Recommended Posts

В понеділок будуть відбуватись торги в торгівельної организації, на яких буде продаватись кватрира за 50 % від її ринкової вартості. Від Банку на її вже є покупець. Ситуація така. Є громодянин " А" який купив і іпотеку квартиру. Таким чином громоднин А, є стороною в і договорі кредита і в договорі Іпотеки. Є рішення суду що до стягнення грошей по кредитному договору. ДВС не знайшла іншого майна, окрім іпотечної квартири. На скілдькі мені відома, є правова позиція ВСУ, яка є обов`язкова для всіх судів, суть є в тому, що є не законним стгнення іпотечного майна на рішеннм суду стягнути гроші, повинно бути окремо рішення суду що до стягнення за рахунок іпотеки. Сьогодні Я подаю до Суду Скаргу на дії ДВС, апеляційну скаргу на рішення суду, за яким йде стягненняя. У громодянина " А" э дружина, іпотечне майно було придбано під час шлюбу. Дружина буде подавати позов що до поділу майна подружжя( іпотечна квартира). В Понеділок я маю намір прийти на торги, і навести вищенаведені документи потенційному покупцю, для того щоб він відмовився від покупки.

Питанння? Чи є норма права, яка дозваляє мені як представнику власника іпотечної квартири бути присутнім на торгах. Я боюсь, що мене не допустять до торгів. Довіреність отримав лише сьогодні. Має завдання зупинити торги за смішну ціну, так як власник квартири раніше " СПАВ".

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ВДВС не знайшла іншого майна, окрім іпотечної квартири. На скілдькі мені відома, є правова позиція ВСУ, яка є обов`язкова для всіх судів, суть є в тому, що є не законним стгнення іпотечного майна на рішеннм суду стягнути гроші, повинно бути окремо рішення суду що до стягнення за рахунок іпотеки. Сьогодні Я подаю до Суду Скаргу на дії ДВС, апеляційну скаргу на рішення суду, за яким йде стягненняя.

вы подали апелляцию а решение по взысканию денег?

решение вступило в силу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Да , через 30 хвилин апеляційна скарга буде в суді, і є добрі шанси поновити строк на апеляційне оскарження. Рішення суду ще від 2011 року і авжеш вступило в дію

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я маю намір психологічно повпливати на потенційного покупця, оскільки Я впевнений , що ми визнаєм продаж цієї квартири не законним, і що його гроші підуть на вітер. Я б таку квартиру не придбав би. Думаю , що він теж не буде її придбати, якщо побачи всі ці документи. Але я одного боюсь, що мене не допустять в торгівельну организацію. Прямої норми права, яка передбачала це я не знайшов

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Можу авжеш приймати участь в торгах, але у Громодянина " А" необхідної суми нема.

ну для психологического приема можно расклееть обьявления возле торгов или с табличкой у входа стоять :P

а почему сразу апеелляцию не подали , и что за причина для востановления сроков?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Підстави для поновлення строків на апеляційне оскарження: Оскільки в матеріалах справи відсутні докази того, що громоднин "А" отримав повний текс рішенн суду. То громодянин " А" не міг раніше підготувати апеляційну скаргу, оскільки не було відомо чому суд погодився з доволами Позивача, яку оцінку доказам надав і т.н. Чому громодянин "А" проснувся тільки сьогодні, я не знаю.

Що сриву торгів, то я поцікавився у знайомого, то він так і каже, що за звичай люди відмовляються від придбання нерухомості, що до якої йдуть судові спори

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Підстави для поновлення строків на апеляційне оскарження: Оскільки в матеріалах справи відсутні докази того, що громоднин "А" отримав повний текс рішенн суду. То громодянин " А" не міг раніше підготувати апеляційну скаргу, оскільки не було відомо чому суд погодився з доволами Позивача, яку оцінку доказам надав і т.н. Чому громодянин "А" проснувся тільки сьогодні, я не знаю.

Що сриву торгів, то я поцікавився у знайомого, то він так і каже, що за звичай люди відмовляються від придбання нерухомості, що до якої йдуть судові спори

очень трудно понять людей которые покупают с торгов даже не посмотрев то, что собираються покупать....

знаю случай, когда человеку посоветовали вложить деньги 50т .у.е. в недвижимость и дешево купить с торгов кв.

купил кв. (эту кв. высталили за долги в 9т. гр.)

судиться уже 3 год.... не может ни деньги забрать ни кв. пользоваться....

так что до потенцеальных покупателей надо доносить, что просто так вы не сдадитесь.........

а те кто с дуру покупают, то наверное не куда деньги девать.........

удачи с апелляцией......

А что "А" не присудствовал на заседаниях? и ему не было известно о решении?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Был на резулятивке. А так юристы банка сказали, что ему всё простят, что бы он писал заявление " про розгляд справи без його участі" а по поновлення строків, я дуже БАГАТО разів поновляв на цих підставах строки на апеляційне оскарження, може у НАС Апеляція дуже добра, нажаль тільки глуха

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Еще я делаю подругому. К примеру решение по ипотеки! Мне надо сорвать торги! Прошу органи опики и пиклування подать апеляційну скаргу. Естественно ее отфутболивают, так как порушення майнових прав дітей нема, але все одно поновляють строк на апелційне оскарження, і скаргу розглядають

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

на цих підставах поновляв строк по справам за 2010 рік, і нормально! Або нахожу заінтересовану особу, і намагаюсь довести в суді, що рішення суду нібито вплинуло на її права та обов`язки,

Від Вас Я так зрозумів, що у мене в цій ситуації є тільки один вихід, і Я його обрав правильно! Це піти на торги, і надати юридичну консультацію про те, як небеспечно покупати нерухоміть на торгах, і навести документи, що ми все оскаржуємо! Іншого виходу не бачу. Часу нема!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения