вул. Старокиївська, 10 - Г, Київ, 04655

И все же что вы собираетесь делать?

На знаю пока, - хотелось бы услышать здесь совет юриста. Например, является ли письмо, которое прислал мне банк (см выше) доказательством уступки прав требования? На письме стоит штамп регистрации переписки банком, - "Вих. № ... от такого то числа".

Ну, а от "Укрфінансов" вообще пока писем нету. Мое письмо с запросами им вручили 7 мая, - мне пришло уведомление.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Сегодня лично встречалась с представителем Укрфинансов неким Ивановым Михаилом у нас в Одессе.Договорились встретиться в отделении Ренесанса,в кот.брала кредит.Показал удостоверение,я его в этом же отделении и отксерила,а также вручил бумагу о структуре долга на сегодняшний день о сумме долга,счетах для оплаты.Также в ней написано"что согласно ГК Украины ст.1082 п.2 возможно осуществить оплату долга по реквизитам Ренесанса без оплаты комиссии" также о том что в течении 7 дней после погашения задолженности по адресу регистрации пришлют уведомление о погашении кредита.Начальник отделения также присутствовала при данном разговоре и так же все подтвердила.Многие клиенты спокойно и без проблем закрыли свой кредит внеся сумму долга в Ренесанс по старым реквизитам-так они мне все обьяснили.Я в среду решила закрыть кредит т.к. мне надоела эта возня,беготня,и думаю,что проблем не возникнет.В любом случае я вношу всю сумму на мой старый счет,это уже плюс,а не на какие-то непонятные счета.Но все же проверю ст.1082.Также мне обьяснили,что первый или новый кредитор обязательно в письменном виде должен уведомить о переуступке прав и не важно кто,меня уведомил ранее Ренесанс письмом в котором и указал сумму долга и все мои данные,т.что опять писать письмо Ренесансу смысла не имеет,а от представителя Укрфинансов я сегодня также лично получила документ и окончательно решила закрыть кредит.Тянуть до суда не хочу,а тем более непонятно в нашей прекрасной стране какое решение он еще и вынесет...Вобщем буду платить......

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Сегодня лично встречалась с представителем Укрфинансов неким Ивановым Михаилом у нас в Одессе.Договорились встретиться в отделении Ренесанса,в кот.брала кредит.Показал удостоверение,я его в этом же отделении и отксерила,а также вручил бумагу о структуре долга на сегодняшний день о сумме долга,счетах для оплаты.Также в ней написано"что согласно ГК Украины ст.1082 п.2 возможно осуществить оплату долга по реквизитам Ренесанса без оплаты комиссии" также о том что в течении 7 дней после погашения задолженности по адресу регистрации пришлют уведомление о погашении кредита.Начальник отделения также присутствовала при данном разговоре и так же все подтвердила.Многие клиенты спокойно и без проблем закрыли свой кредит внеся сумму долга в Ренесанс по старым реквизитам-так они мне все обьяснили.Я в среду решила закрыть кредит т.к. мне надоела эта возня,беготня,и думаю,что проблем не возникнет.В любом случае я вношу всю сумму на мой старый счет,это уже плюс,а не на какие-то непонятные счета.Но все же проверю ст.1082.Также мне обьяснили,что первый или новый кредитор обязательно в письменном виде должен уведомить о переуступке прав и не важно кто,меня уведомил ранее Ренесанс письмом в котором и указал сумму долга и все мои данные,т.что опять писать письмо Ренесансу смысла не имеет,а от представителя Укрфинансов я сегодня также лично получила документ и окончательно решила закрыть кредит.Тянуть до суда не хочу,а тем более непонятно в нашей прекрасной стране какое решение он еще и вынесет...Вобщем буду платить......

НУ НУ а после локти кусать не ты первая которую так разводят
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну а что вы предлагаете делать,я оплачиваю всю сумму долга в первому кредитору на свой счет.Если можете,что-то конкретное посоветовать,буду благодарна

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну а что вы предлагаете делать,я оплачиваю всю сумму долга в первому кредитору на свой счет.Если можете,что-то конкретное посоветовать,буду благодарна

[/quote

у тебя прекрасная возможность прекратить выплаты до тех пор пока официально по посте с уведомлением под твою роспись ты получиш все с документы с выписками и щетов для тебя важно вы с поточного твоего щета.

откуда ты знаеш и почему так уверена что ты реально начала пользоватся финансовой послугой и наступил момент начисления процентов :rolleyes: и не яв

ляется ли сама процедура смены редитора попросту легализацией того чего небыло ...

ну кто тебя туда воще тянул какого поперлась в стаю разводил и не взяв свидетелей и диктофона ...

они зарабатывают на таких разводах это их работа --кусок хлеба...

ну подумай о себе и семье лучше юристам заплати ...или на крайний случай положи сумму на нотариальный депозит тогда к тебе воще никаких притензий не будет . и им за не расторопность и за потраченные нервы и время

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Финансы мне присылали письма с угрозами неоднократно, причем не только судом, но и криминальным делом. А один раз как-то прислали даже "дубликат" иска в суд. Причем всегда срок погашения был дней 10. Думаю, это их методы, - давить морально.

На сколько мне известно, если долг гасится первому кредитору, то считается погашенным. Выше в теме по этому поводу был ответ. Но я бы разослал им для начала официальные письма, как выше. И они, думаю, будут вынуждены дать ответ, чтоб получить оплату. Бумажки с письмами и слова по телефону - это не доказательства задолженности.

Вот реквизиты:

АТ "Банк Ренесанс Капітал"

вул. Раїси Окіпної, 8-Б, Київ, 02002

ТОВ "Укрфінанси"

вул. Старокиївська, 10 - Г, Київ, 04655

На знаю пока, - хотелось бы услышать здесь совет юриста. Например, является ли письмо, которое прислал мне банк (см выше) доказательством уступки прав требования? На письме стоит штамп регистрации переписки банком, - "Вих. № ... от такого то числа".

Ну, а от "Укрфінансов" вообще пока писем нету. Мое письмо с запросами им вручили 7 мая, - мне пришло уведомление.

Нужно письмо на официальном бланке или с печатью первичного кредитора, что он переуступил право требования такому-то.

Если второй переуступил третьему, то такое же письмо нужно от него.

Ну а что вы предлагаете делать,я оплачиваю всю сумму долга в первому кредитору на свой счет.Если можете,что-то конкретное посоветовать,буду благодарна

Вы решили заплатить или воспользоваться юридической помощью?
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения