Recommended Posts

Шановні форумчани, прошу вашої думки. Вже йду по другому колу з банком за своїми позовами по споживачам. По другому позову перша інстанція відмовила, чекаю рішення і буду апелювати. Але зробила для себе вже читкий висновок, що треба з позовами виходити за межі свого регіону. Тут замкнуте товариство суд-банк, яке пробити неможливо. Читаю рішення судів з інших регіонів , є хоч якесь світло, а у нас глухе темряво. Буду намагатися йти через позови до юридичної особи у столиці.

Зараз обмірковую таку думку.

Є рішення суду про стягнення заборгованості. Дуже коротке і просте: банк надав розрахунок, відповідач не виконала п.2 Кредитного договору, стягнути. Не перебільшую, саме таке рішення. Воно всткпило в закону силу. Відкрите виконавче.

Так, от нарахування банком зроблено на підставі одностронього правочину. Банк склав додаткову угоду і графік, мені його не надіслав, сторони його не підписували. На підставі цієї додаткової і графіку банк нараховува платежі і виносив їх на прострочення, і в результаті ще й стягнув через суд. Про існування цієї додаткової угоди я узнала лише під час розгляду свого другого позову, банк притянув її в суд.

Що у данному випадку можна зробити? Чи можна, після рішення по стягненню подати позов про визнання нарахування платежів нікчемном правочином? Може в кого є якісь думки?

Недійність кредитного договору, чи його неукладеність не пропонуйте, я цим шляхом вже йду. Мені важливо як звільнитися від стягнення по нікчемному правочину.

Буду дуже вдячна за допомогу

Link to comment
Share on other sites

Шановні форумчани, прошу вашої думки. Вже йду по другому колу з банком за своїми позовами по споживачам. По другому позову перша інстанція відмовила, чекаю рішення і буду апелювати. Але зробила для себе вже читкий висновок, що треба з позовами виходити за межі свого регіону. Тут замкнуте товариство суд-банк, яке пробити неможливо. Читаю рішення судів з інших регіонів , є хоч якесь світло, а у нас глухе темряво. Буду намагатися йти через позови до юридичної особи у столиці.

Зараз обмірковую таку думку.

Є рішення суду про стягнення заборгованості. Дуже коротке і просте: банк надав розрахунок, відповідач не виконала п.2 Кредитного договору, стягнути. Не перебільшую, саме таке рішення. Воно всткпило в закону силу. Відкрите виконавче.

Так, от нарахування банком зроблено на підставі одностронього правочину. Банк склав додаткову угоду і графік, мені його не надіслав, сторони його не підписували. На підставі цієї додаткової і графіку банк нараховува платежі і виносив їх на прострочення, і в результаті ще й стягнув через суд. Про існування цієї додаткової угоди я узнала лише під час розгляду свого другого позову, банк притянув її в суд.

Що у данному випадку можна зробити? Чи можна, після рішення по стягненню подати позов про визнання нарахування платежів нікчемном правочином? Може в кого є якісь думки?

Недійність кредитного договору, чи його неукладеність не пропонуйте, я цим шляхом вже йду. Мені важливо як звільнитися від стягнення по нікчемному правочину.

Буду дуже вдячна за допомогу

Шановна Tavrija77! Якщо Ви читали визначення нікчемного правочину в ЦК, то визнавати його нікчемним в суді немає сенсу, як часто видно з судової практики, то суди відмовляють у визнанні правочину нікчемним.

Я б звертався до суду з позовом про застосування наслідків нікчемного (недійсного) правочину.

Можливо колеги та формучани мають іншу думку.

Link to comment
Share on other sites

Шановна Tavrija77! Якщо Ви читали визначення нікчемного правочину в ЦК, то визнавати його нікчемним в суді немає сенсу, як часто видно з судової практики, то суди відмовляють у визнанні правочину нікчемним.

Я б звертався до суду з позовом про застосування наслідків нікчемного (недійсного) правочину.

Можливо колеги та формучани мають іншу думку.

Дякую. Визначення нікчемного знаю. Пленум ВС №9 каже, що у разі спору можна звертатися про втсановлення нікчемності.

Те що ви пропонуєте: банк стягнув - я подаю позов про наслідки нікчемності, обгрунтовую нікчемність. Суд у данному випадку може застосувати преюдиційність рішення по стягненню?

Link to comment
Share on other sites

Дякую. Визначення нікчемного знаю. Пленум ВС №9 каже, що у разі спору можна звертатися про втсановлення нікчемності.

Те що ви пропонуєте: банк стягнув - я подаю позов про наслідки нікчемності, обгрунтовую нікчемність. Суд у данному випадку може застосувати преюдиційність рішення по стягненню?

Фактично, я буду спростовувати рішення суду по стягненню.

Link to comment
Share on other sites

Шановні форумчани, прошу вашої думки. Вже йду по другому колу з банком за своїми позовами по споживачам. По другому позову перша інстанція відмовила, чекаю рішення і буду апелювати. Але зробила для себе вже читкий висновок, що треба з позовами виходити за межі свого регіону. Тут замкнуте товариство суд-банк, яке пробити неможливо. Читаю рішення судів з інших регіонів , є хоч якесь світло, а у нас глухе темряво. Буду намагатися йти через позови до юридичної особи у столиці.

Зараз обмірковую таку думку.

Є рішення суду про стягнення заборгованості. Дуже коротке і просте: банк надав розрахунок, відповідач не виконала п.2 Кредитного договору, стягнути. Не перебільшую, саме таке рішення. Воно всткпило в закону силу. Відкрите виконавче.

Так, от нарахування банком зроблено на підставі одностронього правочину. Банк склав додаткову угоду і графік, мені його не надіслав, сторони його не підписували. На підставі цієї додаткової і графіку банк нараховува платежі і виносив їх на прострочення, і в результаті ще й стягнув через суд. Про існування цієї додаткової угоди я узнала лише під час розгляду свого другого позову, банк притянув її в суд.

Що у данному випадку можна зробити? Чи можна, після рішення по стягненню подати позов про визнання нарахування платежів нікчемном правочином? Може в кого є якісь думки?

Недійність кредитного договору, чи його неукладеність не пропонуйте, я цим шляхом вже йду. Мені важливо як звільнитися від стягнення по нікчемному правочину.

Буду дуже вдячна за допомогу

http://antiraid.com.ua/forum/index.php?sho...ost&p=57570 сообщение #3548 9.7.2012 16:57

Link to comment
Share on other sites

Благодарю за ссылку на ветку, перечитаю

А что ви думаете о такой версии: если муж подаст апеляцию на стягнення? Стягненням решили про его обязательства, т.к. деньги есть совместной собственностью и платежи по решению суда затрагивают также и его иммущественніе интересы. Срок уже правда прошел большой, почти год. Нужно как-то обяснить, что он раньше не знал на киких основаниях стягнуто и сколько, решение суда не видел.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Пользователи

    No members to show