Кредекс Финанс , кто сталкивался с этой компашкой?


Recommended Posts

Угрожают что заберут автомобиль что деньги выбьют как-бы мне этого не хотелось что не какой суд мне не поможет что мол нам по барабану! Но я общалась с многими людьми и с теми кто работают в банках все говорят что ничего они не сделают коллекторы в нашей стране вне закона они только пугают и ищут слабых людей а у нас их очень много!

Зачем Вы с ними вообще общаетесь? Это же пустая болтавня которая портит Вам настроение!

А что говорит Вам Ваш юрист и записываете ли Вы разговоры с коллекторами?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Зачем Вы с ними вообще общаетесь? Это же пустая болтавня которая портит Вам настроение!

А что говорит Вам Ваш юрист и записываете ли Вы разговоры с коллекторами?

Запись не канает нигде юрист говорит тоже что и вы разговариваю они ведь звонят с разных номеров я кидаю трубку они перезванивают
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

У кого какие новости по КФ ?

На мои запросы выслать документы, присылают всякий бред, 3 раза просил прислать бумаги нотариально заверенные, присылают только с какой то левой печатью с инициалами Сичик М.В.

Так же некоторые пункты договора отсутствуют, видно что когда делали копию наложили бумагу чтобы не было видно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Здравствуйте.У меня та же проблема. В феврале 2011 года взяла кредит в Индекс банке сейчас называется Агриколь банк.неделю назад позвонил мужик из КФ и сказал что я должна заплатить 15 тысяч через 3 дня сказала что пойду в банк .Звонил еще один раз не представился сказал что смс перешлет реквизиты сказал заплатить уже 14 тысяч Я год платила и брала 15 тысяч Опять сказала что пойду в банк

Вчера ходила в банк . Девица из банка сказала что есть три варианта: заплатить,не платить или подавать в суд.Банк никаких писем не присылал.В договоре негде не прописано что банк может перепродать или передать Кф мой долг.Жду звонка буду просить выслать документы с настоящими печатями а не туфту.Кто что мне посоветует? все что написано на форуме внимательно прочитала.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Здравствуйте.У меня та же проблема. В феврале 2011 года взяла кредит в Индекс банке сейчас называется Агриколь банк.неделю назад позвонил мужик из КФ и сказал что я должна заплатить 15 тысяч через 3 дня сказала что пойду в банк .Звонил еще один раз не представился сказал что смс перешлет реквизиты сказал заплатить уже 14 тысяч Я год платила и брала 15 тысяч Опять сказала что пойду в банк

Вчера ходила в банк . Девица из банка сказала что есть три варианта: заплатить,не платить или подавать в суд.Банк никаких писем не присылал.В договоре негде не прописано что банк может перепродать или передать Кф мой долг.Жду звонка буду просить выслать документы с настоящими печатями а не туфту.Кто что мне посоветует? все что написано на форуме внимательно прочитала.

Нужно затребовать письменно подтверждение уступки права требования.

Ваша задолженность реальна?

У кого какие новости по КФ ?

На мои запросы выслать документы, присылают всякий бред, 3 раза просил прислать бумаги нотариально заверенные, присылают только с какой то левой печатью с инициалами Сичик М.В.

Так же некоторые пункты договора отсутствуют, видно что когда делали копию наложили бумагу чтобы не было видно.

Пожалуйтесь в прокуратуру.

Если не поможет, можно обратится с иском в суд, в обеспечение иска потребовать истребовать данные договора.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНА КОНСУЛ-ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ ДИПЛОМАТИЧНОГО КОРПУСУ

ЙОГО ВЕЛИЧНОСТІ ГОСУДАРА ТИТУЛЬНОГО СУВЕРЕННОГО НАРОДУ УКРАЇНИ

ФІНАНСОВИЙ АГЕНТ ДЕРЖАВИ УКРАЇНА

АГЕНЦІЯ УПРАВЛІННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ

ZT23EA-ZST20E, КВЕД 67.11.0

Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:

Україна 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, тел. +38 046 2 61-44-11

23-08-12 від 23 серпня 2012 року

Генеральному директору ТОВ «Кредекс Фінанс»

Сичик Л.В.

Копії: ПАТ «Креді Агріколь Банк»

Національному Банку України

Міністерству Фінансів України

Міністерству економіки України

Службі Безпеки України

Держфінмоніторингу України

На Ваш лист № 0120/574 від 15.08.2012р.

Зовнішньоекономічний Фінансовий Агент Держави Україна – органайзер фінансової системи зовнішньоекономічного загальнодержавного управління – органайзер класифікаційної системи зовнішньоекономічних фінансових операцій за реєстром ОВЕД, розглянув Ваш лист № 0120/574 від 15.08.2012р.

Текст цього листа має всі підстави бути розглянутим у якості доказу нелегальної (не легітимної) діяльності ТОВ «Кредекс Фінанс». Всі без винятку факт-операції, фактор-операції та факторія-операції здійснюються виключно в режимі господарських операцій. Такі господарські операції виконуються виключно за положеннями ст.ст. 52-54 Господарського Кодексу України. Кваліфікаційні реєстри суб’єктів факт-операцій, фактор-операцій та факторія-операцій ведуться в режимі 9-го розділу фінансового плану рахунків (надзвичайні події).

ТОВ «Кредекс Фінанс» ‑ юридична особа з системи юрисдикції громад нації при країні Україна. Всім без винятку юридичним особам з системи юрисдикції громад нації при країні Україна заборонена будь-яка правова діяльність в будь-яких правоздатностях, в межах яких обертаються боргові зобов’язання. ТОВ «Кредекс Фінанс» не мало, не має і ніколи не буде мати повноважень на здійснення операцій з боргами. ТОВ «Кредекс Фінанс» оперує виключно заборгованостями. Заборгованості і боргованості знаходяться в різних фінансових системах.

ТОВ «Кредекс Фінанс» ‑ націонал-сервус, а не націонал-Клієнт. Статус націонал-Клієнта надається виключно в системі Зовнішньоекономічного Фінансового Агента Держави Україна. В стратифікаційних реєстрах Зовнішньоекономічного Фінансового Агента Держави Україна ТОВ «Кредекс Фінанс» не значиться. Всім без винятку сервусам заборонено оперувати такими поняттями, як право вимоги, вимога, вимога боргу. Всі без винятку сервуси не мають навіть справедливості. Сервуси, тобто фізичні особи і юридичні особи, які не внесені до реєстру національного стандарту КІСЕ, знаходяться не в країні Україна , а при країні Україна.

Це означає, що ТОВ «Кредекс Фінанс» оперує не грошовими вимогами, а квазі-грошовими вимогами. Грошей в системі Національного Банку України (м. Київ) не існує. В системі Національного Банку України (м. Київ) існують не гроші, а квазі-гроші. Квазі-грошові операції – це виключно товарні операції, які моніторяться системою державних фінансових послуг. Система державних фінансових послуг і система фінансового зовнішньоекономічного загальнодержавного управління взаємодоповнюють одна одну.

Система фінансового зовнішньоекономічного загальнодержавного управління разом з системою Міжвідомчої Інтерпол-Колегії протидії фінансово-економічному тероризму не вбачають можливості кваліфікувати Ваш лист № 0120/574 від 15.08.2012р. у якості вимоги фактор-боргу. Національний Банк України (м. Київ) ліцензій на фактор-боргові операції не надає, але це зовсім не означає, що фактор-боргові операції здійснюються поза увагою системи фінансового зовнішньоекономічного загальнодержавного управління.

Розгляд всіх спірних питань по факт-операціям, фактор-операціям та факторія-операціям здійснюється в системі Судово-Фінансового Арбітражу Титульного Суверенного Народу України.

Зовнішньоекономічний Фінансовий Агент Держави Україна

В.В.Рибалочко

что Вы курите? Подеделитесь ! :))))))))
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

что Вы курите? Подеделитесь ! :))))))))

Вы похоже тоже))) :rolleyes:

Юмор хорошее качество.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Кто нибудь подскажет, что реально делать с КФ?

это смотря что они с вами делают.

У нас есть преимущество перед ними - мы умеем читать, думать и слЫшать, а вот их там этому не учат. Так что воспользуйтесь своими умениями и почитайте форум, я уверена, что вы найдете ответ на свой вопрос.

Но а если вдруг захотите услышать советы насчет конкретно вашей ситуации, то будем рады помочь. Если расшИрите и углУбите свой вопрос, конечно :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Кто нибудь подскажет, что реально делать с КФ?

пишите заявление в прокуратуру. тоже ходили, звонили, требовали. После того как прокуратура приняла заявление - след простыл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Кто нибудь подскажет, что реально делать с КФ?

Можете ничего не делать. Из КФ уходят люди, и много уходящих - юристы-судебники, а новых набирают - зеленых и сопливых, которые и иск написать нормально не могут. С их оплатой своим сотрудникам и постоянным невыполнением обещаний - за себя в ближайшее время можете не бояться :))).
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Кто нибудь подскажет, что реально делать с КФ?

В теме описано, какие действия нужно предпринимать
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Может ли КФ применять штрафные санкции и начисление процентов?

стандартные % по кд не начисляет - это фин компания, а не банк.

Штрафные санкции - применит.

Начислит 3% по 625 ГКУ

и если предусмотрено кд двойную учетную ставку НБУ, то ее тоже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Запись не канает нигде юрист говорит тоже что и вы разговариваю они ведь звонят с разных номеров я кидаю трубку они перезванивают

Аннушка. как у Вас идут дела? Есть какие-нибудь новости ???

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Аннушка. как у Вас идут дела? Есть какие-нибудь новости ???

Добрый день пока новостей нет 31 заседание суда звонили с КФ я их послала и больше не звонят
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 weeks later...

Добрый день пока новостей нет 31 заседание суда звонили с КФ я их послала и больше не звонят

Добрый день сегодня был суд у нас опять перенесли на 12 декабря явился представитель от КФ что-то шамкал но конкретно сказать им нечего даже договор не принес вот такие новости
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 weeks later...

Добрый день забрала письма сегодня завтра отправлю. Юрист дал совет для моих коллег по этому делу писать письмо на банк на КФ и прокурору Киева чем больше людей это сделают тем больше шансов что это дело будет рассматривать. если нет возможности пойти к юристу чтоб он составил письмо (мне обошлось это в 400гр в Киеве)оно идет одно только разный адрес пишите своими словами если нужны адреса в Киеве главные офисы пишите я дам Людидавайте попробуем один в поле не воин это новая у них шняга так что они не совсем готовы к нашим действиям Удачи всем!!

Абсолютно согласен: один в поле не воин!!!

Были вопросы, и на других ветках тоже: передача банком коммерческой тайны третьим лицам без согласия заемщика, и что с этим делать. Можно ли использовать эти нарушения в суде. Сугубо мое мнение для суда это не предмет спора и т.п., а вот если пойти подругой схеме: это нарушение банком лицензионных условий, т.е. обращаться в НБУ с требованием лишить Укрсиб лицензии на осуществление банковской деятельности. Я понимаю, что звучит космически не выполнимо. но если это будет не разовое обращение. а массовое, может быть принесет какие-то плоды, хотя бы, как минимум, я надеюсь, Укрсиб в дальнейшем не будет так тупо сливать наши долги своим-же мошенникам типа Кредикс Финанс или кей-коллект.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Доброго всім дня! Маю таку ж проблему з Кредекс. Вирішив посудитись. Можливо хтось порадить або комусь буде корисно. Для початку написав офіційного листа на укрсиб, текст :

""""""

Голові Правління

АТ «Укрсиббанк»

Філіпу Жоаньє

Заява

Між мною та АТ «Укрсиббанк» був укладений кредитний договір №… від … надалі Договір. Відповідно до п. Договору «…» та ст. 1077, 1078, 1082 Цивільного кодексу України та договору факторингу №... від 20.04.2012р. була передача права грошової вимоги до ТОВ «Креденс Фінанси».

Відповідно до Статті 1076 Цивільного кодексу України Банк гарантує таємницю банківського рахунка, операцій за рахунком і відомостей про клієнта.

Відомості про операції та рахунки можуть бути надані тільки самим клієнтам або їхнім представникам. Іншим особам, у тому числі органам державної влади, їхнім посадовим і службовим особам, такі відомості можуть бути надані виключно у випадках та в порядку, встановлених законом про банки і банківську діяльність.

Зазначу, що Статтею 60 Закону України “Про банки і банківську діяльність” встановлено, що банківською таємницею, зокрема, є відомості про банківські рахунки клієнтів, фінансово-економічний стан клієнтів та ін. Приватні особи та організації, які при виконанні своїх функцій або наданні послуг банку безпосередньо чи опосередковано отримали конфіденційну інформацію, зобов’язані не розголошувати цю інформацію і не використовувати її на свою користь чи на користь третіх осіб.

Стаття 62 Закону України “Про банки і банківську діяльність” містить порядок розкриття банківської таємниці, відповідно до якого інформація, яка містить банківську таємницю, розкривається банками на письмовий запит або з письмового дозволу власника такої інформації; на письмову вимогу суду або за рішенням суду органам прокуратури, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ та деяким іншим державним органам.

Згідно з частиною 6 Статті 23 Закону України “Про інформацію”, інформація про особу охороняється законом. Статтею 32 Конституції України визначено, що ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України. А отже, збирання, зберігання, використання та поширення особистої інформації про особу без її згоди є прямим порушенням чинного законодавства.

Зауважу, що інформацію про позичальників (обсяг боргу, відсоткова ставка, застава, персональні дані боржника) банк не має права розголошувати, оскільки такі дані вважаються таємницею.

Особливо хочу зазначити, що ніякої згоди, ні письмової ні усної, на розголошення моїх даних я нікому, а особливо Банку не надавав.

Таким чином, прошу Вас в 30 денній термін, відповідно до Закону України "Про звернення громадян" надати мені обґрунтовану та вичерпну відповідь з посиланням на норми чинного законодавства, чому банком по відношенню до мене були грубо порушені норми чинного законодавства України та Конституції України, а саме норми зазначенні: в Статті 1076 Цивільного кодексу України, в Статті 60 Закону України “Про банки і банківську діяльність”, в Статті 62 Закону України “Про банки і банківську діяльність”, та, особливо в статті 32 Конституції України.

"""""

Після відповіді подам позовну заяву до суду з вимогою компенсації моральної шкоди відповідно до ч 2. ст 1076. Банківська таємниця

2. У разі розголошення банком відомостей, що становлять банківську таємницю, клієнт має право вимагати від банку відшкодування завданих збитків та моральної шкоди.

На кредикс написав офіційний запит з вимогою придявити всі документи. чекаю...

Огромное спасибочки!!!

Можете кинуть в эфир заяву накредекс? Заранее благодарен.

У меня эта проблема только началась

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Доброго всім дня! Маю таку ж проблему з Кредекс. Вирішив посудитись. Можливо хтось порадить або комусь буде корисно. Для початку написав офіційного листа на укрсиб, текст :

""""""

Голові Правління

АТ «Укрсиббанк»

Філіпу Жоаньє

Заява

Між мною та АТ «Укрсиббанк» був укладений кредитний договір №… від … надалі Договір. Відповідно до п. Договору «…» та ст. 1077, 1078, 1082 Цивільного кодексу України та договору факторингу №... від 20.04.2012р. була передача права грошової вимоги до ТОВ «Креденс Фінанси».

Відповідно до Статті 1076 Цивільного кодексу України Банк гарантує таємницю банківського рахунка, операцій за рахунком і відомостей про клієнта.

Відомості про операції та рахунки можуть бути надані тільки самим клієнтам або їхнім представникам. Іншим особам, у тому числі органам державної влади, їхнім посадовим і службовим особам, такі відомості можуть бути надані виключно у випадках та в порядку, встановлених законом про банки і банківську діяльність.

Зазначу, що Статтею 60 Закону України “Про банки і банківську діяльність” встановлено, що банківською таємницею, зокрема, є відомості про банківські рахунки клієнтів, фінансово-економічний стан клієнтів та ін. Приватні особи та організації, які при виконанні своїх функцій або наданні послуг банку безпосередньо чи опосередковано отримали конфіденційну інформацію, зобов’язані не розголошувати цю інформацію і не використовувати її на свою користь чи на користь третіх осіб.

Стаття 62 Закону України “Про банки і банківську діяльність” містить порядок розкриття банківської таємниці, відповідно до якого інформація, яка містить банківську таємницю, розкривається банками на письмовий запит або з письмового дозволу власника такої інформації; на письмову вимогу суду або за рішенням суду органам прокуратури, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ та деяким іншим державним органам.

Згідно з частиною 6 Статті 23 Закону України “Про інформацію”, інформація про особу охороняється законом. Статтею 32 Конституції України визначено, що ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України. А отже, збирання, зберігання, використання та поширення особистої інформації про особу без її згоди є прямим порушенням чинного законодавства.

Зауважу, що інформацію про позичальників (обсяг боргу, відсоткова ставка, застава, персональні дані боржника) банк не має права розголошувати, оскільки такі дані вважаються таємницею.

Особливо хочу зазначити, що ніякої згоди, ні письмової ні усної, на розголошення моїх даних я нікому, а особливо Банку не надавав.

Таким чином, прошу Вас в 30 денній термін, відповідно до Закону України "Про звернення громадян" надати мені обґрунтовану та вичерпну відповідь з посиланням на норми чинного законодавства, чому банком по відношенню до мене були грубо порушені норми чинного законодавства України та Конституції України, а саме норми зазначенні: в Статті 1076 Цивільного кодексу України, в Статті 60 Закону України “Про банки і банківську діяльність”, в Статті 62 Закону України “Про банки і банківську діяльність”, та, особливо в статті 32 Конституції України.

"""""

Після відповіді подам позовну заяву до суду з вимогою компенсації моральної шкоди відповідно до ч 2. ст 1076. Банківська таємниця

2. У разі розголошення банком відомостей, що становлять банківську таємницю, клієнт має право вимагати від банку відшкодування завданих збитків та моральної шкоди.

На кредикс написав офіційний запит з вимогою придявити всі документи. чекаю...

Ще раз дуже вдячен.

Я Вашу заяву трохи доповним та відправив, чекаю на відповідь.

Якщо цікаво - мої доповнення:

Таким чином, відповідно до вимог ст. 20 Закону України "Про звернення громадян" в 30 денній термін, прошу Вас:

1. надати мені обґрунтовану та вичерпну відповідь з посиланням на норми чинного законодавства, чому Банком по відношенню до мене були грубо порушені норми чинного законодавства України та Конституції України, а саме норми зазначенні: в Статті 1076 Цивільного Кодексу України, в Статті 60 Закону України “Про банки і банківську діяльність”, в Статті 62 Закону України “Про банки і банківську діяльність”, та, особливо в статті 32 Конституції України;

2. надати, завірену належним чином, копію договору факторингу №___ від ___2012 в повному обсязі, з усіма додатками та змінами до нього;

3. надати, завірену належним чином, довідку-розрахунок загальної заборгованості (основний борг, борг за відсотками та таке інше) за кредитом, станом на дату здійснення відступлення права вимоги заборгованості до ТОВ «Кредекс Фінанс».

Звертаю Вашу увагу на відповідальність посадових осіб за порушення законодавства про звернення громадян, передбачену статтею 24 Закону України "Про звернення громадян".

Також, звертаю Вашу увагу на те, що у разі неотримання відповіді, отримання недостовірної інформації, отримання не в повному обсязі та/або не належно оформлену інформацію на цей запит, то такі дії Банку спільно з ТОВ «Кредекс Фінанс» можливо розцінювати, як злочин, передбачений статтями 189 - «Вимагання» та/або 190 - «Шахрайство» Кримінального Кодексу України.

Відповідь прошу надати у письмовій формі, в зазначені законодавством України терміни, за наступною адресою:

З повагою,

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 weeks later...

Банк заменил позивача на Кредекс. 5 октября заседание)

Решение суда, которое вступило в законную силу...

post-9256-1354011842_thumb.jpg

post-9256-1354011854_thumb.jpg

post-9256-1354011872_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Решение суда, которое вступило в законную силу...

Прикольно.

"Продажа на межбанковской бирже франков", это имеется ввиду , что в банке на тот момент небыло на счете достаточного кол-ва франков.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Прикольно.

"Продажа на межбанковской бирже франков", это имеется ввиду , что в банке на тот момент небыло на счете достаточного кол-ва франков.

На торги не выходил банк, т.к. нечего было продавать, потому что франки на р/с 26200 не заходили)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...