звонки с привата родственникам


Recommended Posts

так они ж требуют 100 грн за справку о том что долга нету!

как из них выбить такую справку безплатно?

как вариант, но он - не 100%:

пишите официальное письмо в банк, регистрируете его, ставите входящий, на своем экземпляре...........

просите рассмотреть в течени срока предусмотренного законодательством и дать вам письменное подтсверждение о наличии/отсутствии долна перед банком у вас по таким-то счетам на ткую-то дату.............

ответить на письмо они обязаны, да не всегда это делают.....

но пробуйте. 2 лишние бумажки могут оказаться не такими уж и лишними.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

так они ж требуют 100 грн за справку о том что долга нету!

как из них выбить такую справку безплатно?

Можете попросить их указать сумму с расчетом, которую Вы обязаны заплатить. Не предоставят, тогда они будут являться просроченным кредитором согласно Гражданского кодекса:

Стаття 613. Прострочення кредитора

1. Кредитор вважається таким, що прострочив, якщо він відмовився прийняти належне виконання, запропоноване боржником, або не вчинив дій, що встановлені договором, актами цивільного законодавства чи випливають із суті зобов'язання або звичаїв ділового обороту, до вчинення яких боржник не міг виконати свого обов'язку.

Кредитор також вважається таким, що прострочив, у випадках, встановлених частиною четвертою статті 545 цього Кодексу.

2. Якщо кредитор не вчинив дії, до вчинення яких боржник не міг виконати свій обов'язок, виконання зобов'язання може бути відстрочене на час прострочення кредитора.

3. Боржник не має права на відшкодування збитків, завданих простроченням кредитора, якщо кредитор доведе, що прострочення не є наслідком його вини або осіб, на яких за законом чи дорученням кредитора було покладено прийняття виконання.

4. Боржник за грошовим зобов'язанням не сплачує проценти за час прострочення кредитора.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

как вариант, но он - не 100%:

Вариант нулевой! На моё письмо(спустя 2 месяца) ответили общими фразами. брали верните.все законно и т.п.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

никакие телеги в милицию, прокуратуру не помогут...

страна у нас такая... банки, коллектора и прочая срань как звонили, так и будут звонить... прокуратура завалена подобными жалобами....

Вообще, согласно 461-й инструкции Нац. Банка:

3. Проведення роботи з позичальниками, які потрапили в скрутне фінансове становище

3.1. З метою недопущення посилення соціальної напруги серед населення банкам рекомендується коректно та з розумінням ставитися до позичальника, який потрапив у скрутне фінансове становище, та разом з ним, ураховуючи всі обставини, зокрема стан обслуговування позичальником заборгованості за споживчим кредитом (далі — заборгованість) до настання подій, які спричинили погіршення його фінансового становища, причин настання таких подій, поточний фінансовий стан позичальника, перспективи відновлення платоспроможності та інше, визначитися зі шляхами погашення заборгованості.

3.2. Під час роботи з позичальником, який потрапив у скрутне фінансове становище, банкам рекомендується вживати заходів, спрямованих на створення прийнятних умов для забезпечення виконання позичальником взятих на себе зобов’язань за споживчим кредитом, а саме:

підтримувати зв’язок з позичальником у зручний для нього час і спосіб (зустрічі, листування, телефон, факс тощо);

надати позичальнику повну і доступну інформацію щодо загального розміру його заборгованості, уключаючи всі платежі, передбачені умовами кредитного договору, та проінформувати позичальника про заходи, які можуть бути застосовані банком у разі невиконання позичальником умов кредитного договору, у тому числі повідомити, що неналежне виконання умов кредитного договору може негативно вплинути на кредитну історію позичальника і в майбутньому призвести до погіршення доступу до кредитів;

обговорити з позичальником усі обставини його скрутного фінансового становища та надати безкоштовні консультації щодо можливих шляхів забезпечення погашення заборгованості;

пояснити позичальнику ставлення банку до його фінансових проблем, зокрема, що обходитимуться з позичальником з розумінням, намагаючись спільними зусиллями знайти прийнятне для обох сторін рішення щодо забезпечення повернення позичальником заборгованості; у разі досягнення домовленостей між банком та позичальником щодо реструктуризації та/або зміни валюти заборгованості позичальника розробити разом з позичальником прийнятну як для позичальника, так і для банку програму погашення заборгованості позичальника.

3.3. Під час обговорення з позичальником, який потрапив у скрутне фінансове становище, шляхів погашення його заборгованості рекомендується надати позичальнику повну і доступну інформацію щодо кожного з наступних шляхів з метою усвідомлення позичальником механізму дії та усіх наслідків кожного з них:

здійснення реструктуризації та/або зміна валюти заборгованості позичальника на прийнятних для обох сторін умовах згідно з принципами, рекомендованими Національним банком України (постанова Правління Національного банку України від 03.06.2009 N 328 “Про заходи щодо забезпечення погашення кредитів");

продаж заборгованості позичальника;

передача права вимоги за кредитним договором позичальника;

отримання послуг третіх осіб щодо повернення заборгованості позичальника;

звернення-стягнення на майно.

3.4. У разі прийняття рішення про реструктуризацію та/або зміну валюти кредитної заборгованості позичальнику надається детальний розпис сукупної вартості кредиту з урахуванням процентної ставки за ним, вартості усіх супутніх послуг, а також інших зобов’язань позичальника відповідно до Правил надання банками України інформації споживачу про умови кредитування та сукупну вартість кредиту, затверджених постановою Правління Національного банку від 10.05.2007 N 168, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 25.05.2007 за N 541/13808.

3.5. У разі недосягнення домовленостей з позичальником, який потрапив у скрутне фінансове становище, щодо реструктуризації його заборгованості рекомендується передати відповідну інформацію до бюро кредитних історій за наявності письмового дозволу позичальника на збір, зберігання, використання та поширення через бюро кредитних історій інформації про позичальника.

4. Надання інформації про позичальників, які потрапили в скрутне фінансове становище

4.1. Банки з метою повернення позичальником заборгованості можуть звернутися за послугами до третіх осіб — суб’єктів господарювання та укласти відповідні договори. Важливим фактором під час встановлення таких взаємовідносин має бути наявність бездоганної ділової репутації таких суб’єктів господарювання та їх керівників, що надасть банку можливість зробити висновок про їх професійні та управлінські здібності, їх порядність та відповідність їх діяльності вимогам закону, а також застосування у своїй роботі принципів роботи з боржниками, які б унеможливлювали приниження їх честі та гідності.

Критерії бездоганної ділової репутації суб’єктів господарювання та їх керівників визначаються банком у внутрішньобанківських положеннях щодо роботи з позичальниками, які потрапили в скрутне фінансове становище.

4.2. Банки мають право надавати інформацію, що містить банківську таємницю, третім особам, з якими укладено договори на отримання послуг щодо повернення позичальниками заборгованості, та які розробили і затвердили правила роботи, які забезпечують не розголошення інформації, що містить банківську таємницю, лише за наявності письмового дозволу позичальника, оформленого відповідно до Правил зберігання, захисту, використання та розкриття банківської таємниці, затверджених постановою Правління Національного банку від 14.07.2006 N 267, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 03.08.2006 за N 935/12809.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Из собственного опыта, "телеги" если грамотно составлены и обоснованы доказательной базой помогают однозначно, для начало нужно собрать док.базу, я лично начал с того что собрал все распечатки тел., около 8-ми, заявления от соседей которым звонили, поручителя, письма типа,придем опишем и.тд,составил претензии в банк с исходящим, и веером Ген.прокуратура, Гор. прокуратура, гор.милиция по два раза. Помогло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Из собственного опыта, "телеги" если грамотно составлены и обоснованы доказательной базой помогают однозначно, для начало нужно собрать док.базу, я лично начал с того что собрал все распечатки тел., около 8-ми, заявления от соседей которым звонили, поручителя, письма типа,придем опишем и.тд,составил претензии в банк с исходящим, и веером Ген.прокуратура, Гор. прокуратура, гор.милиция по два раза. Помогло.

+500

Пишем, долбим, пишем, долбим, пишем, долбим, пишем, долбим, пишем, долбим, пишем, долбим т.д.

Помогает! Отправите в месяц 5-10 писем во все инстанции - глядишь через полгодика и на переговоры пойдут..... :D

Что нам остается? Не платить же эти мифические цифрры - от балды.

Доказательная база - для суда. Банкюкам потом очень проблематично выкручиваться - по себе знаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

+500

Пишем, долбим, пишем, долбим, пишем, долбим, пишем, долбим, пишем, долбим, пишем, долбим т.д.

Помогает! Отправите в месяц 5-10 писем во все инстанции - глядишь через полгодика и на переговоры пойдут..... :D

Что нам остается? Не платить же эти мифические цифрры - от балды.

Доказательная база - для суда. Банкюкам потом очень проблематично выкручиваться - по себе знаю.

только так
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

+500

Пишем, долбим, пишем, долбим, пишем, долбим, пишем, долбим, пишем, долбим, пишем, долбим т.д.

Помогает! Отправите в месяц 5-10 писем во все инстанции - глядишь через полгодика и на переговоры пойдут..... :D

Что нам остается? Не платить же эти мифические цифрры - от балды.

Доказательная база - для суда. Банкюкам потом очень проблематично выкручиваться - по себе знаю.

Сходила я сегодня к барышне которая названивала родственникам)))) Умиляюсь до сих пор. Сначала как и предполагалось она строила из себя шибко умную... Я ее внимательно выслушав спросила знает ли она хорошо нормативные документы и Законы своей работы... Видимо не знает..так как умолкла и дальнейшая беседа уже происходила с ее боссом. Он: уплатите долг и мы отстанем, я грю не буду пока не увижу выписку,... Он: наш отдел не дает, ВАм надо в любое отделение подойти, я грю ага и заплатить енную суму что б дали, он: банк не дает безплатно таких выписок...я грю, ну пока не дадите не уплачу. Но когда я сказала что напишу на его работника, которая звонит "Скаргу" сразу подобрел..говорит на нее не пишите, пишите на меня, это я ей сказал звонить Вашим близким. Я сказала что напишу на нее.. видели бы Вы ее лицо... Все закончилось тем, что попросили скаргу не писать, и проплатить хотя бы 100 грн. бо им надо в конце месяца отчитаться.. Я сказала что будет видно и скаргу таки напишу...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Сходила я сегодня к барышне которая названивала родственникам)))) Умиляюсь до сих пор. Сначала как и предполагалось она строила из себя шибко умную... Я ее внимательно выслушав спросила знает ли она хорошо нормативные документы и Законы своей работы... Видимо не знает..так как умолкла и дальнейшая беседа уже происходила с ее боссом. Он: уплатите долг и мы отстанем, я грю не буду пока не увижу выписку,... Он: наш отдел не дает, ВАм надо в любое отделение подойти, я грю ага и заплатить енную суму что б дали, он: банк не дает безплатно таких выписок...я грю, ну пока не дадите не уплачу. Но когда я сказала что напишу на его работника, которая звонит "Скаргу" сразу подобрел..говорит на нее не пишите, пишите на меня, это я ей сказал звонить Вашим близким. Я сказала что напишу на нее.. видели бы Вы ее лицо... Все закончилось тем, что попросили скаргу не писать, и проплатить хотя бы 100 грн. бо им надо в конце месяца отчитаться.. Я сказала что будет видно и скаргу таки напишу...

скаргу сперва

после выписку

а что касаемо оплаты то подумай

не балуй их они сами выбрали свой кусок хлеба ..ото хай и отгребают шоб жизнь малинкой не казалась

меня просят прийди в банк ..а с какой стати НЕ ХОЧУ И НЕ ПОЙДУ

все вопросы через суд и обеп

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

скаргу сперва

после выписку

а что касаемо оплаты то подумай

не балуй их они сами выбрали свой кусок хлеба ..ото хай и отгребают шоб жизнь малинкой не казалась

меня просят прийди в банк ..а с какой стати НЕ ХОЧУ И НЕ ПОЙДУ

все <a href="" onmouseover="vobj.show_message(this, vobj.player(23,435) );" onmouseout="vobj.hidd_message();" onclick="return false;" style="color:#009900;font-weight: bolder;">вопросы</a> через суд и обеп

Да я пока платить и не собираюсь, пока выписку не увижу. НО! У меня ихняя заработная карточка, они ж с нее снять могут... Я тут читала на форуме, они таким любят заниматься..

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Напоминаю, есть еще несколько методов описанных ранее на форуме по звонкам, первый: переадресация с Вашего моб. на тел. горячей линии МВД, СБУ,ПРОКУРАТУРЫ,РИТУАЛЬНОЙ СЛУЖБЫ, а луче добыть моб.тел. начальника этих структур, второе: с компьютера через модемное соединение Вашего моб.тел., забить все номера звонивших выяснить может еще у них есть какие) и с интервалом 1 мин. проверять соединение с этими номерами с 9.00 до 19.00, метод очень доходчивый.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Да я пока платить и не собираюсь, пока выписку не увижу. НО! У меня ихняя заработная карточка, они ж с нее снять могут... Я тут читала на форуме, они таким любят заниматься..

МОЖЕТ ЕЩО И МУЖ В ЗАЛОГЕ

срочно пиши заявы о закрытии карточки и не дожидаясь в суд ..ищи юриста чтоб все сработало бо пока разберешся сама то сьедят ... заметь что договора на зарплат карту у тебя нет

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Напоминаю, есть еще несколько методов описанных ранее на форуме по звонкам, первый: переадресация с Вашего моб. на тел. горячей линии МВД, СБУ,ПРОКУРАТУРЫ,РИТУАЛЬНОЙ СЛУЖБЫ, а луче добыть моб.тел. начальника этих структур, второе: с компьютера через модемное соединение Вашего моб.тел., забить все номера звонивших выяснить может еще у них есть какие) и с интервалом 1 мин. проверять соединение с этими номерами с 9.00 до 19.00, метод очень доходчивый.

напомни ссылочку :rolleyes:
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

МОЖЕТ ЕЩО И МУЖ В ЗАЛОГЕ

срочно пиши заявы о закрытии карточки и не дожидаясь в суд ..ищи юриста чтоб все сработало бо пока разберешся сама то сьедят ... заметь что договора на зарплат карту у тебя нет

Разъясните пожалуйста, что Вы имеете ввиду "МОЖЕТ ЕЩО И МУЖ В ЗАЛОГЕ "?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Разъясните пожалуйста, что Вы имеете ввиду "МОЖЕТ ЕЩО И МУЖ В ЗАЛОГЕ "?

мой чорный юмор \\\ без обид \\ <_<

лично меня не приват достал а мои поиски и доганялки за операми ...

что касаемо примата то все диалоги с ними я веду через опер уполномоченных и суд

при этом заявляю НЕ ПОЛУЧИЛ ... УКРАЛИ ..МОШЕННИЧЕСТВО ..

А ЧТО КАСАЕМО МЕНТОВ ТО ОНИ НЕ ХОТЯТ ВСТУПАТЬ В КОНФЛИКТ С ПРИМА ТОМ --- ЭТО ИХ РАБОТОДАТЕЛЬ ...

приходится доганять давить

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

мой чорный юмор \\\ без обид \\ <_<

лично меня не приват достал а мои поиски и доганялки за операми ...

что касаемо примата то все диалоги с ними я веду через опер уполномоченных и суд

при этом заявляю НЕ ПОЛУЧИЛ ... УКРАЛИ ..МОШЕННИЧЕСТВО ..

А ЧТО КАСАЕМО МЕНТОВ ТО ОНИ НЕ ХОТЯТ ВСТУПАТЬ В КОНФЛИКТ С ПРИМА ТОМ --- ЭТО ИХ РАБОТОДАТЕЛЬ ...

приходится доганять давить

Удачи Вам))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Б

Было в нескольких темах, не помню, технически, в своем компе. забиваем интервал дозвона с подсоединенным моб.тел., и идем на роботу, кстати можно поставить переадресацию и на номера звонивших, пусть общаются с друг другом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения