Recommended Posts

Из новостей на форуме почитал:

Образец иска к Дельта-банку о получении права временно не исполнять условия договора заключенного с Укрсиббанком

и размечтался подумал, что "лучший метод защиты - это нападение" (с):

   как бы грамотно составить аналогичный иск (по мативам из вышеупомянутого) на КИ с ПИБ, чтобы тоже законно временно приостановить исполнение КД. (а там как Бог даст :)

   Оснований я так полагаю можно наковырять много. Начиная от банального (не выполнение условий КД в части проведения акта сверки платежей, утверждения сторонами "нового графика погашения" и отсутствия доп.соглашения внесения изменений в КД по новым счетам и ипотеке), ну и заканчивая отсутствием по месту регистрации (за это между прочим 100% Налоговая подает в суд о ликвидации предприятия), наличия валютной лицензии и что сделка по покупке кредитного пакета "попахивает аферой".

 

P.S. Вот ещё интересно и никто не упоминает - это страхование самого кредита, заемщика и объекта ипотеки. У всех таких договоров срок действия 1 год + заключен он со старым кредитором.

Ведь всё это не может в "автомате" перейти на нового кредитора (т.е. на КИ) без их переоформления. А для их переоформления нужны подтверждающие документы от нового кредитора, т.е. КИ. Вот тут и возникает ключевой момент, что они обязаны таки их предоставить, а не ссылаться на законы, что достаточно только уведомить Заёмщика о переходе прав к новому кредитору.

А сам КД без этих вещей, как мне кажется, не совсем становится "действующим" и "легитимным". Либо это лишний раз может говорить о том, что КИ имеют право только "вимогати", а не являются "новым кредитором". И как правильно ранее замечали, что они исполняя законно заключенный договор с ПИБ, деньги могут брать, а ПИБу их не передавать. В итоге крайним останется Заёмщик "добросовесно" исполняющий свои обязанности.

Что форум думает и по этому поводу?

Кто-то из юристов на форуме сможет составить такой иск, хотя бы на уровне "черновика", лучше "козы"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 4.1k
  • Created
  • Последний ответ

Top Posters In This Topic

Да, в догонку.

Такой иск надо подавать в суд по месту заключения КД, я правильно понимаю?

(т.е. они будут ездить ко мне в провинцию на засидания суда, а не я к ним в столицу)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  Кстати, в 2008 году ПИБ заставил (вынудил) подписать доп.соглашение о поднятии % ставки по кредиту. Подписали, нотариально заверили, но нового "графика погашения кредита" ПИБ так с тех пор и не предоставил. Да и в старом графике наверняка есть ошибки, т.к. кредит дали с запозданием на 4 месяца и в графике этот факт не как не отражен.

  А платил ранее со слов кредитного инспектора и проверял по своим расчетам. Но акт сверки раз в год на поднись они так и не предоставляли.

  Но ведь так быть не должно. Это нарушение (нет графика) со стороны ПИБа, а значит можно ли расчитывать на то, что договор уступки между ПИБом и КИ является НЕ действительным?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  Кстати, в 2008 году ПИБ заставил (вынудил) подписать доп.соглашение о поднятии % ставки по кредиту. Подписали, нотариально заверили, но нового "графика погашения кредита" ПИБ так с тех пор и не предоставил. Да и в старом графике наверняка есть ошибки, т.к. кредит дали с запозданием на 4 месяца и в графике этот факт не как не отражен.

  А платил ранее со слов кредитного инспектора и проверял по своим расчетам. Но акт сверки раз в год на поднись они так и не предоставляли.

  Но ведь так быть не должно. Это нарушение (нет графика) со стороны ПИБа, а значит можно ли расчитывать на то, что договор уступки между ПИБом и КИ является НЕ действительным?

Требуйте от ПИБа: в одном письме: подтвердить получение от Вас определенной сумме (просуммируйте все платежи в разных валютах отдельно, как вносили). Прошу надати информацию яким чином були розпридилени дани кошты.

Во втором письме просите дать выписки по всем счетам указанным в Ваших квитанциях, куда ПИБ деньги зачислял (ну кроме кассы канеш (1001, 1002). Отправляете ценным с описью и уведомлением о вручении.

Ждете 30 дней, подаете в суд: Позовна заява про захист прав споживачив на примушення до вчинення певних дий.

Либо суддя Вас удовлетворит, либо ПИБ в ночь перед заседанием Вам отправит бандероль ;-)

Не имея выписок, и подтверждения от банка скока шло на тело, скока на проценты, комиссии, штрафы - трудно подтвердить, шо Вас вообчем-то ПИБ ежемесячно обсчитывал и обвешивал на %.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

(31-07-2013 - 01:38:02) Уважаемые форумчане-Крик о помощи!!!!
Я не юрист и не адвокат.Но опыт судебных тяжб большой.
Вот тут нарисовалась проблемка-
Взял кредит в "Тасс".Меня передали Свед.Потом передали в "Вектор",потм передали в "Кредитины"
Самое интересное,что я не с кем не подписывал доп-соглашений и вообще ничего не подписывал.Я просто платил в кассе что положено ивсё.
После получения странного письма от кВектора-я перестал платить.Я не уверен был ,что им надо платить вообще.Они сделали мне один звонок-получили исчерпывающую информацию о том,что я про них думаю и куда они должны сходить .
После пауза в месяц(приблизительно)
Приходит опять письмо-(Вас переуступили "Кредитинам")
Я молчок.
Они позвонили(Фройл Татьяна).Предложили дружить.
Я задал вопрос(На каком основании?)
Ответ(Мы ваши новые рабо-владельцы)
Я (На верю-до свиданья)
Они(Очередной звонок-Мы снимем пеню и штраф.Заплатите весь долг)
Я(Денег у меня только 4 тыс доллл.А нужно 11500(без пени и штр))
Они(Мало.Но держите их и не тратьте)
Я (Вы на суд будете подавать?)
Они(Нет,не будем.Вы главное деньги держите.Как только комитет решит снять с вас штраф и пеню-мы вам позвоним)
Я(А где гарантия ,что я заплачу деньги,а вы снимите пеню)
Они(Вы заплатите ваших 4000 тыс,а мы через месяца два,вышлем вам документ,что пеня снята и штрафа нет)
Я(Нет,так не пойдёт.Я вам не верю)
Они(Тогда приедьте к нам и состряпаем реконструкцию)
Я(Она мне не нужна,я и без неё могу войти в график,только я не знаю кто вы и что вы?Поэтому я вам не плачу)
Они(Ну ладно.Ждите месяца два три,мы что-то придумаем.На суд пока не подаём.Деньги не тратьте.)
Через две недели,приходит позов от них(Кредитин)
Что дедать,как действовать?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

(31-07-2013 - 01:38:02) Уважаемые форумчане-Крик о помощи!!!!

Я не юрист и не адвокат.Но опыт судебных тяжб большой.

Вот тут нарисовалась проблемка-

Взял кредит в "Тасс".Меня передали Свед.Потом передали в "Вектор",потм передали в "Кредитины"

Самое интересное,что я не с кем не подписывал доп-соглашений и вообще ничего не подписывал.Я просто платил в кассе что положено ивсё.

После получения странного письма от кВектора-я перестал платить.Я не уверен был ,что им надо платить вообще.Они сделали мне один звонок-получили исчерпывающую информацию о том,что я про них думаю и куда они должны сходить .

После пауза в месяц(приблизительно)

Приходит опять письмо-(Вас переуступили "Кредитинам")

Я молчок.

Они позвонили(Фройл Татьяна).Предложили дружить.

Я задал вопрос(На каком основании?)

Ответ(Мы ваши новые рабо-владельцы)

Я (На верю-до свиданья)

Они(Очередной звонок-Мы снимем пеню и штраф.Заплатите весь долг)

Я(Денег у меня только 4 тыс доллл.А нужно 11500(без пени и штр))

Они(Мало.Но держите их и не тратьте)

Я (Вы на суд будете подавать?)

Они(Нет,не будем.Вы главное деньги держите.Как только комитет решит снять с вас штраф и пеню-мы вам позвоним)

Я(А где гарантия ,что я заплачу деньги,а вы снимите пеню)

Они(Вы заплатите ваших 4000 тыс,а мы через месяца два,вышлем вам документ,что пеня снята и штрафа нет)

Я(Нет,так не пойдёт.Я вам не верю)

Они(Тогда приедьте к нам и состряпаем реконструкцию)

Я(Она мне не нужна,я и без неё могу войти в график,только я не знаю кто вы и что вы?Поэтому я вам не плачу)

Они(Ну ладно.Ждите месяца два три,мы что-то придумаем.На суд пока не подаём.Деньги не тратьте.)

Через две недели,приходит позов от них(Кредитин)

Что дедать,как действовать?

 

Готовить возражения, подавать ходатайство об истребовании.

Пусть доказывают, что действительно имеют право требования по кредитному договору.

Пусть доказывают получения Вами кредита.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Уважаемые товарищи!

Предлагаю Вашему вниманию еще один вариант письма, который недавно Мотря Панасивна отнесла Нацкомфинуслуг.

 

Образец немного эмоционален и изобилует нормативкой для "выноса мозха" нацкомфинуслугам, которые обязаны следить за Кредитинами.

 

Отправить письмо Нацкомфинпослуг очень легко: те, кто в Киеве могут просто подъехать в рабочее время на Майдан ( их адрес: 

Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання

у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)

ВІЗІРОВУ Б. Й.

01001, м. Київ-1, вул. Б. Грінченка, 3

 

На первом этаже здания у них работает сервис-центр, где симпатичные девушки лично примут у Вас послание, тут же зарегистрируют, и на Вашем экземпляре поставят штампег с входящим.

 

В предыдущем письме Нацкомфинпослуг сетовал, что у него нету документов, подтверждающих гражанско-правовые отношения с первым банком, кредитинами и альфа-банком. Теперь Нацкомфинпослуг получила стопочку из 100 листов. (скарга плюс додатки).

 

Рекомендую в Вашем письме вкратце описать отношения с первым банком, приложить копию кредитного договора, описать нарушения первого банка согласно Вашей ситуации, а далее по списку - нарушения Кредитинов и Альфы. 

 

СКАРГА до НАЦКОМФІНПОСЛУГ (Word file) (скачать с Google disc)

 

 

                                                                                              Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання

                                                                                              у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)

ВІЗІРОВУ Б. Й.

01001, м. Київ-1, вул. Б. Грінченка, 3

Громадянки України

 ПОБИЙБАНК Мотрі Панасівни

адреса: вул. Темідоклі Дерві, м. Нікосія

ІПН 1234567890, телефон: +380666-666-66-66

 

 

СКАРГА

на порушення ТОВ «Кредитні ініціативи» законодавства у сфері фінансових послуг.

У липні 2013 р. я отримала від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг лист за вих. №*** від 08.07.2013 р. у якому зазначалося, що «… для розгляду скарги по суті необхідно надати документи, які підтверджують відносини Побийбанк М.П. з ПАТ «Промінвестбанк», ПАТ «Альфа-банк» та ТОВ «Кредитні ініціативи».

У відповідь на даний лист надаю відповідні копії документів, які зазначені у Додатках до цієї скарги та хочу зазначити наступне:

Між мною та ЗАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» було підписано Договір про іпотечний кредит №123 від 01.01.2006 р. (Додаток 1). Процес підписання Договору супроводжувався чисельними порушеннями законодавства з боку працівників філії «Ватутінське відділення Промінвестбанку в м. Київ», які кваліфікуються як службове підроблення. Згідно даного договору ПАТ «Промінвестбанк» повинен був надати мені готівкою 100 000 доларів США, у той же час долари США у вигляді кредиту я так і не отримала.

Крім того, договір про іпотечний кредит №123 від 01.01.2006 р. не містив необхідних положень, а саме у договорі відсутня сукупна вартість кредиту, цілий ряд положень договору грубо порушують Закон України «Про захист прав споживачів». Разом із тим, ст. 640 ЦК України регламентовано момент укладення договору. Відповідно до ч.2 вказаної статті, якщо відповідно до акта цивільного законодавства для укладення договору необхідні також передання майна або вчинення іншої дії,  договір є укладеним з моменту передання відповідного майна або вчинення певної дії. Тобто момент укладення кредитного договору пов`язується з передачею банком коштів позичальнику.

В діях посадових осіб ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» містяться ознаки злочину, передбачені ст.190 ст. 200 ст. 358 КК України.

Але це не єдиний факт підробки документів ПАТ «Промінвестбанк»: на початку серпня 2011 р. ПАТ «Промінвестбанк» вже подавав позов до ***** суду про стягнення заборгованості. У той же час до позовної заяви не було подано жодного документу, який підтверджував факт видачі готівкової іноземної валюти Побийбанк М.П. І лише через три місяці на вимогу суду ПАТ «Промінвестбанк» нарешті «знайшов» документ – заявку на видачу готівки №1 від 01.01.2006 р. У той же час підпис на документі був зроблений іншою особою, з наслідуванням мого підпису. Працівниками філії Промінвестбанку була підроблена заявка на видачу готівки №1 від 01.01.2006 р. (Додаток 2). Заявка за формою і змістом не відповідає діючому на той час законодавству, на ній відсутні штамп каси та печатка банку, підписи посадових осіб не містять необхідних даних, а саме прізвищ та ініціалів. Підпис в графі «Отримувач» був виконаний невстановленою особою з наслідуванням підпису Побийбанк М.П. Навіть неозброєним оком помітно, що підпис на заявці про видачу готівки суттєво відрізняється від підпису на примірниках Договору про іпотечний кредит. У мене немає можливості зробити експертизу цього документу, так як оригінал знаходиться тільки у банку. Я не підписувала заявки про видачу готівки, а про існування заявки №1 від 01.01.2006 р. дізналася тільки у жовтні 2011 р. Хто підробив даний документ: працівники ТОВ «ККГ» чи працівники відділення банку – мені невідомо.

По суті договір про іпотечний кредит №123 від 01.01.2006 р. є неукладеним, поскільки сторони не досягли домовленостей стосовно істотних умов договору, а кошти в іноземній валюті Побийбанк М.П. не були передані. З огляду на неукладеність договору з ПАТ «Промінвестбанк» є неукладеним і договір про відступлення прав вимоги за неукладеним договором, оскільки відсутній предмет договору відступлення (неможливо передати неіснуючі права).

У серпні 2011 р. Ватутінське відділення Промінвестбанку в м. Київ було закрите у зв’язку з реорганізацією, жодних додаткових угод з іншим відділенням ПАТ «Промінвестбанк» підписано не було.

У травні 2012 р. я написала ПАТ «Промінвестбанк» заяву про відмову від отримання кредиту в іноземній валюті (Додаток 3). А у жовтні 2012 р. запропонувала підписати додаткову угоду про розірвання договору про іпотечний кредит №123 від 01.01.2006 р. (Додаток 4)

Про кримінальні прапорушення, вчинені працівниками ПАТ «Промінвестбанк» мною було написано відповідні заяви, які були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 190, ст. 200, ст. 358 Кримінального Кодексу України. Моя заява на протиправні дії працівників ПАТ «Промінвестбанк» була зареєстрована у Єдиному реєстрі досудових розслідувань за №**** від 01.01.2012 р. за ст. 190 ч. 4.  (Додаток 5). Дана справа перебуває у Шевченківському РУ ГУ МВС України у м. Києві. Також заява була передана до Деснянського РУ ГУ МВС України в м. Києві (за місцем знаходження відділення Промінвестбанку, з яким було підписано договір), де старшим слідчим ***** було розпочато досудове розслідування за №****** за ст. 358 (Додаток 6)  та за №******* за ч. 1 ст. 200 КК України. В рамках досудового розслідування за №****** за ч.1. ст. 358 мною було подане клопотання про проведення почеркознавчої експертизи.

У кінці грудня 2012 р. у засобах масової інформації з’явилася інформація, що ПАТ «Промінвестбанк» продав свій кредитний портфель ПАТ «Альфа-банк». У той же час жодних офіційних письмових повідомлень про відступлення права вимоги ні від ПАТ «Промінвестбанк», ні від ТОВ «Кредитні ініціативи» на мою поштову адресу, де я зареєстрована і проживаю з 2006 року (вул. Темідоклі Дерві 5, м. Нікосія ) мені не надходило.

30 січня 2013 року мені зателефонували з номеру телефону +38050-119-12-16, особа, яка представилася співробітницею ПАТ «Альфа-банк», та повідомила мені, що мій кредитний договір з ПАТ «Промінвестбанк» було передано Альфа-банку, і що я можу звернутися до будь-якого відділення ПАТ «Альфа-банк» і отримати офіційний документ про даний факт. У той же час жодних офіційних листів ні від ПАТ «Промінвестбанк», ні від ПАТ «Альфа-банк», ні від ТОВ «Кредитні ініціативи я по цей час так і не отримала.

01 лютого 2013 р. я звернулася до відділення «Київське №4» ПАТ «Альфа-банк» за адресою вул. Хрещатик 14. Співробітниця ПАТ «Альфа-банк» Стажор Ада протягом години намагалася з’ясувати моє питання.  Я надала співробітниці ПАТ «Альфа-банк» свій паспорт та ІПН, щоб вона змогла ідентифікувати мою особу. Ада Стажор сказала, що мій Договір не знаходиться в ПАТ «Альфа-банк», а був переданий колекторам, з якими я можу зв’язатися за телефоном гарячої лінії. Зателефонувавши на гарячу лінію мені повідомили, що ПАТ «Альфа-банк» не має відношення до мого кредитного договору і я маю звертатися безпосередньо до ТОВ «Кредитні ініціативи», проте повідомити поштову адресу та контактний номер телефону ТОВ «Кредитні ініціативи» оператор відмовилася. Після декількох телефонних дзвінків до інших відділів А. Павловська сказала, що єдиний документ, який вона мені може надати – це роздруківка з бази даних ПАТ «Альфа-банк». На моє питання, чому цей документ не містить ні прізвища та ім’я посадової особи, ні підпису посадових осіб, ні мокрої печатки, співробітниця пояснила, що це все, чим вона може допомогти. (Додаток 7). Дане повідомлення про відступлення прав ТОВ «Кредитні ініціативи» (місцезнаходження : 07400, м. Бровари, бульв. Незалежності,14, код за ЄДРПОУ 35326253), яке було роздруковане і надано А. Павловською не є офіційним документом, так як цей документ оформлений без дотримання національних стандартів України щодо вимог до оформлення документів ДСТУ 4163-2003 і законодавства України як по формі, так і по змісту.

Телефонні дзвінки на мій особистий номер мобільного від  імені ПАТ «Альфа-банк» із незрозумілими вимогами я розцінюю як вимагання і порушення ЗУ «Про персональні дані», «Про інформацію» і «Про банки і банківську діяльність».

Договір №123 від 01.01.2006 р. не містив дозволу на передачу інформації згідно даного договору третім особам, я не надавала згоди ПАТ «Промінвестбанк» на розкриття банківської таємниці.

Згідно законодавства України телефонні дзвінки від невідомих осіб, які відмовляються повідомляти своє прізвище, а  також дивна роздруківка з бази даних без мокрої печатки і без підпису посадової особи, а також без зазначення ПІП і посади відповідальної особи НЕ є належним повідомленням про зміну кредитора. Такі відносини, рівно ж як процедура повідомлення, чітко регламентуються законодавством України.

22 лютого 2013 р. я направила письмовий запит до ТОВ «Кредитні ініціативи» та ПАТ «Альфа банк» (Додаток 8) з вимогою надати мені належним чином завірені копії документів, які підтверджують факт відступлення права вимоги. Але жодної відповіді я по цей час так і не отримала. Відповідно у мене відсутні документи, які б підтверджували наявність цивільно-правових відносин з ТОВ «Кредитні ініціативи» та ПАТ «Альфа-банк». Такі документи ТОВ «Кредитні ініціативи» та ПАТ «Альфа-банк» відмовляється надавати та взагалі просто ігнорують мої письмові звернення, чим грубо порушують Закон України «Про звернення громадян».

Я переконана, що жодних цивільно-правових відносин ні з ТОВ «Кредитні ініціативи», ні з ПАТ «Альфа-банку» у мене немає. У мене відсутні документи, які б підтверджували наявність цивільно-правових відносин.

У той же час набридливі дзвінки від ТОВ «Кредитні ініціативи» здійснювалися на мій номер мобільного протягом декількох місяців (з кінця січня по середину квітня 2013 року). У деякі дні телефонували невідомі особи, у деякі – автовідповідач з автодозвоном, який здійснював дзвінки щогодини, по 20 разів на добу. У квітні 2013 р. співробітник ПАТ «Альфа-банк» Кредитинов Федот (останній телефонувавший представник ТОВ «Кредитні ініціативи» мені  був викликаний до старшого слідчого **** у м. Києві. (Додаток 9). Після цього дзвінки на деякий час припинилися.

Наскільки я розумію, офіційно у ТОВ «Кредитні ініціативи» працевлаштований лише директор Конько А.О. (директор змінюється у ТОВ «Кредитні ініціативи» майже щороку, про зміну особи директора ТОВ «Кредитні ініціативи» повідомили Нацкомфінпослуг лише 27.02.2013 р. після мого листа із запитом до Нацкомфінпослуг від 22.02.2013 р.

У той же час ТОВ «Кредитні ініціативи» по суті мають неофіційні трудові відносини з багатьма громадянами України, які офіційно не працевлаштовані в ТОВ «Кредитні ініціативи», а представляють інтереси ТОВ «Кредитні ініціативи» за довіреністю, та отримують від ТОВ «Кредитні ініціативи» неофіційні доходи (зарплати в конвертах). Таким чином, ТОВ «Кредитні ініціативи» уникає оподаткування та грубо порушує ще й трудове законодавство. У Додатках 10-17 представлені довіреності осіб, які представляються «співробітниками» ТОВ «Кредитні ініціативи» (дані довіреності були надані у судовому порядку особам, які підписалися під колективною заявою, копія якої направлялася Нацкомфінпослуг у листі від 30.03.2013 р.) А саме це наступні особи:

 

Лановенко Артем Валерійович ДВК-84 від 01.10.2012

Капустинська Марина Олександрівна ДВК-114 від 01.12.2012

Тимцясь Іван Васильович ДВК-17 від 05.07.2012

Юхименко Юрій Юрійович ДВК-182 від 20.03.2013

Ковальчук Роман Олександрович ДВК-21 від 08.08.2012

Бабич Олександр Вячеславович ДВК-23 від 08.08.2012

Томич Євген Васильович ДВК-93 від 01.08.2012

 

Прошу Нацкомфінпослуг надати інформацію, чи дійсно дані особи офіційно працевлаштовані у ТОВ «Кредитні ініціативи»?

У той же час, у ПАТ «Альфа-банк» немає жодних юридичних підстав на володіння інформацією про мій кредитний договір, що складає банківську таємницю, мої персональні дані, номери домашніх та мобільних телефонів, тощо. Договори з ПАТ (ЗАТ) «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» не містять згоди чи дозволу клієнтів на розкриття банківської таємниці ПАТ «Промінвестбанк», також клієнти Промінвестбанку не давали свого дозволу на передачу інформації, що складає банківську таємницю, та своїх персональних даних третім особам, що є порушенням ЗУ «Про інформацію».

До сьогоднішнього дня  мені так і не були надані належним чином завірені копії документів, які б підтверджували факт відступлення права вимоги за кредитним договором №123 від 01.01.2006 р.

Незважаючи на усні твердження «співробітників» Альфа-банку про відступлення прав вимоги за кредитними та іпотечними договорами, у Держаному реєстрі речових прав на нерухоме майно як Іпотекодержатель значиться філія ЗАТ «Промінвестбанк», з якою підписувався даний договір. Це означає, що внесення будь-яких грошових коштів на рахунок ТОВ «Кредитні ініціативи» не звільнить майно клієнтів від обтяження, а це в свою чергу вже дає підстави сумніватися у законності операцій та договорів, укладених між ПАТ «Промінвестбанк» і ТОВ «Кредитні ініціативи» та правомірності вимог ТОВ «Кредитні ініціативи».

У діях посадових осіб ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк», посадових осіб ТОВ «Кредитні ініціативи» та «працівників» ПАТ «Альфа-банк» містяться ознаки злочинів, за які згідно ст.ст. 189, 205, 209, 212, 231, 232, 355 передбачена кримінальна відповідальність відповідно до Кримінального Кодексу України.

У той же час, при зверненні ЗМІ до ПАТ «Альфа-банк» останній навідріз заперечує будь-які зв’язки з ТОВ «Кредитні ініціативи» ( http://www.kommersant.ua/doc/2126189 ).

Співробітники ПАТ «Альфа-банк» та ТОВ «Кредитні ініціативи», що мені телефонували вимагали сплати кошти в іноземній валюті.

Відповідно до п.1.2. Положення «Про порядок надання небанківським фінансовим установам, національному оператору поштового зв'язку генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій», що затверджене Постановою НБУ №297 від 09.08.2002 р., отримання ліцензії для здійснення валютних операцій на території України є обов’язковим. У той же час генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій небанківським фінансовим установам, національному оператору поштового зв'язку надає НБУ згідно Постанови НБУ №297 від 09.08.2002 р.

Відповідно до ст. 28 ЗУ «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» дозволи та ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових послуг фінансовим установам надає Нацкомфінпослуг.

Я зверталася із відповідними запитами до Національного банку України та Нацкомфінпослуг, на які були отримані відповіді, що у ТОВ «Кредитні ініціативи» відсутні ліцензії Національного банку України на здійснення валютних операцій.

У той же час у п. 10.2. Договору відступлення прав вимоги від 17.12.2012 р., укладеному між ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» та ТОВ «Кредитні ініціативи» зазначається, «п. 10.2 Новий Кредитор заявляє та гарантує таке: (b) Він має необхідні дозволи та статус для укладення та виконання Договору включаючи, але без обмежень, для обслуговування кредитних договорів у іноземній валюті та отримання від первісного Кредитора помилково сплачених коштів у іноземній валюті та не потребує жодних додаткових дозволів та погоджень органів державної влади чи третіх осіб, в тому числі фінансових установ.» (Додаток 18).

У Договорі про передачу прав за договорами забезпечення, який було посвідчено нотаріусом Київського міського нотаріального округу Кирик О.А. за №1423 від 17.12.2012 р. зазначено:

«Стаття 6. Запевнення та гарантії. b) Дозволи та санкції. Цесіонарій має всі права та повноваження на укладання та виконання цього Договору. Всі дії з боку Цесіонарія, або з боку будь-якого органу влади або третьої особи, необхідні для авторизації (надання повноважень), укладення та підписання цього Договору Цесіонарієм були здійснені.

c) Неправдиві заяви. Жодні запевнення чи гарантії Цесіонарія в цьому Договорі не містять такого, що згідно з інформацією, наявною у Цесіонаря, є неправдивою заявою про суттєві умови договору. Цесіонарій навмисно не приховав будь-якого суттєвого факту…» (Додаток 19).

Дані факти прямо свідчать про те, що ТОВ «Кредитні ініціативи» займається нечесною підприємницькою практикою, вводячи в оману іншу сторону договору стосовно наявності у ТОВ «Кредитні ініціативи» дозволів на здійснення операцій з іноземною валютою, і навіть залучаючи до цього обману нотаріуса.

Відповідно до Розпорядження №152 від 05.12.2003 р. Державної комісії з регулювання ринків фінансових, що зареєстровано в Міністерстві  юстиції України 29 грудня 2003 р. за N 1252/8573:

«п 1.4.   Фінансові  компанії  надають  виключно   ті  фінансові послуги,  які  зазначені  в  додатку  до  Свідоцтва про реєстрацію фінансової  установи  встановленої форми згідно з додатком 1 цього Положення,  а  також  ті,  надання  яких  можливе  лише  за  умови отримання  відповідних  ліцензій/дозволів органів державної влади, що  здійснюють  державне регулювання відповідних ринків фінансових послуг.

1.6. Якщо відповідно до нормативно-правових актів для надання певної   фінансової   послуги   необхідно   мати  дозвіл/ліцензію, фінансова компанія може надавати такі послуги лише після отримання відповідного(ї)  дозволу/ліцензії.  Для отримання дозволу/ліцензії на право надання  певної  фінансової  послуги  фінансова  компанія зобов'язана  виконати  всі  вимоги відповідних нормативно-правових актів України.»

Відповідно до п. 3. статті 91 «Цивільна правоздатність юридичної особи» ЦК України: «3. Юридична особа може здійснювати окремі види діяльності, перелік яких встановлюється законом, після одержання нею спеціального дозволу (ліцензії).»

Відповідно до статті 7 «Умови початку діяльності» Розділу ІІІ «Умови створення та діяльності фінансових установ» Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» : «1. Особа набуває статусу фінансової установи після внесення про неї запису до відповідного державного реєстру фінансових установ. 2. У разі якщо відповідно до закону надання певних фінансових послуг потребує ліцензування, фінансова установа має право на здійснення таких послуг лише після отримання відповідних ліцензій. 3. Фінансова установа може розпочати надання фінансових послуг, лише якщо:

1) облікова і реєструюча система відповідає вимогам, встановленим нормативно-правовими актами;

2) внутрішні правила фінансової установи, узгоджені з вимогами законів України та нормативно-правових актів державних органів, що здійснюють регулювання та нагляд за ринками фінансових послуг;

3) професійні якості та ділова репутація персоналу відповідають встановленим законом вимогам.

Відповідно до розділу 8 Договору про відступлення права вимоги між ПАТ «Промінвестбанк» та ПАТ «Альфа-банк» «передання документації» (Додаток 20):

«п. 8.1. Первісний кредитор зобов’язаний передати Новому Кредитору Документацію за Правами Вимоги за Кредитами та Правами Вимоги за Забезпеченням протягом 4 (чотирьох) місяців з дати Договору, в порядку, встановленому цим Розділом.

п. 8.2. Документація передається Первісник Кредитором цілісними кредитними справами, кожна з яких повинна містити усю наявну Документацію…

п. 8.4. Документація передається Первісним Кредитором уповноваженим представникам Нового Кредитора у приміщеннях відділень Нового Кредитора за адресою: м. Київ, проспект Московський 9)

п. 8.6. Кожен факт передачі Документації Новому Кредитору документується Актом приймання-передачі, який підписується уповноваженими представниками Сторін за формою, яка наведена у Додатку № 3 цього Договору у двох примірниках (по одному для кожної Сторони). Сторони домовилися, що форму Акту приймання-передачі, щодо передачі Документації в межах кожної кредитної справи заповнює Первісний Кредитор, а Новий Кредитор перевіряє на відповідність фактичному змісту кредитної справи.»

Отже, документаця по кожній кредитній справі повинна була передаватися згідно Акту прийму-передачі, складеного за формою, представленою у Додатку №3 (Додаток 21) до Договору відступлення прав вимоги. Але такого Акту прийому-передачі на підтвердження передання кредитної справи до ТОВ «Кредитні ініціативи» мені надано не було.

Також викликає особливе занепокоєння «особлива» схема погашення валютного кредиту, запропонована ПАТ «Альфа-банк» (ТОВ «Кредитні ініціативи»).

У листах-повідомленнях, які були надані співробітниками ПАТ «Альфа-банк», містилася інформація про те, що сплачувати кошти в іноземній валюті необхідно на транзитний рахунок 2909******, причому в деталях платежу необхідно вказувати призначення платежу «для ТОВ «Кредитні ініціативи» р/р 2650 7010 332001». Це здійснюється з метою приховування отриманих доходів та уникнення їх оподаткування, а також проведення незадокументованого валютного обміну та приховування готівкової іноземної валюти, отриманої від клієнтів.

Вимога співробітників ПАТ «Альфа-банк» вносити іноземну валюту на транзитний рахунок, а не на поточний рахунок клієнта,  є порушенням.

Відповідно до п. 2.3 Постанови НБУ №174 від 01.06.2011, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 25 червня 2011 р. за N 790/19528 «Про затвердження Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні»:

«2.3. Банк (філія, відділення) здійснює приймання готівки іноземної валюти від клієнтів за такими прибутковими касовими документами: за заявою на переказ готівки - від юридичних осіб - резидентів, фізичних осіб - підприємців та представництв-нерезидентів для зарахування на власні поточні рахунки; від уповноваженого представника нерезидента - суб'єкта господарювання для зарахування на розподільчий рахунок в іноземній валюті, відкритий цим банком (філією, відділенням) резиденту - суб'єкту господарювання; від фізичних осіб - на поточні, вкладні (депозитні) рахунки та переказ без відкриття рахунку;»

Відповідно Постанови НБУ №496, 29.12.2007 р. «Про затвердження Правил здійснення за межі України та в Україні переказів фізичних осіб за поточними валютними неторговельними операціями та їх виплати в Україні», що зареєстрована в Міністерстві юстиції України 1 лютого 2008 р. за №74/14765:

«1.9. Переказ без відкриття рахунку в межах України для виплати його готівкою без зарахування на поточний рахунок за дорученням фізичної особи - резидента і нерезидента здійснюється банком виключно в національній валюті.»

Окрім цього, рахунок №2650 7010 332001 є власне поточним рахунком установи. 2650 — «Поточні рахунки небанківських фінансових установ». Але, наскільки нам відомо, рахунок №2650 7010 332001 відкритий ТОВ «Кредитні ініціативи» у гривні.  Для переказу коштів на поточні рахунки, відкриті в іноземній валюті в деталях платежу і реквізитах рахунку в обов’язковому порядку вказується SWIFT код та банк-кореспондент.  Але цих реквізитів вказано не було.

З якою метою співробітники ПАТ «Альфа-банк» вимагають вносити кошти саме в іноземній готівковій валюті? Відповідь стає очевидною на прикладі ПАТ «ВіАйБіБанк». Співробітники цього банку проводили незадокументовані валютообмінні операції в іноземною валютою, і такі факти були встановлені перевіркою НБУ про що повідомлялось у ЗМІ (http://forbes.ua/business/1346790-kak-banki-narushali-valyutnoe-zakonodatelstvo). Під час перевірки НБУ було виявлено, що фактично здійснені валютообмінні операції з реальними клієнтами, які було відзнято на відеокамеру, не відповідали сумам продажу-купівлі валюти, які проведені по документам.

Схема, запропонована ТОВ «Кредитні ініціативи» та ПАТ «Альфа-банк» може передбачати, що під час внесення клієнтами готівки іноземної валюти співробітники ПАТ «Альфа-банк» обмінюють «під прилавком» готівку іноземної валюти на гривню (без оформлення відповідних документів про валютообмін), а в касу банку вносять гривню, проводячи її через транзитний рахунок на поточний рахунок нефінансової установи р/р 2650 7010 332001 у гривні. Інакше навіщо тоді вимагати від клієнтів внесення коштів саме у готівковій іноземній валюті, якщо громадянам України, які отримують заробітну плату у гривні, простіше здійснювати платежі і вносити кошти в національній валюті?

Відповідно до «Інструкції про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України», що затверджена Постановою НБУ №280 від 17.06.2004, яка зареєстрована в Міністерства юстиції України 26.07.2004 р. за №919/9518:

Рахунки 2909| П  |Інша кредиторська заборгованість за операціями з клієнтами банку. Призначення рахунку: облік сум іншої кредиторської заборгованості за операціями з клієнтами банку, наприклад, невиплачені перекази для бенефіціарів, які не мають рахунку в банку; суми коштів, що отримані для зарахування на вклади клієнтів банку. За кредитом рахунку проводяться суми кредиторської заборгованості за операціями з клієнтами банку. За дебетом рахунку проводяться суми погашення кредиторської заборгованості за операціями з клієнтами банку.

Як зазначено в ухвалі Солом’янського районного суду м. Києва від 17.05.2012 р. у справі №2-260 зазначається: http://reyestr.court.gov.ua/Review/24185138  (Додаток 22).

«Рахунок 2909 …не є його поточним рахунком, а виключно внутрішньо аналітичним рахунком банку, на який неможливо покласти та з якого неможливо списувати грошові кошти, оскільки він ведеться банком виключно для свого внутрішнього обліку. Відповідно до Постанови НБУ № 492 від 12.11.2003 р. та вимог Гл. 72 ЦК України будь-який банківський рахунок відкривається виключно на підставі договору, який укладається в письмовій формі між банком та клієнтом.»

У той же час жодних договорів про відкриття будь-яких банківських рахунків з ПАТ «Альфа-банк» я не підписувала.

У договорі з ПАТ «Промінвестбанк» були чітко прописані номери рахунків, відкриті на ім’я клієнтів, на які необхідно сплачувати кошти. Також у договорах з Промінвестбанком було чітко зазначено, що «Всі зміни та доповнення до цього Договору вносяться за згодою Сторін у письмовій формі шляхом укладення Договору про внесення змін і доповнень». Отже, при зміні номерів рахунків, термінів внесення платежів, тощо такі зміни обов’язково мають бути зафіксовані у додатковій угоді до Договору. І вносити кошти на нові рахунки, відкриті на ім’я клієнтів можна тільки після підписання відповідних додаткових угод. Інакше, ТОВ «Кредитні ініціативи», ПАТ «Альфа-банк» через деякий час може відмовитися від факту внесення коштів на рахунки 2909 для погашення кредитної заборгованості згідно договорів, підписаних з Промінвестбанком, мотивуючи тим, що це були ці кошти були сплачені фізичними особами просто «для поповнення рахунку ТОВ «Кредитні ініціативи» (такий собі «благодійний внесок»). І не зважаючи на внесені кошти на рахунки 2909, через деякий час такі шахраї можуть звернутися до суду, мотивуючи тим, що кошти клієнтом не були сплачені на рахунки, вказані у договорі.

У тій же ухвалі Солом’янського районного суду м. Києва також було зазначено наступне:

«Крім того, рахунок 2909 використовується банком виключно для обліку своєї заборгованості перед іншими клієнтами банку, що підтверджується вимогами Постанови НБУ № 280 від 17.06.2004 року, яка зареєстрована в Міністерстві юстиції України 26.07.2004 року за № 918/9517. Вказуючи в кредитному договорі обов'язок сплати ним ануітетного щомісячного платежу на рахунок 2909, відповідач фактично змінює боржника в своїх зобов'язаннях перед клієнтами банку, тобто, вносячи грошові кошти на рахунок 2909, він сплачує заборгованість банку перед іншими клієнтами, тобто банк спрямовує ці внесені грошові кошти з рахунку 2909 на поточні рахунки інших клієнтів для погашення вже своєї заборгованості.

Таким чином, банк фактично ввів його в оману щодо належного погашення ним кредиту та процентів за ним на рахунок 2909, залишаючи за собою можливість звернутися до  нього в будь-який час з вимогою про сплату заборгованості, яка утворилася з часу підписання кредитного договору, незважаючи на сплату ним на протязі 2006-2009 років кредиту та процентів за ним.»

Схема, запропонована ТОВ «Кредитні ініціативи» та ПАТ «Альфа-банк» може передбачати, що під час внесення клієнтами готівки іноземної валюти співробітники ПАТ «Альфа-банк» обмінюють «під прилавком» готівку іноземної валюти на гривню (без оформлення відповідних документів про валютообмін), а в касу банку вноситься гривня. ПАТ «Альфа –банк» проводячи кошти через транзитні рахунки 2909, сплачує таким чином заборгованість банку перед іншими клієнтами, тобто банк спрямовує ці внесені грошові кошти з рахунку 2909 на поточні рахунки інших клієнтів для погашення вже своєї заборгованості (виконання зобов’язань ПАТ «Альфа-банк» перед іншими клієнтами), а саме спрямовує кошти на поточний рахунок небанківської фінансової установи ТОВ «Кредитні ініціативи» р/р 2650 7010 332001 у гривні. Таким чином, операція зі сплати процентів (отримання доходів від фінансових операцій) приховується під виглядом «поповнення рахунку», або виконання інших зобов’язань ПАТ «Альфа-банк» перед ТОВ «Кредитні ініціативи».

Відповідно до розділу 4 «Порядок передання права вимоги» Договору відступлення прав вимоги між ПАТ «Промінвестбанк» та ТОВ «Кредитні ініціативи»

«п.4.1. Відступлення Прав вимоги Первісним Кредитором Новому Кредитору, набуття Новим Кредитором Прав Вимоги та заміна кредитора за Правами Вимоги на Нового Кредитора набувають чинності у день укладення Договору, за умови належного оформлення Сторонами (підписання та скріплення відбитком печатки Сторін) Реєстру Позичальників.»

Відповідно до п. 4.3. цього ж Договору: «п. 4.3. Сторони підписують Реєстр Позичальників, що є Додатком №1. Реєстр Позичальників підписується в трьох примірниках (по одному для кожної із Сторін та один для нотаріуса).

Відповідно до п. 5.2 Договору відступлення прав вимоги між ПАТ «Промінвестбанк» та ТОВ «Кредитні ініціативи» Внесення змін до державних реєстрів здійснюється в наступному порядку:

П.5.2.1. «Первісний Кредитор зобов’язується у строк до 17.01.2013 р. (включно), але не пізніше ніж через 11 робочих днів після набрання чинності встановленої на рівні закону форми повідомлень про зміну іпотеко держателя, надати приватному нотаріусу Київського міського нотаріального округу Кирик О.А. належним чином оформлені повідомлення про внесення змін до Державного реєстру іпотек з метою реєстрації Нового Кредитора в якості Іпотекодержателя за Договорами Забезпечення.» (Додаток 23)

Відповідно до статті 24. Відступлення прав за іпотечним договором ЗУ «Про іпотеку» у редакції від 08.08.2012 р., яка діяла на дату підписання Договорів факторингу: «Іпотекодержатель зобов'язаний  письмово  у  п'ятиденний строк повідомити боржника про відступлення прав за іпотечним договором і права вимоги за основним зобов'язанням.»

Жодних повідомлень про відступлення прав вимоги за договором іпотеки між ПАТ «Промінвестбанк» та Побийбанк М.П. я не отримувала. На даний час відповідно до інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно Іпотекодержателем нерухомого майна значиться філія ЗАТ «Промінвестбанк» Жмеринське відділення.

Відповідно до Розпорядження №152 від 05.12.2003 р. Державної комісії з регулювання ринків фінансових, що зареєстровано в Міністерстві  юстиції України 29 грудня 2003 р. за N 1252/8573:

2. Умови, яким має відповідати фінансова компанія-заявник при внесенні інформації до Реєстру

2.1.  Нацкомфінпослуг  уносить  інформацію  про  заявника  до Реєстру та видає йому Свідоцтво, а у випадках, передбачених п. 1.4 цього  Положення,  також  і  додаток  до  нього, у разі дотримання фінансовою  компанією - заявником таких обов'язкових умов:

2.1.2) наявності  в  заявника  внутрішніх  правил  з  надання фінансових послуг та примірних договорів із клієнтами,  які  мають відповідати вимогам законодавства та затверджуватись уповноваженим органом заявника відповідно до його установчих документів;

2.1.3) наявності системи бухгалтерського обліку та звітності, що   відповідають   вимогам  законодавства  і  передбачають  облік операцій з надання фінансових послуг своїм клієнтам;

2.1.4) наявності  власного  капіталу в розмірі не  менше  ніж 5 млн.грн     на     дату    подання    заяви    для    фінансових компаній-заявників, які планують надавати фінансові  послуги,   що передбачають  здійснення  операцій  з  коштами,   отриманими   від фізичних осіб,  а також клірингу,  та не менше ніж 3 млн.грн   для усіх інших фінансових компаній - заявників;

2.1.5)  наявності  кваліфікованих  кадрів,  що  безпосередньо здійснюють  діяльність  з  надання  відповідних  видів  фінансових послуг,  не  мають  непогашеної  судимості за корисливі злочини, а також  взяли на себе зобов'язання щодо безумовного виконання вимог статті  10  Закону  України  "Про  фінансові  послуги  та державне регулювання   ринків   фінансових   послуг",  та відповідності    керівника   і   головного   бухгалтера   заявника Професійним   вимогам   до   керівників  та  головних  бухгалтерів фінансових  установ, затвердженим розпорядженням Державної комісії з  регулювання  ринків  фінансових  послуг  України від 13.07.2004 N 1590 ( z0955-04 ), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 02.08.2004 за N 955/9554;

2.1.6) наявності   технічних  умов,  необхідних  для  надання фінансових послуг своїм клієнтам,  та  забезпечення  належного  та своєчасного  обліку фінансово-господарських операцій відповідно до законодавства України, а саме: власного або орендованого приміщення; відповідної комп'ютерної техніки,  яка дає змогу  забезпечити виконання  вимог щодо подання інформації у форматі,  установленому Нацкомфінпослуг,   та  комунікаційних  засобів  (телефону,  факсу,  електронної пошти Інтернет); відповідного програмного   забезпечення,   необхідного    для надання   фінансових   послуг   своїм   клієнтам  та  забезпечення належного,  своєчасного  обліку  фінансово-господарських  операцій відповідно    до    законодавства    і    подання   звітності   до Нацкомфінпослуг;

2.1.7)  відсутності  збитків  за  даними  останнього  річного фінансового  звіту  про  фінансові  результати, що передує поданню заяви, підтвердженого аудитором (крім новостворених);

2.1.8) відсутності  порушень  чинного  законодавства  в сфері регулювання  ринків  фінансових  послуг  протягом року, що передує зверненню  юридичної  особи  -  заявника  до Нацкомфінпослуг (крім новостворених).

     2.3.  Вимоги,  зазначені в підпунктах 2.1.1 - 2.1.7 та пункті 2.2  Положення,  мають  виконуватися фінансовою компанією протягом усього строку дії Свідоцтва та додатка до нього.

Відповідно до Розпорядження №152 від 05.12.2003 р. Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг «Вимоги до облікової та реєструючої системи фінансових компаній»:

5.1. Фінансові компанії мають  затвердити  внутрішні  правила надання  фінансових послуг та примірні договори про надання певних видів фінансових послуг.

5.2. Внутрішні правила надання фінансових  послуг  фінансових компаній   мають  бути  оформлені  як  один  чи  декілька  окремих документів, відповідати вимогам законодавства та встановлювати: умови та порядок укладання договорів з клієнтами; порядок зберігання договорів та інших документів,  пов'язаних з наданням фінансових послуг; порядок доступу до документів та іншої інформації, пов'язаної з наданням фінансових послуг, та систему захисту інформації; порядок проведення  внутрішнього  контролю  щодо   дотримання законодавства   та   внутрішніх   регламентуючих   документів  при здійсненні операцій з надання фінансових послуг; відповідальність посадових осіб, до посадових обов'язків яких належать безпосередня робота з клієнтами,  укладання та  виконання договорів.

5.3. На вимогу клієнта фінансова компанія зобов'язана  надати інформацію  згідно  з  вимогами  статті  12  Закону  України  "Про фінансові  послуги  та  державне  регулювання  ринків   фінансових послуг"

 5.4. Примірні  договори  про  надання певного виду фінансової послуги мають  відповідати  вимогам  Цивільного  кодексу   України,  статті  6  Закону  України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових  послуг" та вимог чинного законодавства.

5.5. Облікова та  реєструюча система фінансової компанії  має забезпечувати облік та реєстрацію договорів про надання фінансових послуг  у електронному та паперовому вигляді. Реєстрація договорів про  фінансові  послуги  здійснюється  шляхом  ведення  фінансовою компанією  журналу  обліку  укладених  і  виконаних  договорів про надання  фінансових послуг (далі - журнал обліку) та карток обліку укладених та виконаних договорів (далі - картка обліку), відомості яких   повинні   містити   інформацію,   необхідну   для   ведення бухгалтерського    обліку    відповідних   фінансово-господарських операцій. 

5.8. Журнал  та   картки   обліку   виконання   договорів   в електронному  вигляді ведуться фінансовою компанією з обов'язковою можливістю роздрукування  у  будь-який  час  на  вимогу  державних органів  в межах їх повноважень.  Фінансова компанія має зберігати інформацію  журналу  та  карток  обліку виконання   договорів   в електронному  вигляді  таким  чином,  щоб  забезпечити  можливість відновлення  втраченої  інформації  у  разі  виникнення  будь-яких обставин непереборної сили.

5.9.  Облікова  та реєструюча система фінансових компаній, що надають  фінансові  послуги,  здійснення яких передбачає отримання ліцензії/дозволу  відповідних  державних  органів, має відповідати вимогам, установленим нормативно-правовими актами таких органів.

5.10.  Договори на здійснення діяльності з надання фінансових послуг  зберігаються  окремо  за  кожним видом діяльності протягом п'яти років після виконання взаємних зобов'язань  сторін  договору або   відмови  від  договору  за  згодою  сторін,  крім  випадків, передбачених  законодавством.  У  разі   наявності   додатків   до договорів  вони  зберігаються разом з відповідними договорами. Про
виконання  взаємних зобов'язань сторін за договором має складатись акт  виконаних  робіт, який підписується всіма сторонами договору.

Яким чином ТОВ «Кредитні ініціативи» веде бухгалтерський облік операцій з іноземною валютою, на здійснення яких ТОВ «Кредитні ініціатив» не має цивільної правоздатності? (відсутня генеральна ліцензія на здійснення валютних операцій)? На якій підставі ТОВ «Кредитні ініціативи» отримують доходи в іноземній валюті від резидентів України та чи сплачують ТОВ «Кредитні ініціативи» податки від таких доходів?

       Відповідно до Розпорядження №152 від 05.12.2003 р. Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг «Вимоги до облікової та реєструючої системи фінансових компаній»: п. 7. Порядок виключення фінансової компанії з Реєстру:

7.1. Рішення про виключення інформації про фінансову компанію з Реєстру може бути прийняте Нацкомфінпослуг за наявності підстав, визначених Положенням про Реєстр.

 7.2. Підставою  для  виключення  інформації   про   фінансову компанію з Реєстру також може бути систематичне неповідомлення нею Нацкомфінпослуг  у  встановлені  законодавством строки про зміни в інформації,  яка  міститься  в  документах,  поданих  для внесення інформації  щодо  фінансової   компанії   або   її   відокремлених підрозділів   до  Реєстру,  та/або  установлений  перевіркою  факт відсутності фінансової компанії за місцезнаходженням, зазначеним у Свідоцтві    про   державну   реєстрацію   юридичної   особи,   та неповідомлення Нацкомфінпослуг та державного реєстратора в строки, установлені законодавством, про зміну свого місцезнаходження.

За інформацією Броварського МВ ГУ МВС України в Київській області працівники відділу МВС неодноразово намагалися знайти ТОВ «Кредитні ініціативи» за юридичною адресою: 07400, м. Бровари, бульв. Незалежності, 14, але будь-які сліди життєдіяльності цієї фінансової установи у м. Бровари відсутні.

Броварським МВ направлялися запити і на адресу ПАТ «Альфа-банк» 04073, м. Київ, проспект Московський 9, корп. 4-В, поверх 5, звідки телефонують так звані «працівники» ТОВ «Кредитні ініціативи», але відповіді не отримали. Фізичне місцезнаходження ТОВ «Кредитні ініціативи» невідоме. ПАТ «Альфа-банк» офіційно спростовує будь-яку причетність до ТОВ «Кредитні ініціативи». 

Відповідно до Розпорядження №152 від 05.12.2003 р. Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг «Вимоги до облікової та реєструючої системи фінансових компаній»: 8. Порядок контролю за додержанням вимог цього Положення та чинного законодавства фінансовими компаніями:

«8.1. Державне  регулювання та нагляд за діяльністю фінансових компаній,  частиною якого є контроль за  додержанням  вимог  цього Положення, здійснюється Нацкомфінпослуг.

8.2. Контроль    за   додержанням   вимог   цього   Положення здійснюється    Нацкомфінпослуг   шляхом   моніторингу   звітності учасників   ринків  фінансових  послуг,  безвиїзних  перевірок  та виїзних перевірок (інспекцій).»

Колективна заява (Побийбанк М.П.,та ін.) про вчинення кримінального правопорушення ТОВ «Кредитні ініціативи» (копія якої направлялася Нацкомфінпослуг у квітні 2013 р.) була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань та згідно повідомлення Броварського МВ ГУ МВС України в Київській області  була зареєстрована у Єдиному реєстрі досудових розслідувань за №****** за ст. 358 ч.1 (Додаток 28), а також за повідомленням від Шевченківського РУ ГУ МВС України в м. Києві за №****** від за ст. 355 ч.1. (Додаток 24).

Фактично ТОВ «Кредитні ініціативи» не тільки здійснює незаконні операції з іноземною валютою, не маючи на це відповідної генеральної ліцензії, систематично порушує вимоги, визначені нормативними актами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг), але і відкрито займається нечесною підприємницькою практикою.

На підставі вищевикладеного: -

ПРОШУ:

1.       Перевірити надану інформацію.

2.       Надати інформацію, чи дійсно наступні особи: Лановенко Артем Валерійович, Капустинська Марина Олександрівна, Тимцясь Іван Васильович, Юхименко Юрій Юрійович, Ковальчук Роман Олександрович, Бабич Олександр Вячеславович, Томич Євген Васильович, Матяш Є.М. офіційно працевлаштовані у ТОВ «Кредитні ініціативи»

3.       Надати інформацію на якій підставі ТОВ «Кредитні ініціативи», які не мають генеральної ліцензії на здійснення операцій з іноземною валютою, уклали договір з ПАТ «Промінвестбанк» про відступлення права вимоги по кредитним договорам в іноземній валюті?

4.       Надати інформацію, на якій підставі ТОВ «Кредитні ініціативи», які не мають генеральної ліцензії на здійснення операцій з іноземною валютою, можуть обслуговувати кредитні договори в іноземній валюті, приймати готівку іноземної валюти від резидентів України, проводити операції з нарахування процентів в іноземній валюті, комісій, пені, тощо в іноземній валюті?

5.       Застосувати заходи впливу до ТОВ «Кредитні ініціативи» та анулювати Свідоцтво фінансової установи ТОВ «Кредитні ініціативи»

6.       Виключити ТОВ «Кредитні ініціативи» з Державного реєстру фінансових установ за систематичне неповідомлення Нацкомфінпослуг  у  встановлені  законодавством строки про зміни в інформації,  яка  міститься  в  документах,  поданих  для внесення інформації  щодо  фінансової   компанії   або   її   відокремлених підрозділів   до  Реєстру,  та/або  установлений  перевіркою  факт відсутності фінансової компанії за місцезнаходженням, зазначеним у Свідоцтві    про   державну   реєстрацію   юридичної   особи,   та неповідомлення Нацкомфінпослуг та державного реєстратора в строки, установлені законодавством, про зміну свого місцезнаходження.

7.       Відповідно до ст. 18 Закону України «Про звернення громадян» Прошу надати можливість бути особисто  (чи моєму представнику за довіреністю) присутньою під час розгляду даної скарги.Відповідно до Закону України «Про звернення громадян»: Стаття 18. Права громадянина при розгляді заяви чи скарги Громадянин, який звернувся із заявою чи  скаргою  до  органів державної влади, місцевого самоврядування,  підприємств,  установ, організацій незалежно  від  форм  власності,  об'єднань  громадян, засобів масової інформації, посадових осіб, має право: особисто викласти  аргументи  особі,  що  перевіряла заяву чи скаргу, та брати участь у перевірці поданої скарги чи заяви; знайомитися з матеріалами перевірки; подавати додаткові матеріали  або  наполягати  на  їх  запиті органом, який розглядає заяву чи скаргу; бути присутнім при розгляді заяви чи скарги; користуватися послугами  адвоката  або представника трудового колективу, організації,   яка   здійснює   правозахисну   функцію, оформивши  це  уповноваження у встановленому законом порядку.

8.       Відповідно до ст. 18 Закону України «Про звернення громадян» витребувати у ТОВ «Кредитні ініціативи оригінал Договору відступлення права вимоги від 17.12.2012 р. , укладений між ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» та ТОВ «Кредитні ініціативи» та усі додатки до нього, включаючи Додаток №1 «Реєстр Позичальників», а також оригінал Договору про передачу прав за договорами забезпечення, який було посвідчено нотаріусом Київського міського нотаріального округу Кирик О.А. за №1423 від 17.12.2012 р.

9.       Про результати розгляду і про вжиті заходи щодо моєї заяви письмово повідомити у встановлений законодавством України термін.

У разі необхідності перевірки наданої інформації, я даю свою згоду на розкриття банківської таємниці стосовно моєї кредитної справи.

 

 

Додатки:

 

 «______»  липня 2013 р.                                                                                   _______________  М.П. Побийбанк

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Еще один талант...Впечатлен :)

Стиль и смысл написанного напоминает борьбу http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showuser=7772 и г-н Абрамского.

Это не форум, а прямо опаснейший рассадник свободомыслия и инкубатор письмотворчества :) :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Еще один талант...Впечатлен :)

Стиль и смысл написанного напоминает борьбу http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showuser=7772 и г-н Абрамского.

Это не форум, а прямо опаснейший рассадник свободомыслия и инкубатор письмотворчества :) :)

Спасибо... как говорил Матросскин: "а я исче на машинко шить умею..."

Ото б лучче я на машинке шила по выходным ;-)

 

 

Бизнес объединяется против беспредела "Альфа-банка"

 

Руководитель ООО "Завод строительных материалов №1" Иван Винник обращается с открытым предложением ко всем предпринимателям, пострадавшим от ПАО "Альфа — Банк", объединиться в отстаивании законности своих прав и защите бизнеса.

"Я рассчитываю, что мы, предприниматели и руководители предприятий, пострадавших от беспредела "Альфа - банка", потерявших или стоящих на грани потери бизнеса, сформируем комитет противостояния рейдерам", - об этом сегодня в ходе пресс-конференции в Интерфаксе заявил журналистам Иван Винник, руководитель ООО "Завод строительных материалов №1"

"Альфа - Банк" неоднократно фигурировал в рейдерских захватах в России и Украине, в частности в захвате соевого завода "Каховка Пром-Агро", "Крымской водочной компании", полиграфического комбината "Украина" и других.

Рейдерское нападение на "Завод строительных материалов №1" стал апогеем конфликта между банком и заводом, который из юридической атаки перешел в формат вооруженного нападения на завод. Так, 26 июля в Новой Каховке в 4:30 утра вооруженные люди штурмовали ООО "Завод строительных материалов №1". Очевидцы назвали произошедшее беспределом, боевиков называли убийцами. Используя слезоточивый газ, огнестрельное оружие, дымовые шашки, силовики пытались попасть на предприятие. На место происшествия оперативно прибыли несколько машин УМВД, что и помогло остановить кровопролитие. Задержаны 2 человека. Прокуратурой г.Новая Каховка ведется процессуальное управление криминального расследования по факту проникновения посторонних на территорию ООО “Завод строительных материалов№1”.

"Альфа - Банк" публично отрицает свою причастность к инциденту, обвиняя завод строительных материалов в инсценировке рейдерского захвата. "Цинизм заявлений банка шокирует. Прокуратура проводит криминальное расследование по факту попытки захвата предриятия 26 июля 2013 г., есть задержанные, пострадавшие. Свидетельства указывают, что к инциденту причастен "Альфа – банк", а банк заявляет что ни при чем. Сначала банк пытается поменять директора, подделывает печати, переводит предприятие в оффшоры, предпринимает попытку захвата,а после ее провала обвиняет нас, завод, в самозахвате" - комментирует Иван Винник.

 

Кредит со «счастливым концом» или банковское рейдерство
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Практика "Взять денег в долг, а потом замочить кредитора, чтоб не отдавать долг" довольно древняя.

Чего только стоит разборка Филиппа IV с орденом тамплиеров ;)

ЗЫ - Яб с удовольствием поглядел на картину " Р. Кузьмин поражает Приват во главу"

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

По поводу извечных вопросов? Кто виноват? и ЧТО ДЕЛАТЬ?

Уважаемые форумчане, особенно те, которым начали звонить так называемые "Кредитные инициативы"!

Перестаньте жаловаться на жизнь и переходите к активным действиям: перо и бумага, или клава и комп, несколько конвертов и оплата услуг укрпочте - начните действовать.

Броварське МВ ГУ МВС України в Київській області присоединило нашу коллективную заяву на Кредитинов к другой, уже у них имеющейся и занимается досудовым расследованием.

Итак, все клиенты (Сведбанка, Проминвеста и пр.), которых "продали" в конечном счете ТОВ "Кредитни инициативы" могут помочь следствию и написать Заяву про вчинення злочину и отправить её непосредственно в Броварське МВ.

Начальнику Броварського МВ ГУ МВС України в Київській області

полковнику міліції СЕМІКОПУ С.М.

адреса: 07400, Київська область,

м. Бровари, вул. Кірова, 24

Громадянина(ки) України

адреса:

ЗАЯВА ПРО КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ

за ст.ст. 189, 190, 205, 231, 232, 355 Кримінального Кодексу України

Статьями 209 и 212 занимается налоговая, поэтому по этим статьям, если Вы чуйствуете в себе непреодолимое желание пресечь уклонение Кредитинами от налогообложения и заставить их пополнять казну, лучше напишите отдельно письмо по этим статьям непосредственно в Мин. доходов и сборов.

А при обращении в Броварское МВ надо писать по "милицейским" статьям (ст.ст. 189, 190, 205, 231, 232, 355 КК України), чтобы быстро и просто им было заяву распределить и приобщить уже к "нашему" досудовому розслидуванню.

Пример, составленный Мотрей Побийбанк выложен здесь и этот пример включает все статьи и подходит для клиентов Проминвеста в случае схемы: Проминвест-Кредитины. Для клиентов сведбанка заяву надо адаптировать.

ЗАЯВА ПРО ВЧИНЕННЯ ЗЛОЧИНУ КРЕДИТИНАМИ В БРОВАРСЬКЕ МВ ГУ МВС

https://docs.google.com/file/d/0B5x8hzdadvM...dit?usp=sharing

Далее, если Вы еще не отправляли таких писем ранее, пишете запрос в НБУ и Нацкомфинпослуг о наличии у Кредитинов лицензии.

ЗАПИТ ДО НБУ

ЗАПИТ ДО НАЦКОМФІНПОСЛУГ

И отдельное письмо-запрос Кредитинам с требованиям предоставить доказательства перехода права вымогы.

ЗАЯВА ДО ТОВ "КРЕДИТИНИ" З ВИМОГОЮ НАДАННЯ ДОКАЗІВ ВІДСТУПЛЕННЯ ПРАВ ЗА КРЕДИТНИМ ДОГОВОРОМ

https://docs.google.com/file/d/0B5x8hzdadvM...dit?usp=sharing

т.е. надо отправить 4 письма, по логике надо сначала 3, а потом одно - Броварскому МВ, но учитывая срочность вопроса можно отправлять все 4 письма одновременно. К тому времени, как Ваша заява попадет к следователю, Вы уже получите и ответ от НБУ , Нацкомфинуслуг. И сможете смело заявлять, что прошло 30 дней, а ответа от Кредитинов Вы так и не получили.

Я прекрасно понимаю, в какой стране мы живем, и как у нас работают правоохранители (к примеру, уже только при заезде на парковку Броварского МВ сразу почулася своєрідна говірка, за якою я відразу зрозуміла, шо я таки потрапила за правильною адресою ;-)))

Ну и что? Вас же потом товарисч судья спросит: "Если Вы понимали, что "Ваши права порушуються, ЧОМУ Ви нікуди не зверталися і не заявляли про порушення своїх прав?"

Уважаемый Antibank очень своевременно дал ссылки на законодательство, подтверждающие то, что даже доверенности у Кредитинов нелегитимные. http://antiraid.com.ua/forum/index.php?s=&...ost&p=72651

Почему же Вы своим бездействием "легализируете" незаконные действия Кредитинов???

Да, "черный список" в телефоне - это хорошо, но это не выход.

Ни один Кредитин не должен остаться незамеченным и безнаказанным. и подобные "Кредитные инициативы" должны быть наказуемы в Этой стране.

Если звонящие Вам кредитины постеснялись представляться и Вы не знаете их ФИО - возьмите несколько, на свой выбор, из "списка Мотри Панасивны" ;-)

Только 7 человек заявили в Броварское МВ, что Кредитины систематически нарушают законодательство. А остальные считают, что им ТОВ "Кредитины" оказывают финансовые услуги?

Подскажите пожалуйста, если кредит в гривне какие и куда письма надо писать? Кредит оформлен в Проминвестбанке и сейчас Кредитные инициативы пишуть письма, смс и звонки

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Подскажите пожалуйста, если кредит в гривне какие и куда письма надо писать? Кредит оформлен в Проминвестбанке и сейчас Кредитные инициативы пишуть письма, смс и звонки

Какие именно письма шлют ТОВ "Кредитины"? Вы расписались в их получении?

 

Прежде всего у Кредитин надо запросить доказательства перехода к ним права вымогы (договор переуступпки, акт приема -передачи права вымогы, акт приема-передачи основных документов по Вашему кредитному делу: примерное письмо-образец выкладывалось в этой теме.

Кроме этого. надо попросить, чтоб Кредитины прислали вытяг из Державного реестра речових прав на нерухоме майно о том, что они являются Ипотекодержателями.

(с этим у них проблемы, потому как в случае с Проминвестом нотариальные изменения в реестре не производились. Поэтому информации о Кредитинах в реестре нету)

 

Письма отправлять Кредитинам по двух адресам, лучше ценными с описью и уведомлением о вручении.

 

Отдельным письмом надо запросить у Проминвеста подтверждение получение от Вас определенной суммы в гривне (посчитать все платежи) и попросить прислать Вам выписки по всем счетам, на которые Проминвест принимал от Вас деньги в качестве платежей по договору.

 

Если Кредитины будут донимать - то и им послать письма с требованием прислать выписки по счетам.

 

Далее пишем письмо-СКАРГУ Нацкомфинуслуг (образец выкладывался на этой странице), только убрать абзацы о валюте.

В тоже время абзац о счетах 2909 оставить: потому как это транзитный счет, а у Вас в договоре прописаны другие счета для приема платежей, таким образом (как красиво описано в ухвале Соломянского суда ) споживач вводится в оману и банк (финустанова) оставляет за собой право позжее снова подать в суд якобу за неуплату.

 

Канеш, надо видеть договор, полученные письма от Кредитинов и знать немного Вашу историю отношений с ПИБом и Кредитинами.

 

Следующий этап выноса мозха Кредитинам может быть Ваше письменное предложение подписать доп. соглашение к договору уже с Кредитинами, где бы четко были прописаны счета, куда платить,  и попросите их открыть новые счета того же класса, как прописано в договоре: (если в договоре указано, что тело вносится на рахунок 2233(2203)****** , а проценты - на 2238(2208)**** вот пусть кредитины открывают счета именно такого класса, а не заставляют вносить кэш на транзитник. Потому что Вы, как потребитель желаете знать и иметь квитанции скока именна вы уплатили тела, а скока процентов, в случае внесения денюх на транзитник (2909) Вы этого знать не будете, и никада не узнаете.

 

В Скаре Нацкомфинуслуг упоминается Розпорядження 152 Держкомиссии касательно финансовых установ: открываете и читаете, а потом просите Нацкомфинуслуг рассказать,

-какое образование у Конька и не было ли у него судимостей.

-Можно попросить образец примерного договора с клиентом,

-стоимость и тарифы услуг ТОВ "Кредитины",

-устав,

-имена тех, кто владеет больше 5% статутного капиталу финустановы ТОВ "Кредитины"

 

Еще добавить, что вот только вчера ездили в город Бровары на бульвар Незалежности 14, пытаясь найти офис Кредитинов, но Вас там чуть не побили, и нанесли моральную травму, потому как соседи при упоминании имени Кредитинов начинают жутко ругаццо и выходить из себя, а на дверях всех парадных висит бомажко "кредитинов тут нет, не было и не будет"" ;-)

Ну и на основании этого попросить Нацкомфинуслуг сообщить Вам действительный адрес ТОВ "Кредитины".

 

Вообчем, Розпорядження 152 дает простор для творчества. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

(31-07-2013 - 01:38:02) Уважаемые форумчане-Крик о помощи!!!!

Я не юрист и не адвокат.Но опыт судебных тяжб большой.

Вот тут нарисовалась проблемка-

Взял кредит в "Тасс".Меня передали Свед.Потом передали в "Вектор",потм передали в "Кредитины"

Самое интересное,что я не с кем не подписывал доп-соглашений и вообще ничего не подписывал.Я просто платил в кассе что положено ивсё.

После получения странного письма от кВектора-я перестал платить.Я не уверен был ,что им надо платить вообще.Они сделали мне один звонок-получили исчерпывающую информацию о том,что я про них думаю и куда они должны сходить .

После пауза в месяц(приблизительно)

Приходит опять письмо-(Вас переуступили "Кредитинам")

Я молчок.

Они позвонили(Фройл Татьяна).Предложили дружить.

Я задал вопрос(На каком основании?)

Ответ(Мы ваши новые рабо-владельцы)

Я (На верю-до свиданья)

Они(Очередной звонок-Мы снимем пеню и штраф.Заплатите весь долг)

Я(Денег у меня только 4 тыс доллл.А нужно 11500(без пени и штр))

Они(Мало.Но держите их и не тратьте)

Я (Вы на суд будете подавать?)

Они(Нет,не будем.Вы главное деньги держите.Как только комитет решит снять с вас штраф и пеню-мы вам позвоним)

Я(А где гарантия ,что я заплачу деньги,а вы снимите пеню)

Они(Вы заплатите ваших 4000 тыс,а мы через месяца два,вышлем вам документ,что пеня снята и штрафа нет)

Я(Нет,так не пойдёт.Я вам не верю)

Они(Тогда приедьте к нам и состряпаем реконструкцию)

Я(Она мне не нужна,я и без неё могу войти в график,только я не знаю кто вы и что вы?Поэтому я вам не плачу)

Они(Ну ладно.Ждите месяца два три,мы что-то придумаем.На суд пока не подаём.Деньги не тратьте.)

Через две недели,приходит позов от них(Кредитин)

Что дедать,как действовать?

Читайте форум. Вектор плюс не имел право продавать ваше кредитное дело КИ ,поскольку ЦК  запрещает  зто делать. Адговором факторинга это не урегулировано.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Товарищи! Хочу поделиццо "ноухау" от эльфов.

 

Седни звонок на мой мобильнег: дэвушко приятнейшим голосом сообчает, интересуеть ли миня работа (ну, естесна, в нашей стране чел находиццо в перманентном состоянии поиска луччих мест и нормальных зарплатодателей (потому, как отечественные зарплатодатели выпускаюццо с непродолжительным сроком хранения и быстро портяццо).

 

Ну, я канеш, сказала: "Да, а что?". На что девушко сообчило, шо нашло миня игдесь на ресурсе то ли "верк.уа", то ли "джоб.хер", но резюме мое там устаревшее, а ей бы  хотелось свеженькое. (кстати, остатки резюмов со всяких джоб.хер надо поудалять, а то как-то запамятовала я об них).

Слово за слово - но пару предложений я ей о свежих зарплатодателях рассказала.

Девушко обесчало прислать сымеской имейлу - куда резюме-свежачок слать.

 

На мои вопросы: а шо собсна за контора - последовал стыдливый ответ - ну тип буржуйская контора (т.е "западная" - прим. переводчега). А исче интересовалось девушко - как скоро я готова приступить к работе на буржуского зарплатодателя, на шо я ответила, шо если зарплатодатель меня будэ во всем удовлетворять, то воть как тока, так и сразу ;-)))

 

Все бы типо нормально, кабы я потом не присмотрелась к номеру, с которого девушко звонило. А оказался номер - городским киевским, идентичным тому, с которого на днях звонил Кредитинов Федот.

+38044-354-14-00.

 

Ну естесна, обратный звонок подтвердил, шо " я позвонила в информацыонный цэнтр Эльфо-банки". ;-))))

 

 Пы.Сы. Сымес с имейлом девушко так и не прислало. ;-)))

 

Вопрос: Эльфы готовы трудоустроить меня на зарплату в размере той общей суммы (ежемесячно), шо указана в экс ель табличках Кредитинофф???

 

Или эт новый способ "подхода" к клиенту? Ну дык я по телефону ниче такого абычна не говорю, адреса-телефоны не называю.

 

Или в такой способ они просто решили пристроить "строптивых" клиентов к хороших зарплатодателям, шоб потом было из чего высчитывать для "эксель-таблички" Кредитинов?

 

Или мож проста в рабство хотят продать "Чибейл Лимитед" и тайно вывезти на улицу Темистокли дерви в стольный город Никосию? ;-))))))))))))))))))))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Просто хотят обновить ваши личные данные - телефоны, адреса, родственников и тыды.

На работу не возьмут - не надейтесь.

А если возьмут - то на зряплату как у Бени...

Такшта губищщу на раскатывать....на теплые берега Никосии токмо за свои кровные :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Просто хотят обновить ваши личные данные - телефоны, адреса, родственников и тыды.

На работу не возьмут - не надейтесь.

А если возьмут - то на зряплату как у Бени...

Такшта губищщу на раскатывать....на теплые берега Никосии токмо за свои кровные :)

Эх, как поёццо в пестне: "Нет мне места в сердце Альфо-банки". Будем тады поселяццо "в печёнках."

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А я думал мне показалось. :)  Гы. На днях полез просматривать страницу в одноклассниках. Смотрю несколько гостей. Пара-тройка левых. Немного помониторил их по другим источникам и о чудо один из гостей якобы бывший :D гы-гы, сотрудник Альфа-групп. Ну надо же. Неужели у кого-то включается соображлка, правда немного задним числом. Разведданные слегка устарели. А зацепить через знакомых и друзей во время боевых действий не выйдет. Поздно. На войне как на войне. Пленных не берём, в плен не сдаёмся и своих не сдаём :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=5058#entry75814

А вообще ищу людей готовых поломать договор шведы - векторята, который автоматически поломает договор векторята-кретины! (от Вас только согласие!)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А я думал мне показалось. :)  Гы. На днях полез просматривать страницу в одноклассниках. Смотрю несколько гостей. Пара-тройка левых. Немного помониторил их по другим источникам и о чудо один из гостей якобы бывший :D гы-гы, сотрудник Альфа-групп. Ну надо же. Неужели у кого-то включается соображлка, правда немного задним числом. Разведданные слегка устарели. А зацепить через знакомых и друзей во время боевых действий не выйдет. Поздно. На войне как на войне. Пленных не берём, в плен не сдаёмся и своих не сдаём :D

Що порадите зробити: повидаляти свої сторінки в соцмережах чи просто зашифруватись?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

КИ (как и любой каллектор) врет как дышит. Теоретически если не лень - можно зайти в свой суд поинтересоваться. Но практически я бы до повестки не парился. А после повестки еще вагон времени, ибо суд в Уркаине вещь растяжимая до бесконечности...

А то эти предупреждения больше напоминают угрозы, чем информацию.

"Настоящая война всегда начинается вдруг" lfPLtajKdwc.jpg

У нас получалось с точностью до наоборот всё... Сначала здесь, на форуме мне многие отвечали, что ипотекодержатель-СведБанк, не Кредитины, узнали- Кредитины, затем, что в суд Кредитины не ходят- у нас пришли на предварительное даже, судебную повестку прислали за неделю до судебного заседания..времени было не так уж и много. Так что нужно всегда с этими козлами быть на чеку

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Опять мысли в слух :)

1. А есть ли такая возможность в рамках закона отказаться от "Нового" (КИ/АБ) и вернуться к "Первому" (ПИБ) кредитору?

Ну, например, по закону "о правах потребителя" и т.п., признание договора уступки не действительным и т.д.

 

2. А могу я вообще обратится к ПИБ с предложением досрочно погасить кредит? Ведь он может теоритически расторгнуть договор с КИ в отношении одного КД, и вернуть КД под себя. Для ПИБа это лучше, чем судебная тяжба с привлечением его.

 

3. С целью избавится от сомнительного и непонятного "нового кредитора" (КИ) договорится на реструкторизацию КД с каким-то банком. И пусть этот банк, как "новый кредитор" самостоятельно юридически правильно всё разрулит.

 

P.S. Встречался недавно с представителем АльфаБанка (АБ), который позицианировался как работник решающий все вопросы. Он не ссылылся на то, что он работник КИ, а говорил, что КИ это подразделение АБ и что все вопросы надо решать с ним. В качестве доказательств показал заверенную ноториально копию договора уступки (листов так на 200). Такой объем даже для юриста я так думаю в один день не проштудировать, не то что для меня простого смертного.

Парировал на все просто: если КИ подразделение, то подтвердите. Если нет, то Вы не решаете вопросы относительно КД и продолжать диалог не имеет смысла. Также указал на №№ пунктов КД, которые КИ или АБ должны исполнять, если они "новый кредитор". На этом разговор зашел в тупил и предложили встретится позже.

Как это всё за..долбало! :))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Опять мысли в слух :)

1. А есть ли такая возможность в рамках закона отказаться от "Нового" (КИ/АБ) и вернуться к "Первому" (ПИБ) кредитору?

Ну, например, по закону "о правах потребителя" и т.п., признание договора уступки не действительным и т.д.

 

2. А могу я вообще обратится к ПИБ с предложением досрочно погасить кредит? Ведь он может теоритически расторгнуть договор с КИ в отношении одного КД, и вернуть КД под себя. Для ПИБа это лучше, чем судебная тяжба с привлечением его.

 

3. С целью избавится от сомнительного и непонятного "нового кредитора" (КИ) договорится на реструкторизацию КД с каким-то банком. И пусть этот банк, как "новый кредитор" самостоятельно юридически правильно всё разрулит.

 

P.S. Встречался недавно с представителем АльфаБанка (АБ), который позицианировался как работник решающий все вопросы. Он не ссылылся на то, что он работник КИ, а говорил, что КИ это подразделение АБ и что все вопросы надо решать с ним. В качестве доказательств показал заверенную ноториально копию договора уступки (листов так на 200). Такой объем даже для юриста я так думаю в один день не проштудировать, не то что для меня простого смертного.

Парировал на все просто: если КИ подразделение, то подтвердите. Если нет, то Вы не решаете вопросы относительно КД и продолжать диалог не имеет смысла. Также указал на №№ пунктов КД, которые КИ или АБ должны исполнять, если они "новый кредитор". На этом разговор зашел в тупил и предложили встретится позже.

Как это всё за..долбало! :))

При следующей встрече не забудьте добавить:

Стаття 514. Обсяг прав, що переходять до нового кредитора у                  зобов'язанні      1. До нового кредитора переходять права первісного  кредитора у  зобов'язанні  в  обсязі  і  на  умовах,  що  існували на момент переходу цих прав, якщо інше не встановлено договором або законом. 
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Що порадите зробити: повидаляти свої сторінки в соцмережах чи просто зашифруватись?

Этого не стоит делать, пусть заходят и завидуют :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения