В Харькове обезглавили судью (в прямом смысле слова)


Recommended Posts

Головна версія правоохоронців пов'язана із пограбуванням. Утім, із нею не узгоджуєжться одна деталь: як розповів журналіст Сергій Кузін, що спеціалізується на висвітленні кримінальної тематики, вбивці залишили у квартирі судді повідомлення.

“Знайшли листа. Людина, яка мені розповідала, вона сама особисто не бачила – йому тільки сказали, що знайшли якийсь текст, який вирішили нікому не показувати і не “світити”. У цій ситуації, швидше за все, вирішили, щоб Захарченко і Пшонка про це не говорили. “Тексту, – каже, – не знаю, був лист саме від тих людей”, – розповів у коментарі ТВі Сергій Кузін, журналіст сайту ОРД.

Що саме могли написати вбивці? Варіантів безліч. Наприклад, загрозливе повідомлення про початок полювання на суддів-корупціонерів.

"Я не думаю, що його вбили як колекціонера, я думаю, його все-таки вбили як суддю. Його в Києві практично як колекціонера ніхто не знає", – прокоментував Рябченко.

Наостанок. Попри те, що міліції не вдалося розкрити вбивство Трофімових "гарячими слідами", а зловмисники казна-де гуляють із відрізаними головами своїх жертв, начальнику головного управління МВС в Харківській області полковнику Віктору Козицькому вже присвоїли чергове міліцейське звання – генерал-майора. Саме 20-го грудня, на День міліції. Усього через п‘ять днів після звірячого вбивства судді та його сім‘ї...

http://tvi.ua/new/yakyy_spravzhniy_motyv_v...suddi_trofymova

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

первым делом я, как и все наверное, кинулись смотреть в реестре решения этого судьи, но оказалось, что из реестра удалили все по его фамилии. остались только парочка решений о штрафах. видимо, общественность не должна знать, какие решения принимал судья. А это на многое бы пролило свет

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

первым делом я, как и все наверное, кинулись смотреть в реестре решения этого судьи, но оказалось, что из реестра удалили все по его фамилии. остались только парочка решений о штрафах. видимо, общественность не должна знать, какие решения принимал судья. А это на многое бы пролило свет

http://reyestr.court.gov.ua/Review/27768883

як вам?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ну наверное именно об этом деле говорилось в СМИ в первых же сообщениях о происшествии (писали о приговоре по ДТП с отсрочкой) :unsure:
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ну наверное именно об этом деле говорилось в СМИ в первых же сообщениях о происшествии (писали о приговоре по ДТП с отсрочкой) :unsure:

переезд железнодорожных путуй на запрещающий свет - лишение прав..... убил человека - не лишает прав
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения