Банк Надра не может свести концы с концами по кредиту.


Recommended Posts

Был потребительский кредит в банке, банк подавал иск на возмещение задолжености, которое я выполнил. Месяц назад из центрального управления проблемными активами пришло письмо, что у меня есть задолженость и до 31 декабря я могу оплатить 50% суммы и получить на руки справку о погашении. Иначе - иск в суд о взыскании по полной. Позвонил тогда по указанному в письме телефону, обьяснил, что я выполнил решение суда, - мне сказали, - если так, - письмо могу выкинуть.

А на днях аналогичное письмо пришло поручителю. Я поехал в отделение, чтоб прояснить ситуацию. Там менеджер заявила, что о таких предложениях банка ей ничего не известно. Ходили по службах и рылись в документах час, - так ничего и не выяснили. Кончилось тем, что мне предложили принести все квитанции (а если у меня они не сохранились?).

Приехав домой, я решил опять позвонить в управления проблемными активами. Вот уже третий день там никто трубки не берёт. Звонки на колл-центр и на предложенные ими другие телефоны тоже не дали результата.

Нужен совет, как мудро поступить в этой ситуации? Хотел до нового года закрыть этот вопрос, - не получилось пока. А до нового года - неделя.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Был потребительский кредит в банке, банк подавал иск на возмещение задолжености, которое я выполнил. Месяц назад из центрального управления проблемными активами пришло письмо, что у меня есть задолженость и до 31 декабря я могу оплатить 50% суммы и получить на руки справку о погашении. Иначе - иск в суд о взыскании по полной. Позвонил тогда по указанному в письме телефону, обьяснил, что я выполнил решение суда, - мне сказали, - если так, - письмо могу выкинуть.

А на днях аналогичное письмо пришло поручителю. Я поехал в отделение, чтоб прояснить ситуацию. Там менеджер заявила, что о таких предложениях банка ей ничего не известно. Ходили по службах и рылись в документах час, - так ничего и не выяснили. Кончилось тем, что мне предложили принести все квитанции (а если у меня они не сбереглись?).

Приехав домой, я решил опять позвонить в управления проблемными активами. Вот уже третий день там никто трубки не берёт. Звонки на колл-центр и на предложенные ими другие телефоны тоже не дали результата.

Нужен совет, как мудро поступить в этой ситуации? Хотел до нового года закрыть этот вопрос, - не получилось пока. А до нового года - неделя.

:lol: и чоб я так парился .. послать их нах и забыть

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 weeks later...

Был потребительский кредит в банке, банк подавал иск на возмещение задолжености, которое я выполнил. Месяц назад из центрального управления проблемными активами пришло письмо, что у меня есть задолженость и до 31 декабря я могу оплатить 50% суммы и получить на руки справку о погашении. Иначе - иск в суд о взыскании по полной. Позвонил тогда по указанному в письме телефону, обьяснил, что я выполнил решение суда, - мне сказали, - если так, - письмо могу выкинуть.

А на днях аналогичное письмо пришло поручителю. Я поехал в отделение, чтоб прояснить ситуацию. Там менеджер заявила, что о таких предложениях банка ей ничего не известно. Ходили по службах и рылись в документах час, - так ничего и не выяснили. Кончилось тем, что мне предложили принести все квитанции (а если у меня они не сохранились?).

Приехав домой, я решил опять позвонить в управления проблемными активами. Вот уже третий день там никто трубки не берёт. Звонки на колл-центр и на предложенные ими другие телефоны тоже не дали результата.

Нужен совет, как мудро поступить в этой ситуации? Хотел до нового года закрыть этот вопрос, - не получилось пока. А до нового года - неделя.

Напишите заявление в банк с просьбой разъяснить есть ли у Вас задолженность перед банком.

Ни в коем случае ничего ни кому не платите, так как это могут быть мошеннические действия.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Напишите заявление в банк с просьбой разъяснить есть ли у Вас задолженность перед банком.

Ни в коем случае ничего ни кому не платите, так как это могут быть мошеннические действия.

Я так и сделал. Отослал им ценное письмо с описанием:

ЗАЯВА

про надання інформації

Як Вам відомо, згідно п. 1.2.-1.3. "Правил надання банками України інформації споживачам про умови кредитування і сукупної вартості кредиту", затвердженими постановою Правління Національного банку України від 10.05.2007 року №168, у разі письмового звернення споживача, банк зобов'язаний надати повну, необхідну, доступну, достовірну і своєчасну інформацію про сукупну вартість споживчого кредиту, з урахуванням процентної ставки по ньому, вартості усіх супутніх послуг, а також інших фінансових зобов'язаннях споживача, пов'язаних з отриманням, обслуговуванням і погашенням кредиту, які мають бути сплачені за кредитним договором. Крім того, обов'язок надати особі інформацію, яка його торкається, закріплена нормами Законів України "Про звернення громадян", "Про інформацію", "Про захист прав споживачів" та ін.

18.04.2008 р. між мною і ПАТ «КБ Надра» був увкладений кредитний договір № …, по якому банк надав мені кредит на споживчі потреби.

Банком був поданий позов до суду про стягнення заборгованості, рішення по якому було мною виконано, про що свідчить постанова ВП № … виконавчої служби про закриття провадження від 29.10.2012.

Проте, 12 листопада 2012 року мене повідомили, що за мною числиться заборгованість за вказаним кредитним договором і пропозиція щодо її врегулювання (копія додається). Аналогічного змісту лист був направлений поручителю по кредиту 03 грудня 2012 року.

Мої усні звернення у Вашу адресу відносно надання інформації з приводу вказаної заборгованості залишилися без реагування.

На підставі викладеного, керуючись "Правилами надання банками України інформації споживачам про умови кредитування і сукупної вартості кредиту", ЗУ "Про звернення громадян", "Про інформацію", "Про захист прав споживачів", -

ПРОШУ:

Належним чином виконати обов'язок про надання споживачеві повної, необхідної, доступної, достовірної і своєчасної інформації по кредиту.

Надати повний і достовірний розрахунок заборгованості за кредитним договором від 18.04.2008 р. № … на сьогодні якщо така має місце.

У разі виявлення арифметичних помилок - зробити перерахунок суми заборгованості за кредитним договором і рахувати зобов'язання по ньому погашеними в повному об'ємі.

У разі наявності замною заборгованості підтвердити про наміри списання Банком частини заборгованості згідно листа від 12 листопада 2012 року з додатку.

Видати довідку про повне погашення заборгованості за кредитним договором.

Відповідь і документи в десятиденний термін вислати за моєю адресою.

25.12.2012 року

и прикрепил то письмо.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...